Csevegő

DeletedUser18594

Vendég
az MHC egyil alvezeret is a GMF adja, a profiljuk szerint :))))))))))))
 

DeletedUser16088

Vendég
Évikéék készülnek az MHC ellen :D
kicsit vicces :D

valóban, volt ilyen terv,
de mióta látom hogy te vagy MHC egyik vezetője, az akciót lefujtuk

elég az MHC züllesztéséhez hogy te vagy az egyik führer,
de nem a te hibád, v18 óta MHC neve nem dicsőséget jelent, inkább valami ennek ellentéteset, nem véletlenül az eredeti MHC-s tagok messze kerülik a csordát amit összehoztatok

ebből az jön le, hogy Monti a profik hiján "beéri" veled is mint vezető, ő is "hozott anyagból" dolgozik, tudod, vakok között a félszemü is lehet király...

nézd meg mi lett MHC-ből!
3 /tömeg/klán, boldog-boldogtalan felvéve, de esélyetek sincs lépést tartani...
és te vagy az egyik vezető...:)

na ez nem vicc, MHC hirnevét tovább rongáljátok, nem volt elég eddig?

elég vastag a bőr a pofidon, gondolom neked mindegy...

akkor hengereljetek!
ezt 10-20 tagotokon kivül értik a többiek?
és te?

és igazad van, a Macik simán készülhetnek MHC ellen, mert ami MHC-nek nevezitek magatokat, az valóban vicc:)
halvány árnyéka sem vagytok annak a névnek amit bitoroltok!

MHC...ti?...eszem-f*szom megáll...:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
valóban, volt ilyen terv,
de mióta látom hogy te vagy MHC egyik vezetője, az akciót lefujtuk

elég az MHC züllesztéséhez hogy te vagy az egyik führer,
de nem a te hibád, v18 óta MHC neve nem dicsőséget jelent, inkább valami ennek ellentéteset, nem véletlenül az eredeti MHC-s tagok messze kerülik a csordát amit összehoztatok

nézd meg mi lett MHC-ből!
3 /tömeg/klán, boldog-boldogtalan felvéve, de esélyetek sincs lépést tartani...
és te vagy az egyik vezető...:)

na ez nem vicc, MHC hirnevét tovább rongáljátok, nem volt elég eddig?

elég vastag a bőr a pofidon, gondolom neked mindegy...

akkor hengereljetek!
ezt 10-20 tagotokon kivül értik a többiek?
és te?

Ferikém, erre várnék valami reakciót :D :D
 

DeletedUser16088

Vendég
Monti szervezte én csak asszisztens vagyok:)

na ezért rühellem a hozzád hasonló szar alakokat,
amikor megy a szekér, akkor fröcsög a nyálad ezerfelé hogy mekkora ász vagy,

ha baj van, akkor menekülsz és nem törődsz senkivel, hogy kit sározol be! csak mentsd a redves irhádat...

szánalmas kis f*reg

lehet törölni és tiltani
 

DeletedUser18465

Vendég
nem kommentálok semmit már...
Utolsó hszem külsőn élvezzétek ki...
jöhetnek az oltogatók... hajrá mindenkinek köszöntem mindent
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Az =MHC= sosem volt egy korrekt klán.
Csak amikor gurult a "henger" akkor senki nem törődött azzal,hogy pl Monti milyen ocsmányságokat művelt.
Én soha nem láttam semmi tiszteletreméltót a klánjában. Mikor szóvátettem ezt kedves Tanacsjani barátomnak itt,azt mondta ez azért van,mert én el sem tudom képzelni milyen munka folyik abban a klánban!
Hát inkább nemis akarom.
Na de kiváncsi leszek tudnak-e emelt fővel vesziteni ha arra kerül a sor,vagy megint elmenekülnek. Nem dőlt el a szeró,és ha csak negyed akkora vezér mint amilyennek az imádói tartják akkor betudja hozni. Ugyanis a GMF csak egy szedett-vedett klán,ők pedig szervezetten regeltek. De egy nagy vezér szarból is várat épit,bármikor,bárhol!
És a nagy "sokvilágotnyertemmá" szakértők is rájuk voksoltak.
Na de nézzük akkor mi lesz itt. Mert van egy olyan érzésem,hogy csak egy nagy erőlködés,aztán pedig ömlik majd a sok kifogás.
De a végén ugye ellenünk lesznek felhozva dolgok,mert "ők a nagy MHC,ha elbuknak 5 szeróból 4et,akkor nem szerencsével nyerték az 1et hanem a 4et bukták el azért mert nincs szerencséjük soha"
Ez még a kis Lunácskámnak is gyanús,pedig nem egy tanult kutya.



Üdv
 

DeletedUser18594

Vendég
latszik h nem az igazi a muff klan...ilyenkor mar nagyban szoktak arcoskodni itten :)))
 

DeletedUser18265

Vendég
latszik h nem az igazi a muff klan...ilyenkor mar nagyban szoktak arcoskodni itten :)))

Nos, erre azt mondanám, hogy ez az MHC nem AZ MHC...

A V15-ön a Sparta is elverte a Skullst, és nem akarom a Sparta érdemeit leszólni, mert ügyesek voltak, és megérdemelték, de nem A Skullst verték el attól, hogy beregelt oda 10 ős-koponya is.

Itt is van MHC, attól, hogy itt van Monti, mint nyugalmazott vezér szerintem, ez látszik is rajta, meg mellette még 10, max 15 régi srác nem MHC, nem is tartom jó ötletnek, hogy egyáltalán felvállalták a nevet.

Csinálhatták volna úgy, mint damasék, ahol nem indulnak szervezetten, ott nem CNN néven mennek, hiába vannak ott 10-en az alap játékosok.
 

DeletedUser5422

Vendég
ez annyira nevetséges már
ez az mhc is mhc csak éppen v34es
a gmf taglistáját is meg lehet nézni és ott se mesefigurás nevek vannak, de attól ők is gmf, mert ez a klán neve
a legendákat meg felejtsük már el, mert az elmúlt
v1 óta rengeteget változott a játék is, ahogy az emberek is
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Süket duma,akkor a v9es se az igazi mhc mert nem ugyanaz volt mint a v5ös. Meg a Spárta is csak 1 szervert nyert mert a többi nem az igazi Spárta volt. Sorolhatnám még,ugye igy már nem tűnik olyan okos dumának a "nem igazi mhc" ?
 

DeletedUser11248

Vendég
Arch azt ne téveszd szem elöl hogy az ilyen ,,szakértök" általában a térképet nézve mondják a véleményt,anélkül hogy tudnák mi folyik a klánban..és bár térképen jol állnak az is lehet másnap szétmegy a klán...vagy mint itt az MHC,kettészakad..


Tény hogy jobban indultak-jobban álltak térkép szerint,vagy mondjam úgy hogy nekem tény...ha választanom kellet volna hol legyek vezér,őket választottam volna azzal a hittel hogy legyőzzünk pl. titeket..


Bár még azt sem mondanám hogy megnyertétek ezt a világot,jól belehúztatok és szépen kezdtétek kiépíteni,de lehet még hosszú ez a világ és sok minden történhet..


Ha győztök biztos lesznek vádak,a legfőbb hogy így könnyű volt,összeszedtetek minden jó és nagy játékost akit lehetett..az senkit nem fog érdekelni,hogy pl.felderito-nek vagy neked mennyi munkád volt benne hogy ezeket össze is tartsd,bár az is lehet mindenki csinálja a munkáját és simán végigmentek ezen a világon,hisztik,belső veszekedések,kilépések nélkül..

Hogy MHC-vagy nem MHC-erröl nincs mit beszélni...nem MHC-ha valakik olyanok alapítsák akik soha nem játszódtak az MHC-ban..vagyis ellopták a klánnevet...de itt erről szó nincs..az fővezérük is ott van...senki nem vádolhassa hogy úgy lopták el a nevet..tehát nincs miről beszélni..
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Azokra gondoltam akik ott voltak az mhc-ban és osztották az észt.
Közben meg a klán szétesik,ők inkább törölnek és mennek tovább olyan szerverre ahol remélik zökkentőmentesen megy majd minden,és végigbarbizhatnak egy szervert,aztán dicsekedhetnek vele,hogy ők nyertek.
Ahelyett,hogy a kezükbe vennék a dolgokat,beletennék a "nagy tudásukat" és megmutatják az eddigi vezéreknek,hogy hogyan is kellett volna ezt csinálni. De nem,most sunyitva továbbmennek és majd ha más összehoz egy jó klánt helyettük, akkor megint kinyílik a csípájuk és kezdik osztani az észt.

A toborzásra meg annyit mondok,hogy nekik is megvolt az esély. És mentek oda is jó játékosok. A gond az,hogy ők még az alap csapatot sem tudták összetartani. Képzelheted mit ért volna ha minden nagy játékos hozzájuk ment volna.
Ibramot elzavarták,erre ő pár szedett-vedett játékosokkal többet alkotott 1 hónap alatt mint az mhc az itteni pályafutása során.

Azt hiszem az egész GMF nevében mondhatom,hogy sajnáljuk hogy lelépnek. Mi harcolni szerettünk volna,de hát Montitól megszokott,hogy lelép ha valami nem úgy jön ki ahogy képzelte.Kár,hogy csak képzelni tudja a dolgokat és várja,hogy más megcsinálja. Vagy talán azt hitte mindenki térdreborul majd az MHC név hallatán.. Csak azt nem értem hogy képesek még mindig ilyen sokan vakon követni.
De azért remélem lesz valaki aki a sarkára áll,összehoz egy klánt és harcolunk egy jót. Mert ahogy mondtad,a szerver nem dőlt el,attól még nagyon-nagyon messze vagyunk. És kár lenne pár magát Napóleonnak tartó Gazsi miatt csak úgy eldobni a sok belefektetett időt.
 

DeletedUser18265

Vendég
Süket duma,akkor a v9es se az igazi mhc mert nem ugyanaz volt mint a v5ös. Meg a Spárta is csak 1 szervert nyert mert a többi nem az igazi Spárta volt. Sorolhatnám még,ugye igy már nem tűnik olyan okos dumának a "nem igazi mhc" ?

Nem azt mondtam, hogy nem az igazi MHC, hanem hogy nem a nagy MHC...
Azert ha megnezed a Spartat lényegéb azt is csak addig tartottam A Spartanak, amih Zola vezette meg még vigyori is ott játszott. A nevük megmaradt de már a V20at sem olyan simán húzták be ahogy az előző világokat.

MHC-t meg azt mondanam oke ez az MHC, ha legalabb 15 régi lenne közöttük:Respii,flami,kiowa...
Ha a vezérkarra rápillantasz már hibádzik valami...Aldaron, MHC vezető ahova anno alig vettek fel új vezetőket itt most egyből az lehet valaki.
 

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570
A szerveren van olyan 4-500 jatekos, aki kozul olyan maximum 4-5 ember foglalkozik az MHC-val, plusz egy-ketto kulso forumos "celeb". Na ez a par delikvens annyira kis aranyu, hogy felmerem tenni a kerdest. Ki nem szarja le az MHC-t, hogy kik alkotjak itt es masik vilagokon? Ez a kerdes a tobbi nev problemas klanra is alkalmas. Annyira el tudtok ezekbe melyulni, holott, tudtommal senki nem vedette le a klanneveket. Miert nem lehet a v34-es tortenesekkel foglalkozni valojaban? :) Komolyan mondom, hervaszto a kulso forum, mert minden vilag foruman azt olvasni, hogy a " nagy es hires " nevezetu klanok igy meg ugy. Es??? Ket kezemen megtudom szamolni hany embert foglalkoztat ez.
 

DeletedUser11248

Vendég
Ezen a világon jelenleg két nagy klán van ellenfélként a Top1 és Top2-ha jól olvastam arról ment a téma...hogy ki hogy alakítsa a klánját,ha a GMF-elveri az MHC-t,maradnak vagy lelépnek..vagyis mind ide való téma volt..és az hogy egy Top2-klánt ki alkot,szerintem az is ide tartozik...és az hogy taglalgassuk hogy az MHC melyik világon volt jobb vagy gyengébb és mivel ök is elértek valamit,tekintve hogy ismert a nevük,mint a többi ,,névproblémás klán" is,minket akik szeressük a KH-t,akik tudjuk hogy azt a elismerést nem mindig ingyen adták,hanem kemény munkával megkellet dolgozni érte..igy bocsáss meg ha érdekel a múltjuk is és erre van a külső fórum hogy ITT ezt is megtudjuk beszélni,megosztani a véleményünket.


Viszont egyikünk sem irt olyant a többi 495-embernek hogy nem írhat be,nem dobhat fel más témát ami NEKI érdekesebb.


De tessék adott a lehetőség,nem akarod ezt olvasni,rendben,dobd fel a témát,miről akarsz olvasni,beszélni...ameddig írtad ezt a beszólást,hogy TE nem akarod ezt olvasni,simán elkezdhettél volna egy új témát,ha tudunk beleszólunk,ha nem beleszól a többi 495-ember...tehát várom a témát..
 

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570
Ezen a világon jelenleg két nagy klán van ellenfélként a Top1 és Top2-ha jól olvastam arról ment a téma...hogy ki hogy alakítsa a klánját,ha a GMF-elveri az MHC-t,maradnak vagy lelépnek..vagyis mind ide való téma volt..és az hogy egy Top2-klánt ki alkot,szerintem az is ide tartozik...és az hogy taglalgassuk hogy az MHC melyik világon volt jobb vagy gyengébb és mivel ök is elértek valamit,tekintve hogy ismert a nevük,mint a többi ,,névproblémás klán" is,minket akik szeressük a KH-t,akik tudjuk hogy azt a elismerést nem mindig ingyen adták,hanem kemény munkával megkellet dolgozni érte..igy bocsáss meg ha érdekel a múltjuk is és erre van a külső fórum hogy ITT ezt is megtudjuk beszélni,megosztani a véleményünket.


Viszont egyikünk sem irt olyant a többi 495-embernek hogy nem írhat be,nem dobhat fel más témát ami NEKI érdekesebb.


De tessék adott a lehetőség,nem akarod ezt olvasni,rendben,dobd fel a témát,miről akarsz olvasni,beszélni...ameddig írtad ezt a beszólást,hogy TE nem akarod ezt olvasni,simán elkezdhettél volna egy új témát,ha tudunk beleszólunk,ha nem beleszól a többi 495-ember...tehát várom a témát..

Tessék. Kérdés témához. A jelenlegi, v34-es MHC miért oszlott fel? Szinte a fél világgal szövetségben voltak a GMF-el és mégis ők hullottak szét, nagy része beolvadt a GB-be. Szerintetek miért?
 

DeletedUser18594

Vendég
vki kapja ossze a GMF ellen a klanokat...egyenkent eselytelenek vagytok megse fogtok izzasztani...
 

DeletedUser18594

Vendég
te mirol beszelsz? eletemben nem szegtem meg egy szabalyt se, 1 db. pf et nem vettem soha :)
 

DeletedUser18594

Vendég
evi, az nem szabalytalan h tobb neven voltam kulson :) s hangsulyozom h soha nem vettem pp t :)
de minek is magyarazkodok :)
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
azt hiszem itt a vége a játéknak


És mondjuk Te lennél az a "valódi játékos" kategória?
Ez a leveled után?
Tudod a pp az elején sokat ér,de a játéknak ebben a fázisában már nem számít.
Azért tüntettünk el 2 szervezett akcióval 2 top klánt mert Patyesék felppzték a falat?
Kiváncsi vagyok Te miből húztad a faluid meg a sereget,tán abból az átlag 500k napi farmból?
Vagy azt hitted,hogy 1 csuporka méz meg egy kémed nálunk majd pótolja a hiányosságaid? :)

Allastair nem az egész klán. Viszont Te vezér léttedre hogy viselkedsz már?
Valódi játékos..
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent