v15 off topic

DeletedUser

Vendég
Hmm.. Kezdő is voltam tényleg..:)
Írtam, hogy nem játszom..Nem nyaralok, hanem napi 12-14 órát dolgozom..Régen játszani szoktam naponta ennyit..
Meglepő mi?...:) Mindig volt elég védőm, sosem sírtam értük..
Ha pedig kezdőség,hogy lándzsával, és kardforgatóval nem támadok élő falut..:D
Hát kezdő vagyok!..:D

Rögtön meghasad a szívem :(
Gondolom a főnököd kényszerített a játék elé :D
 

DeletedUser

Vendég
Ne kötekedj Darky!
Nem mintha ez nem Te lennél..:)

Azért szereztem neked is kellemetlen perceket a V7-en..:)
 

DeletedUser

Vendég
Én nem vagyok a főnököd :)
vagy ha igen,kérlek máskor előbb értesíts róla,mert akkor ki is osztom egyből a feladatod :D

Nem tudom milyen perceket szereztél a 17-esen, nem emlékszem ott senkire sem aki túl mély benyomást tett volna rám :D
 

DeletedUser

Vendég
Ezt a levelezést kirakom,mert már teli a hócipőm ettől az elmebetegtől,állandóan zaklat , akkor letiltom,de mivel nem szeretek tiltani , így néha feloldom.
Ekkor megint megtalál .....Immár ötödszörre ..... EZ NOOOMÁLIS ???
330 pontja van és ossza az észt ....
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ezt a levelezést kirakom,mert már teli a hócipőm ettől az elmebetegtől,állandóan zaklat , akkor letiltom,de mivel nem szeretek tiltani , így néha feloldom.
Ekkor megint megtalál .....Immár ötödszörre ..... EZ NOOOMÁLIS ???
330 pontja van és ossza az észt ....

[SPOIL][/SPOIL]

Azért vettétek el a falvait, mert a klánját beolvasztottátok magatokhoz, tehát bármerre nézett mindenhol piros volt, és mivel nem akart hozzátok menni és lesokkolta a társai hátbatámadása beadta a felhasználó törlési kérelmet Totostal együtt. Amíg játszott egy falut sem vettetek el eleniumtól. :D Te most miről beszélsz? :D Újabb hazugságod amellyel fényezni próbálod az űberklánodat leleplezve, ez van... :D
 

DeletedUser14775

Vendég
Darky ritkan szoktam belekontarkodni masok dolgaba de ebbol nem az latszik, hogy nem tud jatszani lehet tud valamit csak nem hagytatok kibontakozni vagy csak igaz amit irt...
Az mas kerdes hogy rosszkor volt rossz helyen de ami teny itt csunyan beallt azokba a franya nemesekbe hiaba volt ami mp-re csapodott, nem mindig fenekig tejfol az elet:D
 

DeletedUser

Vendég
Azt mondja amíg játszott ... :D:D:D

Hadari ,mondcsak ,minek csapódjunk mp-re ,hogyha így is el tudjuk vinni amit akarunk ?
De nem ?


Azért vettétek el a falvait, mert a klánját beolvasztottátok magatokhoz, tehát bármerre nézett mindenhol piros volt, és mivel nem akart hozzátok menni és lesokkolta a társai hátbatámadása beadta a felhasználó törlési kérelmet Totostal együtt. Amíg játszott egy falut sem vettetek el eleniumtól. :D Te most miről beszélsz? :D Újabb hazugságod amellyel fényezni próbálod az űberklánodat leleplezve, ez van... :D

agressiveinline arról vált híressé(hírhedté) hogy minden logika néllkül tolta a nagy dumát minden szinten :D
A falvait Milka bocinál elbukta pár nap alatt ,hiába dicsekedett azzal hogy a fake nemeseket bebuktatta :D
Ez a helyzet eleniumnál is.
Mondok én valamit.
Ha valaki azt állítja magáról hogy jó ,az látszódjon is meg valahol nem ?
Nos ebből a statsból én nem ezt látom :

[SPOIL]Side 1:
Tribes: WikinG
Side 2:
Players: elenium

Timeframe: Örökké


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 28
Oldal 2: 2
Különbség: 26

chart



Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 198,279
Oldal 2: 9,209
Különbség: 189,070

chart


[/SPOIL]

http://hu.twstats.com/hu15/index.php?page=player&mode=conquers&id=13825&type=lose&pn=-1

Egyébként meg a klánját SAJÁT MAGA HAGYTA EL, ha egy kicsit is képben lennél nem pedig csak a sok hülyeséget tolnád, akkor látnád :

elenium_KL_nv_lt_s2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Ha egy vezér (vagy nem vezér) a klánját elhagyja az a későőbbiek során ne számítson sok jóra :p
Hiszen cserbenhagyta a társait vagy nem ?
Egyébként meg a WOLF klán teli volt inaktívokkal, David Bowie és Totost is már hónapok óta nem léptek föl a játékukra, és TI ezekkel akartatok minket elpusztítani :D:D:D
Kemény....

elenium meg Be akarta bizonyítani ,hogy egyedűl majd szembeszáll velünk és győzni fog ,mert Ő annyira profi,és hogy a többi , általa lenézett társai miatt nehogy romoljon a klán statjsa ,így alapított egy saját külön kis klánocskát a Manó-t
.
Ott volt mellette az egyik kispontú tagom, azt hitte majd gyorsan bedarálja :)
Hát KOPPANT :D
A falvait bevédtük és az összes NUKEjának reszeltek :D
Ezek után bemondta az unalmast és feladta a játékát.,
A Falvait a 666balu-nak adta át, aki szintén hatalmasat alkotott, olyan jól játszik :

[SPOIL]Szia

gondolom te még nem akarod abba hagyni a játékot.
beszéltem eleniummal és jó pár falujára megyek már nemessel és még többet is foglalnék h a Wikinget fentről tudjam ütni és ha kell neked is segítsek
ha annyian abba hagyják akkor inkább foglald most az ő faluit mert elenium falui nekünk kulcs fontosságuak.!

Gondold meg.[/SPOIL]

Statisztika :
[SPOIL]Side 1:
Tribes: WikinG
Side 2:
Players: 666balu

Timeframe: Örökké


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 23
Oldal 2: 5
Különbség: 18

chart



Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 218,579
Oldal 2: 50,533
Különbség: 168,046

chart
[/SPOIL]



Ezek a színtiszta tények ,de tessék !
mondjátok csak azt hogy szarul játszunk,mert már a falvai sincsenek itt.
Ez a játék miről is szól ?
A faluszerzésről és a falvak megtartásáról úgy hiszem .
Ennek a fényében egy 370 pontos játékos valahogy nem érdekelnek a nyomorai, ha annyira jó lett volna,akkor még mindig itt játszana vígan.hiszen egy 200.000+ os accal vígan el lehet védekezni !
Ilyen szar játékot még a v7-en nem láttam ! :D
Csak az elmélet meg a szöveg mnet , csakúgy mint agressiveinline fiókjánál , és most is, itt is .
Ebben vagytok nagyok :D

Apropó agressive : Templomot még mindig nem építesz ? :D Ugyan már ,tudod ;) Csk a helyet foglalja el, teljesen felesleges ;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
egyébként aki benyomja a törlést az nem tud levelezni sem, vagy rosszul tudom ? :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Levelezések mondta:
szia! (5) elenium 08.08.12 17:12
[Fwd] [Fwd] Szia (36) elenium 02.08.12 12:15
[Fwd] Jelentkezés a WikinG klánba (8) elenium 01.08.12 22:40
:( (11) elenium 01.08.12 22:22

ez az egyik,a másik meg hogy egyszer sem láttam,hogy 8000 pontos barbárokat foglalt volna valaki a környékéről....
 

DeletedUser14775

Vendég
Ahogy latom darky kotekedos napra ebredtel:rolleyes:

Mint mondtam kivulallokent ritkan szoktam belekontarkodni valamibe, te is ugy nezd egy kicsit a hozzaszolasodat.
Kitettel egy levelet ami zavart, a level tartalmazott egy tamadassorozatot es koze szurkalt erositeseket semmi mast.
Ha ezt megspekelted volna az utana h.sz-ben kirakott stattal akkor valoszinuleg igazat adok neked, de ez csak a kovi hozzaszolasban kerult elo igy nem varhatod el senkitol sem azt, hogy a tenyeket latva ne ezt mondja.
 

DeletedUser

Vendég
Ennyit reagáltam a hsz-edre :

Hadari ,mondcsak ,minek csapódjunk mp-re ,hogyha így is el tudjuk vinni amit akarunk ?
De nem ?

Ez Neked a kötekedés :)

A többi szósz a Nagymesternek ment :D
 

DeletedUser

Vendég
agressiveinline arról vált híressé(hírhedté) hogy minden logika néllkül tolta a nagy dumát minden szinten :D


Á, csak ha kap egy támadást, akkor sír a profilján, hogy mekkora noobok akik támadják őt, mert mi az hogy őt támadják :D

várj, mit is írt ki, ha őt elfoglalják akkor gratulál, utána baggins elkezdte támadni, és elkezdett ott valamit sírni, mi is volt?
Ja, megvan, bla bla blablabla meg blaaa (100x osoan)

Most meg azt mondja nincs ihlet, kap egy 100 támadást egyből teleír egy a1 es lapot is:D
 

DeletedUser

Vendég
hát de NOOOMÁLIS ? :D

[YOUTUBE]mQf_9-SO6rY[/YOUTUBE]
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Á, csak ha kap egy támadást, akkor sír a profilján, hogy mekkora noobok akik támadják őt, mert mi az hogy őt támadják :D

várj, mit is írt ki, ha őt elfoglalják akkor gratulál, utána baggins elkezdte támadni, és elkezdett ott valamit sírni, mi is volt?
Ja, megvan, bla bla blablabla meg blaaa (100x osoan)

Most meg azt mondja nincs ihlet, kap egy 100 támadást egyből teleír egy a1 es lapot is:D

Mivel úgy is az frd-ben vagy kérdezd meg Bagginséktől nyugodtan mennyire könnyű a dolguk... De ne te okoskodj már :D
Ha te kapsz 100 támadást benyomod a törlést, a WW-ből úgy könyörögted át magad a Skullsba amikor rád került a sor és téged kezdtünk el támadni. A Skullsal létrehozott MNT miatt vagy még a játékban, és te okoskodsz, hogy ki mit írhat a profiljára, ki szerint ki a noob? :)

Mellesleg amikor Baggins elkezdett támadni védőket tologattam és védelmet szerveztem, nem irkáltam hülyeségeket a profilomra... Volt faluvesztésem, de a LEV pontokat sem a Support ajándékozta nekem... Amikor már nem volt több bejövőm profilon keresztül gratuláltam, ennyi.. De neked mégis mi közöd van ahhoz, hogy mit írok ki a saját profilomra? :p

Inkább menekülj az frd közepébe barbizgatni, komolyan azt hiszed, hogy sokáig leszel ebben a világban, pláne ekkora távolságokkal a falvaid közt??

És mire fel van ekkora szád egyáltalán? Attól még, hogy frd-s lettél nem lettél olyan nehéz ellenfél mint Baggins, vagy Initial, ugyanannyira világszéléről összeszedett amatőr vagy a szemünkben akit egy diplomáciai kapcsolat és az elhelyezkedése tartott idáig játékban, mint eddig voltál...
1,7 milla LE pont? Ez az összes? Mellé még 400.000 és 42 falu? Ebből a 42-ből 20 barbi, 10 Skullsos. Többi kis 20-30.000-es... Erre van szád? Alig fél év alatt ez az amit össze tudtál kaparni egy olyan kontinensen, ahol csak MNT-s, Szövetséges, Klántárs és barbár falu volt?
És te magyarázol nekem, hogy mit csinálok ha kapok 100 bejövőt... 3.000 kardocskához még nem volt szerencsém, de 2.000-hez már igen.. Ásd el magad inkább.
Most is az frd-hez menekültél, mert félsz a Spártától, és az frd velük MNT-s... Menekülsz a Spárta elől, elárulod a társaid és pont te mondod meg mennyire félek 100 kis kardocskától? Na neked szerintem innentől kezdve dugó...

Ezen én csak röhögni tudok...

Elfogyott a barbi? Vagy elfogyott az inaktív Skullsos? Hopsz, már nincs Skulls, nincs akit befoglalj....

40195193101_www.kepfeltoltes.hu_.png
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Mivel úgy is az frd-ben vagy kérdezd meg Bagginséktől nyugodtan mennyire könnyű a dolguk... De ne te okoskodj már :D
Ha te kapsz 100 támadást benyomod a törlést, a WW-ből úgy könyörögted át magad a Skullsba amikor rád került a sor és téged kezdtünk el támadni. A Skullsal létrehozott MNT miatt vagy még a játékban, és te okoskodsz, hogy ki mit írhat a profiljára, ki szerint ki a noob? :)

He?

elkezdetek támadni, összes támadó falumra jött nemesvonat de mindegyik között volt vagy 30mp, 2falut elvettek, és ennyi, utána leált a támadás, bélának az indokja a morál volt, de szerintem meg a bevédett falvak :D

utána ki is sírt védelemért, mivel titeket elkezdett támadni az frd, a BÉLÁK pedig nem bírták 2fronton, és felajánlottak békét, de csak mnt volt, de az 1. nap ki is sírt azonnal védelemért, na ki?:D
és 20fákylás lovagot kaptál, akkor ?:D

sírtál védelemért, hogy régen egy klánban voltunk, ezért küldjek neked vagy 3védőfalut, ember, ébredj fel :D

menekülök? oszlott a skulls, maradjak klán nélkül, ha átlépek valahova, az menekülés? voltál BB be, az frd körülvett, átrohantál oda, enyje enyje..

még mindig szebb a statom, mint aki CSAk belsőst foglal ugye, érdemes körbe nézni a klánod körül

100 támadás? v1 en te kaptál 2000támadást? ja nem, sorry, de az 500ra vagy kemény:D amiből 450fake, 20nuke 30nemes, és mennyi falut is buktál?

és én sose kértem tölletek védelmet, de te jöttél azért sírni közös fórumra skullsba, hogy már nincs kitől védelmet kérni, és baggins támad :)
U.I. még mindig több a LET-em, és a speed győzelmem :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
a spárta pedig tudod milyen messze van tőlem? mint tőled az ész, több kontinensre :D:D:D:D:D
 

DeletedUser

Vendég
Én minden tiszteletem ellenére szánalmasnak tartom agressiveinline itteni szárnycsapkodásait ,minél jobban igyekszik hogy bizonygassa az igazát,annál jobban ég le :D

Öngól effektus 3:1 ide ;)
 

DeletedUser

Vendég
He?

elkezdetek támadni, összes támadó falumra jött nemesvonat de mindegyik között volt vagy 30mp, 2falut elvettek, és ennyi, utána leált a támadás, bélának az indokja a morál volt, de szerintem meg a bevédett falvak :D

utána ki is sírt védelemért, mivel titeket elkezdett támadni az frd, a BÉLÁK pedig nem bírták 2fronton, és felajánlottak békét, de csak mnt volt, de az 1. nap ki is sírt azonnal védelemért, na ki?:D
és 20fákylás lovagot kaptál, akkor ?:D

sírtál védelemért, hogy régen egy klánban voltunk, ezért küldjek neked vagy 3védőfalut, ember, ébredj fel :D

menekülök? oszlott a skulls, maradjak klán nélkül, ha átlépek valahova, az menekülés? voltál BB be, az frd körülvett, átrohantál oda, enyje enyje..

még mindig szebb a statom, mint aki CSAk belsőst foglal ugye, érdemes körbe nézni a klánod körül

100 támadás? v1 en te kaptál 2000támadást? ja nem, sorry, de az 500ra vagy kemény:D amiből 450fake, 20nuke 30nemes, és mennyi falut is buktál?

és én sose kértem tölletek védelmet, de te jöttél azért sírni közös fórumra skullsba, hogy már nincs kitől védelmet kérni, és baggins támad :)
U.I. még mindig több a LET-em, és a speed győzelmem :D

Az a 20 11 fáklyás lovag volt. :) És akkor nem támadtak Bagginsék, mert az áruló fajtád szólt nekik. :D
Egyébként voltam a (BB?) NN-be... Igen, és? Kiléptem, mert a vezetés egy rakás szerencsétlenség volt.
Meg lehet kérdezni Italian Killert is, hogy miért léptem ki onnan. Az frd közelsége, vagy a vezetőség miatt?
Mellesleg amikor átléptem még 20 mezővel arrébb volt az frd, tehát erről ennyit...
Védőket kértem a Skullstól 2 alkalommal is, mivel minden Béla legalább 2 fronton harcolt. Na és? Ekkora tragédia lenne? :p

És mi az, hogy én csak belsőst foglalok? Néztél már foglalásokat hülye gyerek? :D

és én sose kértem tölletek védelmet

Való igaz, mivel az előbb írtam le, hogy te egy olyan kontinensen voltál ahol csak szövetséges, klántárs és MNT-s volt, na meg a barbik... És mivel a barbik nem támadnak, így ezen nincs is mit csodálni.
De majd úgy is meglátjuk ki bírja tovább... Te a 30 másodperces vonatokkal szemben, vagy én Bagginsékkal szemben...
Csak aztán ne felejts el segget csókolni, ha kikapsz. :D


100 támadás? v1 en te kaptál 2000támadást? ja nem, sorry, de az 500ra vagy kemény:D amiből 450fake, 20nuke 30nemes, és mennyi falut is buktál?

Ez meg mi akar lenni? Szimpla spekuláció amit ténynek próbálsz beállítani? :D
 
Fent