Csevegő

DeletedUser18743

Vendég
Enélkül is már zengik azokat az ódákat.félik már csak a nevemet is :)
 

DeletedUser19019

Vendég
jajj akkor azért álltok nyerésre mert te ott vagy varga? :)
már azt hitem más is tud játszani az SQ-ba de csak most derül ki csak miatad van a nagy főlény :D
 

DeletedUser18743

Vendég
Akkor te még annyit se,ha egy ilyen veszi el a faluid mint a cukrot :)
 

DeletedUser18741

Vendég
Sziasztok!

Nagyon sokáig hezitáltam, hogy megírjam ezt a levelet vagy sem.
Úgy döntöttem mindenkinek tudnia kell kivel vagy ki ellen játszik egy adott világon.
Luponak teljesen igaza volt Pappi-val kapcsolatban és valószínűleg amióta játszom ezt a játékot az egyik legrosszabb döntésem volt, hogy bevettem közénk ezt a menekültet.
Aki megérdemli ezt a világ megnyerését az a DA már rájöttem, küzdöttek egymásért és ez többet számít mint az, hogy ki kivel áll össze.
Nem furcsa ez?
Pappi mindig oda pártolt ahol éppen melegebb volt az éghajlat.
FnL -> ODA (körbevettük)
ODA -> GSE (támadták) természetesen kiadott minden belső információt szokása szerint.
GSE -> AK
AK -> DA
DA -> SQ
Nem is részletezem tovább, arról ne is beszéljünk hogy akkora nagy mellénnyel van magára közbe 40en is csak a belsőt eszi.
Itt nyilvánosan szeretnék elnézést kérni a DA-tól hogy ilyen helyzetbe hoztam őket.
Ha visszaforgathatnám az időt nem döntenék ezek a menekültek mellett.
Amikor rezgett a léc, hogy összeállok a DA-val Pappiek ellen minden nap rám írt, hogy mikor jöhetnek nyalta a se**em.
Most meg elhord mindennek csak nem tudom mire a 400 belsőre vagy a 100 barbi falujára?
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.208
Sziasztok!

Nagyon sokáig hezitáltam, hogy megírjam ezt a levelet vagy sem.
Úgy döntöttem mindenkinek tudnia kell kivel vagy ki ellen játszik egy adott világon.
Luponak teljesen igaza volt Pappi-val kapcsolatban és valószínűleg amióta játszom ezt a játékot az egyik legrosszabb döntésem volt, hogy bevettem közénk ezt a menekültet.
Aki megérdemli ezt a világ megnyerését az a DA már rájöttem, küzdöttek egymásért és ez többet számít mint az, hogy ki kivel áll össze.
Nem furcsa ez?
Pappi mindig oda pártolt ahol éppen melegebb volt az éghajlat.
FnL -> ODA (körbevettük)
ODA -> GSE (támadták) természetesen kiadott minden belső információt szokása szerint.
GSE -> AK
AK -> DA
DA -> SQ
Nem is részletezem tovább, arról ne is beszéljünk hogy akkora nagy mellénnyel van magára közbe 40en is csak a belsőt eszi.
Itt nyilvánosan szeretnék elnézést kérni a DA-tól hogy ilyen helyzetbe hoztam őket.
Ha visszaforgathatnám az időt nem döntenék ezek a menekültek mellett.
Amikor rezgett a léc, hogy összeállok a DA-val Pappiek ellen minden nap rám írt, hogy mikor jöhetnek nyalta a se**em.
Most meg elhord mindennek csak nem tudom mire a 400 belsőre vagy a 100 barbi falujára?

Nem tudom, hozzászólhatok-e ehhez a topikhoz, de részleteznéd, pontosan mi történt? Akár privátba is, csak engem érdekel, ha nem gond persze.
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Na erre aztán nem számítottam. Mit is mondjak.. Először is köszönjük az elismerő szavakat. Azt hittem a levél elolvasása után, legalább egy kis kárörvendés lesz bennem, de abszolút semmi, sőt sajnálom hogy így alakult. Amit leírtál, ez egy az egyben így van. És amikor ezt mi írtuk, az nem pusztán dühből volt, hogy átpártoltak egyik oldalról a másikra. Annak örülök, hogy ti is belátjátok, hogy milyen szinten semmirekellő játékosról van szó. Top 1 létére elvárná az ember, hogy segítse a csapattársait, ehhez képest a DA nyugati frontját (legalábbis nálam) hetek óta megállás nélkül Tibika, zsombor és Mr. BRTDS ostromolja. Nekik minden elismerésem, mert rendkívül kitartóak és kifejezetten kellemetlen helyzetbe tudnak néha hozni. De ezt látva, hogy Pappi a DA után az SQ-ban is ilyen belső feszkót tud csinálni, ez szomorú. Őszintén remélem, hogy ezt már be tudjátok fejezni így, mert igaz szívem szerint azt mondanám, hogy rakd ki és belsőzzétek be, de gyakorlatban minél előbb le akarom zárni már ezt a szervert, mert már eldőlt. És bízok benne, hogy a jövőben mindenki messziről elkerüli Pappit :)
 

-Deadpool-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
311
Arpika itt vagyok mit szeretnél?

Természetesen mindenkinek saját véleménye van, amit szabadon formál bármiről és bárkiről, de én ezzel a véleménnyel nem tudok egyet érteni, amit Pappiról írtatok
 

DeletedUser18741

Vendég
Sajnos nem ismered eléggé, de majd ha átver téged is felnyílik a szemed.
Nem vagy te hülye gyerek Bálint kedvellek nagyon de könnyen manipulálható vagy.
 

-Deadpool-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
311
Manipulálható? Ez is egy vélemény természetesen, bár egyet nem értek vele. :)
Mindenki arra haragszik értelemszerűen aki kárt tett valami módon a másikba, ez egy alapvető emberi viselkedési forma, de mivel számomra rosszat nem tett így nem tudom lehurrogni. Minden emberrel másképpen bánunk szerintem ;)
 

DeletedUser18741

Vendég
Bennem sem tett kárt mégis ez a véleményem róla.
Akkor ez hogy van?
 

StormCorner

Well-Known Member
A reakció pontszáma
404
Sziasztok!

Nagyon sokáig hezitáltam, hogy megírjam ezt a levelet vagy sem.
Úgy döntöttem mindenkinek tudnia kell kivel vagy ki ellen játszik egy adott világon.
Luponak teljesen igaza volt Pappi-val kapcsolatban és valószínűleg amióta játszom ezt a játékot az egyik legrosszabb döntésem volt, hogy bevettem közénk ezt a menekültet.
Aki megérdemli ezt a világ megnyerését az a DA már rájöttem, küzdöttek egymásért és ez többet számít mint az, hogy ki kivel áll össze.
Nem furcsa ez?
Pappi mindig oda pártolt ahol éppen melegebb volt az éghajlat.
FnL -> ODA (körbevettük)
ODA -> GSE (támadták) természetesen kiadott minden belső információt szokása szerint.
GSE -> AK
AK -> DA
DA -> SQ
Nem is részletezem tovább, arról ne is beszéljünk hogy akkora nagy mellénnyel van magára közbe 40en is csak a belsőt eszi.
Itt nyilvánosan szeretnék elnézést kérni a DA-tól hogy ilyen helyzetbe hoztam őket.
Ha visszaforgathatnám az időt nem döntenék ezek a menekültek mellett.
Amikor rezgett a léc, hogy összeállok a DA-val Pappiek ellen minden nap rám írt, hogy mikor jöhetnek nyalta a se**em.
Most meg elhord mindennek csak nem tudom mire a 400 belsőre vagy a 100 barbi falujára?


Sziasztok.Hosszú idő után gondoltam felnézek a fórumra.Nekünk nagy csalódás volt Pappi és még egy pár tag mikor kiváltak és egy külön klánt alkottak.Akkor már tudtuk mit akar és mi ehez nem akartuk adni a nevünket.29-en Antiék ellenfelei voltunk és már akkor kivívták a szemünkben a tiszteletet mert valóban egy összetartó klán.A világ eldőlt már ilyenkor nem kell sem arcoskodni sem vitázni lesz még világ ahol összemérhetjük a tudásunkat.
 
Fent