CM Váltás és Búcsúzás

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
17 más ország? Ezt honnan szedted?

Oda volt írva, bogyó kommentjében. Volt olyan holland CM, akit kiraktak, pedig 2006 óta volt CM. És országonként 1-1 CM van, kivéve a nagyon nagy domaineket, ott van több is + a mergelt országok eredeti CM-jei. Olyan 40 körül vannak összesen, és ennek majdnem a felét kirakták a Classic miatt!
 

LilPurpp

Active Member
A reakció pontszáma
197
Oda volt írva, bogyó kommentjében. Volt olyan holland CM, akit kiraktak, pedig 2006 óta volt CM. És országonként 1-1 CM van, kivéve a nagyon nagy domaineket, ott van több is + a mergelt országok eredeti CM-jei. Olyan 40 körül vannak összesen, és ennek majdnem a felét kirakták a Classic miatt!
Igazából nem a Classic miatt,hanem DonGábor közbenjárásának köszönhető
 

-ThaR-

Active Member
A reakció pontszáma
245
Oda volt írva, bogyó kommentjében. Volt olyan holland CM, akit kiraktak, pedig 2006 óta volt CM. És országonként 1-1 CM van, kivéve a nagyon nagy domaineket, ott van több is + a mergelt országok eredeti CM-jei. Olyan 40 körül vannak összesen, és ennek majdnem a felét kirakták a Classic miatt!

Ezért mondom, hogy egyáltalán nem biztos, hogy országonként raktak ki egyet-egyet. Tőlünk meg nem csak a CM ment, hanem többen is.
Másrészről meg nem állítottam semmit, csak kérdeztem. Öregszel, nem azt olvasod, ami le van írva :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Ezért mondom, hogy egyáltalán nem biztos, hogy országonként raktak ki egyet-egyet. Tőlünk meg nem csak a CM ment, hanem többen is.
Másrészről meg nem állítottam semmit, csak kérdeztem. Öregszel, nem azt olvasod, ami le van írva :D

De, pont azt olvastam :) Le volt írva, hogy 18 CM ment, arról egy betű nem volt, hogy hány supporter ment. Magyarországnak 1 CM-je volt, következésképp kellett menjen nettó 17 nemmagyar CM-nek :)
 
A reakció pontszáma
4
Sajnos tényleg elég mélyre került ez a játék, ....picit megdöbbentő ki mit gondol erről a játékról, úgy mindenestől. Egy ilyen szinten fizetőssé tett játék (sokan ezért is hagyták abba, anno. család stb. stb.) és nincs egy normális fizetett "vezérkara"? (nincs megbecsült vezérkara, nevezzük akárhogy aki egy ennyi pénzt hozó játékot felügyelne és vezetne 2024-ban? én 2008-ban kezdtem, és ide fejlődött a játék? mindenki hibáztat mindenkit, mindenki a másikat stb. ez tényleg nagyon hungarikum ahogy a korrupció is a vérünkben van sajnos. De a legszomorúbb az ha ezen nem is akarna szeretne tudna változtatni senki. Én azóta is hogy valamiért visszakeveredtem valamelyik 70-es világba, azt se tudom melyikbe, nem is fontos, ...azokat sajnálom akik képesek pénzt őlni ebbe a játékba, sajnos ez őket minősíti és nem a játékot. Az pedig hogy egy jó ésszel, egy informatikus végzettséggel, egy kis utána járással, mekkora csodákat lehet véghez vinni az valami elképesztő, ez pedig a játékot minősíti.
Nagy kár hogy ami elmúlt soha nem jön vissza már.......
(én sajtmacskára szavazok, rajta nevelkedtem, de hogy még mindig ott tartanánk nem akarom elhinni :D )
Tudod ki lenne jobb CM sajtmacskánál? Vadvirág ;)
 

Crow00

New Member
A reakció pontszáma
14
Na és amíg nincs másik CM illetve supp csapat, ki is fogja felügyelni a játékot? :)
 

Antos

New Member
A reakció pontszáma
14
Nem vagyok egy aktív fórumozó, de kemény micsoda indulatokat vált ki felnőtt emberekben ez a játék. Kb. 3 éve szippantott be újra a kh. Nem sok plecsnit húztam be közel 3 év alatt annak ellenére, hogy folyamat játszok valahol aktívan, de főleg azért nyomom, mert jó arcokkal sikerül minden szerveren megismerkedni akikkel jó együtt játszani. Ha ilyen indulatokat váltana ki belőlem a játék akkor nem is nyomnám :D. Az a véleményem ami miatt lehet savazni, hogy a normális kommunikáció csodákra képes annak ellenére, hogy a játék egyik fontos eleme az, hogy az ellenfél össze faluját szeretném behúzni. Én bármikor írtam a supportnak nekem korrektül és tisztelettel válaszoltak nem sablon üzeneteket kaptam és utána jártak a dolgoknak bár az is igaz, hogy én nem más játékosokat jelentettem, hanem a játékban fellelhető esetleges hibákra kérdeztem rá.
 

Gáti Hód

Well-Known Member
A reakció pontszáma
903
Köszönjük a véleményt.
Bizonyára jobban örülnél neki ha nem kezelné senki se a beküldött leveleiteket.
Átgondolom a mai nap folyamán hogy itt fejezzem be, aztán lesz ami lesz a Magyar Kh val.
A Customer Support köztudottan elég ideg őrlő feladat sokszor buta bunkó parasztokal kell jó pofizni mert ez az elvárt viselkedés a CStől ti ezt ingyen vagy ing-game curency-ért csináljátok
A helyedben én nem gondolkodnák hanem ott hagynám a picsába mert a negatív sokkal több mint a pozitív
A harmadik cucc meg nem kell ám úgy csinálni mintha rajtad allna vagy bukna a magyar KH volt itt ennél rosszab sokkal több playerel és még mindig itt vagyunk
+ én nagyon boldog lennék ha össze vonnának minket a NET-el
 

-ThaR-

Active Member
A reakció pontszáma
245
Nem csak minket, hanem mindenkit, vagy legalább több országot, a játék során nyelv választási lehetőséggel. Orosz és ukrán szerver is össze van vonva pl.
Amikor van egy-egy országban 200 player össz-vissz, sokkal élvezhetőbb lenne összevonva más hasonló országokkal. Legalább lenne vagy 2000 játékos egy egy világon. Mondjuk egy kelet európai szero jó lenne.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Nem csak minket, hanem mindenkit, vagy legalább több országot, a játék során nyelv választási lehetőséggel. Orosz és ukrán szerver is össze van vonva pl.
Amikor van egy-egy országban 200 player össz-vissz, sokkal élvezhetőbb lenne összevonva más hasonló országokkal. Legalább lenne vagy 2000 játékos egy egy világon. Mondjuk egy kelet európai szero jó lenne.

Szerintem hasonló a tervük, csinálnak pár regional TW-t, és önállóan max a nagy piacok, mint a német meg a lengyel maradhatnak.
 

BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
290
Az más kérdés, hogy egy .net merge után komolyan már eléggé kis réteg tudna játszani, aki tudás mellé anyagilag is megengedheti magának.
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.737
Legalább lenne vagy 2000 játékos egy egy világon.
WLn5COa.png
 

toldi26-killer

Well-Known Member
A reakció pontszáma
593
Köszönjük a véleményt.
Bizonyára jobban örülnél neki ha nem kezelné senki se a beküldött leveleiteket.
Átgondolom a mai nap folyamán hogy itt fejezzem be, aztán lesz ami lesz a Magyar Kh val.
Hát én speciel olyan supporternek örülnék aki ismeri a játékszabályokat ;)
 
Fent