CM Váltás és Búcsúzás

EVANTEL

Member
A reakció pontszáma
18
Egy ilyen merget nem lehetne kezdemenyezni? Tenylegesen kevesen jatszanak mar magyaron.
 
A reakció pontszáma
46
Nem vagyok egy aktív fórumozó, de kemény micsoda indulatokat vált ki felnőtt emberekben ez a játék. Kb. 3 éve szippantott be újra a kh. Nem sok plecsnit húztam be közel 3 év alatt annak ellenére, hogy folyamat játszok valahol aktívan, de főleg azért nyomom, mert jó arcokkal sikerül minden szerveren megismerkedni akikkel jó együtt játszani. Ha ilyen indulatokat váltana ki belőlem a játék akkor nem is nyomnám :D. Az a véleményem ami miatt lehet savazni, hogy a normális kommunikáció csodákra képes annak ellenére, hogy a játék egyik fontos eleme az, hogy az ellenfél össze faluját szeretném behúzni. Én bármikor írtam a supportnak nekem korrektül és tisztelettel válaszoltak nem sablon üzeneteket kaptam és utána jártak a dolgoknak bár az is igaz, hogy én nem más játékosokat jelentettem, hanem a játékban fellelhető esetleges hibákra kérdeztem rá.
Nyomorultak ezek. :D V1 óta senkinek nem jó, semmi sem.
Nekem is sokat segített @NovaLee és sajnálom, hogy elmegy.
Szerintem az egyik leg kedvesebb, leg segítőkészebb személy volt.

(@everyone.. Nem kell random reakció, mert úgyis lesz.rom! :D)
 
A reakció pontszáma
46
Köszönjük a véleményt.
Bizonyára jobban örülnél neki ha nem kezelné senki se a beküldött leveleiteket.
Átgondolom a mai nap folyamán hogy itt fejezzem be, aztán lesz ami lesz a Magyar Kh val.
Köszönjük Szépen, hogy ketten még csináljátok! @Senq @Bogyó
És Köszönjük Szépen azoknak is, akik eddig is gyakorlatilag ingyen végezték ezt a fontos munkát!
@NovaLee @-NooBLeadeR- ...

Én havi 1 millióért sem lennék supporter! :D
 

-ThaR-

Active Member
A reakció pontszáma
244
WLn5COa.png

Jó, ebből párszáz faluhuzó, meg vagy 1000 pp-zik :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Egy ilyen merget nem lehetne kezdemenyezni? Tenylegesen kevesen jatszanak mar magyaron.

Én már cca 3 éve kértem, nem lett belőle semmi. Anno dán meg norvég szerók elfutottak addig, hogy 48 faluval tudtál topegyként zárni és csak akkor mergelték, attól azért még messze vagyunk :D
 

BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
283
Hogy néz ki amúgy egy merger? Átviszik a fiókokat plecsnik nélkül az új szerverre? Vagy csak megszűnik a régió?
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Fogalmam sincs. I guess akinek van a mailjén itt is, ott is accja, az mergeltetheti a zászlókat meg a PP-t, akinek meg nincs, annak átviszik a magyart. Vagy nem, és totál nulláról kell indulni :D
 

EVANTEL

Member
A reakció pontszáma
18
Nem kell nullarol indulni, minden cuccod illetve a teljes fiokod atkerul az adott regioba.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
arab 1 cm
cseh 1 cm 5 supp
holland 1 cm 2 supp
net 3 cm 11 supp
angol 1 cm
amcsi 0 cm 0 supp (!!!)
francia 1 cm
német 2 cm 11 supp
görög 1 cm 5 supp
magyar 1 cm 2 supp
olasz 1 cm 11 supp
lengyel 3 cm 9 supp
brazil 2 cm 3 supp
portugál 1 cm 7 supp
román 1 cm 8 supp
orosz 1 cm 3 supp (megegyezik az ukránnal)
szlovák 1 cm 4 supp
spanyol 0 cm 1 supp
svájc 1 cm 4 supp
török 2 cm 9 supp
ukrán 1 cm 3 supp (megegyezik az orosszal)

Ez alapján jelenleg 25 CM és 95 supporter dolgozik a KH-n globálisan. Nyilván nem pontos a szám, mert pl a magyar oldal se mfrissült még, Syntex lekerült, NovaLee viszont még nem. De a kontextus kedvéért: volt amikor .neten volt önállóan 8 CM munkában.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Köszi szépen a munkát Novalee, minden jót neked, egyik gyengepontod talán az volt, hogy túl kedves és lágy voltál néha amikor talán példát kellett volna statuálni, no de ez van. :D Minden jót mégegyszer.
 

I Will Cheat

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.143
Mindig mindenért a Support a felelős.

Ti magatok teszitek tönkre a Magyar KH-t mert sokatok nem bír csalás nélkül játszani.
Jelentgetitek egymást hátha kibannoljuk és így tudjátok el vinni a védtelen falvakat.
Minden követ megmozgattok, hogy történjen valami, valaki tiltsa már ki a támadóját.

És mi jövünk ki vesztesül mindig, mert mi vagyunk a részrehajlók ...

Az itt elhangzott vélemények után, bízom benne, hogy az új Cm egy olyan ember lesz akit igazán megérdemelnétek.
Aki nem fog azon filózni hogy adjon még egy esélyt, nem fog utána kérdezni a dolgoknak hanem rögtön Globál bant kaptok!


NovaLee örülök hogy megismerhettelek, és köszönöm a bizalmadat amit kaptam tőled.
Hat amugy ja, csalni nem szep dolog, mi is eliteljuk!
 

Bogyó

“A jó”
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
783
...szabad megkérdezni mikor lesz újra support felügyelet alatt a játék? ..itt gondolok arra hogy kb. 1% feletti bizonyossággal lehet kijelenteni hogy szabályos, csalásoktól mentes lett a játék? (...úgy érzi magát az ember hogy minek 10 suport 10 féle feladattal ha kettő is elviszi a játékot, ennyit jelent a magyar kh? mindenki elvan ül a babérjain és KUSSOL?) ...Nem kéne valami részeredményt közölni esetleg, vagy törekedni rá egy ici picit hadd tudják meg a fizetős emberek (sajnálom őket) hogy mibe ölik a pénzüket? gondolok itt lesz CM valaha újra?
ma már nagy úr az informatika, és a benne létező emberek, de egy picit számítson más is, csak egy picit.

A játék jelenleg is a felügyeletünk áll.

Igyekszünk minden tőlünk telhetőt megtenni, hogy a Játékosaink minél kevesebbet érezzenek meg CM hiányából!
 

tepecske

Member
A reakció pontszáma
36
Syaztok...:)

Elmondható...hogy én sem vagyok egy nagy külső irogató...(nem ér megint kifigurázni a sok pontjaimat a szavak közt...így írok...punktum...:D)

Aki ismer...tudja...nem szoktam csak úgy írogatni.

Mi a fészkes búbánatos vackot csináltok itt...komolyan.Úgy tisztában vagytok...hogy mi is történik épp?Bajotok...(a napokban többek közt nekem is)...a supp...számomra nem kielégítő válasza volt...egy adott problémámra.Érthető.De mivel...az itt leírtakat elolvastam...elnézést is kértem tőlük...a nem megfelelő sürgetésemért.

Nézzük...mi is történt....
Elköszönt egy tagunk...egy ember aki velünk volt.Hagyjuk a multat...hagyjuk Sajtot meg akárkit...hagyjuk mi volt multkor...mert engem nem érdekel most....ebben a percben...hogy múlt évezredben ki ette meg a maci elől a málnát.Az érdekel...most mi van.Köpködés.Tudjátok...kha időszakom alatt...megtanultam...a hibák mindig csak nézőpont kérdése.Ki melyik oldalon van.A területre való ellenséges beugrások...stb...Pl: a falú átadások...is pont ilyen.Ha nekem adják...örülök mint a majom a farkának...ha az ellenemnek adják...átkozódom.Verem az öklöm...szabálytalanságra hivatkozva.
Ezek a dolgok...--.nem a szabályokat minősíti...ugyan is...egy szabály sincs...ami mindenkinek minden szituációban smakkolna...mindig mindenkinek megfelelne--....hanem azokat akik ezt megteszik.Morális kérdések.Morális szabályokat se életben se játékokban nem alkalmazzák.Miért?Mert ezeket senki nem tudná igazából betartattatni...számon kérni.Hisz mindenkinek más a szemszöge.És valahol mindenkinek igaza lenne egy kicsit ebből...egy kicsit abból.

Ami itt történik...azt látjátok...?
Tényleg?
Tehát...adott egy 2 tagu supp.Akiknek nincsenek jogok a kezükben.Adott egy InnoGames...ugye a központ.Mint főnökség...aki semmilyen kommunikációra nem hajlandó.És tudjuk mindahányan hogy itt nem fordítási problémák vannak a háttérben.Magas ívben lekakálja a magyar szervereket.
Mit is várunk olyan supi tagoktól...akiknek nincsenek megadva a lehetőségek...hogy az adott bajunkra megoldást találjon.Mint ahogy egy orvos sem tudja a vese műtéted megcsinálni...egy zoknival.Hát csak azt tudják tenni...hogy beilleszti a sablon szöveget...és reménykedik...hogy a túloldalt nem kap anyázást.

Módositsanak szabályokat?Kik??Te irogathatsz a főnöködnek hogy adjon fizú emelést...ha még csak reagálni sem reagál....szerinted kapsz emelést?Vagy hogy ezt meg azt nem igy kellene....változna?Szabályokat nem a supik írják...és változtatják....ezt is tudja mindenki.

De mi nem őssze fogunk most sem.Mi nem azt mondjuk...hogy baccus...ha a 2 supi sem lesz...akkor még az sem lesz...hogy a sablon szöveget valaki beilleszti.Ugy ahogy van...nem lesz semmi.Lehet akkor zizegni a senkinek.Lehet ocsárolni...lehet bármit.DE MI LESZ ha nem lesz magyar sup?Az nekünk jó lesz?De ezt okosba gondoljátok végig...erre a választ magatokban.Hát mikor lesz az...hogy mindent félre téve...mindegy...ellen barát...kutyagumi....azt monjdjuk...elég az InnoGamestől.

Nincsenek baráti viszonyaim a supikkal.Sőt...elmondható...semmilyen nincs.Amit most leírtam...ha bele gondoltok...saját magunkért teszem...nem ő értük.

Rámentem most az InnoGames oldalára...milyen meghírdetett poziciók vannak.Hát...semmi fajta CM...semmi.Tehát...mikor lesz nekünk újra CM ünk?

Háttt...te tennéd...úgy igazából...ingyen...Jojo...persze...havi kb...11.000_13.000 ezerért?A supi meg egy petákért sem.Mert ha igen...itt a lehetőség.Tedd...menj...és legyél igazságos...mindenkihez.Mi várunk.


NovaLee...nem ismertelek...de kívánom....hogy tudd elfelejteni azt ami itt történt.Ezen az oldalon.A búcsúzásod topikjában.Kivánom...hogy legyél boldog.:)

Semmilyen negatív kommentet nem várok...mert le is....-om...ugyanis ha nem értetted a mondanivalómat...nem te vagy a legélesebb kés a fiókban...:)

Üdvözlettel...meg van akit baráti öleléssel:tepi:)
 
Utoljára szerkesztve:
Fent