CM Váltás és Búcsúzás

Bogyó

“A jó”
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
783
Mi előtt itt nagyon eldurvulnak az elméletek, mi szerint Vadvirágnak a munkája ez, szeretnék tájékoztatni mindenkit, hogy annyi köze van hozzá, mint az amerikai elnökválasztáshoz.

Több, egészpontosan, 18 CM búcsúzott el 15.-ével. Egy részük kvázi a játék kezdete óta igazgatta az adott ország szervereit. A legszebb búcsú üzenetet talán a holland szerver CM-je írta. Ezt ajánlom elolvasásra nektek is.

 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.738
Ezúton is szeretném megköszönni az 5 évvel ezelőtti mindenféle ok nélküli globált, amit a csapatból való önkéntes távozásomkor kaptam. Tudod nem mindenki szeret egy csapatban lenni egy, a játékból csalásért többször is kibannolt supporterrel. Ebből is látszik mennyire káros, ha valaki szabad kezet kap mindenben. Dehát a haverok azok haverok, nincs mit tenni. Elnézést, hogy hangot mertem adni a véleményemnek.

Szavazzon mindenki vadvirágra egy scriptmentes jövőért! Hajrá zöldek!
 

Bogyó

“A jó”
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
783
Te nem a távozás miatt kaptál globált hanem a vállalhatatlan magatartásodért, valamint mert megszegted a szerződésed. :) Rengetegen kiléptek már előtted és utánad is, de jelen éra alatt te voltál az egyetlen
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.738
Elbúcsúztam a közös cseten és kiléptem, ebben nem tudom mi volt vállalhatatlan(sőt), ezután egyből jött a globál.
Persze nyilván szerződést is szegtem, mert a nyakamba varrták, hogy én adtam ki privát információt szintiről, miközben azt sem tudom kicsoda.(de ezt a témanyitó már évekkel ezelőtt elmesélte skypeon)
Szóval nem kellenek a tündérmesék...
 

Gáti Hód

Well-Known Member
A reakció pontszáma
903
Mi előtt itt nagyon eldurvulnak az elméletek, mi szerint Vadvirágnak a munkája ez, szeretnék tájékoztatni mindenkit, hogy annyi köze van hozzá, mint az amerikai elnökválasztáshoz.

Több, egészpontosan, 18 CM búcsúzott el 15.-ével. Egy részük kvázi a játék kezdete óta igazgatta az adott ország szervereit. A legszebb búcsú üzenetet talán a holland szerver CM-je írta. Ezt ajánlom elolvasásra nektek is.

Na igen köztudott hogy minden második magyar folyékony holland
 

Captain MingLee

Active Member
A reakció pontszáma
194
:mad: -> :D

Egyebkent .net-en cm lelepesnel a kommentelesek tiltva voltak, lehet itt is okosabb lett volna (en imadom, hogy nincs).
 

=ZEUS=

King of Asgardia
A reakció pontszáma
354
Őszinte leszek és kíváncsi vagyok törlitek-e a hsz-em....

A véleményem írom le és lesz akinek nem fog tetszeni.
Én jól emlékszem a CM váltásra.. majd az azt követő tisztogatásotokra Ildikó. Syntex barátod (akiért bármikor tűzbe tennéd a kezed és ezt te mondtad skypeon) egy többszörös csaló akit a csalásaiért majd minden szerverről kitiltottak, nos ő volt a mindened. Természetesen ezt a játékosok szóvá tették és sokan befejezték a KH-t. De ez téged nem érdekelt. Csak Syntex maradjon melletted... már itt megmutatkozik hogy nem a magyar KH-s játékos-állomány érdekelt. De betudtam, hogy nem akarsz egyedül maradni egy új közösség előtt.. Emlékszem rá, hogy addig fajult az erő méregetésetek, hogy komplett klánt tiltottatok azt hiszem v54-en. Sok levelembe került (skypeon talán még megvan) hogy vissza engedd őket. Aztán (szerintem Syntex felbújtására) bele álltatok DJ külső fiókjába.... azt is sikerült megbeszélnünk. Ám aztán kitiltást kaptam a komplett support rendszerből. Sacc/kb 3-3.5 évig egy nagy klán alapítója nem tud kommunikálni a supporttal. Majd meglepődve tapasztaltam, hogy kikkel veszed körül magad. :) Gondolom az fel sem tűnt neked, hogy az értelmesebb és valóban tenni akaró supportereid párhónap után szinte elmenekültek a csapatodból. Nem akarok és nem fogok neveket írni. Úgy is tudják azok akik jelenleg életben tartják a magyar szervert!
Kaptál 400 euró fizetést??? Hát az bizony sokkal több mint amit megérdemelsz Ildi!
Mit is tettél ezért a pénzért? Mit is dolgoztál a fizetésedért?
Na nézzük:
1 elüldözted azokat a tapasztalt supportereket Sajti után, akiknek volt szavuk és tiszteltük őket!
2 csalókat és korrupt supportereket ültettél a játékosok nyakába
3 azokat a játékosokat/supportereket mondva csinált indokokkal megpróbáltátok ellehetetleníteni akik ellent mertek mondani a klikkednek
4 szemethunytál a hozzád közel álló munkatársaid korruptsága felett
5 több kárt okoztál nekünk az 5 éved alatt mint az elődeid összesen

Szerintem....sok sok levél vagy email mehetett be a központba megkerülve titeket, és kaptatok egy átfogó/átvilágító ellenőrzést aminek a vége az hogy mennetek kell! Most pedig előadjátok a hattyú halálát!

Mindent összegezve: Nem kívánok sem jót sem rosszat, de örülök hogy megszabadulunk egy korrupt részrehajló CM-től! És csak remélni tudom, hogy még az írmagját is kiírtják az ilyen supportereknek! Nagyon ránk-férne már egy becsületes, játékosbarát "ellenőrző" szerv!
Tudod.... "megbűnhődte már e Nép a múltat s jövendőt"
 

Senq

Supporter
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
155
Mindig mindenért a Support a felelős.

Ti magatok teszitek tönkre a Magyar KH-t mert sokatok nem bír csalás nélkül játszani.
Jelentgetitek egymást hátha kibannoljuk és így tudjátok el vinni a védtelen falvakat.
Minden követ megmozgattok, hogy történjen valami, valaki tiltsa már ki a támadóját.

És mi jövünk ki vesztesül mindig, mert mi vagyunk a részrehajlók ...

Az itt elhangzott vélemények után, bízom benne, hogy az új Cm egy olyan ember lesz akit igazán megérdemelnétek.
Aki nem fog azon filózni hogy adjon még egy esélyt, nem fog utána kérdezni a dolgoknak hanem rögtön Globál bant kaptok!


NovaLee örülök hogy megismerhettelek, és köszönöm a bizalmadat amit kaptam tőled.
 

LilPurpp

Active Member
A reakció pontszáma
197
"Ti magatok teszitek tönkre a Magyar KH-t mert sokatok nem bír csalás nélkül játszani." A legnagyobb probléma ott van,ha csalás van se bannoltok senkit,csak a legradikálisabb esetekben,inkább arra játszotok,hogy az ismerősnek az ismerősének legyen jó,majd amikor a jelentés megtörténik,külditek a sablon szövegetek, állítom,hogy 100 support levélből 99-ben nincs egy önálló gondolat,tehát ennyi erővel a ChatGPT-t is alkalmazhatá az INNO a levelek válaszolására.
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.278
Felesleges a két oldalnak mutogatni egymásra,mindegyik renegetg hibát elkövetett.
Ha nem olyan lesz a cm aki a játékból kerül ki,akkor úgyse fogja érdekelni a jövőben , hogy mi lesz a sorsa a magyar szervereknek.
De azt se gondolja senki,hogy a supporterek havi parszaz ppert mindent háttérbe helyeznek ,hogy nekünk jobb legyen.
 

Gáti Hód

Well-Known Member
A reakció pontszáma
903

Szerintem....sok sok levél vagy email mehetett be a központba megkerülve titeket, és kaptatok egy átfogó/átvilágító ellenőrzést aminek a vége az hogy mennetek kell! Most pedig előadjátok a hattyú halálát!

Inno mindegyik platformjáról összesen 18 CMet tavolitott el ennek semmi köze valami átfogó atvilágításnak

És az MTG strategy and simulation protfoliója aminek az inno is része Q3mat 5% veszeteségel zárta year by year és Q4 se lessz jobb

Tehát ez csak pénz pénz pénz
 

BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
290
Ha pontosan megfogalmazott szabályok lennének, amik utána egységesen lennének betartatva, akkor nem lenne probléma a csalásokkal. (Az illegális scriptek szűrőjét inkább most nem is hoznám ide...)

A játék fair play jellegét a fejlesztők után a Support tudja biztosítani. Ha ennek hiánya számon van kérve, az nem támadás, hanem jogos felhívás.
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.118
Inno mindegyik platformjáról összesen 18 CMet tavolitott el ennek semmi köze valami átfogó atvilágításnak

És az MTG strategy and simulation protfoliója aminek az inno is része Q3mat 5% veszeteségel zárta year by year és Q4 se lessz jobb

Tehát ez csak pénz pénz pénz
Lehet, de a TW nem volt veszteséges, főleg a magyar kh. Havonta amit beleölnek emberek csak itt, töredéke megy el szerintem csak fizetésekre és fejlesztésekre.
 
Fent