v15 off topic

DeletedUser

Vendég
Ma sem?? :confused:

Ennyit hazudozni... :eek:
Minden esetre gratulálok! :D
Eddig 3 Balunak, 0 neked és a haverodnak. :rolleyes:

ez 22. én volt, tegnap 23. a volt, ma meg 24.e !: tehát 2 nap alatt 1 falu, oké:D nem tudom ki a büszke erre :) Nem tudom
, hogy te hogyan számolsz, hogy 3falut mondasz, de vagy játszod a hülyét, vagy balu rakja fel ugyan azokat a jelentéseket, és áltat titeket, vagy csak szimplán nem tudsz már mit kezdeni magaddal, és probálsz lejáratni, de eddig nem nagyon megy..ja és persze küldöd rám a nagyobbaknál nagyobbj átékosokat, mert már látom balunak nem ment, akkor most már shap jön, ugye?:) Ha neki se megy, akkor kit állítasz rám? akkor jössz te?:D
de amúgy balu tényleg nem fogy ki a seregből, SOSEM, 1500bárdos 500könnyü paci, néhol 2000bárdosra emelkedik, fél nukok :p

á dark, addig nincs para, amíg 1mp t kihagynak a nuke és a nemes között :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nem tudom mi folyik náluk, de balu 2nap alatt nem huzta vissza a falat 20ra, illetve 3óra alatt a gyülekező hely és a fal 0 volt, úgy, hogy fent van..:D:D
 

DeletedUser

Vendég
Kérlek, áruld el, 19es falal 1nuke val hogy ütsz át 11k lándzsást 7k kardfórgatot 5k íjászt és 2k nehéz pacit :confused:
Te valamit tényleg nagyon tudsz :D

Várj, balunak fogynak a falui :D

Milyen fogynak a falui? :D:D:D
1-et elvitt tőle Smes, ennyi. :)
És milyen 11K lándzsásról beszélsz? :eek:

Az meg csak plusz, hogy röhögök a szánalmas próbálkozásaidon. :D:D:D:D
 

DeletedUser

Vendég
Próbálkozás ? :confused:

3nukkal kilett ütve a fal 0ra 19ről, azaz max 2nuke kell, ha ment bele sereg, és ti ezen nevettek? :eek:

Hát akkor én mit csináljak, hogy balu nak 7nukeja 10re se vitte le a falat ?:D:D

Gondolkozz egy picit, mielőtt írsz, vagy fogadj el még pár helyettesítést, és rontsd el nekik is a játékukat, mert az nagyon megy neked :)

látom az 1falura "csak"ot írsz, viszont amikor tőlem sikerült elvinni a falut, szintén csak 1et, akkor egész regényt írtál..nincs értelme ide írni, szerinted te jó fele haladsz, viszont magadba nézhetnél, vagy olvass vissza, miket is írsz/hazudgálsz, és talán rájössz, miért lettél agresszivó kismalac lány :)

ja, és egy értelmes időzítés
s5_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Büszkék lehetnek akkor rád a szüleid. :D:D:D

És én nézzek magamba? :) Nézd meg az eddigi eredményeid. :eek: :D Te egy senki vagy ebben a világban, a klánodban, az égvilágon még semmi hasznosat nem tettél meg másokért. :eek: És én nézzek magamba, gondolkozzak el miket irkálok? Amíg te a pár száz ezres kis fiókoddal szenvedsz és tapsikolsz magadnak, hogy sikerült elindítanod 5 támadást aminek 3 másodpercen belül van az időintervalluma mi megteszünk minden tőlünk telhetőt, hogy a klánból mindenki aktív legyen és n legyen a staton ennyi 0... Ehhez pedig hozzájárulnak a fiókhelyettesítések is amihez abszolút nincs semmi közöd. Az pedig hogy én miket hazudozok a külső fórumon csakis rám tartozik. Mivel te az égvilágon semmit nem tudsz arról, hogy igaz e a feltevés, vagy sem, mert mondani könnyű, hogy "kamu az egész, hagyjad már magad" de utána járni már kicsit bonyolultabb. Tehát úgy vélem nyugodtan megtehetem azt, hogy konkrétan sz*rba sem veszem a véleményed. :D Nemde? Nekem is meg van a saját véleményem rólad, ám én veled ellentétben nem fejtem ki, mert nem vagyok paraszt. ;)
Sok játékos eddigi munkájáról is megvan a saját őszinte véleményem amit szívesen a képükbe vágnék, hogy ne egózzanak a semmire, de engem nem arra neveltek, hogy az utcán sétáló minden második emberhez odapofátlankodjak, hogy a képébe mondjam hogy néz ki. :rolleyes: Szerintem inkább neked és Dark Lord nagyúrnak kéne elgondolkoznia azon, hogy még is mi az amin érdemes lenne változtatni. Mind a ketten ugyanakkora parasztok vagytok, össze illetek, és szerintem szép kis pár lennétek. Na szóval mind a ketten ugyanúgy fikázzátok a V14/15/16/17, (???) maradjunk annyiban hogy a klánháború összes játékosát, hogy mennyire 0 az a teljesítmény amit nyújt a játék felé, és mekkora pancser, mert hát ezt meg azt nem így kell. Én szívem szerint elég jókat mosolygok Dark Lord beszólásain ahogy próbálja beállítani magát a profinak, és a többieket az amatőrnek, sok más játékossal együtt. És egyben gusztustalannak is tartom az ilyen "embereket". És sajnálom azt, hogy meg kell békélnünk a létezésükkel... :(
De hát van ilyen. Mint mondtam jókat mosolygok rajta, és néha el is képedem azon, ahogy és amennyire istennek képzeli magát ebben a játékban. :eek:
Konkrétan azt hiszi, hogy ő itt a császár, és ő mondja meg mi hogyan legyen. Az, hogy kavar a klánok között az nem érdekel, az már csakis az ő problémája, hogy mennyire játszik tisztességes játékot. A Bélák az már teljes mértékben megszokta, hogy van egy, vagy esetleg két személy akik folyamatosan a klán alá kavarnak valami frissen kitalált hülyeséggel. :D

Kihúzhatnád a nyelved a régi Skullsosok fenekéből Dark, azért ennyi illene. :)

[SPOIL]
@ WildCat @ aug 18,2012 23:32
Sziasztok Tisztelt Skulls tagok !

Elsőként elnézéseteket kérném a tolakodásért :)
Látom hogy milyen helyzetbe kerültetek, és ezt szomorúan veszem tudomásul.
Számomra mindig lesújtó ha egy olyan ősi és hatalmas szervezet mint példáúl a Skulls is, így mállik szét :/

Éppen ezért szeretnék pár szót szólni ,mielőtt elhamarkadott döntést hoznátok.

Előszőr is .: Tartsatok ki a klánotok mellett a végsőkig :)

Másodszor : bevallom,mert nem titok, de a [ally]WikinG[/ally] - [ally]frd[/ally] szövetségben van egymással, míg a [ally]BÉLÁK[/ally] minden klánnal szinte hadban áll !

Vessetek egy pillantást a statisztikájukra !
Biztos ilyen klánban akartok elvérezni ?

Ezt azért mondom el,hogy tudja mindenki hogy amit választ esetleg ott mire számítson !
A [ally]BÉLÁK[/ally] LÁTSZÓLAG jó klán, bár ami a szervezést illeti ,olyan szerintem Náluk nincs is :))

Nem árulok zsákbamacskát, én a klánomat csak szervezett Csapatként tudom vinni , és ez másképp nem is lehetséges !
Itt mindenkinek megvan a helye, de aki nem vesz részt a csapat munkájában,akit szinte nem is látunk a klánfórumon, azt nem is hiányolja senki,hiszen nincs miért :(
hiszen a klánfórumon válunk egymás számára ismerté ,de nem ?

Ami a [ally]WikinG[/ally]-et illeti , mi elsősorban északon szeretnénk tömörülni, az [ally]AMG[/ally] és a [ally]~SOD~[/ally] klánnal én megszakítottam a kapcsolatunkat ,bár igazán eddig nem is értünk össze, az AMG meg a játékban amúgy sem ér szerintem 2 forintot :(

Summa-summárum ,azt szeretném,ha be is következik az , amit nem szívesen éltek meg, akkor nem az OFF-ot nyomnátok be, hanem jól meggondolt döntés után , minket választanátok :)
Ez vonatkozik mindenkire, a Skulls messze híres volt fegyelmezettségéről ,és tisztelettel adózom azoknak, akik eddig is a legerősebb ellen állták a sarat .

Én azt mondom, hogy NE a BÉLÁK-at válasszátok, ott első a szakértelmetlenség, hiszen a nemeseiket is bennhagyják a falvaikban amikor támadjuk Őket ,ennyire pocsékul játszani még klán nem játszott az első világ óta , ezt én mondom Nektek :)
Egy-két ember összecsap magának egy szervezést és aszerint támad.
EZ KEVÉS.

A WikinG-ben mindenki egy egészet alkot,itt mindenkire számítunk ,itt elfogadhatatlan hogy bénázások miatt bukjunk el falvakat.
A [ally]WikinG[/ally]-[ally]BÉLÁK[/ally] háború első idejében még ez így volt,mert az átállt k35E tagok nem ismerték a harcászat fogalmát .
Ez azonban mára gyökeresen megváltozott.
Olyannyira, hogy mára már mi csapunk le a [ally]BÉLÁK[/ally]ra, és mi vesszük el a falvaikat !
Aki nem hiszi pillantson csak a két klán statsjára !

A WikinGben csak annyit kell csinálnod, hogy teszed amiért itt vagy, játszod a játékodat, véded a birodalmadat vagy éppen támadsz velünk :)
Nem kívánok többet és nem is várok el többet senkitől !
De ez szerintem alap.

Itt nem lesznek kiadások, kidobások, és viták sem .
Én mindenkiért kiállok, a becsület legyen az első !
A klánfórumon nincsenek viták,balhék, fikázások ,itt mindenkinek tisztelnie kell a másikat .
A klán nem fog megszűnni, nem fog megalkudni,és lefeküdni sem senkinek !
Amit én csinálok,azt nem adom fel egykönnyen, így garantálhatom mindenkinek,hogy a WikinG benne lesz a TOP-ban amikor a világot lezárják.

Hogy éppen elsőként-e ez Rajtatok is áll ;)

Ha döntenetek kell, akkor Döntsetek hát bölcsen .

Üdvözlettel :

Wild
[ally]WikinG[/ally]
vezér
[/SPOIL]

Mára már 150 ember nevet ezen a kis levélkéden, amellyel a Skullsosoktól próbáltál toborozni, ami egyáltalán nem jött össze. :D Tiszta nyál lett a billentyűzeted miközben írtad, igaz? :eek:
Csak Baiuo lépett be hozzátok, és Varga. De mivel Vargát szétkaptuk, és nem akartatok tovább rontani a statisztikán döntöttetek és kitettétek. :D Maradt Baiuo, aki csak azért lépett be hozzád, mert már a V15 indulása óta nyalsz neki. :eek:



Jajj, és itt van a te híres időzített támadásod Itachka, te se maradj ki... :p

á dark, addig nincs para, amíg 1mp t kihagynak a nuke és a nemes között

Te sem tudsz pontosabbat összehozni, ahogy elnézem mégis jártatod a szád, hogy te ezredmásodpercre időzítesz, aztán jól beégsz és kiderül, hogy nem is vagy akkora prö. Hogy is van ez? :confused:

[SPOIL]
51075860201_www.kepfeltoltes.hu_.png
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Vendég
ok :D inkább nem olvasom végig, mert nincs értelme, hiszen már az első mondatok tele vannak a kis fejecskédben megtörténő dologgkal, de nem valóságosságosak :D
az időzítés azért volt, mert akadozott a net, és semmit nem töltött be, és mire vissza jött, addigra eltelt a 2mp, szerintem ez látszik is, hogy a másikat megcsináltam 4támadást 1mp alatt, nálatok ilyet egyszer sem láttam :)

szerintem ezzel lehet zárni az itachka vs bélák "csatát", ha annyira prók vagytok, mutasatok valamit ott is, én csak azután jöttem ide, miután megfogtam mindent tölletek, te meg azonnal jöttél ide sírni ;)
 

DeletedUser

Vendég
Mindent? :confused:
Most 100-asával pakolhatnám fel a jelentéseket, ahol 0-ra veri Balu a falat és a faluban tartózkodó egységek száma is 0-ra csökken...
Hazudj még, hazudj még. :rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
Mindent? :confused:
Most 100-asával pakolhatnám fel a jelentéseket, ahol 0-ra veri Balu a falat és a faluban tartózkodó egységek száma is 0-ra csökken...
Hazudj még, hazudj még. :rolleyes:

100asával? multkor még azt mondtad 20 kardocskát kaptam :D:D

Kérlek tedd fel az összes jelentést, hagy nevessen mindenki balun, hogy a nukjai vissza mennek, de a nemesi itt marad :cool:
 

DeletedUser

Vendég
100asával? multkor még azt mondtad 20 kardocskát kaptam :D:D

Kérlek tedd fel az összes jelentést, hagy nevessen mindenki balun, hogy a nukjai vissza mennek, de a nemesi itt marad :cool:

Tudod szánalmas kis barátom, a bejövő támadás és a már megérkezett támadás messze nem ugyanaz. :D
Már feltettem a 4.500 nehézpacis gyönyörű védésedet amiben mind otthagyja a fogát, nevetnek azon eleget. :)
Szépen megszervezted a védelmed, pont ahogy mondtad. :eek:
 

DeletedUser

Vendég
Mondtam, hogy haza küldöm a védelmet, de mondták, hogy nem kell, hiszen abból a faluból sem támad többet ;)
Ti mentetek mindent ahogy tudtok, nemde?:D csak a falvak nem mennek, azok buknak nálatok eléggé szépen :D
 

DeletedUser

Vendég
a v1-en benn voltam a TOP 15-ben a LE-vel ,mielőtt a kizárásom alatt szétszedtek :)
a LET-ben a TOP 12. bala1201 alá értem,ezt tudom.,erre emlékszem még 2009 nyarán.Őt akartam leelőzni :rolleyes: Régi szép idők.. :(

a v7-en asszem a TOP 6 voltam legföntebb :) faluszámban , az LE-re nem emlékszem pontosan ,de az is valahol ott cirkulált :)

Várom a véleményedet ,Neked, aki már eljutott a 450 pontig :rolleyes::rolleyes:

Mátéval kapcsolatban pedig igazad volt ;)



csak annyit mondok, hogy megnyertük V4-et.. és nemcsak benn sunnyogtam a klában, WAZZE.
tudom, hogy igazam van/volt.. kh-val kapcs ritkán tévedek... a hiénák csak potyát lesni tudnak, harcolni nem.

Nekem meg csak azt nézzed, hogy most 450 pontom van.. és, kit érdekel a pont ? a játékos a lényeg, aki a gép mögött ül, és mennyi időt ül ott, milyen aktiv... nem az, hogy hány faluja van...
Pár nap alatt fogtam Tőletek 52 nemest... és meguntam... abbahagytam, ennyi a sztori, nem kell szinezni.
Nekem nem az az izgalom, ami nektek.

És kit érdekel a v1, meg v akármennyi, hogy ott mi volt ? Velem kapcs is nem érdekel senkit V4... az a lényeg, hogy v15-ön nem mutattatok semmit, ami szép. elismerném, jobbtól nem szégyen a vereség sem.
a játék izgalma kedvéért... és mindig nem nyerhet mindenki. Te nem tudsz vesziteni, semmilyen téren, még egy beszélgetésben sem... másnak nem lehet igaza, csak TE vagy a király. Ez itt is bármelyik beszélgetéseddel világos, aki olvas pár oldalt. Te vagy a menő.

Nem fogok Veled, sőt senkivel szájkaratézni,. abban TI vagytok a jobbak.
 

DeletedUser

Vendég
És te most mire is vergődsz? :eek: Ha szabad kérdeznem.. :D :cool:

Itachka nem ideges, csak megtorlást csináltál ;)Illetve helyettesített fiókból a barátlistáról sem kéne törölgetned :D

Olvasd el szabályzatot szerintem, rádfér, úgy is jön az iskolaidő, ha jól tudom te még azt koptatod :D

Illetve igazam volt, kapsz pár kardocskát, és egyből mész a profilodra, nem volt elég a sírásból?

Gondoltam nem írok ide többet, de ezt muszáj volt :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
elenium Te vagy nem tudsz játszani, vagy nem akarsz.

De mivel az utolsó napokban is itten görcsöltél,és szakadatlan küldözgetted a jelentéseidet ,meg a hülye leveleidet, szerintem megegyezhetünk abban hogy a 'nem akarást' kizárhatjuk a lehetőségek közűl ;)
 
Fent