CM Váltás és Búcsúzás

Janka11

Member
A reakció pontszáma
14
Soloba, ennyire nem tudsz jatszani ennyi ev utan sem?
Pp nelkul, landzsa kuldi rush..es csak landzsa 0-24..mellette kuldi rendszerbol lesz eleg a 3 szintu gyujtire.
Onnantol kezdve meg kivan szamolva a legopcionalisabb kuldesi periodus.
miről beszélsz? én csak is szóloba játszok. a kérdést nem is neked tettem fel szerintem.
olyan fiókot nem látok a v84 öreg.
ezért kérdeztem
 

Janka11

Member
A reakció pontszáma
14
én ajáték elején se láttam ott a nevét a topok közt, de még mindig nem tőled kérdeztem.
amúgy ha valaki 0-24 be gyűjtöget hajszáll pontosan és egyedül van a fiókba.ott valami baj van.
 

Himinbjörg

Member
A reakció pontszáma
56
én ajáték elején se láttam ott a nevét a topok közt, de még mindig nem tőled kérdeztem.
amúgy ha valaki 0-24 be gyűjtöget hajszáll pontosan és egyedül van a fiókba.ott valami baj van.

Persze hatalmas nagy baj, vagy esetleg maximalista es probal mindig kihivasokat talalni a jatek elejen.
 

Janka11

Member
A reakció pontszáma
14
Persze hatalmas nagy baj, vagy esetleg maximalista es probal mindig kihivasokat talalni a jatek elejen.
hát nem azzal van baj ha valaki maximalista, de ha már éjjel többet ébred valaki mint egy csecsemőhöz . ott azért van baj., és hid el ilyenből nem is sok van már a kh ban.
olyan inkább hogy többen visszik a fiókot és cserélgetik egymást a fiókba.
 

Janka11

Member
A reakció pontszáma
14
azért , ha elismerik ha nem. nagyon nem mindegy ki milyen klánba és hol van a gyűjtögetésnél sem.
ugyan is ha egy kisebb klánba van mint pl én. és körbe meg "ellenség" minden tagnál akik kinőték magukat de hirtelen a 0-24 órás fiókokkal, a sok emberes fiókokkal. akiknek még falut is húznak.
ott vagy segit a ember a társainak védekezni , vagy gyűjtöget.
a kettő ritkán megy együtt.
már pedig ha napi szinten oda a védelem valahol , örül ha tud pótolni egységet,
de ha lesz még új szerver eskü elejét meg tolom rendesen és meg nézem a fene nagy gyűjtögetést hogy lehet elérni.
 
Fent