v15 off topic

DeletedUser

Vendég
Nagyon elvagy magaddal, hogy az én statomat bámulod, ÉS ? azt foglalok amit akarok, nehéz lett volna barbit foglalnom, mert ti lelakatoltátok 0-99kontinensig az egész mindenséget :D:D

engem nem zavar, én játszok itt, de ahogy látom te már vérre mész, kéne az enyém mi? kell kostoló? :D:D

Na kibírja tovább? ki elköltözik az ellenség közepébe, ott biztos biztonságba van, ő fogja tovább bírni :D
 

DeletedUser

Vendég
Egyébként voltam a (BB?) NN-be... Igen, és? Kiléptem, mert a vezetés egy rakás szerencsétlenség volt.


azért léptél ki, mert te nem kaptál semmilyen jogot, csak az al al klánnak voltál a vezére (3. akadémia :D) , telk meg azonnal kapott vezéri jogot, a másik pedig az frd miatt :)

ha pedig vonatozni akarsz, hajrá, mutasd meg mi a pró, és én is megmutatom, mi a pró :D
 

DeletedUser

Vendég
agressive irományait már el sem olvasom,mert azt leszögezhetjük,hogy ami 5 mondatnál hosszabb nála az csak hazugság lehet :D Belemerűl az álomvilágába és kesze-kusza álmodozásokat hoz elő mint Alice Tündérországban :D

de lehet hogy csak szimplán fáraszt ,nem tudom :p
 

DeletedUser

Vendég
agressive irományait már el sem olvasom,mert azt leszögezhetjük,hogy ami 5 mondatnál hosszabb nála az csak hazugság lehet :D Belemerűl az álomvilágába és kesze-kusza álmodozásokat hoz elő mint Alice Tündérországban :D

de lehet hogy csak szimplán fáraszt ,nem tudom :p

5?

Már a 2. nál hazudik, hogy szólhattam volna bárkinek is, mikor senkit nem ismerek még? :D Nem hogy még akkor...:)

egyedül a volt skullsosokat :)

de azért ő írta levélbe, hogy a "kémeim szerint jövöhéten fognak támadni" .
...oké :)
 

DeletedUser

Vendég
azért léptél ki, mert te nem kaptál semmilyen jogot, csak az al al klánnak voltál a vezére (3. akadémia :D) , telk meg azonnal kapott vezéri jogot, a másik pedig az frd miatt :)

ha pedig vonatozni akarsz, hajrá, mutasd meg mi a pró, és én is megmutatom, mi a pró :D

A kláncsalád vezetői közé tartoztam, keresd fel Botinhot okostojás. :)
Kiléptünk Italiannal és bomlott az egész mindenség. :D

És nem írtam semmi hasonlót, hiába is próbálsz lejáratni. :p
 

DeletedUser

Vendég
A kláncsalád vezetői közé tartoztam

akkor miért sírtál, hogy telk egyből kapott rangot ? :D

Másrészt te 9. én léptél ki, italian meg 12. én, és nem azért bomlott, mert te kiléptél, hiszen frd ellen "támadást szerveztél, majd utána oda mentél át, szerinted ezért bomlot? ugyan, örültünk is, ilyen emberre nincs is szükség, hanem a diplomácia miatt esett szét, igen :)
 

DeletedUser

Vendég
Nem jött össze oszt kész :D
mit kell ezt túlragozni ?
agresszor menj vissza építgesd a seregeidet hogy legyen számottevő ellenállás,ha legközelebb benézünk :D
Így túl könnyű ! :(
 

DeletedUser

Vendég
akkor miért sírtál, hogy telk egyből kapott rangot ? :D

Másrészt te 9. én léptél ki, italian meg 12. én, és nem azért bomlott, mert te kiléptél, hiszen frd ellen "támadást szerveztél, majd utána oda mentél át, szerinted ezért bomlot? ugyan, örültünk is, ilyen emberre nincs is szükség, hanem a diplomácia miatt esett szét, igen :)

Te miről beszélsz?? Milyen Telk? Nem terveztem semmilyen támadást az NN-ben, te idióta... Az ilyeneket Repeszkex csinálta. Mégis ott könyörögtek nekem 3-an, hogy menjek vissza és megoldjuk. Kiléptem, mert a vezetőség egy rakás sz*r volt, ha építettünk valamit Italiannal akkor azt Earthék lerombolták egy hülye ötlettel. Ezért léptem ki, te marha... Majd pár nappal később kilépett Italian is, neki is ott könyörögtek levélben, hogy menjen már vissza, meg majd megbeszéljük... Ne okoskodj már egy olyan klán életéről, ahol még a megbízott tagos vagy mi az isten fórumot sem láttad...
 

DeletedUser

Vendég
Te miről beszélsz?? Milyen Telk? Nem terveztem semmilyen támadást az NN-ben, te idióta... Az ilyeneket Repeszkex csinálta. Mégis ott könyörögtek nekem 3-an, hogy menjek vissza és megoldjuk. Kiléptem, mert a vezetőség egy rakás sz*r volt, ha építettünk valamit Italiannal akkor azt Earthék lerombolták egy hülye ötlettel. Ezért léptem ki, te marha... Majd pár nappal később kilépett Italian is, neki is ott könyörögtek levélben, hogy menjen már vissza, meg majd megbeszéljük... Ne okoskodj már egy olyan klán életéről, ahol még a megbízott tagos vagy mi az isten fórumot sem láttad...



a vezetőség szar volt, igaz, nem véletlenűl tartoztál bele :D:D


dark, hogy hova csöppentél?

agresszív kismalac meséjébe :D

Össze hablatyol valami hülyeséget, és ha nincs igaza, akkor elkezd lehülyézni, mert mi az hogy..:D
 

DeletedUser

Vendég
ez nem így van :)
mert soha sincs igaza ! :D
Ő már alapból így indít :D
 

DeletedUser

Vendég
a vezetőség szar volt, igaz, nem véletlenűl tartoztál bele :D:D


dark, hogy hova csöppentél?

agresszív kismalac meséjébe :D

Össze hablatyol valami hülyeséget, és ha nincs igaza, akkor elkezd lehülyézni, mert mi az hogy..:D

Mondtam keresd fel Botinho elvtársad, kérdezz tőle dolgokat. Amit meg nem értesz abba ne ugass bele. :D Köszi! <3
Pás! ^^
 

DeletedUser

Vendég
Ezt a levelezést kirakom,mert már teli a hócipőm ettől az elmebetegtől,állandóan zaklat , akkor letiltom,de mivel nem szeretek tiltani , így néha feloldom.
Ekkor megint megtalál .....Immár ötödszörre ..... EZ NOOOMÁLIS ???
330 pontja van és ossza az észt ....

osztja, és nem "ossza"
többé 1 szavam sincs hozzád, mesemondó, szónokkirály, skulls széthullás előtt irt leveled pedig egyenesen OSCAR díj.
csak hogy tudd, nem én vagyok az amatőr...
1-2 időzités lehet szerencse, de 10 felett azért már nem biztos, pláne századra nem az.
köszönöm klánodnak a pár nap alatt megkapott "nemesek gyilkosa" cimet a 64 trófeával, és hogy harcban talán 1 falut vettetek el... mikor már csak 4 volt, 10-15 órákra egymástól...
aki kapott falut tőlem, az nem kapott értem LET-et... biztos nincs katonám, nem volt mivel védekezni...
az a 64 nemesfogás nálatok meg ... biztos meghack-kelem a szervert, és nem TI támadtok pocsákul... én ezt nem is nevezném támadásnak... bohóckodás... nekem azért kicsit több jelenti az izgalmas játékot, pláne a kihívást..

de nem tudsz veszteni, igy kár győzködjelek, lepereg rólad, hisz TE vagy a pro V15-ön, más mindenki 0.
a stat-ot is csak a faluszámig ismered, a LEV és LET már magas.

téma részemről lezárva.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
a v1-en benn voltam a TOP 15-ben a LE-vel ,mielőtt a kizárásom alatt szétszedtek :)
a LET-ben a TOP 12. bala1201 alá értem,ezt tudom.,erre emlékszem még 2009 nyarán.Őt akartam leelőzni :rolleyes: Régi szép idők.. :(

a v7-en asszem a TOP 6 voltam legföntebb :) faluszámban , az LE-re nem emlékszem pontosan ,de az is valahol ott cirkulált :)

Várom a véleményedet ,Neked, aki már eljutott a 450 pontig :rolleyes::rolleyes:

Mátéval kapcsolatban pedig igazad volt ;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
A V1-en 2009-ben majd egy évig én vittem a TOP1 LEV-et, így a LE-t is.. A LET-et asszem Imrepapa vitte.. úgy rémlik :)
 

DeletedUser

Vendég
Sokszor olvastam már itt hasonlót,hogy így meg úgy szarul támadnak egyesek,mert nincs időzítve,megfogtam x nemest stb. Hát nekem sokszor nem kihívás az adott tag és csak úgy indítgatok,úgyis meglesz előbb utóbb.Persze jó keresni valami pozitívumot ha kicsaptak a játékból,megértem ezt is,de én pl. pont leszarom hány nemest fogott meg bárki is,ha eltüntettem a térképről ;)
 

DeletedUser

Vendég
Na, de Kovika!!!! KH körökbem úgy mondjuk: "letojcsizom"! Na! :D
 

DeletedUser

Vendég
Sokszor olvastam már itt hasonlót,hogy így meg úgy szarul támadnak egyesek,mert nincs időzítve,megfogtam x nemest stb. Hát nekem sokszor nem kihívás az adott tag és csak úgy indítgatok,úgyis meglesz előbb utóbb.Persze jó keresni valami pozitívumot ha kicsaptak a játékból,megértem ezt is,de én pl. pont leszarom hány nemest fogott meg bárki is,ha eltüntettem a térképről ;)

Miért?:D:D

666balu és belakshel ketten jöttek nekem, és szinte az összes nukejuk hazament, csak párat hagytam itt, amennyi elég volt a síroknak,:D de egy nemes se ment nekik haza :D:D:D
 

DeletedUser

Vendég
Miért?:D:D

666balu és belakshel ketten jöttek nekem, és szinte az összes nukejuk hazament, csak párat hagytam itt, amennyi elég volt a síroknak,:D de egy nemes se ment nekik haza :D:D:D

Én értem ezt,csak azt mondom,az a lényeg ki nyer a végén,a többi nem számít.Bár kétség kívül jóleső érzés a védekezőnek :)
 
Fent