Csevegő

DeletedUser18265

Vendég
ervelj is :))) ha beall a vilag miert lenne a DEF nek tobb eselye :))?
DEF nek akkor van jo eselye ha osszefogja az egesz klant a GMF ellen, mint a v18 as UNIO, maskepp nincs... ennek a GMF nek minimum annyi jo tamado jatekosa van mint a fenykoraban levo muffosoknak :), annyi kulonbseggel hogy nincs nagy arcunk :)(kiveve nekem :p )

Mert megadatott nekik az a lehetőség, hogy az energiájuk 95%-át ne arra kelljen elfecsérelni, hogy téged el tudjanak viselni. :p
Na jólvan, tudod, hogy csak csipkelődés.

Igazából azért gondolom így, mivel szerintem ott többen vannak olyanok akik megélték a játék unalmasabb részeit is és nem inaktivodtak el. Szerintem ha véletlenül kicsit kiegyenlítődnének az erőviszonyok, akkor és beállna a front 2 hetente egyszer lenne valami történés, és ez ismétlődne fél, vagy 1 évig elég sokan mennének mindkét oldalról, de tőletek többre tippelnék. Ez csak feltételezés, majd kiderül :)
 

DeletedUser18594

Vendég
elarulom, hogy masfel hete picit odavettunk DEF nek :)) kb. 6 jatekosuk banta :p
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Mert megadatott nekik az a lehetőség, hogy az energiájuk 95%-át ne arra kelljen elfecsérelni, hogy téged el tudjanak viselni. :p
Na jólvan, tudod, hogy csak csipkelődés.

Igazából azért gondolom így, mivel szerintem ott többen vannak olyanok akik megélték a játék unalmasabb részeit is és nem inaktivodtak el. Szerintem ha véletlenül kicsit kiegyenlítődnének az erőviszonyok, akkor és beállna a front 2 hetente egyszer lenne valami történés, és ez ismétlődne fél, vagy 1 évig elég sokan mennének mindkét oldalról, de tőletek többre tippelnék. Ez csak feltételezés, majd kiderül :)


Nem szokásom lenézni az ellent,de ahhoz nagyon nagy csoda kellene,hogy a DEF feltudja velünk venni a versenyt.
Kb egyötöd seregünket vonultattuk fel ellenük és 5-6 játékos kuka.
Ha mennénk teljes bedobással valszeg annyi is lenne nekik.
Egy csoportunk (amiből van 5-6) erősebb mint az ő full klánjuk. Szóval nagy csoda kell,amit őszintén remélek,hogy megtörténik mivel aztán majd azt aggatják a nyakunkba,hogy ellenfél nélkül nyertük a világot.
Márpedig ez a klán ellen sok "nagy" klán szivná a fogát és jöhetne a szokásos 3 akadémia 7 szövetséges taktika,hogy legyen esélyük :)
 

DeletedUser18594

Vendég
tancsijanika kikapasaval a KH jatekosok atlageletkora a v34-en 2-3 evvel csokkent :)))))
jani lehet menni sakkozni es dumalni a spanokkal h milyen volt a forradalom amikor elbujtal :)), mert az ilyen harcos sztem akk is ezt csinalta :))
 

DeletedUser4544

Vendég
Olyan jót nevetek az ilyenen :)
Tudod Yugi ellenben veled én emlékszem régebbi dolgokra is.
Emlékszem arra hogy jöttél hogy az EW-nek az a szerencséje hogy tanacsjaniék eltüntek, mertha akkoriba harcolunk, ők átgázoltak volna rajtunk. Én akkor kinevettelek...Mostmeg átéled, hogy igazam van.
Semmi ellenállást nem találtunk amikor V28on saját klánjába volt(kilépett tőletek és 3-4 NH-sal saját klánja volt), és bucira vertük. Mondom ok, biztos nem érdekelte(pedig bekunyizott okosba Nh védőket és próbálkozott sunyin). Majd V30on is szembetalálkoztunk a top10es fiokjával, Spartaval, épp az én területemen, erőfölénybe voltak a Collal, de ottis kb úgy vertük bucira hogy felrakta a kezét.
http://hu.twstats.com/hu30/index.php?page=player&mode=conquers&id=1076589
Örülök neki hogy végre te is megtapasztaltad hogy mekkora harcos. Csak tudod elkellene azon gondolkozni, hogy az általad nagyra emelt mesés nevek, lehet mégse akkora sztárok.
Miért tartom méltóbb jobb ellenfélnek az E.e-t mint a Nh-t vagy CNN-t? Látható volt hogy padlón voltak ellenünk mostanság, mégis a 7000 falus klánjuk egy 3 nappal az érkezés előtt klánszinten már 4-5000 beérkezőnél tartunk tőlük. Nem adják fel. Az NH háborúnk meg ott el is dőlt, amikor áttörtük Attilát. Utánna már szinte visszatámadás sem volt. 2 hónapig ütötték Szürkét és lyukast sikertelenül, mi ott áttörtük attilán az NH falat, és kb ennyi is lett a vége az Nh-nak. Sokkal erősebb kitartóbb szívosabb klán az E.e...

Ettől függetlenül gratulálok a V34hez ahogy álltok. Neked meg arkangyal azt tanácsolom, ne foglalkozz azokkal akik azt mondják ellenfél nélkül nyertetek. Minden szervert nehéz megnyerni, persze valamelyiket könnyebb, valamelyiket nehezebb. De egyiket sem könnyü, és minden szerveren van ellenfél, akit lekell győzni.
 

DeletedUser18594

Vendég
mikor murdert bannoltattatok akk tort meg az NH :p addig sanszotok nem volt attorni...
 

DeletedUser4544

Vendég
az a végső kegyelemdöfés volt, akkor már rég padlón volt az Nh, már visszase támadtak rég...
Egyébként meg magát banoltatta, mert végrendelet nélkül osztott fiokot, ami levan írva hogy tiltott.
 

DeletedUser18594

Vendég
az a végső kegyelemdöfés volt, akkor már rég padlón volt az Nh, már visszase támadtak rég...
Egyébként meg magát banoltatta, mert végrendelet nélkül osztott fiokot, ami levan írva hogy tiltott.

neked senki se hisz :))
amugy az E kitartasa nem feltetlen az o erdemuk, lehet a ti benasagotok is, a 7000 faluelony az 7000....
lezarjuk a 34 et ti a 28 at lehet jonni kemenykedni :) szinte 100% os vagyok benne hogy az elso 3 honapban kikapnatok, olyan kicsikek mar a vilagok h amelyik klanban van 40 jo starter lazan nyer szervert.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser4544

Vendég
"szinte 100% os vagyok benne hogy az elso 3 honapban kikapnank"

3 hónapnál azért lehet tovább huznátok, ennyire ne legyél kishitű :D :D :D :D
 

DeletedUser18594

Vendég
de ezt te is tudod, lefogadom nem is fogsz tobb vilagba belekezdeni, nincs embered az ijen 4 kontis vilagokhoz neked, pl. egy DJ aki 3000 falu alattig jatszani se tud soha nem erne el a 3000 falut egy v34 en :) gyors a tempo, nagyon gyors meg nekem is egy kicsit bevallom.
 

DeletedUser4544

Vendég
Yugi.
Én V21 már befejeztem, a csúcson. Majd a CNN vezére8damas) nyaggatott hogy menjünk vissza, hozzunk létre egy bajnokok ligája szervert.
Mikor megtudtam elvileg jön a Mesések is, felkerestek bogyóék, dagiék hogy menjünk. Sokat gondolkodtam de a kihivás miatt visszatértem.
A háború alatt észrevettem már ez se hoz igazán lázba. A v28on, 1 nagy fegyvert lépést tettem, ami nagyon kellett. Az NH átverése kijátszása. Azon kivül szinte észrevehetetlen voltam, és nélkülem hozták le eddig a srácok. Sajnos már nem vonz a játék, hisz 7-8 éve tolom a "legmagasabb" szinten. V21en a térkép szélén egyedül beregelve, toborozva építettem fel egy szervergyöztes klánt. Szerinted egy Swak/Yugi féle fog engem lázba hozni?
A GMF telibe egy CNN klán. Akik ellen lassítani kell. Ha betudod őket lassítani és hidd el, megcsinálnánk megint a 6*80as klánt, fáklyástul, betudnánk lassítani titeket, stratégiával. Nagyon gyorsan elkopni a GMF játékostársadalma, mert elrontanánk a játékotokat. Majd mikor megvan a kellő falumennyiség, ahogy írtad is, mi akkor tudunk játszani. Onnantól meg már egyértelmű lenne ki gyözne.
A CNN és NH ellen sem szabad belemenni adok kapokba. CNN ellen ezt gyorsan felismertem, ezért regeltünk át másik égtájra, hogy meglegyen a hátország, utánna tudunk már fáklyákkal okoskodni.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
de ezt te is tudod, lefogadom nem is fogsz tobb vilagba belekezdeni, nincs embered az ijen 4 kontis vilagokhoz neked, pl. egy DJ aki 3000 falu alattig jatszani se tud soha nem erne el a 3000 falut egy v34 en :) gyors a tempo, nagyon gyors meg nekem is egy kicsit bevallom.

:D :D Imádlak :D :D
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
A GMF telibe egy CNN klán. Akik ellen lassítani kell. Ha betudod őket lassítani és hidd el, megcsinálnánk megint a 6*80as klánt, fáklyástul, betudnánk lassítani titeket, stratégiával. Nagyon gyorsan elkopni a GMF játékostársadalma, mert elrontanánk a játékotokat. .

Persze Vigyo,ebben igazad van.
Viszont az más kérdés,hogy Te azért a győzelemért hány embertársadat használtad ki.
Mert mint mondod majd 500 embert betoboroztál csak azért hogy lelassitsd az ellent.
Igen,ez is egy stratégia viszont ez már a mindent a győzelemért mappába tartozik.
Azt az elvet pedig nem vallom magaménak. Persze nem rossz megnyerni egy szervert,de ha figyelembevesszük a sok időt,energiát amit igényel nos hát.. mégiscsak rossz. A végén nem örülsz,hanem megkönnyebbülsz.
Szóval én nem megyek rá mindenáron,ha egy 1 éves szerót végiglehet vinni kavarás nélkül tömény harccal akkor benne vagyok.
Viszont ez a stratégia,taktika dolog ami azzal jár hogy bannoltatunk másokat,hátbaszúrjuk a másikat,kihasználjuk a másikat,nos abból nem kérek.
Egye meg a guta,megyek új szeróra nézni hogyan romlik tovább a játék :D

"Farmolási limit figyelmeztetésének fejlesztése

Kis mértékben változtattunk a farmolási limit figyelmeztetésén a játékon belül. Mostantól a játékosok számára egyértelmű lesz, miért nem tudnak többet farmolni nyersanyagot (azért mert elérték a limitet).
"
 

DeletedUser4544

Vendég
Arkangyal
2 szervert végigdaráltunk Spartaval. Meguntam, újra vágytam. Megpróbáltam felkarolni a gyengébbeket, és elverni az erősebbeket.
Ez v21 is sikerült, és most jól haladunk V28on is.
Ha tudom hogy Sparta féle darálással nincs esélyem, akkor sajnos atletico madridként kell játszanom a Barcelona Real Madrid ellen.
E.e ellen már harcolunk, mert ők a mi szintünk. De minek menjek bele egy pofozásba, ha én kaphatom csak a pofonokat?
Ezért is akartam V21 után abbahagyni, mert azért nekem se fekszik annyira ez a stratégiára épülő játék. Csak tudod szeretem legyözni a nagymellényüeket. Akik fennt hordják az orrukat. Ezért tértem csak vissza erre a bajnokok ligája szeróra. Ezért "áldoztam" be mindent a gyözelemért. De egyébként a klántömegesítést nem mi kezdtük, hanem a szövetségesetek, az E.e. Ezt felismertük hogy csak ezen az uton lehet eljutni a végső gyözelemhez, így váltanunk kellett. A CNN nem váltott, ezért lettek első kiesők. AZ Nh váltott, csak pechére stratégiai szempontból összefogtunk ellenük az E.e-vel, így már csak az azonos képességű E.e-t kell már legyürnünk.
Ezért nem indulok már új szerón, mert egy Yugi/Swak kombón csak mosolygok, ők nem kihivás, őket már elverték jópárszor, így nem vonz hogy újra elpáholjuk....
PHX tudna még max vissza felpörgetni.
 

DeletedUser18594

Vendég
hehe a mostani lehasznosabb jatekosod DJ egy kis porszem volt mellettem aki kunyizta nyalasan a barbikra az engedelyt tolem :) engem meg soha se vertek el es nem is fognak :)
 

DeletedUser18465

Vendég
akkor te sem voltál még Magyar-Román meccsen :D ott aztán elvertek volna :D
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
A phx-el még nem találkoztam,de a v25ös klánjukban látok pár ismerős arcot azaz jópárat akik v34en ellenünk voltak-vannak.
Inkább voltak.
Na de hozd össze,megyek Incze keze alatt játszogatni,azt mondják jó vezér.
v32őn is összejöhetett volna ha nem az ellenhez kell átmennem érte :D
 

DeletedUser17666

Vendég
hehe a mostani lehasznosabb jatekosod DJ egy kis porszem volt mellettem aki kunyizta nyalasan a barbikra az engedelyt tolem :) engem meg soha se vertek el es nem is fognak :)

Yugi félre ne érts.. de akinek van rá fejben az 1 seró leforgása alatt felgoja a játék lényeget!

ha akar,aktív,és nem beszari kimenni a frontra..
Sztem mindenki ugy kezdte a kh-t hogy nem értett hozzá :)

mellesleg Csak Dj típusú játékosokkal lehet szervert nyerni..
(tud,aktív,csapat játékos,és nem irigy)!!!!!!!!!!!!!!!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
hehe a mostani lehasznosabb jatekosod DJ egy kis porszem volt mellettem aki kunyizta nyalasan a barbikra az engedelyt tolem :) engem meg soha se vertek el es nem is fognak :)

Tudod yugi, mivel jóval később kezdtem ott, eléggé ügyes vagy, ha arra vered magad, hogy egy több hónappal később kezdő az porszem melletted :) Nagy pacsi!


A barbizásról:





Mindenáron szereted leégetni magad, Te istencsászár? :D Túl sokat voltál swak társaságában, Tőle tanultad hogy kell leégni :D :D (tudom, már nem voltam a fiókban Te szerencsétlen lesz a válasz)

Kuncsorogtam neked az összes barbiért, de Te amilyen mohó voltál összekapkodtad az összeset... Ejnye bejnye, rossz Yugi, nagyon rossz :D :D


De akkor ha már nagyzolunk, hát vegyem fel én is a kesztyűt egy picit, bár nem szokásom. Te is szépen elhúztál a szomszédságomból, amikor elkezdett "nagy" fiókom lenni. Nyilvánvalóan azért, mert féltél Tőlem :D :D Ugye, mekkora baromságnak hangzik, pont mint a Te önistenítésed :D :D


Sajnos én nem vagyok olyan pro, mint Te, de veled ellentétben, engem szeretnek a klántársaim, kiállnak értem, mint fentebb warlord is mutatta. Viszont ahogy hallottam, Téged az egész NH úgy ahogy volt utált (egy kivétellel), sőt, a nagy híres GMF-edben is van egy pár tagocska, aki jobb szeretne Téged nem látni mégcsak ellenként sem, nemhogy társként ;)


De mivel látom, Te erre rejszolsz, ezért baráti gesztusként kimondom: akkora pro vagy, olyan hatalmas játékos és csapatember, amire egy olyan kis porszem, mint én, vagy a több száz fórumot olvasó "névtelen" még csak álmodni se tud, nem is értem, hogy mertem hozzádszólni. Szóval... na. Imádlak!
 
Fent