CM Váltás és Búcsúzás

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Aztán (szerintem Syntex felbújtására) bele álltatok DJ külső fiókjába....

Azt nem tőlük kaptam, hanem sajttól, mert azt mondta egy supp ticketben (ami azóta eltűnt), hogy én nem vagyok való ebbe a közösségbe, és jobb lenne, ha eltakarodnék. Az egyetemi hálózatról utána még továbbra sem fértem hozzá a külsőhöz.
 

Bogyó

“A jó”
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
783
Igen csak vannak dolgok amiket nem lehet szabállyal lefedni. Ami a legtöbb feljelentést generálja pont ez. Nem látunk a fejekbe hogy egyes játékos abba hagyta e vagy csak pushingolt…

De nem tartom követendőnek a nemzetközi gyakorlatot se, hogy ha ingyen viszel falut, egyből ban… (ilyeneket hallottam)
 

=ZEUS=

King of Asgardia
A reakció pontszáma
354
Mindig mindenért a Support a felelős.

Ti magatok teszitek tönkre a Magyar KH-t mert sokatok nem bír csalás nélkül játszani.
Jelentgetitek egymást hátha kibannoljuk és így tudjátok el vinni a védtelen falvakat.
Minden követ megmozgattok, hogy történjen valami, valaki tiltsa már ki a támadóját.

És mi jövünk ki vesztesül mindig, mert mi vagyunk a részrehajlók ...

Az itt elhangzott vélemények után, bízom benne, hogy az új Cm egy olyan ember lesz akit igazán megérdemelnétek.
Aki nem fog azon filózni hogy adjon még egy esélyt, nem fog utána kérdezni a dolgoknak hanem rögtön Globál bant kaptok!


NovaLee örülök hogy megismerhettelek, és köszönöm a bizalmadat amit kaptam tőled.
Szia Senq!

Én bírlak téged komolyan, és kijelenthetem, hogy nincs semminemű olyan "kapcsolatunk"!
Szerintem kicsit félre értelmezed a dolgot. Nem személyed vagy személyetek ellen irányulnak a vélemények, hanem 5 év át és megélt tapasztalataiból!
Tudod Én sokszor, rengetegszer megkaptam, hogy jó player vagy Don de hagyd a klánvezetést mert csak gyűlöletet kapsz sokaktól.
És bizony igaz amit mondtak. Ám Én ezt felvállaltam és a sok negatív vélemény ellenére itt vagyok mint klánvezér.
Ildit sem azért kritizáljuk mert rossz ember lenne, hanem mert a vélemények egy része szerint rossz CM! Ám ezt Ő vállalta! Ahogy a klánvezér meghatározza a klánját úgy a CM is meghatározza a support csapatot. Nem az Ő vagy Te vagy Bogyó egy-egy megnyilvánulását kritizáljuk, hanem az 5 év egészét! Hidd el azt is tudják a játékosok, hogy nem lehet mindenkinek megfelelnetek, de a rossz döntéseitek, tudod mélyebb nyomot hagy mint az esetleges jó!
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Ti magatok teszitek tönkre a Magyar KH-t mert sokatok nem bír csalás nélkül játszani.
Jelentgetitek egymást hátha kibannoljuk és így tudjátok el vinni a védtelen falvakat.
Minden követ megmozgattok, hogy történjen valami, valaki tiltsa már ki a támadóját.

Na azért ne essél már át a ló túloldalára. Azért van a játékos jelentése opció, hogy használjuk. És azért van szükség rá, mert az Inno rendszere képtelen kiszűrni a csalókat normálisan. Ne a community legyen már hibás azért, hogy használunk egy funkciót, pláne, amikor szabályba van foglalva, hogy ha csalásgyanúsat látunk, akkor kötelességünk jelenteni :) Ha valaki spameli a supportot, akkor azt ki kell rakni, aki meg csal, azt azért kell kirakni. De nehogy már mi legyünk a hibásak, mert akarjuk, hogy a csalók legyenek kirakva, de minimum átvilágítva humán supervisor által....
 

Thomas Shelby

Well-Known Member
A reakció pontszáma
269
Mindig mindenért a Support a felelős.

Ti magatok teszitek tönkre a Magyar KH-t mert sokatok nem bír csalás nélkül játszani.
Jelentgetitek egymást hátha kibannoljuk és így tudjátok el vinni a védtelen falvakat.
Minden követ megmozgattok, hogy történjen valami, valaki tiltsa már ki a támadóját.

És mi jövünk ki vesztesül mindig, mert mi vagyunk a részrehajlók ...

Az itt elhangzott vélemények után, bízom benne, hogy az új Cm egy olyan ember lesz akit igazán megérdemelnétek.
Aki nem fog azon filózni hogy adjon még egy esélyt, nem fog utána kérdezni a dolgoknak hanem rögtön Globál bant kaptok!


NovaLee örülök hogy megismerhettelek, és köszönöm a bizalmadat amit kaptam tőled.
Az igazsag az hogy egy kibaszott nagy bohoc vagy te is :D
Nem hogy betartatni nem tudjatok a szabalyokat de mint kiderult az elmult hetekben meg magatok sem vagytok tisztaban a szabalyokkal (sajnos nem adtal engedelyt a level publikadara igy nem tudom ide betenni) push fiokok teren
Mint kiderult teljesen mas a push fiok szabalya mint egy evvel ezelott bar hogy errol ti kit mikor es hol tajekoztattatok arrol fogalmam sincs. Ezek utan meg te allsz neki sirni hogy mennek a jelentesek..persze hogy mennek mert se normalisan nincsenek megfogalmazva a szabalyok es sok esetben mar nem is azok a szabalyok vannak amik le vannak irva magyarul :D
Azert van a support felulet hogy ha ugy gondoljuk hogy a masik fel csak akkor jelentsuk es te ezen vagy kiakadva hogy ennek eleget teszunk..tiszta vicc vagy
Menjel nova utan te is mert ahogy latom nyug ez a munka neked is es csak panaszkodas megy meg a jatekosokra valo mutogatas
 

LilPurpp

Active Member
A reakció pontszáma
197
Igen csak vannak dolgok amiket nem lehet szabállyal lefedni. Ami a legtöbb feljelentést generálja pont ez. Nem látunk a fejekbe hogy egyes játékos abba hagyta e vagy csak pushingolt…

De nem tartom követendőnek a nemzetközi gyakorlatot se, hogy ha ingyen viszel falut, egyből ban… (ilyeneket hallottam)
Igen,de amikor már a 3.klán összes tagja adja le a falukat ingyen,akkor ott már sejteni kellene valamit,szerintem elég különös,hogy mindenki pont akkor hagyja abba,illetve, szerintem preferálná a közösség a kritikus gondolkodás alapú ítélkezéseket, tehát ha kapsz akár te 40 bejelentést ugyan arról a 4-5 játékosról ugyan arról a témáról,akkor célszerű lenne utánajárni és utánagondolni tüzetesebben,precízebben a dolgoknak,nem pedig csak a Ctrl+C Ctrl+V fajta választ kapni,mert abszúrd dolgok mennek sajnos manapság, és a "Supporter" csapat letudja egy "így nem tekinthető ennek-annak"al. VPN-el behozok 100 fiókot,amit kihúzok magamnak majd befoglalok,az sem számítható pushingnak a kollégák szerint. Ez elég komikus,te nem gondolod?
 

BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
290
Igen csak vannak dolgok amiket nem lehet szabállyal lefedni. Ami a legtöbb feljelentést generálja pont ez. Nem látunk a fejekbe hogy egyes játékos abba hagyta e vagy csak pushingolt…

De nem tartom követendőnek a nemzetközi gyakorlatot se, hogy ha ingyen viszel falut, egyből ban… (ilyeneket hallottam)
Azért erre tökre lehetne pontosabb szabályokat írni. Ha valaki abbahagyta, akkor nincsen nyoma a rendszerben belépésnek. Ha fent van leinfózni hova támad a havernak ellenséges klán, aztán üresen átadja levédeni/ráfoglaltat, az teljesen egyértelműen nem hagyta abba, hatást gyakorol továbbra is a szerverre, pushingot hajt végre.

Helyettesítésből klánon kívül falukat leadatni megint kérdéses, hogy mennyire kellene legális legyen. Főleg, ha a helyettes klánja részesül a leadott falvakban.

Külső erősítés nélküli szerveren pedig bárki állítja az ellenkezőjét, leadni bejövő arma közben a falvaid egy harmadik klánnak, hogy az ő védőik harcoljanak, igenis pushing kell legyen.

Én nem értek hozzá és még okosabb sem vagyok nálatok. Mégis úgy érzem, hogy a problémát nem látja mindkét oldal.
 

Gáti Hód

Well-Known Member
A reakció pontszáma
903
De nézzük meg a másik oldalról, egy euroszázmillióka, ha nem milliárdokba kerülő cégről van szó, ne 18 * 400 eurót akarjon már sóherkedni, mikor fossák bele a PP-be a pénzt értelmetlenül az emberek...
Ez a része annak hogy az inno "undertaking a comprehensive strategic organisational realignment" 75 fejlesztőt raktaki tavaj áprilisban is nagyjából minden év vége minden részleg megkapja a sajat kis budget-jét és valszeg ebben az évben a comunity activity budgetből levágktak egy 50-60K eurót igy feleslegnek menni kell

De az én mondandóm inkább arról szóll hogy az ilyen dumák hogy kiraktak valakit mert jött a német és att világitott az faszság
 

LilPurpp

Active Member
A reakció pontszáma
197
Én például azzal is megelegédenék,ha @Bogyó vagy valamelyik jelenlegit "Supporter" leírná ide,hogy VPN-el behozott fiókok és húzott faluk nem esnek a "pushing" megnevezés alá,és akkor pédául máris "fairebb" lenne a játék
 

BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
290
Én például azzal is megelegédenék,ha @Bogyó vagy valamelyik jelenlegit "Supporter" leírná ide,hogy VPN-el behozott fiókok és húzott faluk nem esnek a "pushing" megnevezés alá,és akkor pédául máris "fairebb" lenne a játék
VPN-t nem használhatsz, mert egy fiókhoz köthető. De ha következő szerveren bemegyünk 40en startolva játszani, majd ha kiépültek a fiókok, akkor annyit kell írni neked kh-n, hogy "Neked adom a faluim szia"
Ezután a LET nélkül klánon kívülről szerzett 200 falu sem számítana pushingnak, mert mi csak abbahagytuk, a falukat pedig neked szántuk.

Aki nem ér rá kiállni, azt majd valamelyik klántársad helyeli. Csak figyelnünk kell, hogy le tudjuk időben infózni mikor kell jönnötök ráfoglalni, ha támadás érne az ellenfeleitektől.
 

BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
290
Mondjuk nem tudom mi a pushing fogalma a szabályt alkotók szerint, ha ez fair playnek tekinthető
 

Senq

Supporter
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
155
Az igazsag az hogy egy kibaszott nagy bohoc vagy te is :D
Nem hogy betartatni nem tudjatok a szabalyokat de mint kiderult az elmult hetekben meg magatok sem vagytok tisztaban a szabalyokkal (sajnos nem adtal engedelyt a level publikadara igy nem tudom ide betenni) push fiokok teren
Mint kiderult teljesen mas a push fiok szabalya mint egy evvel ezelott bar hogy errol ti kit mikor es hol tajekoztattatok arrol fogalmam sincs. Ezek utan meg te allsz neki sirni hogy mennek a jelentesek..persze hogy mennek mert se normalisan nincsenek megfogalmazva a szabalyok es sok esetben mar nem is azok a szabalyok vannak amik le vannak irva magyarul :D
Azert van a support felulet hogy ha ugy gondoljuk hogy a masik fel csak akkor jelentsuk es te ezen vagy kiakadva hogy ennek eleget teszunk..tiszta vicc vagy
Menjel nova utan te is mert ahogy latom nyug ez a munka neked is es csak panaszkodas megy meg a jatekosokra valo mutogatas
Ahelyett hogy napi szinten jelentgetitek az általatok vélt pushingolásokat inkább játszani kellene.
Itt a Fórumon is kint van a pushing szabályzata, ne engem okolj azért mert te nem tudod megtalálni :)

Jelentheted, de ha nem bannolom ki mert nem szegtek szabályt akkor nem kellene uszítani a többi társadat hogy írjanak ők is hátha majd akkor tiltok hiba nélkül :)

De köszönöm a válaszodat :D
 

BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
290
Ahelyett hogy napi szinten jelentgetitek az általatok vélt pushingolásokat inkább játszani kellene.
Itt a Fórumon is kint van a pushing szabályzata, ne engem okolj azért mert te nem tudod megtalálni :)

Jelentheted, de ha nem bannolom ki mert nem szegtek szabályt akkor nem kellene uszítani a többi társadat hogy írjanak ők is hátha majd akkor tiltok hiba nélkül :)

De köszönöm a válaszodat :D
A fentebb leírt szituáció, mint említettem a szabályaitok mentén megfelelőnek minősül. Néha el kell azon is gondolkozni, hogy alkalmas-e a szabályzat a játékban előkerülő problémák körülírására. Ha azon kívül esik egy valós, fair playt kiírtó körülmény, akkor nem a játékos a hisztis, hanem a szabály rossz.
 

LilPurpp

Active Member
A reakció pontszáma
197
Ahelyett hogy napi szinten jelentgetitek az általatok vélt pushingolásokat inkább játszani kellene.
Itt a Fórumon is kint van a pushing szabályzata, ne engem okolj azért mert te nem tudod megtalálni :)

Jelentheted, de ha nem bannolom ki mert nem szegtek szabályt akkor nem kellene uszítani a többi társadat hogy írjanak ők is hátha majd akkor tiltok hiba nélkül :)

De köszönöm a válaszodat :D
“Az egyetlen ember aki nem hibázik, aki nem csinál semmit”
 

LilPurpp

Active Member
A reakció pontszáma
197
Bár én már nem írok semmit, mert inteligens vitát sajnos nem tudunk folytatni, mert még külsőre is a másolás-beilleszt taktikádat hozod, ami mögött 1 önálló gondolat sincs
 
Fent