Csevegő

Krisztian1974

New Member
A reakció pontszáma
0
Szájkaratéba is jobbak vagyunk :) És büszkék lehettek magatokra hogy egy Armát nem tudatók összerakni!! Pedig 3500 faluval van nektek több :)

A nagy bölcsek:) Na odébb!:D
 

DeletedUser18743

Vendég
Szájkaratéba is jobbak vagyunk :) És büszkék lehettek magatokra hogy egy Armát nem tudatók összerakni!! Pedig 3500 faluval van nektek több :)

A nagy bölcsek:) Na odébb!:D

Én is ezt írtam,h jobbak vagytok abba,de azzal nem tudtok nyerni.Magyar nyelv és irodalom egyes :) A másik meg hagyunk még nektek időt.jó látni a szerencsétlenkedésetek :)
 

DeletedUser18741

Vendég
Más dolog Krisztiánka, hogy te még nem kaptál armát, de hidd el ami késik nem múlik.
Ugyanakkor téged se láttalak villogni sehol sem, ezzel nem megsérteni akarlak de semmi érdemlegeset nem raktál hozzá, hogy a DA ne itt tartson.
Nem tudom miért kell feszkót generálni itt külsőn is gondolom az a bizonyos szőlőnek már egyre rosszabb íze van.
Szerintem ott ahol a saját tagjaitok sem érzik jól magukat nem bennünk van a hiba.
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Más dolog Krisztiánka, hogy te még nem kaptál armát, de hidd el ami késik nem múlik.
Ugyanakkor téged se láttalak villogni sehol sem, ezzel nem megsérteni akarlak de semmi érdemlegeset nem raktál hozzá, hogy a DA ne itt tartson.
Nem tudom miért kell feszkót generálni itt külsőn is gondolom az a bizonyos szőlőnek már egyre rosszabb íze van.
Szerintem ott ahol a saját tagjaitok sem érzik jól magukat nem bennünk van a hiba.

Itt pár dologba belekötnék. :)
Krisztián - Don mor - Hytech területet azért szoktátok gyötörni, de nekem eddig úgy tűnik, hogy nem találtok rajta fogást. Máshol nem láttad villogni? Na és aztán? :)
Engem se láttál még máshol villogni szerintem, de úgy érzem hogy itt most fontos eleme vagyok a DA-nak. De azért arra kíváncsi lennék, hogy honnan jött az, hogy nem érzik jól magukat a tagok a klánban. Én pont az ellenkezőjét tapasztalom, itt egy összetartó kis közösségről van szó. Szerintem legalább is. :)
 

DeletedUser18741

Vendég
Arpika, te meg olyan vagy mint a vírus:D
Foglaljuk a faluidat de terjedsz tovább kis barbikon..

Mi régen játszottunk együtt imzs, sőt iBaka-t elég jól ismerem.
Nekem ezt mondták ezért írtam, nekünk lényegtelen igazából ti, hogy érzitek magatokat menjünk, harcoljunk és ennyi.
Jelentése kalapján Krisztiánnak elment a kedve, vagy csak nem érdekli már ez a világ?
 

DeletedUser17095

Vendég
Jah, persze hogy nem adná, mert minden nyomorultat bevesztek a győzelem érdekében, akik még védekezni sem tudnak, mert balfaszok, utána pedig mocskolják a volt klántársakat, hogy nem küldtek elég védőt, mert ugye szerintük az a védekezés hogy minden falut be kell védeni amit támadnak.
Még szerencséjük, hogy most nincsenek fronton, de jobban jártok ha távol tartjátok őket a fronttól.
Mondott valamit Incze ezelőtt pár hónappal ami nagyon is igaz volt a "barátainkra".
 

DeletedUser18741

Vendég
Nem akarok nagyképű lenni de Vezéren múlik, hogyan tudja úgymond befolyásolni a tagokat.
Ha egy Vezérre felnéznek és tud hatni tagokra hidd el nekem nagyobb erőbedobással védekezik de majd pár nap múlva meglátjuk nektek, hogy megy:)
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Baromság. Akikről jelen esetben szó van (tisztelet a kivételnek) az a tipikus szájkaratés, akinek addig megy a játék, amíg támadni kell. Ha védekezni kényszerül, akkor pedig előtte soha nem látott erőbedobással keresi a helyettest, mert hirtelen neki erre nincs ideje. Számtalan ilyet láttam. És jó néhány ilyen tagot vettetek fel. Az, hogy nálatok nem sírnak, az nem a vezér érdeme, hanem hogy nincsenek fronton,illetve a 70-25%-os világdominancia arány miatt nincsenek védekezésre kényszerítve és csak támadniuk kell. Különben lehet a hajad tépnéd ha látnád pár embernek az elképzelését a védekezésről. :D
 

DeletedUser19044

Vendég
Üdv. 2 probléma van ezen a világon....
1 legfontosabb: a volt AK "barát klán " egy semmirevaló álszent banda papival az élen.

2; az sq vezérének most túl nagy az arca! Eddig csendben volt! Ha nem félt volna a DA -tól akkor nem vette volna maga mellé papiekat!
 

DeletedUser18741

Vendég
Problémát csak ti láttok Lupo.
Mi nem problémázunk.

Mikor volt nekem nagy az arcom? Mikor néztelek én le titeket?
Szerintem soha és örülnék ha te sem tennéd. A Frontom megszűnt de hamarosan költözök és akkor játszhatunk.tovább.
Egyszer azt hiszem megbeszéltük, hogy csak a játékra koncentrálunk ezentúl, tartsuk is ehhez magunkat.
Holnap kiderül, hogy sikerülnek a dolgok.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18465

Vendég
Srácok, ez a Pappi mi királyul játszik már... Minden tiszteletem az övé, kibaszottul profi :)
 

DeletedUser19044

Vendég
Egy nagy kavaró gép. Szerintem ezt a húzást már lebeszélte előre az sq vál.. ...
 

DeletedUser19044

Vendég
Problémát csak ti láttok Lupo.
Mi nem problémázunk.

Mikor volt nekem nagy az arcom? Mikor néztelek én le titeket?
Szerintem soha és örülnék ha te sem tennéd. A Frontom megszűnt de hamarosan költözök és akkor játszhatunk.tovább.
Egyszer azt hiszem megbeszéltük, hogy csak a játékra koncentrálunk ezentúl, tartsuk is ehhez magunkat.
Holnap kiderül, hogy sikerülnek a dolgok.


Hát nem is tudom. Kb 1 hónapja irtad hogy 2 hét alatt megtudnátok nyerni a világot. De te 100% dominanciát fogsz csinálni és úgy nyerték. Ez nem arcoskodas??? De ez csak egy a sok közül....
Aztán jössz az üldözési mániáddal miszerint kémeink vannak nálatok. :) amikor kérem hogy mond meg ki az, mert nem tudok róla akkor nagyképűen válaszolsz ha válaszolsz.. nekem ez egy játék és a klánunk becsülete többet ér mindennél. Soha nem álltam volna össze az ellennel a nyerés érdekében mint azt te és papi tette! Pedig ince párszor felajánlotta ezt a lehetőséget az AK ellen. 1 biztos a szerver egyetlen klánja vagyunk akik DA kent kezdte és úgy is fejezik be mindenfele vezető csere és sok más nélkül.
 

Deleted User - 1079264

Vendég
Nyugalom, fiúk! :) Ez még mindig csak egy játék.
Az éjjel fél 3-kor indítgató kollega viszont lóg nekem egy kávéval :D Sok tejjel és tejszínhabbal kérem :)
 
Fent