v15 off topic

DeletedUser

Vendég
Akkor el kezdem, én nem regisztrálok, be ide mert már tele van a puttonyom az egész játékkal, Azt ki hagytátok a prémium pontos szolgáltatásból hogy 300 p pontért valamelyik játék fejlesztő vagy magyarországi support tanácsokkal lát el, és segít megszerezni a második falvadat. de most komolyan, csak még nagyobb előnyöket adtok azoknak akik PF-el rendelkeznek, ez már nagyon sok.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12556

Vendég
Azt ki hagytátok a prémium pontos szolgáltatásból hogy 300 p pontért
valamelyik játék fejlesztő vagy magyarországi support tanácsokkal lát el, és segít
megszerezni a második falvadat.
errol meg nem is hallottam:) latszik, h nemigen jatszok mostansag:)
 

DeletedUser15172

Vendég
Én nem tudom, miért kell kiborulni ennyire? :)
Ez egy vállalkozás! A tulajdonosok érdekei fölé akarod helyezni a saját szempontjaidat? Nos, ez nem fog menni! Valóban javaslom, hogy hagyd abba a játékot! Kíváncsi leszek, csődbe megy-e az INNOGAMES? Szerinted? :p
Egyébként, azt hiszem nem muszáj játszani.

Élvezhetetlen a játék PF nélkül ez vitathatatlan, de amíg lesz rá kereslet, lesz kínálat is! Épp azon töröm a fejem, hogy honnan lesz meg a mindennapi pf-em. ;)
 

DeletedUser

Vendég
Én nem tudom, miért kell kiborulni ennyire? :)
Ez egy vállalkozás! A tulajdonosok érdekei fölé akarod helyezni a saját szempontjaidat? Nos, ez nem fog menni! Valóban javaslom, hogy hagyd abba a játékot! Kíváncsi leszek, csődbe megy-e az INNOGAMES? Szerinted? :p
Egyébként, azt hiszem nem muszáj játszani.

Élvezhetetlen a játék PF nélkül ez vitathatatlan, de amíg lesz rá kereslet, lesz kínálat is! Épp azon töröm a fejem, hogy honnan lesz meg a mindennapi pf-em. ;)

Azt értem hogy egy vállalkozás, azt is értem hogy pénzt kell keresniük. De azok az előnyök amiket adnak a pf mellé már túlontúl nagy. Itt nem azzal van a baj hogy van pf szolgáltatás, hanem az előnyökkel amiket adnak mellé, túlontúl nagy, túl nagy a különbség a pf-el rendelkezők és a nem rendelkezők között. A játékot meg tényleg abba hagyom.
 

DeletedUser

Vendég
Tiszta grepolis lett a KH-ból. A KH-nak egy előnye volt az összes többi online játékkal szemben, hogy a prémium csak élvezhetőbbé tette a játékot, de nem volt elengedhetetlen feltétele, nem adott konkrét előnyöket a játékosnak. Mert a nagyobb térkép, a kijelölések lehetősége csak kényelmesebbé tette a játékot, és a 5 épületes építési sorral is csak időt nyerhettél, nem kellett felkelni hajnalban, egy éjszakát végig tudtál építeni. Már az épületek felére csökkentésénél húztam a számat, hiszen az még szó-szó, na de ez a mostani már nagyon nagy csalás lesz. Hiszen ha valakinek sok pénze van, nem csak, hogy többet termel egy nyersanyagból 20%-al (ami nonszensz, mert nem a játék tudásával, hanem a pénzével fejlődik!), továbbá lecsökkentheti az épület árát, így összesítve a felébe kerül a bónusz nyersi többlettel, de ráadásként még le is faraghatja az utolsó 10 percet az épület építés idejéből (belegondoltatok a kezdeti szakaszban, hogy kb 1 nap alatt felhúzza 500 pontosra a faluját, ha nem sajnálja a prémiumot rá?). Hát bizony, ez már a Grepolis szintje, semmi kihívás nem lesz így a játékban, egy gyenge teljesítményű hülyegyerek is képes jó pontszámot elérni, ha öli bele a prémiumot. Én sem regisztrálok ezek miatt v15-re, ráadásul ezt a 2-es speed-et 0,7 egységsebességgel sem tudom igazán hova tenni. Volt egyébként egy jó iránya a KH-nak, amikor még örültem is, hogy berakták az a tutorial részt, ahol elmagyarázták mindenkinek hogy lehet farmolni, és viszonylag olcsón 30 prémiumért elérhető lett a farmkezelő. Na azt szerettem! Nem drága, nagyon hasznos funkció, és egy kis reménysugár volt, hogy valóban hasznos, élvezhető és olcsó prémiumszolgáltatást láthatunk.
Nem a support a hibás, hanem a játék fejlesztői, valóban a pénzsóvárság elijeszti azt a kevés hardcore felhasználót is, aki technikás volt ebben a játékban, sok év tapasztalata miatt. Most csak annyi kell hozzá, hogy a papi ruházzon be neked 5000 prémiumpontra, oszt aktiváld a szolgáltatásokat:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
.brainworm.

Erről van szó. Ez a világ még kisebb lesz mint az eddigiek mert egyre kevesebb player fog be regisztrálni.
 

DeletedUser11352

Vendég
Na, szerintem nekem a v14 lessz az utolsó vilàgom.A felezgetéssel is nagy előnyre lehet szert tenni, de ez màr brutàl:D Okés hogy ez egy vàllalkozàs, de had legyen màr jogom reklamàlni ha nekem valami nem tetszik..............
 

DeletedUser15174

Vendég
hit me...

nyugi annyi az 1gész,hogy nem a 47k-s embereknek találták ki...ezt a középréteg játékának tekintik:D

komolyra fordítva.../ez nem ellenetek irányúlt macsek...pusztán nyugati játék keleti embereknek.../

még komolyabbra véve

Hit mi viszünk 2-en 1 accot? te fizeted és én játszok:p:D
 

DeletedUser7641

Vendég
Ez rohadt jó lesz! =)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser10878

Vendég
Egyetértek az előttem szólókkal. A KH ráhajtott arra, hogy prémcsit vegyél. Ezáltal sokan beleunnnak. Velem együtt. 2 éve, még csak annyi előnye volt, hogy 40 falu felett, már nem nagyon lehetett játéknak hívni, inkább szenvedés volt prémcsi nélkül. Most meg, ha nincs prémiumod, akkor a fene megette az egészet. És ráadásul a kezdetnél, hisz a felezéssel nagy előnyre tehetsz szert.
Én is megvettem, a V14 kezdésekor, mire mentem vele? Nem volt egy nyavajás barbár sem a közelemben. Aztán, amikorra lett addigra beleuntam. Már csak szenvedek ott. A v15-n, tuti, hogy ha megyek észak-kelet-re, előregisztrálás nélkül. Mert az is egy nagy baromság....



Ja, itt jegyzem meg, a rám-vadászók falkájának, vagy hadának, akiknek a száma, mára akkorára duzzadt, hogy nem férne bele egy klánba, és annak akadémiájába, hogy ha le szeretnének vadászni, most itt az alakalom, jöhetnek észak-keletre:D:D
Beregizni mindenkép beregizek:)
 

DeletedUser9571

Vendég
Nincs mire rájönnöm,minden szerver előtt vannak olyanok akiknek semmi se jó és csak nyafognak..inkább örülnétek,hogy működik a játék:)
 

DeletedUser

Vendég
Nincs mire rájönnöm,minden szerver előtt vannak olyanok akiknek semmi se jó és csak nyafognak..inkább örülnétek,hogy működik a játék:)

Minden szerver start előtt vannak igen, mert reméljük hogy nyitott fülekre talál a panasz. Játsszál egy szervert végig pf nélkül akkor rá fogsz jönni hogy régi időkhöz képest mennyi előny, mekkora a szakadék a két fajta player között.Akkor mond azt hogy nincs igazunk. Mint mondtam nem azzal van bajunk hogy van pf szolgáltatás, hanem azzal hogy már annyira segíteni akarnak a pfeseknek hogy át estek a ló túloldalára.
 

DeletedUser8223

Vendég
ez valami nevetséges. :)

igazából jól csinálták, mert aki eddig röhögve tudott venni prémet, az ezután is fog, hogy többet kell neki, h tudjon haladni a többiekkel, nem számít neki.
aki kikuporgatta a prémiumfiókra, meg esetleg farmkezelőre, mert annyit rááldozott, az marad egy db-id, vagy hagyja az egészet.
aki megsemmire nem tudott költeni, az meg se próbálja. :)

ami kiesés van a tulajoknak, az bejön kamatostul abból, h akinek van, egy rakat pénzt fog rákölteni.
ez a cél, pénzkereset, és elérték vele. :)

egyre inkább háttérbe szorulnak az egyéni képességek, pénzzel mindent meg lehet vásárolni.
ez így működik a világban kint is, így ne lepódjön meg senki sem ezen.
szomorú, de ez ilyen.
 
Fent