Csevegő

DeletedUser15525

Vendég
A fórum nem nagyon változott, mióta nem voltam. A játék is maradt?
 

DeletedUser

Vendég
Ugyan erre gondoltam én is :D még mindig megy a kakikeverés :D évike mocskos szája se lett kimosva.... ergo semmi sem változott xD
 

DeletedUser17875

Vendég
Évikét már egyszer kiköltöztettük a térkép szélére,újra meg fogjuk tenni,pedig nem vagyok =MHC= párti...:)
 

DeletedUser17875

Vendég
Vissza olvastam a szájhősök leveleit,elmondtam hogy schimo jön hozzánk? Elmondtam,tény. Itt van nálunk? Itt van nálunk.
El fogtok kapni? Ezt már az első világ óta hallgatom,az ilyenek emberektől mint te,de csak a szátok nő nem a játéktudásotok.:)
Nézzük a tényeket,a rizsa senkit nem érdekel.
Alias ott hagy a szarban? Ígérget és nem tart be semmit? Szerinted miért jöttem ide is a régi csapatommal,mert annyi játékost szarban hagytam,vagy mert a régi játékosaim még mindig velem akarnak játszani? Milyen buta emberek vannak,te jó ég...
A DREAM most kapott armát? Egyem a pici szivetek,tisztába vagytok ti az ARMA szó jelentésével? Gyermekeim...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
Üdv Tumblard..:)
Ha érdekel köztetek van Galva04,kit a vezetőd azzal a szöveggel toborozott be,hogy Schimoda mellé keres játékosokat..:)
Kb a fél csapatom megkapta,1 elment..:)
Kérdezd őt,szerintem ő tudna neked mesélni.
Aki nem érzi jól magát,az szabadon elmehet,senkit nem kényszerítünk maradásra..:)
Legalább lassan elférünk 2 klánba..;)
Szóval ha kötözködni akarsz,jó helyre jöttél,de ha infó kell,te is tudod,kit keress..
Ne itt játszd meg a totál kezdőt..:)
A DREAM nem esett szét.
Sőt Vadi valahogy eltűnt az MHC-ből..
Nocsak nocsak MHC mégsem védi úgy a társakat,mint előadja? :)
Dream most kapott armát,s 3 tásam összesen 1 fal szintet vesztett..
Ez csapatjáték,MHC toboroz,GMF keveri a kakit,s kapálózik..
Soroljam még?

Witcher kövi szerveren is lesz last dream?:))
Lassan fél klánban is elfértek:))
Lehet szidni a másikat h toboroz hát igen ez az új trend nagy klánokat nem harccal hanem levelekkel lehet megdönteni manapság... de ezt szerintem te tudod a legjobban.
Képzelem mekkora armát kaphatott a dream.....amúgy meg tök mind1 mert tömeg klán előbb utóbb mindig szét esik....rá kéne jönni h nem célszerű az elején minden 200pont felettit betoborozni....
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.208
Witcher célja anno a két klánba sűrítés volt minnél hamarabb. Nos ez mindenkinél gyorsabban sikerült neki, le a kalappal, teljesítette a célját, ő egy céltudatos vezető :)
 

DeletedUser18465

Vendég
Witcher kövi szerveren is lesz last dream?:))
Lassan fél klánban is elfértek:))
Lehet szidni a másikat h toboroz hát igen ez az új trend nagy klánokat nem harccal hanem levelekkel lehet megdönteni manapság... de ezt szerintem te tudod a legjobban.
Képzelem mekkora armát kaphatott a dream.....amúgy meg tök mind1 mert tömeg klán előbb utóbb mindig szét esik....rá kéne jönni h nem célszerű az elején minden 200pont felettit betoborozni....

Ő minden 300 pont felettit bevett :D
a jó starterei megérkeztek ugyebár aztán elmentek :D
 

DeletedUser15525

Vendég
Néha le :)
És néha visszanézni mi változott :D De nagyon semmi...
 

DeletedUser18465

Vendég
Sziasztok...
http://prntscr.com/al2j3c
Sajnos elfoglalták tegnapra ezt a személyt az MHC-sok egy ellenséges klán tagját. Majd mai nap ezt véltem felfedezni a profilján ( a srác lenullázódott)
Igaza van előbb meg kellett volna kérdeznünk ki szabad e ütni és foglalni... orvul hátba támadtuk a nukokkal és a nemes vonatokkal őt (irónia) Szerinte csalás az, amikor elfoglaljuk ráadásul úgy, hogy háborúba állunk vele/ük :) :confused:

Most akkor mi vagyunk a "csalók meg a tisztességtelen játékkal játszó emberek" mert mertünk foglalni falut :D Kicsit érdekesnek vélem ezt a gondolkodásmenetet amit pl Ő vívott ki magának vagy ŐK hogy pontosítsak.
Miért kell minősíteni embereket, amikor pl ez az sem tudja mi az az MHC és a benne lévő játékosokat sem ismeri.
Csak gratulálni tudok és ha jelenti valaki meg húzza a pofáját....
 

DeletedUser18021

Vendég
Egy nagy vezető nem csinál problémát abból ha fikázzák a klánját, mert hadd pofázzon a 100 pontos falujából, aki egy top klánba van az megszokhatta volna ez a divat, aki első vagy ott van elől azt csak csalással érte el más kontójára....ez már népbetegség ebbe a játékba....
 

SkandarGraun

New Member
A reakció pontszáma
18
Egy nagy vezető nem csinál problémát abból ha fikázzák a klánját, mert hadd pofázzon a 100 pontos falujából, aki egy top klánba van az megszokhatta volna ez a divat, aki első vagy ott van elől azt csak csalással érte el más kontójára....ez már népbetegség ebbe a játékba....


Nem nagy vezető, és MHC s nek is alig mondható. Játékosnak is gyenge az elején szögénykét meglepték.
Aldaronka többször figyelmeztetve volt ne járassa le a klánja maradék becsületét olyan beírásokkal minek valóságtartalma édes kevés!
A tagi kommunikációt, és a játékosok tiszteletét meg tanulni kellene, mint az igazmondást is!
Mikor Évike20 at támadták nagyon ment a ész osztás, most mint csatlós már más a dolog?
Hogyan van az kizáratott tagot mertek csak klánszinten támadni?
Nem gond de tudomásul kell venni:
- A legenda halványul, és nem sportszerű klán a MHC!

Akik becsülettel harcoltak a v18 pl. és olvassák a külsőt szégyenkeznek, kik írhatnak a MHC ról, ez nem az a klán csak MindHunCut:)
Nem véletlen nem indultak azok a vezetők, kik csalódtak Montiban, ki kilóra eladta ott klánját. Ez is a legenda része. Attól hogy belép oda vki nem kellene lejáratni ami szép volt és dicsőségteljes!
 

DeletedUser18594

Vendég
eleg gaz, hogy a nagy MHC a szetvert fiokokat beveszi, meg a mashonnan kirakottakat :))))
 

DeletedUser18594

Vendég
sztem ez lenyegtelen, nezzetek meg a v5 v9 v18 as MHC stilusat es a mostaniet :))) csamcsogjunk inkabb azon, a kulonbseg oriasi.
 

DeletedUser18465

Vendég
sztem ez lenyegtelen, nezzetek meg a v5 v9 v18 as MHC stilusat es a mostaniet :))) csamcsogjunk inkabb azon, a kulonbseg oriasi.

Nyomd el magad yugiohhhhh, neked is más a stilusod = egy 11 évesével és azt írtad felnőtt ember vagy amit megint csak kétlek :D
 
Fent