Csevegő

DeletedUser18594

Vendég
evike...moderald magadat.
egy holgytol ilyen szavakat hallani gaz...
amugy kb. 5000 pp re arultam nyersit v34 en termeszetesen nagyreszet vissza is forgattam a fiokba.
Megegy eszreveretel, v35 on te igenis pp vel epited a faludat...es itt tiltakozol.
 

DeletedUser18025

Vendég
evike, kérlek írjatok vissza stukinak, azóta mély gyászban van,mióta hanyagoljátok :(
 

DeletedUser8560

Vendég
Már nem tudom, hogy hol és hány helyen kérjelek meg titeket arra, hogy ne beszéljetek, viselkedjetek így.

Két felhozott témára reagálnék röviden:
- A fórum és a játék nincs összekötve. Tehát ha a fórumon több névvel van fenn valaki, az nem jelent azonnali játékbeli kizárást, mert a több néven futó fiókjai ha nem azonos világon játszanak, nem sértenek játékszabályt.
- Fórumon nem büntetünk "multizásért", kivéve, ha az adott játékos visszatérően szabályt szeg, és a fiókjait erre használja.
- A játékbeli sérelmek felemlegetése szabályos, amíg a hangnem is az. Most ugye nem volt az, és a főszabályszegőt mégsem tettük ki játékból, csak a fórumról. Ha más néven visszajön folytatni áldásos tevékenységét, akkor azt a fórumfiókot is kirakjuk.

Ahogy itt olvasgatom, játékban komoly emberek is megosztják gondolataikat egymással és a játékosközönséggel. Nagy problémának látom, hogy a szabályzatot többen minimálisan sem ismerik, így úgy adnak tanácsot, véleményt másoknak, hogy az alap fogalmakkal sincsenek tisztában.
Miközben tudják, hogy a felelősségük nagy, hiszen hallgatnak rájuk, követik őket - néha egy egész klánra meghatározó véleményt fejtenek ki.
Bár a support egy nagy mumus, de mindig nyitott volt a kérdések, szabályzati pontok értelmezésére, ha valaki megkeresett bennünket. Javaslom, hogy azok, akik számára most sem egyértelmű a játék alapját adó szabályzat, írjon a megfelelő topicban, és segítünk értelmezni.
 

DeletedUser18594

Vendég
en nem irtam serto dolgot :) kulturaltan szoltam hozza a dolgokhoz..
 

DeletedUser18594

Vendég
mi a helyzet? mindenki csendbe van? :D
Egyik ex muffos leirhatna, hogy mi lett a hengerrel...
 

Deleted User - 1079264

Vendég
Először a hengerfej tömítés ment tönkre. Aztán kiderült, hogy koszos, iszapos olaj került bele és repedések keletkeztek. Sajnos nem találtunk pótalkatrész ehhez a régi konstrukcióhoz.
Amúgy meg nem írok semmit, mert a múltkor is a torkomnak estek a fanok, így ijedtemben töröltem :)
 

DeletedUser18594

Vendég
kicsit osszekaphatna magat a vilag, unalmas h csak akkor kapok kardot amikor sajat magamon uritem a folosleges egysegeket :)))
 

DeletedUser18594

Vendég
ulj be warlord vmelyik fiokba ellenhez legalabb egy harcos legyen ott is :)) ezek az "igazi" muffosok DEF(ekt) klan vagy mi is sulytalanok :)) egy arma kiszedne oket...
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Először a hengerfej tömítés ment tönkre. Aztán kiderült, hogy koszos, iszapos olaj került bele és repedések keletkeztek. Sajnos nem találtunk pótalkatrész ehhez a régi konstrukcióhoz.
Amúgy meg nem írok semmit, mert a múltkor is a torkomnak estek a fanok, így ijedtemben töröltem :)

Nem a vezérek dolga a klán összekovácsolása? :)
Vagy ha nem kész csapatot kap a kezébe a "nagy vezér" akkor már nemis olyan nagy?
Kicsúszott a kezetekből az irányítás,a sok rossz döntés miatt. Vagy talán bűn,hogy pár játékos játszani szeretett volna,nem pedig a szöviket nézegetni meg barbizni?
Bevédeni olyan tagokat akik hozzátok menekültek?
Vagy hogy nem nézték jó szemmel,hogy a vezéreik csak kihasználták őket,hogy az ő hátukon jussanak feljebb? Montit,Jancsit védeni,a többit ki nem szrja le ugyebár.
És még csodálkoztok hogy szétesett a klán?
Szerencsére a tagoknak volt egy kis esze és ezért nem tűrték.
A mostani klánodban is ugyanez a helyzet,látom vonzódsz az ilyen vezérekhez. Csak annyi a kül,hogy ott a tagok 90%-a az a "vagyok is meg nemis" játékos,és nem látják mi folyik körülöttük,vagy nem érdekli őket mert csak egy jót akarnak játszani. Darth meg kihasználja őket. És Te ehhez asszisztálsz?

Vagy hogy van ez a mese?
Érdekelne Te hogyan látod.
Valamint hogy miért nem Zombiék klánjába mentél?
Mert számomra érthetetlen,bár Téged csak hírből ismerlek,eddig nem hallottam rólad rosszat.
Viszont ezen a világon amit csinálsz az kissé elgondolkodtató.

Na és hogy annyira ne haragudjál rám,
[video=youtube;vp_E_OCN-ss]https://www.youtube.com/watch?v=vp_E_OCN-ss[/video]

Tess,én is imádom a méjdent :p
 

DeletedUser18594

Vendég
vedo jatekos letemre tobb LET em van mint barmelyiketeknek :)) bocsi de nem elek a lehetoseggel, Ronaldo se megy felcsutra focizni :))
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16371

Vendég
Hősi halál (Bronz - Szint 2)
Más falvak megsegítése közben 7.500 egységed halt hősi halált.

Még az ezüst szint sincs meg, és védőjátékos vagy? Ne röhögtess már.
Dugig vagy támadóval, a LETed nem gyenge, de ne akard már bemesélni nekem, hogy alig vannak támadóid :)
 

DeletedUser16088

Vendég
vedo jatekos letemre tobb LET em van mint barmelyiketeknek :)) bocsi de nem elek a lehetoseggel, Ronaldo se megy felcsutra focizni :))

tudjuk milán, te olyankor nem igazolsz "lejjebb", csak elhuzod az irhádat, s ráfogod a személyes elfoglaltságodra...
jaj ne etess már tovább, sokan ismerünk régóta kedves klántárs!:)
 

Deleted User - 1079264

Vendég
Nem a vezérek dolga a klán összekovácsolása? :)
Vagy ha nem kész csapatot kap a kezébe a "nagy vezér" akkor már nemis olyan nagy?
Kicsúszott a kezetekből az irányítás,a sok rossz döntés miatt. Vagy talán bűn,hogy pár játékos játszani szeretett volna,nem pedig a szöviket nézegetni meg barbizni?
Bevédeni olyan tagokat akik hozzátok menekültek?
Vagy hogy nem nézték jó szemmel,hogy a vezéreik csak kihasználták őket,hogy az ő hátukon jussanak feljebb? Montit,Jancsit védeni,a többit ki nem szrja le ugyebár.
És még csodálkoztok hogy szétesett a klán?
Szerencsére a tagoknak volt egy kis esze és ezért nem tűrték.
A mostani klánodban is ugyanez a helyzet,látom vonzódsz az ilyen vezérekhez. Csak annyi a kül,hogy ott a tagok 90%-a az a "vagyok is meg nemis" játékos,és nem látják mi folyik körülöttük,vagy nem érdekli őket mert csak egy jót akarnak játszani. Darth meg kihasználja őket. És Te ehhez asszisztálsz?

Vagy hogy van ez a mese?
Érdekelne Te hogyan látod.
Valamint hogy miért nem Zombiék klánjába mentél?
Mert számomra érthetetlen,bár Téged csak hírből ismerlek,eddig nem hallottam rólad rosszat.
Viszont ezen a világon amit csinálsz az kissé elgondolkodtató.

Na és hogy annyira ne haragudjál rám,
...

Miért haragudnék? Pont rád? Eszemben sincs :)
Két nappal lemaradtál :) Már 26-án reggel Zombiéknál voltam. A kitérő okát nem írom le, mert csak kevesen értenék.
A kérdéseid jók. Ugyanazok, amiket én is kérdezgettem a vezérektől is, meg csak csendben magamban is. És persze a válaszokat is tudtam és azt is tudom, hogy mások nem akarják tudni, fejük a vödör homokban. De ha már ilyen kíváncsi vagy hogy mégis miért "asszisztálok", azt nehéz megfogalmazni. v18-on is pontosan tudtam, hova megyek, meg itt is. Valószinűleg vonz a mélység.
De ami most konkrétan itt tart, a jó szerverbeállítások, néhány kedves ember és a kihívás, hogy ebből a helyzetből fordítani tudunk-e valahogy.
 

Arihana

Active Member
A reakció pontszáma
182
Miért haragudnék? Pont rád? Eszemben sincs :)
Két nappal lemaradtál :) Már 26-án reggel Zombiéknál voltam. A kitérő okát nem írom le, mert csak kevesen értenék.
A kérdéseid jók. Ugyanazok, amiket én is kérdezgettem a vezérektől is, meg csak csendben magamban is. És persze a válaszokat is tudtam és azt is tudom, hogy mások nem akarják tudni, fejük a vödör homokban. De ha már ilyen kíváncsi vagy hogy mégis miért "asszisztálok", azt nehéz megfogalmazni. v18-on is pontosan tudtam, hova megyek, meg itt is. Valószinűleg vonz a mélység.
De ami most konkrétan itt tart, a jó szerverbeállítások, néhány kedves ember és a kihívás, hogy ebből a helyzetből fordítani tudunk-e valahogy.

Azért remélem nem csak a mélység vonz :) Most jutottam el oda 180 nap után:p hogy megfogadva a tanácsod itt is szétnézzek...Hát lehet nem kellett volna:) Háború kint bent, lent fent...és nem küzdelem.
 

Deleted User - 1079264

Vendég
Azért remélem nem csak a mélység vonz :) Most jutottam el oda 180 nap után:p hogy megfogadva a tanácsod itt is szétnézzek...Hát lehet nem kellett volna:) Háború kint bent, lent fent...és nem küzdelem.

Tudod te, hogy nem :) És nem csak a rosszfiúk, hanem a kedves emberek is, főleg mikor kiderül hogy a kettő egy és ugyanaz :)

Olyan ez a külső fórum, mint az aranymosás, több mázsa iszapban lehet némi értéket is találni. De ha nem keresi az ember türelmesen, akkor semmije se lesz.
 
Fent