Csevegő

DeletedUser18743

Vendég
Nem ráérünk?! Kiélvezzük minden pillanatát.nem is értem minek osztod itt az észt semmi közöd a világhoz.jah h nincs életed és itt élsz :) eszembe se jutna más világ fórumát olvasni,de biztos annyi barátod van,h nagyon lekötik az időd :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Hát igen, nincs életem sajnos :p Ilyen ez. Annyi barátom van, amennyi pont szükséges ;) Egyébiránt, semmi közöm a világhoz, akkor hagyj figyelmen kívül, ne beszélgess velem, abból még kevesen jöttek ki jól :) Inkább örülnél, hogy valaki kijött veled beszélgetni, de nem, de nem :( Elszomorítasz :(
 

DeletedUser18465

Vendég
Egyébként pont Te kezdted Dj :) Szóval ez elég érdekes, hogy pont te mondod, hagyjon figyelmen kívül, mikor folyamatosan reagálsz a válaszaira :) Illetve tényleg semmi közöd a világhoz :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Egyébként pont Te kezdted Dj :) Szóval ez elég érdekes, hogy pont te mondod, hagyjon figyelmen kívül, mikor folyamatosan reagálsz a válaszaira :) Illetve tényleg semmi közöd a világhoz :D

Ferikém, biztos hogy semmi közöm hozzá? :)

Persze, hogy reagálok rá, én bárkire reagálok szivesen, de ugye ha nem ír, nincs mire reagálni :)
 

DeletedUser18465

Vendég
Te írtad fentebb, hogy egyébiránt semmi közöd a világhoz, erre alapozva írtam, bocs lehet félreértettem, de mind1 annyira nem izgat mit vitáztok. Nagyon aktívak vagytok külsőn főleg Te dj :) percenként látok majdnem új hszt tőled, pedig alig vagyok már fent itt is, napi 1-2 alkalommal csak. Jó beszélgetést továbbra is.
 

DeletedUser18741

Vendég
Dj gyereknek egy világhoz sincs köze csak magyarázgat mindegyik külsőn:D
Nevetséges és egyben szánalmas hogy általánosítasz és hasonlítgatsz klánt klánokhoz.
Tessék elindúlni egy szerveren amit 1 hónapnál tovább játszol.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Dj gyereknek egy világhoz sincs köze csak magyarázgat mindegyik külsőn:D
Nevetséges és egyben szánalmas hogy általánosítasz és hasonlítgatsz klánt klánokhoz.
Tessék elindúlni egy szerveren amit 1 hónapnál tovább játszol.

DJ heaven V28
Amitera V31
Altair Ibn-LaAhad V38 (még egy ideig)
DJ heaven V43

És DJ gyerek azért elég kemény ám, ha már itt is vele foglalkoztok, ahelyett, hogy mocskolnátok az ellent :p Mindenesetre, Hattori, megtisztelsz, örülök hogy írtál rólam ilyen szépeket (pirulósszmájli)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Minden résztvevőtől szeretnék bocsánatot kérni, szidjátok egymást, többet nem szólok bele eskü :-(

Varga, bocsi hogy hülyének néztelek, Hattori, bocsi, hogy kimozdítottalak ide, DA, Ti meg küzdjetek :)
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
:D
Nem is értem, miért kérsz bocsánatot. Az alapján alkottál véleményt, ahogy a másik fél megszólalt. Nem véletlenül nézted hülyének :)
 

DeletedUser19019

Vendég
enek a varganak meg hanzonak is csak akkor van szája,mikor nyerésre állnak máskép kuss volna :)
 

DeletedUser18741

Vendég
Mit gondolsz majd szeretni fogunk a kémkedéseid és árulásod után?
Ne nevettess már.
Húzd meg magad és válts nevet.
 

DeletedUser19019

Vendég
ugyan minek azt? :)
már a KH nem arrol szol mind régen :)
most azon megy a verseny kitudja jobban átbaszni a másikat....
 
Fent