Csevegő

DeletedUser11248

Vendég
Én abbahagytam a 37-t,ti vádoltok azóta is..erre voltam kíváncsi,hogy miért is???
 

StormCorner

Well-Known Member
A reakció pontszáma
404
Már rég elfelejtettünk.Miért akarod hogy megint rólad beszéljen a Világ?Főzzél egy kakaót tegyél be egy filmet és nézd meg hátha akkor meg fogsz nyugodni.Ajánlom Ál/Arc ;)
 

DeletedUser11248

Vendég
Ahhoz képest mégis jönnek hogy vádoltok ezzel-azzal...meg mocskoljátok a nevem...hagyjatok békén és játszatok...ha lehet becsületesen...
 

StormCorner

Well-Known Member
A reakció pontszáma
404
Olyan miatt írsz ami miatt több tucat játékos írhat de ők nem akarnak feltűnősködni.Fejezd be szerintem és nyomd meg a play gombot! :)
 

DeletedUser11248

Vendég
Semmi olyant nem írtam,ami nem történt meg a 37-n..az egy ilyen világ volt...ha nem kapok ilyen üzenetet skypen,elő sem hoztam volna:

szia mi ujság veled?
az AK-ban eléggé besározódott a neved tisztára kellene mosni.

Gondoltam van annyi bennetek hogy elmondjátok szemembe és nem a hátam mögött...de igazad van,jobb elfelejteni.

 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Incze nem kötekedésből de szeretet hiányod van? :D Akár hányszor jövök ki külsőt olvasni úgy veszem észre hogy mindig a középpontba szeretnél lenni de figyelj megértem hogy ha szeretet hiányod van elhiszem nehéz lehet most neked de akkor szépen kérlek ne itt éld ki a vágyaid
Íme egy dal csakis neked senki másnak:
 

DeletedUser11248

Vendég
Ez jó...csak az a baj hogy ti sírtok más vállán a hátérben...valószínű ezért is bomlott az AK-klán és ezért kellett beolvadjon a kisebb szövetségesébe és felvegye annak a nevét..ha nem mással hanem a klánotokkal foglalkoztok,valószínű nem kellett volna ezt a szégyent megérjétek...

És tekintve hogy nem játszom ott,megkérhettem hogy leírjátok,mi történt a híres,sokáig Top1-s klánnal,hogy bekellet olvadjon egy kisebb klánba..persze csak ha akarjátok,annyira nem érdekel,viszont érdekes lehetett ahogy bekönyörgitek magatokat egy nálatok sokkal kisebb klánba..
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Megint ezek az "Incze írások" okosnak akarsz tűnni de nem sikerül :( Tudod addig semmi baj amíg az okos hülyéskedik de ha a hülye okoskodik akkor már akadnak problémák :D
 

DeletedUser18547

Vendég
Nem is értem levélből az jön le ti akartátok eldobni a szövit ,de mi lettünk a szemetek?:D
szavazást írtatok ki ,hogy mi vagy nm.. akkor miről beszélünk?
történt ami történt .. incze tényeket ír ,és sok mindent tett azért ,hogy most itt tartson a klán ahol.. ezt már elvenni nem lehet tőle!
 

DeletedUser11248

Vendég
Én hülyén is jól vagyok,köszi...bar kicsit furcsálom hogy ennyire követed az írásaimat és a te értelmi szinteddel egy hülyébe próbálsz belekötni...irigy vagy talán...Legalábbis ez jön le nekem...egy hulye is jobb mint te,na ez ami durva..

Viszont a kérdésre nem válaszoltál...tudod értelmes ember ha mar leall hülyével beszélni,annak türelmesen válaszolgat...mint pl.én-neked...
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Miből veszed hogy én türelmetlen vagyok? :) Én irigy? én senkire nem voltam sosem irigy és hidd el nem most kezdek el majd irigykedni méghozzá pont rád :D Még egy utolsó kérdés ki mondta neked azt hogy én értelmes vagyok? ;)
 

DeletedUser11248

Vendég
Én indulásból megadom mindenkinek a tiszteletet,feltételezem róla hogy egy értelmes emberrel beszélgettek..az hogy valaki bunkó,kötekedni akar,lezárom azzal hogy biztos rossz napja van,valami visszamaradt sérelme van,vagy nem bír engem..de továbbra is tartom azt hogy értelmes emberrel beszélgettek...azt hogy csak úgy lehülyézek valakit,az nem az én stílusom,azt meghagyom neked.
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Én indulásból megadom mindenkinek a tiszteletet,feltételezem róla hogy egy értelmes emberrel beszélgettek..az hogy valaki bunkó,kötekedni akar,lezárom azzal hogy biztos rossz napja van,valami visszamaradt sérelme van,vagy nem bír engem..de továbbra is tartom azt hogy értelmes emberrel beszélgettek...azt hogy csak úgy lehülyézek valakit,az nem az én stílusom,azt meghagyom neked.

Dehogy is ennél jobb napom nem is lehetne :) Amúgy szerintem nem vagyok bunkó meg kötekedni sincs most kedvem Hányszor mondjam hogy nem vagyok értelmes? :D A világon nincsenek értelmes emberek :p Amúgy köszi hogy azt meghagyod nekem ezer hála ;)
 

DeletedUser

Vendég
Na , hogy Incze kapjon egy kis pozitívumot én még most is őt tartom a legjobb vezérnek és sajnálom , hogy nem volt időm az ővezetése alatt álló fiokkal foglalkozni amit elvállaltam besegítést , pedig élvezet melette és ellene is harcolni és remélem egyszer megkérhetem egy szivességre :)
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Ajánlom nektek legújabb vita játékunkat, melyet itt érhettek el. A viták királya 50 prémiummal fog gazdagodni! :)
 

DeletedUser17095

Vendég
Nagyon elcsendesült ez a fórum újra.
Dobjuk fel újra a témát, beszéljünk az undoritó csúszómászó játékosokról, akik eladnák a saját anyjukat a győzelemért, nem nézve, hogy azokat szúrják hátba akik segitettek nekik.
 
Fent