Csevegő

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Van statson szűrő,hogy csak a barbifoglalásokat mutassa.
Ugy másold be,sokkal szebb :DD
 

DeletedUser18465

Vendég
Még a vezér is utál yugi :D
Én kajak sajnálom a gmf-et hogy el kell viselniük ezt ami vagy.... mert te valami vagy, csak nem tudom mi. Biztos nem ember hanem gép mint Böde, egy nagyon buta gép... megártott az erdélyi levegő vagy tényleg swak társasága... a két khs hülye gyerek egymásra talált :D Látom a Messala következő vidijét: A nagy találkozás Yugi törölj be mindenkinek jobb lesz nem látni a te okosságaidat :D
Amugy Roli ez nagyot ütött :D melesleg tudod mi lesz a kifogás ? Azok a barbik fronton voltak és parancsot kapott, hogy bekell foglalni, mert "Ő" olyan "szuperül" feltudja "építeni" az accot mint senki más az NH-ba Ő volt ott a legjobb !!!4!!444
Mondjuk ugyis mindenki tudja és sztem Ő is h Ő itt mindenki közt a leghülyébb swakkal az élen de még ezt is bóknak veszi mert annyira suta mint az őz...
 

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570
Bakki, en nem is tudtam, hogy ennyi rokonszenves van ebbe a jatekba, vagy csak yugi hozza ki ezt mindenkibol..?!

Sok, tenyleg sok az erv, a megmagyarazas, de legalabb ratalaltunk a megoldasra! Torolj yugi, torolj! Hidd el, egyetlen egy ember se fog megkeresni, hogy ne, ne tedd, vagy, majd utana, hogy gyere vissza. Senkinek nem fogsz hianyozni, de el se tudom kepzelni, hogy teged szeretnek-e otthon, vagy csak nekunk szivod a verunket...

Nem szoktam egyeterteni azokkal, akik kilora kivasaroljak az ember alol a falut, de most hajlok Aldaron dumajara. Menj, menj innen yugi es vissza se nezz! :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Még a vezér is utál yugi :D
Én kajak sajnálom a gmf-et hogy el kell viselniük ezt ami vagy.... mert te valami vagy, csak nem tudom mi. Biztos nem ember hanem gép mint Böde, egy nagyon buta gép... megártott az erdélyi levegő vagy tényleg swak társasága... a két khs hülye gyerek egymásra talált :D Látom a Messala következő vidijét: A nagy találkozás Yugi törölj be mindenkinek jobb lesz nem látni a te okosságaidat :D
Amugy Roli ez nagyot ütött :D melesleg tudod mi lesz a kifogás ? Azok a barbik fronton voltak és parancsot kapott, hogy bekell foglalni, mert "Ő" olyan "szuperül" feltudja "építeni" az accot mint senki más az NH-ba Ő volt ott a legjobb !!!4!!444
Mondjuk ugyis mindenki tudja és sztem Ő is h Ő itt mindenki közt a leghülyébb swakkal az élen de még ezt is bóknak veszi mert annyira suta mint az őz...

De én mellette voltam, tehát én akkor az EW front miatt "kunyeráltam" el a barbárokat, tehát ezt szerintem nem mondhatja. Bár ki tudja, neki ez nem akadály :D
 

DeletedUser18594

Vendég
hatarvonalunk volt EW vel egy sav...annak a szelen voltam, ha nem en huzom be akk ok(meg a mi teruletunken is), az o kontinensuken marreg nem volt barbar, szal faluszamban elozgettek meg tenni kellett erte, nembeszelve az allofrontrol ami alatt a nemesek csak gyultek es gyultek, a vofalukbol meg sosem volt eleg :) EW es EE hamar felfalta a barbikat ami utolag jo dontesnek is tunt mi sokaig ragaszkodtunk, a CNN meg ennel is tovabb.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
hatarvonalunk volt EW vel egy sav...annak a szelen voltam, ha nem en huzom be akk ok(meg a mi teruletunken is), az o kontinensuken marreg nem volt barbar, szal faluszamban elozgettek meg tenni kellett erte, nembeszelve az allofrontrol ami alatt a nemesek csak gyultek es gyultek, a vofalukbol meg sosem volt eleg :) EW es EE hamar felfalta a barbikat ami utolag jo dontesnek is tunt mi sokaig ragaszkodtunk, a CNN meg ennel is tovabb.

Az egész egyezség alatt 1 (!!!) barbárt foglalt az EW egy tagja a sávon belül, a Ti területeteken 0-t.
 

DeletedUser18594

Vendég
ez nem igaz...peremen teli voltatok noobokkal, emlekszem egy rakast kellett intezkedjek ez miatt volt akit ki is tettetek(1*)...
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
reketye foglalt egy falut, mait nem akart átadni. Amikor kértétek lekatázta 26 pontosra. Én erről az egyről tudok. Tényleg érdekel, ki volt még?
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Bár mint mondottad volt, akkor porszem voltam, nem folytam bele a klán életébe, így könnyen lehet, hogy lemaradtam valamiről :)
 

DeletedUser17666

Vendég
hatarvonalunk volt EW vel egy sav...annak a szelen voltam, ha nem en huzom be akk ok(meg a mi teruletunken is), az o kontinensuken marreg nem volt barbar, szal faluszamban elozgettek meg tenni kellett erte, nembeszelve az allofrontrol ami alatt a nemesek csak gyultek es gyultek, a vofalukbol meg sosem volt eleg :) EW es EE hamar felfalta a barbikat ami utolag jo dontesnek is tunt mi sokaig ragaszkodtunk, a CNN meg ennel is tovabb.

Ebben igazat adok mongyuk yuginak. Hogy az EW es az E.E. befalta a barbikat...:)... yugi ti gyongyolgettetek oket en neg szetfarmoltam a teruleteteketxD.... Josidaék annak örültek hogy befoglaltak elollem a barbikat hogy ne tudjak farmolni es kuldtek a jelenteseket ...meg fogtunk 200 Kl-t xD... anyira mentek vele hogy mikor ellensegek lettunk Antival bepusziltuk a falvaikat xD
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Ebben igazat adok mongyuk yuginak. Hogy az EW es az E.E. befalta a barbikat...:)... yugi ti gyongyolgettetek oket en neg szetfarmoltam a teruleteteketxD.... Josidaék annak örültek hogy befoglaltak elollem a barbikat hogy ne tudjak farmolni es kuldtek a jelenteseket ...meg fogtunk 200 Kl-t xD... anyira mentek vele hogy mikor ellensegek lettunk Antival bepusziltuk a falvaikat xD

Hát és végülis V28-on jelenleg az EW és az EE játszik döntőt, nem pedig az NH és a CNN :D
 

DeletedUser18465

Vendég
ez nem igaz...peremen teli voltatok noobokkal, emlekszem egy rakast kellett intezkedjek ez miatt volt akit ki is tettetek(1*)...

Kajak már idegesítesz mint egy légy zümmögése a szobámba reggel óta, és pedig az ablakon van szunyogháló, hogy neked minden egyes játékos Noob, hát leszakad a pofám. akkor te mi vagy ebben a játékban mert ha Ők noobok, akkor te mi vagy ?
Egyátalán mi a fenéért minősíted le őket ? fura, hogy pont ezek a "noobok" vannak ott a végjátékban nem pedig a hozzád hasonló "tökéletesenfelépítemafalvam" tipusúak... tűnj már ygi el innen. vagy csak csendesen figyelj. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Feri, amint látom Yugi megmozgatott benned valamit :) Nem tudtad, amióta ő lelépett V28-ról, azóta az noobok gyüjtőhelye lett :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
De Yugi ezt a fórumot is felfuttatta, szóval a V28-as dolgokkal menjünk már át abba a fórumba, csak hogy reklámozzam picit :)
 

DeletedUser18465

Vendég
Hát mert idióta :D ilyen buta emberrel életem során még nem találkoztam... de tényleg nagyon-nagyon-nagyon buta...
 

DeletedUser11248

Vendég
PHX tudna még max vissza felpörgetni.


Na de hozd össze,megyek Incze keze alatt játszogatni,azt mondják jó vezér.




Sziasztok,


Kicsit unatkoztam,elkezdtem itt olvasgatni :)


Megnyertem eddig 4-világot,győzelemre állok a V32-n is(bízom benne az is meglesz),soha nem kaptam ki...de lehet ezek a szavak jobban estek,mint az eddig elért eredményeim...ezek a szavak bizonyítsák hogy valamit csak elértem itt a KH-n,ha két ilyen szintű játékos rólam beszél,egyik harcolna ellenem,másik meg (aki szintén nagyon jó vezér) játszana az irányításom alatt..nem hiszem kell ennél nagyobb elismerés,köszönöm.


Vigyori tudod hogy nem azért nem megyek ellened,mert félek vagy valami...soha nem választgattam a világokat,ahova felmentem maradtam(kivéve ha pp-i mentem),nem számított ki az ellenfél,kiálltam ellene...de kiégtem,sok volt..mikor már az nem megy hogy egy jó lebaxo levelet megírjak,akkor nincs miről beszéljünk...lehetséges ha nekiállnék,felpörgetne engem is hogy győzzek(nem szerettek kikapni) de viszont azt meg én nem akarom,nem akarom egyelőre úgy élni a napjaimat hogy reggel nekiállok KH-i,éjjel 2-kor lefekszem és 3-4-ig még a KH-n jár az agyam..sok volt,még azt is elképzelem hogy lehet annyira kivagyok égve hogy ellenfél sem lennék,legalábbis most ezt érzem.


De nem csak belőlem áll a PHX,nagyon sok jó tag van benne,nagyon sok jó vezér,akik nélkül mindezt nem tudtam volna elérni,akik ugyanúgy odatették magukat mint én,akik mindenben segítették a munkámat,még ha nem is értettek egyet velem,még ha tévedtem is,mindig mellettem voltak..így akármelyikük összeszedheti a PHX-t és játszódhatsz ellenük.
 

DeletedUser4544

Vendég
Félig meddig félreértettél.
Nem nem szeretnék én már újabb világba belekezdeni. Már ezse mozgat meg igazán. Voltak hullámvölgyeink, de nem éreztem azt amit írtál, hogy akár az éjszakákat rászánni és gondolkozni. De mivel erős társaság gyült össze, maguktól kijöttek a hullámvölgyből.
Yuginak írtam válaszként hogy ahhoz hogy én új világot kezdjek, valaminek nagyon vonzania kell. Erre írtam azt hogy talán ha PHX felpiszkál minket V28 forumán végjátékba, kihivnának egy ütközetre, akkor talán elgondolkoznák. De 100% bedobással már nem tudnák játszani, mint régen.
De mivel gyözelemcentrikus vagyok, így jön az hogy igen Arkangyal, előjön az, hogyha erősebb az ellenfél, akkor elkell rontani a játékukat hogy gyözedelmeskedhessünk. Csak te elfelejted azt hogy én 2 világba már azt megcsináltam amit te, hogy végigdaráltuk az ellenfelet és én ebbe V15ön beleuntam. Ezért mentem a gyengébbek oldalára, és megpróbáltam őket gyözelemre vezetni az erősebbek ellen. Ez is egy kihivás, nempedig csak az hogy beállsz az erősek közé és őket vezeted gyözelemre, az se könnyü mert ott meg a sok egót egybe kell tartani.
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Én se az erősebbekhez szeretek menni.
Valamint v34en sem azt tettem. Az MHC-t nem szeretem,ez alapján választottam a GMF-et. Mikor beléptem akkor elég rosszul állt a széna,a klán teljesen szét volt szóródva miközben az ellennél 3x többen voltak és sokkal jobb elhelyezkedéssel.
Ahogy ezt itt külsőn is ecsetelte Incze meg még nem tudom kicsoda akik azért nem csak a levegőbe beszélnek. Mind azt mondta,hogy külső szemmel az MHC-nak sokkal nagyobb esélye van.
Azóta változott meg az állás és uralunk mostmár 3 kontinenst,kezdetben 1 erős kontink sem volt.
Valamint a klán is itt lett összeszedve,nem összeszokott csapat és volt benne meló rendesen,hogy elkezdjen minden olajozottan működni.

De én legtöbbször csak pár haverral szoktam játszogatni,őszintén szólva én azt sokkal jobban élvezem mikor mi vagyunk az esélytelenebbek. Persze nem olyan formában hogy 200an vagyunk és nagyrészük noob,hanem hogy 5-10 en vagyunk és jó játékosok.
És klánt se szeretek vezetni,v23mon még élveztem,oda saját csapatot vittem. De azóta kerülöm az ilyesmit,az más kérdés hogy mégis mindig megtalál :D
 
Fent