v15 off topic

DeletedUser8691

Vendég
Én is írok akkor egy kis regényt, hogy mégis mi történt a mi szemszögünkből nézve...

Az A-K-SZ(Antant Katonai Szövetség) klánt megalapítottam 2012. okt 3. -án és nekiláttunk a munkának, láttuk már akkor hogy ki a top1. Gyorsan szert tettünk pár szövetségesre ,hogy majd az ő segítségükkel, feltörünk a semmiből. Az első szövetségesünk a KOCKA klán lett, aztán ATL. és így tovább egészen mostanáig... A legjobb szövetséget az ATL el alakítottuk ki. A KOCKA a kezdetekben nagy klán volt ezért ígéretesnek látszott az, hogy szövetségesünk legyen, azt hittük eleinte, hogy szóba se fognak egy ilyen kis senki klánnal állni, erre, elfogadták a szövetkezést. Ilyenkor azt hittük, hogyha a KOCKA elfogadta tutira lesz további olyan nagy klán aki elfogja fogadni. Bepróbálkoztunk az ATL.-nél és ők is elfogadták, na ez volt a csúcs lépés! Ha ők akkor nincsenek melettünk talán mi sem tudunk így feljönni, ugyanis kölcsönes támogattuk egymást nyersanyagilag és katonailag. Egyszer-kétszer volt talán közöttünk összezördülés.. És hát nem is lett következménye.. Amikor elértük az 54 tagot, arra gondoltunk kéne egy mellék klán nekünk... Egy Akadémia vagy valami hasonló "testvérklán" Az ANTANT mellé létrejött a Tengelyhatalmak, THE LEGEND vezetésével, aki testvér klánunk volt, és idővel amikor nagyot fejlődtek létrehozták a Solaris klán családot, és ez szépen lassan egészen mostanáig beoszlott.. Mi maradtunk... Beléptünk a Sol-XX által indított háborúba a Sparta ellen. A Sparta-t nem tudtuk, hogy kik vagy mik vagy honnan jöttek, hát nem is nagyon foglalkoztunk vele. Beléptünk. Bepróbálkoztunk szövetkezés céljából Unió, FRD-nél de egyszerűen nem válaszoltak egy kis senkikből álló klánnak. Nos amikor megköttük már WOGA, OOFT, PRTS-H szövetségünket, már jól álltunk viszonylag törtünk felfelé, bár ugyan a Sparta háborúnkat amibe igazából nem is nagyon vettük ki a részünket akkor fejezték be mikor már volt kellő erőnk ahhoz, hogy támadni is tudjunk. Mivel mi katonai céllal jöttünk létre, hogy CSAK KATONÁT gyártunk semmi egyebet, én nagyon sokáig leállítam FULL tanyával, FULL raktárral, 2000 pontnál és lazán gyártottam a védőket. :) Aztán, jöttünk tovább December körül, már fort a hangulat ugyanis a Spartanak egy titok hiányzott, és mindenki betojt, hogy vége lesz a világnak stb stb ... Nem is figyeltünk rájuk ekkor még az frd is a régi formáját mutatta és ugyanis védték az utolsó titkot.. Nem volt itt olyan nagy baj, mi nem éreztünk semmit mennyi ember hal meg egy titok falu levágásánál, ám amikor kezdetekben elkezdtük védeni Massimo-t hát enyhén szólva... Megtudtuk... Egy idő után már nem küldtünk védelmet a falvaiba... A mi Stratégiánk az volt, hogy: 2 hónap fejlődés pontszámra: 2 hónap fejlődés katonailag, 1 hónap háború. És ami viszonylag sikerült is. A háború célja a peremvidék megszerzése volt és meg is szereztük hű szövetségesünkel az ATL.-el aki jó viszonyt ápolt a Spartaval. Ami nekünk már megint egy új támaszpont lehetett. Aztán mikor megköttük a Megnemtámadási egyezményt az frd és az Unió klánokkal végképp bizonságba tudtuk tagjainkat, és megindulhatott a Sparta akció ami később nem valósult meg :). Mi már tudtok előre, hogy aki a Spartanak ellenáll, az nem igen marad meg. :) Minket ha jól számoltam kb 3 hét kemény csata után elsöpörtek volna.. :) De nem tették! Ami dícséretes. Végül megtörtént a két hónapi fejlődés katonailag, ekkor a katonáink száma a klánba még az 1 falvas embereknek is meghaladta a 21000 feletti egységet! A klánunk mindig arra törekedett, hogy a tagok ne katonaságon érezzék magukat, hanem jó baráti körben, ahol néha muszáj megtenni amit 4 ember mond :), négyen vezettük az A-K-SZ oda ahol jelenleg tart, némi segítséggel! arnold123,marko20009, Dionra, és TribalWars későbbiekben: Notharius, aki nálunk kezdte el a játékot! :) és Anhamon. Ezekért a tagokért a klán minden tagja oroszlánként harcolt. Aztán mikor tudtuk ezt a biztos katonai hátterünket, az ATL elmondta nekünk, hogy egyrefokozódik az MGTT ellen a harc, és ők háborúzni fognak. Mi elsőnek tárgyaltuk hogy lépjünk e be vagy sem, vagy ha belépünk milyen indokkal? Hát meglett rá! vilk istván elfoglalta TribalWars vezetőnk faluját és erre fel, megis üzentük a háborút az MGTT-A-nek és be is léptünk az ATL. melett az MGTT-A főklánja ellen is az MGTT nevezetű klán ellen. :) Ők tudtuk, hogy a Sparta ellen harcolnak, de nem kötött le minket, igazából kezdetben az Akadémia elleni harcokat düllőre juttatuk, és ott nyerésre állunk. Az MGTT ellen a főklán ellen viszont -30-as veszteségünk volt. Ekkor támadt az ötletem amivel megfordítottuk a háborút, leigáztunk egy 800ezer pontú embert, Szilveszter133-at és körülbelül 30 falut el is vettünk tőle, aztán tovább fokoztuk a háborút. Igazából az MGTT- ellen nem éreztünk nagy ellenállást, mintha nem is akartak volna ellenünk harcolni. Később ezt felismertem és tárgyalni kezdtem velük, hogy akkor legyen béke, és akkor talán segítünk nekik a Sparta ellen... Hát a válaszuk semleges volt, vagy éppen gúnyolódó stb, hát engem ez keményen felidegesített, és folytattuk tovább a háborút. Aztán -Ted az MGTT fővezére írt egy üzenetet miért nem akarnak velünk szövetségbe lépni, az ATL miatt. Hát minket ez meglepett, de jól kezeltük. Mondtuk ha ők tovább folytatják a hadakozást mi nem szólunk bele. Kemény 1,5 hónap után a PRTS-H nyomására megszületett az hogy Szövetségbe léptek velünk. Ekkor már éreztük, hogy a Sparta ellen kéne menni... De míg voltak a szövetségesek közt viták, hogy kik merre hány méter, addig a Sparta berobogott a titok faluba és elfoglalta, de a titkot elszállították... Azután egy héttel később, Massimo-t rosszúl informálták és a titkot egy Sparta közeli, Barbár faluba szállítódott tovább ugyanis még egy titok faluja elesett Massimonak. És a titok falut a Klasszikus köztársaságot el is foglalták... :)) A Sparta megnyerte a világot! :)

Gratulálunk! Komoly game volt, bár mi csak fél évet húztunk le, de mégis top 9-re feljutottunk számunkra ez a győzelem. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15718

Vendég
Bocsánat arnold de ezt nem hagyhatom ki :)

[video=youtube;gtfdKk7WMKs]http://www.youtube.com/watch?v=gtfdKk7WMKs[/video]

Amúgy nekünk nagyon tetszett :)
 

DeletedUser8691

Vendég
LoL :D
Hát ezt nem vártuk :D, ez hamis meg stb... :D Nem volt profi az énekesünk, meg kicsit halk is... Újra felvesszük :D, meg át is lesz írva :D , mert visszahallgatva kegyetlen! :p
 

DeletedUser

Vendég
Tudsz valami újat is mondani vagy csak vered a nyálad??? :D

******...

Ezen nagyot kacagtam, amikor elolvastam a hosszú regény után. :D

Gratulálok a Spártának és az Uniónak is. Kár, hogy a játék közepe-háromnegyede felé kihullottam a fronton, szívesen okoztam volna kellemes csalódásokat az frd-nek, na meg a Spártának is. :D
Majd legközelebb, meglátjuk kik lesznek V26-on. :p
 

DeletedUser

Vendég
Igen én is látom hogy sántít több helyen .
A regényért természetesen elismerésem bár beillett volna egy Münchausen mesekönyvébe.
Pár kiegészítésként mert azért minket kihagyott :)
Így kötelességemnek érzem hogy kiemeljem magunkat a névtelenség homályából .
Íme :


Kezdjük ott,hogy a Spárta nem is volt határos az frd-vel.
A Spárta a BÉLÁK-kal volt határos, illetve a BÉLÁK állt a Spárta és az frd között.
A BÉLÁK kooperált a Spárta halálos ellenségével a Skulls-al is.
Emlékezzünk csak vissza mennyi gubanc lett ebből ,és propaganda jól működött amikor sikerűlt úgy bekavarnom,hogy a Skulls szakította a BÉLÁK szövetségét.

A BÉLÁKat határolta északról a Wiking vagyis alapból én :):)
A Kezdetekben Annyira jól nyomtam a játékot,hogy a környező k35E (k35Elits) klán tagjai önkánt csapódtak a saját kis magánklánomba.
Annyira voltam penge,hogy miután az egész k35E klán "alám" kerűlt, gyorsba meg kellett szervezni az első csapattámadásokat és a védelmet.
Pár fiókban én helyettesítettem,így sharpsooter támadásai már eleve kudarcra voltak ítélve.
Természetesen az frd is toborozta a k35E tagjait,így a diplomáciai viszony nélküli frd-re ekkor nagyon haragudtam.
A harcokban kialakult egy nagyon fegyelmezett és nagyon jól egyűttműködő brigád, csupa önkántes csapatjátékossal,akik önként elküldtek mindent ha úgy hozta a helyzet .
mivel a WikinG klán felépítése már alapból kívánja a szükség elsajátítását,így a védelmi rendszere olyan volt, hogy azonnal ki tudtunk védeni MINDENT ,mert időben szóltak,és máris ment a bevédés.
Igen ám,csak a profizmushoz is véna kell,és akinél ez nem adatott meg,azt hiába is pesztráljuk.
Így több játékos a BÉLÁK-WikinG frontján befoglalásra kerűlt,kiesett.
sharpsooterék már alattam jártak.
csodálkoztam is ,hogy miért nem támadott,amit már alig vártam,de nem került rá sajnos sor :)
Én viszont már szerveztem ellene támadást,amit végűl is nem léptem meg.
Pár falut elvettem Tőle,de ez nem volt valami nagy teljesítmény Tőlem.

Sajnos a WikinGben nem mindenki teljesített úgy ,mint a v7-esen, egyedűl Dél Királynő és ÉN hajtottuk az embereket.
Kitermelődött pár jó játékos,mint Tomi1216 ,Arajana, elektrus1119, és páran mások
Itt ismerkedtünk meg Tomival akire az első gyakorlatot szerveztük ,és elmondta a véleményét hogy mit és hogyan kéne.
Mondtam neki hogy ez csak a gyakorlás :):)

Voltak Nálunk zsoldosok ideig-óráig.
Itt említeném meg hit me-t aki jól játszott ugyan,de nála is az érdeklődést a vadászösztönt és később az aktivitást hiányoltam.

Megismerkedtem a másik oldalon is jópár taggal.
A Spártás Lioniss ,aki igazából nem is volt SOHA Spártás, hanem a Cactusland féle POA csapat örökös tagjaként,csak feltévedt ide, és Ő és a hozzájuk hasonlóakkal szívesen példálódzott vigyori ,akit emiatt itt a külsőn sokszor leszóltunk...
Itt ismertem meg továbbá Ohh My God nevű pajtit is :D
Jókat hülyültünk,később annyira jóba lettünk,hogy követett minket a v18-ra,ahol sajnos a rossz kezdőhely miatt később feladta az egészet . ( Jack Daniels néven futott nálam a 18-ason )

A Skulls-al való rossz viszonyunk illetve háborúnk annak köszönhető,hogy eközben már szövetségben voltunk az frd-vel.
Jimmy Choo rossz politikája,és rossz (illetve hiányzó) diplomáciai érzéke azt a helyzetet hozta ,hogy bele akartak zsarolni egy frd elleni háborúba.
A BÉLÁK is azt üzenték,hogyha megüzenjük a hadat az frd-nek akkor készek békét kötni velünk.

Itt hozzátenném azt,hogy az én játékszemléletem az akkori válsághelyzet megoldásán és a döntésen alapszik.
Ami pedig ez :
1.- Mi nem fogunk hátba szúrni senkit
Nem engedjük zsarolni magunkat ,sem pedig nem fognak megfélemlíteni minket . Játszunk ,harcolunk és halunk inkább becsülettel tiszta szívvel mintsem kezünket és szívünket bemocskolva félelem által.
2.- Aki eddig nem támadott minket és nem jelent ránk fenyegetést azt nem tekintjük veszélyforrásnak.
Veszélyforrás az ami már a helyzetünkre nézve fenyegetést nyújt,és ez akkor a BÉLÁK és a Skulls volt.

A döntés tehát megszületett.
WikinG-Skulls háború elkezdődött,amely fényesen haladt és zárult egészen a Skulls bukásáig.
Folyamatosan szerveztem a Skulls tagokra az offenzívákat amelyek során sorra megrogytak, és a WikinG túloldalán,meg az frd hathatós segítségével sikerűlt a Skulls offenzívákat blokkolni illetve buktatni.

Jimmy abbahagyta a Spárta és WikinG ellenes sikertelen játékot, és a Spárta kényére odadobta jó játékosok egész sorát ,porba vetve eddigi játékukat.
A Skulls bomlásával több Skulls tag azt mondta hogy befejezi, aztán mégiscsak az frd-ben kötöttek ki.

A klánom a sok olyan játékos miatt sosem tudta elérni a kívánt tömörséget amely egy jól működő klán alapfeltétele.
Így a többieknek hiába a sok körlevél hogy foglaljanak imnt a gép, semmi....
Az frd szépen kialakította birodalmát,amelyet erősített a sok Skullsból kieső nagy játékos,közöttük Perenna, $mes2 ,és még jónéhányan.

Ekkoriban kezdtünk a klán éljátékosaival új offenzívába,mert a kis pontunk miatt itt is abba a hibába estek,hogy a sok melléki klán lenézett minket .
A BÉLÁK háború kezdett a visszájára fordulni, azaz kezdték bukni a falvakat agressiveinline jóvoltából is,aki egy utolsó amatőrnek mondható a legnagyobb jóindulattal. Nos a BÉLÁKnál az ilyeneket fényezték,aminek a harctéren meg is lett a hozománya.
frd-vel szétcsaptuk aztán,a megmaradt 4-5000 pontos falvait amit nem katáztam rommá,azokat meg rogyásig védték.

A BÉLÁK behívott mindenkit ellenünk akit csak tudott.
Skulls, WOLF, elenium klánja,aztán jött az AMG is.
trodat11 bőszen kezdte el foglalgatnbi a széleken fekvő és a WOLFtól átvett tagjainkat akik néhányan szinte sereget sem gyártottak.
Mondtam én neki hogy nem lesz ennek jó vége.
De csak kedvet kaptak a nyúlhúsra :)
Igen ám,csakhogy ez mint később trodat számára is nyilvánvalóvá vált, ez a hús csak kölcsönfalat volt :)
A WikinG elitje elkezdte szépen elszedegetni trodat11 AMG VEZÉR falvait ,és folytatta az offenzívát.

Ekkor jött a "ki nem fejlődött WikinG" számráa az amúgy is rossz helyzet hozománya.
Baiuo4 játékos,aki régebben a barátomként tartottam,és beállt a klánomba,gazdát cserélt.
A z új tulaj pedig nem lett más,imnt egy öntelt alak, aki valaha klánvezér volt...
Aztán amikor támadni kellett volna az is csak nagy nehezen ment,közben meg mivel behívtam olyanokat akiktől sokat vártam ,nem tetszett neki,mivel már támadta Őket.

A WikinG történelmében ,csakúgy mint minden jó felfogású klánéban az első szempont a klán érdeke.
Ha a klán helyzete megkívánja a toborzást akkor elengedhetetlen feltétele az,hogy ezt mindenki megértse .
Ezzel a klánomban sosem volt baj.
Kivéve persze az "új" Baiuo4 helyzetében,mert nála többet ért 1-2 nyamvadt falu ,mint egy jó játékos behozása a klánba és a klán erősödése.
Hozzáteszem nálunk mindenkor a fegyelem dominált,illetve az hogy a tekintélyem folytán nem kellett ilyenekért szócsatákat vívnom.
Az egészben ráadásúl az volt a legszebb hogy a szövis klán,az frd hívta meg Baiuo4-t és még két másikat ,vagyis ,Tőlünk toboroztak.

Eztán diplo szakítéás következett,majd háború.
Azoknak akik eddig sem igyekeztek a növekedéssel, a sorsuk már eleve meg volt pecsételve,hiszen az frd túloldalán voltak...

Eztán számomra is érthetetlen módon, talán evike20 hatására (?) megbomlott az agyam :D és közös fórumon kezdeményeztem az UNIO létrehozását a Spárta ellen.
ÉN KEZDEMÉNYEZTEM ,tehát lehet hogy előtte voltak róla tárgyalások, de az alapokat én fektettem le,bárki bármit is állít.
Közös fórum lett létrehozva a BÉLÁk-kal ,az AMG-vel és a nagyarcú frd-s vezetőséggel is.
Javaslatom hogy csinálok egy ÚJ klánt egy helyettesített fiókból,és mindenki álljon át oda, hogy ne legyen a kiskirálykodás veszélye, hogy közösen fehér lappal induljon mindenki, vita témába ment le, belakshel nem válaszolt ,eleinte megígért Ő is dolgokat aztán semmi nem lett belőle.
MIvel az AMG háborúnk jól ment,és trodatka bukta a falvait,amiket az elitjeink szépen becsámcsogtak, az AMG-vel szemben drákói,mondhatni elfogadhatatlan követeléseket támasztottam, ami a WikinG fenmaradása szempontjából létszükséglet lett volna,és alapfeltétele a játék folytatásának.
A Teljes északi rész önkéntes átadását, több mint 50 faluval.
AMG ezt kizártnak tartotta, sokan,akik a klán másik felén voltak fel sem foghatták ésszel hogy mennyire ****ul állnak északon,és délen egyaránt.
Hiszen délről a Spárta nyomorgatta őket.
De nekik ki kellett tartaniuk a pontok mellett !!

Így durrogva ,de a közös tárgyalásokból előre megjátszott forgatókönyv és spekulációk szerint ki oldalaztam ....

trodat az ötletemnél fogva megalakította az Unio-t.
Természetesen mivel rossz vezérnek tartom, tudtam előre hogy mi lesz a klán sorsa.
A klán tagjaival bunkók voltak, sokukat lekezelték olyanok, akik eddig a játékban semmi érdemlegeset nem tudtak felmutatni.
Az összetartozás eszménye helyett a tekintélyelv uralkodott.
Az eredményeiken ez a későbbiekben ez meg is látszott.

Malíciózus mosollyal szemléltem az eseményeket
És mivel mint klánvezérnek a WikinG felállításának a kudarca már érdektelenné tette a további játékomat ,így befejeztem.
A klántársaimat áttessékeltem az Unióba vagy az frd-be ,hogy tudjanak még játszani
És sharpsooternek átadtam a falvaimat ,hogy a TOP .1 lehessen.
Önzetlen voltam ?
Szerintem kurvára az :)

Nos,ennyi lenne a történelmünk dióhéjban .
Utólagos elnézést a helyesírási hibákért

Azt meg azért nem mondanám, hogy akkora nagy szám volt a Wiking klán. Sharp röhögve vitte a falvaitokat, emlékszem még én is foglaltam tőletek amikor helyettesítettem a fiókját. :D Az a hatalmas klánszintű offenzívád meg körülbelül úgy nézett ki, hogy kapott 200 kardocskát, bukott 4 falut, amelyeket 5 másodpercen belül vissza is foglalt, majd újra bevédett. Csak is kizárólag azért voltatok sokáig játékban, mert jelentéktelen veszélyforrásnak tartott titeket a Bélák, az frd pedig valamivel agresszívabb módban játszott. Amíg ti egymáson gyakorolgattatok a Wiking falvainak száma a felére csökkent... Szerintem ne verd a nyálad, nem igazán van mire. :D
Az meg teljesen más kategória, hogy össze tudtál hozni egy egész jól védekező, de pocsék offenzívákat indító klánt.

Hiányoztál WildCat <3 :)

Hazudtam. :D
 
Fent