v15 off topic

DeletedUser

Vendég
darky te nem bírod ki hogy ne a tiéd legyen az utolsó hsz?? :p
 

DeletedUser

Vendég
Tisztelt Mindenki !

Azért írok hogy helyre tegyek pár félresikerűlt gondolkodású emberkét, mert asszem ebben a játékban igen sokan elég érdekesen szemlélik a dolgokat !

Előszőr is :

Ez egy stratégiai-taktikai on-line társasjáték !

Nagyon szép , vagy nem szép , az a sok hűhó amiket a klán és személyes profilokon olvasni, a nemzeti gondolkodásról,a haza becsületéről, meg a hovatartozásunkkról ,egészen a másik végletig..
Én úgy gondolom azonban hogy Tőlem lehet akár Árpád vére a profilodon, vagy színtiszta izomtömeg, újbarbár stílusban itt ez SENKIT nem fog érdekelni !!
Hogy miért nem ?
(na itt kezdődnek a tévedések ! )
Nem azért nyomják ki ezeket a játékosokat ,mert nem tetszik az amit reklámoz, hirdet ,képvisel, hanem mert EZ EGY ILYEN JÁTÉK !
A több falu ,több sereget , több erőt eredményez, hát foglalásra fel !
Egyetlen esélye a játékban maradásra azoknak van,akik megértették ezt ,és alkalmazzák is !

Hogy azok számára is érthető legyen , akik még EZT SEM értik,amit az imént elmondtam. példázom :

Adott két ember a versenypályán.
Az egyik minden nap tréningezett hogy jó formában legyen,míg a másik bélyegeket ragasztgat egész nap az albumába, és ennek megfelelően a teljesítménye is olyan eredményt mutat.
Találós kérdés : Melyikük jön ki győztesen a versenyből ?

Ennyi .

A játék a foglalásra és növekedésre alapul.
Aki barbárokat foglalgat azt sokkalta jobban lemarad majd azokkal szemben , akik a már kiépített játékosok falvait foglalják el, mivel egy barbár és bónusz falu kiépítése a kezdeti időkben nemhogy NEM AD semmit a növekedéshez ,hanem éppenhogy ELVESZ belőle, elnyel rengeteg nyersit ,és belefektetett időt.
Mindazonáltal van értelme a barbárfoglalásoknak is , ha mondjuk a frontvonalon van , ahol ki kell építeni a sok falvacskát, hogy stabilabban meg tudjuk állni a helyt.

Akik nem értik a játék lényegét, és mozgatórugóit, azok idővel (jobb előbb) ígyis úgyis kihullanak a játékból !!

Ekkor azok akik még mindig nem tanultak, és nincsenek képben ,elkezdenek anyázni, és elküldenek mindenhová...

Nem kérem azt senkitől sem ,hogy gondolkodjon el,hova csöppentek, virítsák csak nyugodtan a hazafias és hősiességet tükröző szövegeket a profiljukon, lépegessenek fel hetente , egyszer a játékba ,hogy rántsanak egy-két szintet a falujukon, azt pá .
Ez a hozzáállás azonban vajmi kevés befolyással fog bírni , hiszen a végső csata kimenetelét ( a számukra végsőt :) ) nem ez fogja eldönteni.
MInt mondtam EZ NEM AZ A HELY, az ilyenek ,menjenek el csináljanak egy újságot maguknak, vagy vonuljanak a parlament elé, ott hamar észhez fognak térni a fogadtatásukon ,amikor is a rendőrök páholják el őket :D

( Írtam ezt mindazon emberkék okulására ,akik gyakorlatilag az "áldozat" funkcióját töltik be a KH JÁTÉKÁBAN
Bár tudom,úgysem tanul belőle senki :) )
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Csáo
Lelkesen belevettettem ma magam a fórumok olvasgatásába hátha normális keretek közé sikerült terelni erre az időre a dolgokat és talán izgalmas dolgokra is lelhetek.
De látom, hogy hiú ábrándokat kergettem és itt nem változott semmi. :(
Szomorú vagyok.. dehát majd elmúlik.

Üdv mindazoknak akik ismerenk errefelé. :)
Rég voltam idekint a fórumon. :)
 

DeletedUser

Vendég
Úgy látom nem változott semmi, mióta nem játszom..
Van egy falvam a V15-ös világban, néha belépek
beszélgetni..
Megkérném a klánvezéreket, hogy magyarrázzák már el
a tagoknak, hogy a lándzsás, és a kardforgató védekező egység..:)
EZ MÁR A 15-ös világ, és még mindig van aki ezekkel
farmol!...:D
Mi lenne, ha kérnék pár védőt?..:D
 

DeletedUser4544

Vendég
Úgy látom nem változott semmi, mióta nem játszom..
Van egy falvam a V15-ös világban, néha belépek
beszélgetni..
Megkérném a klánvezéreket, hogy magyarrázzák már el
a tagoknak, hogy a lándzsás, és a kardforgató védekező egység..:)
EZ MÁR A 15-ös világ, és még mindig van aki ezekkel
farmol!...:D
Mi lenne, ha kérnék pár védőt?..:D

Te aztán nagyon profi játékos vagy hogy leugatod azt aki lándzsással farmol.
Megsúgom a kezdetekben énis sőt mindenki farmolt lándzsással. Kossal lecsaptad a falat és mivel elég szépen hoz a lánzdzsás szép summákat is hoz. De lehet te csak támadókat gyártottál és imádkoztál nehogy betaláljanak miközbe épp nyáriszünetbe épp a haverokkal lógsz....
Szerintem a top20ból mindenki kiküldte a lándzsásait, sőt én az ijjászaimat is kiküldtem farmolni. Igen sokáig...
 

DeletedUser

Vendég
Ha megnézzük, lenullázott falnál, arányaiban a ládzsás a legjobb farmoló egység.
Míg a kl 4 tanyahely melett 80-at hoz, a lándzsa 1 melett 25-öt. Gyk.: 4*25=100
 

DeletedUser

Vendég
Nem egészen. De jó felvetés. Persze abból a szempontból jobban megéri. De egy fullos falunál, amikor a szintén fullos szomszédból (vagy jó bányákkal rendelkező) akarsz hozni valamit (és tudod, hogy nincs bent sereg) akkor jobban megéri, ha egyszerre hozol sokat.
 

DeletedUser

Vendég
Nem egészen. De jó felvetés. Persze abból a szempontból jobban megéri. De egy fullos falunál, amikor a szintén fullos szomszédból (vagy jó bányákkal rendelkező) akarsz hozni valamit (és tudod, hogy nincs bent sereg) akkor jobban megéri, ha egyszerre hozol sokat.

A KL 7 perc 9mp alatt megy a melletti barbárfaluba, a lándzsás 12perc 51mp alatt. namár most, ha 1kl 80at bír el, akkor 4lándzsás 100at, ha a tanyahelyet egyenlően vesszük, míg a KL 10x vesszük oda vissza, az 70perc 90MP azaz 1óra 11perc és 10mp a lándzsás 120perc és 510mp, azaz 2óra 8perc és 30Mp

ha 10x számoljuk oda vissza, akkor a KL 1óra 11perc alatt hozott 400at
a lándzsás 2óra 8perc és 30Mp alatt 500at

a kl t van időd akkor még 57percig küldözgetni, hogy tényleg reálba legyenek, mint a tanyahelynél

lazán elküldöd 4x még marad is 1perced, és akkor így is farmol 320-at,
hosszútávon egyértelműen jobb a KL
 

DeletedUser

Vendég
vigyorinak igaza van , én is, sőt mindenki lándzsással farmol eleinte.
Viszont az ijászaimat sosem küldeném ki , talán azért,mert már előbb megvan a KL :D de asszem mégiscsak azért,mert ha elbukik az egyébként sem nagy tárhellyel rendelkező lábasjószág :D drága időt bukunk vele is.
 

DeletedUser15784

Vendég
Azt hiszem, hamut szórok a fejemre. Nekem is előbb voltak lándzsásaim és ballagtak az anyagért. :( Senki nem szólt, hogy V15-ön már csak kl-lel lehet farmolni :confused:
 

DeletedUser13948

Vendég
Azt hiszem, hamut szórok a fejemre. Nekem is előbb voltak lándzsásaim és ballagtak az anyagért. :( Senki nem szólt, hogy V15-ön már csak kl-lel lehet farmolni :confused:

Majd Leon Silver segít neked átszárnyalni a problémákon, már ha tudod miről beszélek ;)
 

DeletedUser4544

Vendég
A KL 7 perc 9mp alatt megy a melletti barbárfaluba, a lándzsás 12perc 51mp alatt. namár most, ha 1kl 80at bír el, akkor 4lándzsás 100at, ha a tanyahelyet egyenlően vesszük, míg a KL 10x vesszük oda vissza, az 70perc 90MP azaz 1óra 11perc és 10mp a lándzsás 120perc és 510mp, azaz 2óra 8perc és 30Mp

ha 10x számoljuk oda vissza, akkor a KL 1óra 11perc alatt hozott 400at
a lándzsás 2óra 8perc és 30Mp alatt 500at

a kl t van időd akkor még 57percig küldözgetni, hogy tényleg reálba legyenek, mint a tanyahelynél

lazán elküldöd 4x még marad is 1perced, és akkor így is farmol 320-at,
hosszútávon egyértelműen jobb a KL

Szépen levezetted ezt a felesleges írást. Sehol nem írtam hogy a lándzsás jobb mint a könnyüló. Azt írtam kezdetekben ami él és mozog kiküldtem farmolni, pl az ijászt is, nemcsak a lándzsást, pacikra alapoztam énis, de bonuszbevételként jóljött a lándzsás+ijjász hozama is. Mostmárcsak PAcikkal farmolok, viszont 50 faluig kb még a bárdosaimat is kizavartam, mostmár "ellustultam" annyira hogy csak a pacikat zavarom ki kis többletjövedelem miatt.
 

DeletedUser

Vendég
így van .
felesleges erről okoskodni,mindenki tudja már ezt a válfaját a dolognak, minek boncolgatjátok :p
 

DeletedUser

Vendég
Te aztán nagyon profi játékos vagy hogy leugatod azt aki lándzsással farmol.
Megsúgom a kezdetekben énis sőt mindenki farmolt lándzsással. Kossal lecsaptad a falat és mivel elég szépen hoz a lánzdzsás szép summákat is hoz. De lehet te csak támadókat gyártottál és imádkoztál nehogy betaláljanak miközbe épp nyáriszünetbe épp a haverokkal lógsz....
Szerintem a top20ból mindenki kiküldte a lándzsásait, sőt én az ijjászaimat is kiküldtem farmolni. Igen sokáig...

Talán csak óvatos vagyok, én csak a barbárokba vittem
a lándzsásaim..
Am szia vigyori..:p
 

DeletedUser

Vendég
Hmm.. Kezdő is voltam tényleg..:)
Írtam, hogy nem játszom..Nem nyaralok, hanem napi 12-14 órát dolgozom..Régen játszani szoktam naponta ennyit..
Meglepő mi?...:) Mindig volt elég védőm, sosem sírtam értük..
Ha pedig kezdőség,hogy lándzsával, és kardforgatóval nem támadok élő falut..:D
Hát kezdő vagyok!..:D
 
Fent