Csevegő

DeletedUser4544

Vendég
Sziasztok!
Sajnálattal kell közölnöm hogy az EW még vár 1 szervert. A beállítások sem valami jók, ezenkivül nem nyár közepén szeretnénk nekivágni egy új szervernek. A V28as gyöztes klánnal aki összeszeretné mérni az erejét annak sajnos V38ig várnia kell, reméljük addig a GMF is végez és jönnek egy jót csatázni. Már úgysincs fáklya, rakjátok fel a V34 gyözelmet a mi V28unk ellen, legyen tétje, ne ilyen csendbe nekiugrunk és lesz ami lesz. Vállaljátok fel magatokat, hogy lehessen mit elbukni. Mi a V28at felmerjük rakni a Bajnokok Ligája gyözelmünket! Legyetek tiis bátrak, legyen miért harcolni, ne csak noname néha előkerülő játékosok ellen. Hadd égjen a tűz bennünk, hogy a V34 gyöztes brigádja ellen harcolhatunk!
 

DeletedUser4544

Vendég
Klánvideóval még lógsz. Egyébként Messi mindennképp szeretettel várunk V38on a sorainkba, fontos láncszem lehetnél! Többit skypon, persze csak ha még érdekelnek a nevek....
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Köszönöm a meghívást! Így nyilvánosan még nem is láttam ilyet kb!:) Kiváló a klánotok,sőőt !!! talán a legerősebb most a KH mezőnyben ezt a vak is látja! Antoan,Dj ,Warlordadi,BabyB és a többiek..De tisztelettel visszautasítom a meghívásodat! Mi már Ellenfelek maradunk Vigyó!:) Ennyivel tartozom a volt klánomnak is ahova először regiztem a játékba! :)
Meg hát..igértem Szalának is valamit,hogyha indúlnak inkább mellette harcolnék:) Nagyon megkedveltem!

(v28 as áruló nevek ,,,,nem hittem volna de már nem érdekelnek köszi ! :) a világot lezártam) pihenés van,és Tőzsde:)
 

DeletedUser4544

Vendég
Sajnálattal olvasom a visszautasításod, pedig Antitól kapott infom alapján velünk jön Szala, Holt....Hcsf is jelentkezett nálam, bár tőle még időt kértem, mert nem tudom hogy mi módon vált el sokatoktól, és mivel jön jópár E.e-s is közénk, nem szeretnénk belső feszkót.
Ui: Szeretem az ellenfeleimet új világra vinni a klánunkba, mert tudom hogy áruló tipus-e, vagy az utolsó pillanatig kitart és töröl. Bogyó,warlord, anti mind ellenféltől érkezett hozzánk...Gondold át, mert mi szivesen látunk!
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
okés meggondolom!:) V37 tőzsde mindenképpen,V38 messze van bármi megtörténhet!:)
Most meg agyonverem Smecter társatokat pókerstarson:D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Köszönöm a meghívást! Így nyilvánosan még nem is láttam ilyet kb!:) Kiváló a klánotok,sőőt !!! talán a legerősebb most a KH mezőnyben ezt a vak is látja! Antoan,Dj ,Warlordadi,BabyB és a többiek..De tisztelettel visszautasítom a meghívásodat! Mi már Ellenfelek maradunk Vigyó!:) Ennyivel tartozom a volt klánomnak is ahova először regiztem a játékba! :)
Meg hát..igértem Szalának is valamit,hogyha indúlnak inkább mellette harcolnék:) Nagyon megkedveltem!

(v28 as áruló nevek ,,,,nem hittem volna de már nem érdekelnek köszi ! :) a világot lezártam) pihenés van,és Tőzsde:)

Megtisztel, hogy az urakkal és a hölggyel egy lapon említesz, de túlzol velem kapcsolatban :)
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Sziasztok!

Úgy tűnik, hogy a V38 egy elég erős szerver lesz. Ha esetleg véletlenül valaki a ban szeretne játszani, akkor rajtam keresztül tudja elérni a csapatot. A vezetés a régi, a tagok a régiek.

Üdv,
Sophie

Kérlek linkelj valami statot a klánodról mert én nem találtam!
(velem lehet a baj így bocsi) =Random= klánt nem találtam:(
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Kérlek linkelj valami statot a klánodról mert én nem találtam!
(velem lehet a baj így bocsi) =Random= klánt nem találtam:(

Nem egy nagy klán, mint itt bármelyik másik. Csak egy baráti társaság vagyunk(25 fős). V29-en játszottunk, majd a DOTC és =Random= ból lett a győztes -TE- és =TE=. A kettő közül az egyik a Random utód klánja a statisztikában.
 

DeletedUser15106

Vendég
Nem egy nagy klán, mint itt bármelyik másik. Csak egy baráti társaság vagyunk(25 fős). V29-en játszottunk, majd a DOTC és =Random= ból lett a győztes -TE- és =TE=. A kettő közül az egyik a Random utód klánja a statisztikában.
Azért én megjegyezném, hogy nem csak játszogattunk....
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Elég lassan zárta le a TE 3x túlerőben a V29-et. Deaz a pár hónap míg ott voltam, nagyon jó volt :)
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Oh, az előbb még itt volt Night hozzászólása és neki szerettem volna reagálni: A csapat azokból áll, akikkel a facebook csoportot megalapítottuk, szóval elég nagy lesz az átfedés, még akkor is, ha sokan duál fiókban lesznek.

Zs-nek: Ha az csak játszogatás lett volna, akkor milyen az, amikor játszunk? :D (majd V38-on? ;) )
 

DeletedUser

Vendég
Toroltem,mert hirtelen nem tudtam hogy jo klanra gondolok-e:D

De ha ti voltatok azok,akkor csak jo emlekeim vannak.

Ha az a tarsasag jon ossze,akik a szerver elejen a Frontline szovetsegesei es egyben baratai voltak,akkor igazabol barmely klannal felfogjatok tudni venni a tempot:)

Sok sikert.
 

DeletedUser4544

Vendég
Szeretek szervergyöztesek ellen játszani, mert nekik már van vesztenivalójuk, nem árazhatja be durván egy másik szerver, mertha igen, megpecsételi azt a szervergyözelmét, hogy mennyit is ért, és hogy kik ellen aratták....
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Kedves vigyori, nincs két egyforma klán. Egy szerveren egy csapat megnyerhet egy szervert, de nem lesz 100%-ban ugyan az a csapat a következőn. Ahogyan egy győzelmet sem lehet elvenni senkitől. Megnyerték, ez van.
Nyilván mi sem leszünk ugyanaz a Random(talán erősebbek?), de az a mag nem 5-10 játékost jelent, hanem 25-30-at. Igyekszünk majd helyt állni, de a lényeg, hogy élvezzük!
 
Fent