CM Váltás és Búcsúzás

NovaLee

Well-Known Member
A Klánháború Csapata
A reakció pontszáma
636
Kedves Játékosok,

Tegnap volt az utolsó napom, mint vezető itt a Klánháborúban. Hamarosan egy új vezető veszi át a helyemet. A nevét később be fogjuk jelenteni, és bemutatkozik majd nektek.

Örülök, hogy öt évig a magyar KH közösség tagja és vezetője lehettem. Mindig igyekeztem a ti érdekeitekért cselekedni és elvárásaitoknak megfelelni. Sokat tanultam tőletek, hibáztam is néha, de mindig megértőek és elnézőek voltatok. Remélem, hogy az új vezetővel ugyanilyen kedvesek és megértőek lesztek, adjatok neki időt az alkalmazkodásra, és bízom benne, hogy remek munkát fog végezni.

Kívánok nektek további epikus csatákat az újabb és izgalmas világokban!

Üdv,
NovaLee
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Tehát @Syntex egészen véletlenül sem azért került le mind a fórumról, mind a hivatalos support oldalról, mert más néven ő lesz a CM, ugye?
 

LilPurpp

Active Member
A reakció pontszáma
197
Ne kamuzz Beartok van 11 üzeneted is külsőn! Mellesleg én is kívánok erőt,egészséget és szerencsét az életben! Reméljük az utód komolyabban veszi a szabályok betartását, példának okáért a "pushing" fiókok terén IS.
 

frici77

Member
A reakció pontszáma
75
Sok sikert kívánunk az életben és sajnálom ,hogy így alakult! Köszönjük az eddigi munkádat! Reméljük játszható marad a magyar kh. Én már nagyon sajnáltam Márkó Noobleader elvesztését is. Sok örömöt az életben!
 

-ThaR-

Active Member
A reakció pontszáma
244
Sok sikert kívánunk az életben és sajnálom ,hogy így alakult! Köszönjük az eddigi munkádat! Reméljük játszható marad a magyar kh. Én már nagyon sajnáltam Márkó Noobleader elvesztését is. Sok örömöt az életben!
Vele mi lett ?
 

Janka11

Member
A reakció pontszáma
14
Kedves Játékosok,

Tegnap volt az utolsó napom, mint vezető itt a Klánháborúban. Hamarosan egy új vezető veszi át a helyemet. A nevét később be fogjuk jelenteni, és bemutatkozik majd nektek.

Örülök, hogy öt évig a magyar KH közösség tagja és vezetője lehettem. Mindig igyekeztem a ti érdekeitekért cselekedni és elvárásaitoknak megfelelni. Sokat tanultam tőletek, hibáztam is néha, de mindig megértőek és elnézőek voltatok. Remélem, hogy az új vezetővel ugyanilyen kedvesek és megértőek lesztek, adjatok neki időt az alkalmazkodásra, és bízom benne, hogy remek munkát fog végezni.

Kívánok nektek további epikus csatákat az újabb és izgalmas világokban!

Üdv,
NovaLee
Hát én a első pár szónak örvednek. a többire meg nem reagálok, csak annyit már elég régen nincs felügyelve a magyar kh rendesen.
Remélem a következő CM azért a sok pénzért kicsivel többet dolgozik mint te.
sikeresen tönkre tetéttek a el múlt 5 évbe a magyar kht.
 

Janka11

Member
A reakció pontszáma
14
azért a hírnévnek ára van na. xd
 

Csatolmányok

  • olasz.png
    olasz.png
    166,7 KB · Megtekintések: 65

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.265
Hát én a első pár szónak örvednek. a többire meg nem reagálok, csak annyit már elég régen nincs felügyelve a magyar kh rendesen.
Remélem a következő CM azért a sok pénzért kicsivel többet dolgozik mint te.
sikeresen tönkre tetéttek a el múlt 5 évbe a magyar kht.
Sok pénzért xdddd
 
Fent