Csevegő

DeletedUser18594

Vendég
hat nem semmi tenyleg a nagy MHC maradeka :))) a hires "kemeny" mag :D
 

DeletedUser16088

Vendég
nem tanacsjani mentségére, mert ő is kb annyi értékü mint milán, ha nem áll mögötte egy "Tigris" hadosztály, anélkül csak egy semmi...
és ugyanugy eliszkol, ahogy te szoktál ha nincs többszörös tulerőd a klánod által

a "kemény mag" a hozzáértőket jelentené, akik már régóta nincsenek itt, ezért pampoghatnak a hozzád hasonlók.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18594

Vendég
mikor teged tamadtunk evike akkor sem az volt a kerdes h hany falut hozunk, hanem, h hany marad neked :) janinal is valami hasonlo kerdest teszek fel, egy het mulva irom majd a valaszt :)))
 

DeletedUser18594

Vendég
Side 1:
Tribes: =GG=, =GMF=
Side 2:
Tribes: =DEF=, =SZK=, =SZK=2

Timeframe: Előző 24 óra

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 56
Oldal 2: 5
Különbség: 51

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 507,846
Oldal 2: 42,110
Különbség: 465,736

chart




s hol van meg a nap vege :))
 

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570
Ezt en se tudom, hogy mi alapjan vettek be egy normalis emberekkel teli klanba, viszont azt hallottam rola, meg ahogy a statsait nezegettem, hogy az akciokban kiveszi a reszet. Pucolni nek tudom hajlando-e omeltosaga, de a nemeseit bealdozza. :D
 

DeletedUser18594

Vendég
:)))) a vicc , hogy 28 elott v7 en jatszottam :)) onnan meg kb. 4-5 ember ismert 28-on :p
 

DeletedUser18594

Vendég
akarmi vagy nem mered vallani :) gyere fel a v34 es akkoddal ide kemenylegeny :)) harcmezon kene utatni valamit, mert ez igy unalmas :))
 

DeletedUser18594

Vendég
vki harcolni nem akar? ingyen adjatok a falukat kapjatok mar ossze magatokat :)))sok noob ex muffos :))
 

DeletedUser16088

Vendég
mikor teged tamadtunk evike akkor sem az volt a kerdes h hany falut hozunk, hanem, h hany marad neked :) janinal is valami hasonlo kerdest teszek fel, egy het mulva irom majd a valaszt :)))

tudom milán, a sokszoros tulerő előbb-utóbb mindig győz, te anélkül kénytelen lennél feladni sürgős magánügyek miatt...:)
talán mert egyedül, esetleg 1:1-ben semmit nem érsz?

s ha már a kollégát cseszteted a név miatt, te miért is nem a saját neveden vagy?
 

DeletedUser18594

Vendég
evike teged barmikor ketvallra fektetnelek, lehet elvezned is :)))
 

DeletedUser16088

Vendég
evike teged barmikor ketvallra fektetnelek, lehet elvezned is :)))

a szitut elképzeltem, biztosan leokádnálak,
próbálkozz muteroddal...

de gondolom megint én leszek az "ordenáré"
védjétek nyugodtan ezt a fasz milánt, teszek az elfogultságotokra, suppi is tilthat,

de amig ilyen otromba hsz-eket megtür support, mint amit milán irt az előzőkben, addig engem se piszkáljatok a válaszok miatt

s az már csak hab a tortán, hogy milán sokszorosan kizárva, az uj bejelentkezési accjai suppinál, tudják hogy ő az, de valahogy nem érdekli őket...
de engem nyugodtan bannoljatok, ilyen gyökér köcsögöknek mint milán, sosem fogok "szebben" irni....
 

DeletedUser16088

Vendég
evike teged barmikor ketvallra fektetnelek, lehet elvezned is :)))

és egy orientáltabb válasz:

volt már ilyen, hogy szomszédok voltunk, de nem adtál esélyt hogy összemérjük az erőnket,
...a sürgős magánügyek elszólitottak akkor is...amikor nem sokszoros a tulerőd a klánod által...

van több értelmes játékos is a klánodban, de a többsége csendben van, csak te pampogsz itt egyfolytában,
mintha bármi érdemed lenne az egészben...de kell egy ilyen paprikajancsi is, aki nem a tudásával, hanem az arcával tünik ki

mindig is egy harmadrangu játékos voltál milán, aki az arcával "erősiti" a tudásbeli hiányosságait, ezt sok éve igazolod ezen a fórumon is

ne szólj hozzám köcsög, és nem irok rá választ!

comprende?
 

DeletedUser18594

Vendég
v28 on kiszedtem par faludat :))) azon kivul nem ertunk egymashoz beby :p :*
 

DeletedUser16088

Vendég
v28...

ott az abbahagyásom után a klántársaknak adtam a falukat, te nem voltál köztük...te igen balfasz...

...................

esélyed nem lenne "hozzámérni", mit gondolsz?
van stat, meglehet nézni,
és pont egy ilyen féreg mint te vinnél bármit is?
nyugodj már le, etesd a fajtádat...idióta...
 

DeletedUser18465

Vendég
:D
Eskü ezt szívesebben nézem mint a kedvenc sorozatom :D
Alkossatok még :)
Évi csapj oda ennek a milánnak-yuginak-allastiarnak... stb stb... vagy tudja a fene már hány neve van :D
 

DeletedUser18594

Vendég
evi alkot egyedul :) csak megkell picit lokni :)))s mar meg is van eredve a nyelve :p
amugy magyar lanyt nemigen szoktam hallani ilyen csunyan beszelni :)
 
Fent