Csevegő

DeletedUser18741

Vendég
DA aki a HGvel fúziózott majd az AK-val szövetséget kötött az SQ ellen:D
Igazad van egy talpig tisztességes klánról beszélünk.

Majd szerver végén meglátod, hogy kik voltak kémek kint lesz klán profilon.
A dominanciáról annyit, hogy valóban megnyerhetnénk 2 hét alatt de mint mondtam nem akarjuk barbikkal ez szerintem inkább dicséretre méltó.
A világ 14% Barbár de ami a mi területünkön van legyen csak 10% ha hozzáadjuk az akadémiából felkerülő tagok dominanciáját akkor kb 80%nál lennénk.

Én csak arra kérlek Lupo hagyjuk ezt a külsős mizériát játszunk és kész.
 

DeletedUser19044

Vendég
Ezt én is felajánlottam neked. Aztán jött egy levél tőled amiben elég sértően írtál a klánunkról. Emlékszel?
Nem foglaltok barbit???? Nézd már meg a klánod statjat. :)
 

DeletedUser18741

Vendég
Más ha napi 5 barbit engedélyezek fronton és más ha valakinek a volt faluit foglaljuk be mert törölt.
Elmondom neked napi 50-100 barbit betudnánk foglalni annyi nemes van.. Szóval ne akadj fent pár darabon.
Inkább gondold végig, hogy kell az emberekkel bánni, nem véletlenül lépett le a fél klánod.
Előttem Vezérként megbuktál ez egyértelmű, ha emelt fővel veszítesz játékosként még tisztellek.
 

DeletedUser11248

Vendég
Ne most kezdjétek egymást sértegetni..mindketten jól csináltátok amit csináltattok,hattori te szépen irányítottad a klánt..ö is végigvitte a DA-klánját..így játsszátok le ami hátra van és gratuláljatok egymásnak.
 

DeletedUser18741

Vendég
fsociety 09.04. napon 23:43 órakor
Szia

Na szépen lassan elfogynak a kémeitek, én naiv meg azt hittem tényleg komolyan gondoltad amikor azt írtad, hogy játszunk tisztességesen a szerver végéig.

Mindenesetre köszönöm, hogy ilyen sokat foglalkoztok velem egyre nagyobb sztárnak érzem magam a köreitekben.

Ha így tudtok vagy próbáltok minket megfogni és egymás ellen uszítani hat gratulálok a legalja alatt egy szinttel vagytok.

Üdv,
Hattori Hanzo

Ezt vetted sértésnek?
Csak az igazságot írtam le és nem bántásból. Az meg hogy nem reagáltam a leveledre hát istenem ha nincs kedvem hát nem válaszolok de azt hittem ez érthető...
 

DeletedUser19044

Vendég
Jól gondolod. Ezt vettem annak. Mondtam már neked üldözési mániád van ezen a téren.
Leszerepeltem előtted mint vezető? Hát igazából nem is volt célom hogy felnézz rám. Az a te stílusod hogy fényezed magad más fiókból. :) remélem emlékszel a storira.
Az hogy a fel -klan elhagyott azt gondolom a papi -féle slepre érted. Max 2 hétig voltak a klánunk tagjai. Az idő alatt csak veszekedtek elégedetlenkedtek. Ha valakit ki akartam rakni közüluk inaktivitasert akkor fel voltak háborodva. Mondván a klantarsaikert kiállnak!!!! Igaz 2-3 hét múlva simán odaadták nektek őket!
Érdekes állításoddal szemben egy eredeti DA tag sem lépett ki! Pedig ha jól tudom próbálkoztál közülünk toborozni.
A másik...hg -klan a szovink volt. Az hogy felvettem őket??? De ezt a -szorit már ismered. Ak? Végig szövetségesünk volt.
De mint ez egyre világosabb amikor megszűntek ti már előre letárgyaltátok ezt a húzást papival.
Szóval kb ennyi
 

DeletedUser18741

Vendég
Mindegy, zárjuk ezt le.
Gondolj amit akarsz.. Nem tárgyaltam senkivel, Pappit próbáltam idecsalogatni annak idején az AK-ból mert mindig is jóba voltam vele de nem jött.
Ezt egyedül te rontottad el senki más.
Én ezt itt lezártam, hamarosan úgyis vége a szerónak.
 

Deleted User - 1079264

Vendég
Mindegy, zárjuk ezt le.
Gondolj amit akarsz.. Nem tárgyaltam senkivel, Pappit próbáltam idecsalogatni annak idején az AK-ból mert mindig is jóba voltam vele de nem jött.
Ezt egyedül te rontottad el senki más.
Én ezt itt lezártam, hamarosan úgyis vége a szerónak.
Sokmindent nem tudsz :) De nem is baj.
Vége? Még majdnem 55%-ot be kell húznunk. Az azért nem megy olyan gyorsan :D
 

DeletedUser18914

Vendég
Sziasztok!
Sajnálattal kell közölnöm hogy az EW még vár 1 szervert. A beállítások sem valami jók, ezenkivül nem nyár közepén szeretnénk nekivágni egy új szervernek. A V28as gyöztes klánnal aki összeszeretné mérni az erejét annak sajnos V38ig várnia kell, reméljük addig a GMF is végez és jönnek egy jót csatázni. Már úgysincs fáklya, rakjátok fel a V34 gyözelmet a mi V28unk ellen, legyen tétje, ne ilyen csendbe nekiugrunk és lesz ami lesz. Vállaljátok fel magatokat, hogy lehessen mit elbukni. Mi a V28at felmerjük rakni a Bajnokok Ligája gyözelmünket! Legyetek tiis bátrak, legyen miért harcolni, ne csak noname néha előkerülő játékosok ellen. Hadd égjen a tűz bennünk, hogy a V34 gyöztes brigádja ellen harcolhatunk!
most akkor ez, hogy van? :D a v28-at is a DSA nyerte meg, mert vigyori feltette es elbukta? :D
 

DeletedUser19019

Vendég
én nem tudom ez az SQ direct csinálja,vagy ténleg ilyen bénák még nem nyertek :D
ekkora főlényel már rég kikéne legyen csinálva a DA :D
de ezek nem tudják :)
 

DeletedUser18743

Vendég
Kérdezett valaki?Kibic mit szól bele?!! menjél építgesd a 100 pontos falud inkább.Mi meg röhögünk tovább ahogy vergődik a DA :D
 
Fent