v15 off topic

DeletedUser

Vendég
kovikának igaza van . :)
Erről van szó .
Aztán a LET szépen be is csomagolom az illetőnek szép masniba ha azzal egyűtt eltakarodik a térképemről :D

kio :
A LET 1 .nem Imre papa volt, hanem az a K.L-es gyerek ,akivel lepidus folyton vívta a csatáit. Hogy is hívták ? :confused:
XL csaba vagy valami hasonló :D
 

DeletedUser

Vendég
Miért?:D:D

666balu és belakshel ketten jöttek nekem, és szinte az összes nukejuk hazament, csak párat hagytam itt, amennyi elég volt a síroknak,:D de egy nemes se ment nekik haza :D:D:D

És most örülsz? :D
Ez még csak az első támadás, szerintem nincs minek örülni. :p
 

DeletedUser

Vendég
Sokszor olvastam már itt hasonlót,hogy így meg úgy szarul támadnak egyesek,mert nincs időzítve,megfogtam x nemest stb. Hát nekem sokszor nem kihívás az adott tag és csak úgy indítgatok,úgyis meglesz előbb utóbb.Persze jó keresni valami pozitívumot ha kicsaptak a játékból,megértem ezt is,de én pl. pont leszarom hány nemest fogott meg bárki is,ha eltüntettem a térképről ;)

Itachka is itt rinyál, hogy megfogott 10-20 nuket és 30 nemest, amiből 20 fake nemes volt. :D
De, ha őt ezt teszi boldoggá... :)
Olcsó a nemes, és mi még mindig jobban járunk a legyőzött védőkkel mint ő a megfogott nukeval. Egy nuke kb. 1 hétig képződik, egy full védő falu 1,5-2 hétig. Majd elfogynak a védői, Balunak már meg is lett a nap támadója jutalom, 140.000 egység. Az ha jól számolom 8-12 védő falu, ami azért nem olyan rossz 20 nukeért cserébe. :D
Eddig a szájkaratéjosnak -1 falu, kíváncsi vagyok meddig fog hencegni a megfogott nukekkal. Amíg ő a halott nemeseket számolgatja mi számolgatjuk a meghódított falvait. :D
 

DeletedUser

Vendég
kovikának igaza van . :)
Erről van szó .
Aztán a LET szépen be is csomagolom az illetőnek szép masniba ha azzal egyűtt eltakarodik a térképemről :D

kio :
A LET 1 .nem Imre papa volt, hanem az a K.L-es gyerek ,akivel lepidus folyton vívta a csatáit. Hogy is hívták ? :confused:
XL csaba vagy valami hasonló :D

Látod, az lehet.. erre épp nem pontosan emlékszem.. de top5-ben ott volt az Imre, az tuti.. :) Azok a régi V1-es szép idők, mikor kaptam valakitől 10 nehézlovat védőnek (4éve), és azt hittem, hogy istencsászár vagyok, és legyaláztam a környéket abban a hitben, hogy ha visszacsap, úgyis itt purcan ki.. Dik, oszt nem is :D Meg arra is emlékszem, mikor halál boldog voltam, hogy bejutottam a TOP100-ba :D ejjj.. meg mikor anyáztunk egymással.. franc a pofánkat :D
 

DeletedUser

Vendég
Hát ez az :)

Megvan a neve a srácnak :)
Extracsaba volt ! :D:D

Itachka is itt rinyál, hogy megfogott 10-20 nuket és 30 nemest, amiből 20 fake nemes volt. :D
De, ha őt ezt teszi boldoggá... :)

Úgy látszik fejlődsz ,anno még amikor a PurpleMilka accot süllyesztetted el helyettesítőként ,akkor Te is ilyen fake nemeseket kaptál -Spiler-től ,és hogy verted magad a profilodon ,hogy mekkora király vagy hogy mennyi nemest fogtál meg stb... :)
Ez akkor mai szemmel már nem is számít dicső tettnek ? :(
No mesélj csak. :rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
Itachka is itt rinyál, hogy megfogott 10-20 nuket és 30 nemest, amiből 20 fake nemes volt. :D
De, ha őt ezt teszi boldoggá... :)
Olcsó a nemes, és mi még mindig jobban járunk a legyőzött védőkkel mint ő a megfogott nukeval. Egy nuke kb. 1 hétig képződik, egy full védő falu 1,5-2 hétig. Majd elfogynak a védői, Balunak már meg is lett a nap támadója jutalom, 140.000 egység. Az ha jól számolom 8-12 védő falu, ami azért nem olyan rossz 20 nukeért cserébe. :D
Eddig a szájkaratéjosnak -1 falu, kíváncsi vagyok meddig fog hencegni a megfogott nukekkal. Amíg ő a halott nemeseket számolgatja mi számolgatjuk a meghódított falvait. :D

azt számolgathatjátok, 2t sikerült elvenni, abból egyik full üres volt, 2. at meg h2o tól foglaltam, belakshel meg pont ráfoglalt :)
de oké, ha gondolod..:)

Hidd el, a védekezés megszervezése nehezebb, mint a támadásé, de nektek egyik se megy !:D:D

fake nemes? hagyjad már, az egész támadás azzal kezdödött mert "megsértettelek, mikor balu elfgolalta a falut, nem véletlenűl írta át a nevet, hogy "100 kardocska mi?" mert azt hitte, hogy ennyi volt, de csak a szerencséd volt, mert kevés sír volt a falukba, így csak a nemeseket hagytam itt :D:D

Másrészt én nem sírom tele a profilomat, ha úgy érzem süllyed a hajó (mondjuk ez lehet nem az volt :D), de egy képet a kedvedért kiraktam, remélem tetszik :)
48nemest küldtetek rám, ha 30at fogok meg, akkor 4falutok lenne, a számolás tényleg nem az előnyőd :D
hogy is volt?

"mostantól mehetnek kicsik-nagyok a bélákhoz, betakarni a nagyokat, mert fáznak" :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Akkor ez sem fake nemes. :D Te űberprofi, már mélyebbre is ástad magad. :D:D

Hihi. :D:D

Miért lenne a védekezés "szervezése" olyan rohadt bonyolult? Talán időzíteni kell? :D:D Kimásolod a parancsot, bevágod klánfórumra és várod a kardocskát. :D:D De kinek mi a szervezés. :rolleyes:

És még a védekezés megszervezése nehezebb mint a támadásé. :D Berger 8 óráról küldött Balura pár nuket, hogy majd ő megmutatja. :D Eddig mind ott maradt. :) Talán kisírtad neki a pici kis lelkedet? Hogy is mondtad? "Én nem sírok mindenkinek védőért, ha meglátok 100 kardocskát." Vagy valami hasonló... 50 kardocskát sem láttál, de sírtál azokért a védőkért. :D

Úgy látszik fejlődsz ,anno még amikor a PurpleMilka accot süllyesztetted el helyettesítőként ,akkor Te is ilyen fake nemeseket kaptál -Spiler-től ,és hogy verted magad a profilodon ,hogy mekkora király vagy hogy mennyi nemest fogtál meg stb...
Ez akkor mai szemmel már nem is számít dicső tettnek ?
No mesélj csak.

Ezen mit meséljek? :D És már nem azért, de Milkát 4-en támadták 2x 3x akkorák több mint 1 hétig, nem 2 pancser Béla. :) De szerintem Itachka khmájszter is észrevette, hogy egyik támadás sincs időzítve. :D Mellesleg a cél sem Milka falvainak megtartása volt, de te biztosan jobban tudod, mint minden mást is, felesleges magyaráznom. Úgy is ettől teljesen eltérő választ kapok tőled és azt a reakciót, hogy ez nem így van, már megint hazudok. Így nincs is értelme folytatni. :D

Látom kinyílt a csipád Itachka, hajrá! Én neked szurkolok te szájkaratéjos védőmester! :D :p
Jajj, még annyit már, hogy aki nagyon tud védeni az egy falut sem veszít, de te kettőt is elbuktál 1 nap alatt és máris a védők istenének hiszed magad pár megfogott nuke és nemes miatt. :D De ettől függetlenül majd taníts meg védekezni Mr. Védőmájszter. ;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Akkor ez sem fake nemes. :D Te űberprofi, már mélyebbre is ástad magad. :D:D

Hihi. :D:

oké :)

Talán kisírtad neki a pici kis lelkedet? Hogy is mondtad? "Én nem sírok mindenkinek védőért, ha meglátok 100 kardocskát." Vagy valami hasonló... 50 kardocskát sem láttál, de sírtál azokért a védőkért. :D

Pontosan, és mind be is ért a nukotok elé, ugye ?:D:D

De ettől függetlenül majd taníts meg védekezni Mr. Védőmájszter.
ehez kell ész is, bocsi, de megbuktál akkor már itt :D

Én neked szurkolok

Köszi, enélkül nem menne :D

Várom további fejleményeket, te mindenkinél mindent jobban tudsz, még azt is,amit nem :D
 

DeletedUser

Vendég
Te papoltál itt nekem alig néhány órája arról, hogy hogyan kell védeni, meg kell szervezni, stb...
yougod.gif
Na ki is az okostojás? :rolleyes:
Saját magad hazudtolod meg...
kalap.gif
 

DeletedUser

Vendég
Én csak annyit mondtam, hogy a nukokat haza engedtem a nemeseket itt hagytam, ennyi :)

a megszervezést meg találd ki saját magad, mire is gondoltam..:D
 

DeletedUser

Vendég
ejha itt már durvulnak a dolgok :)
netán nyissunk egy külön topicot Nektek ,minthogy "Hogyan is gyilkoljuk egykori barátainkat címmel ? ":D
 

DeletedUser

Vendég
Nem kell köszi, elvagyunk, nem ő gyilkol, hanem én darálom le az ő seregüket :D

Ehhez kétség sem fér. :rolleyes:

Jól megszervezted azt a védelmet. :D:D:D

De Berger a mi Hírónk is bepróbálkozott, hogy majd ő megállítja a lavinát. :eek:

De egyébként szépen aprítasz, meg is látszik az eredménye. :p
Tegnap Balunak 140.000 és Ma 80.000 :rolleyes:

[SPOIL]
55712289602_www.kepfeltoltes.hu_.png
[/SPOIL]

Láttam, 6-os fal alatt is szépen védesz. Remélem fájtak a veszteségek! :D

Védőmájszter. Mi lesz szegény Baluval, nem marad serege. :mad:
Majd Sharp fáraszt egy kicsit amíg újraképzi a seregeket, hogy ne unatkozz. :D 100-150 nukeból nem hiszem, hogy sajnálna 50-60-at. :eek:
De szerintem neked már nincs semmid, ami védőd van azt a klánod küldte, ebben biztos vagyok. :p
 

DeletedUser

Vendég
Úgy lesz ahogy mondod :D és ma se sikerült vinni falvat :)
Te nem véded a falvaid, minek, nem kellenek azok :D:D

remélem az összes jelentést kirakja, hogy egyszer még sárga, utána piros :rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
Na akkor megtudtuk ezt is :)
Szóval Te volnál itacha ? :D

Azért el kell ismerned agressor,elég szép teljesítmény hogy 300ezer pontosak döngetnek egy melákot ,nem ? ;)
 
Fent