=wwu= vs asg

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Aham írjatok majd reggel elolvasom
Imzs. annyira jó h jobban tudod ezt is nálam, oké legyen neked igazad, felőlem...

Nem kell ehhez géniusznak lenni, hogy tudjam hogy nem igazán vicces az amikor rajtad nevetnek és nem veled. Csak annyi a különbség ha a nevetésbe te is beszállsz, akkor az nem őszinte. :DD
 

DeletedUser18465

Vendég
Emoji kupac de megyek sajnos már csak lezuhanyzom és alvás... csáó jáéjt :)
 

DeletedUser18465

Vendég
Nem kell ehhez géniusznak lenni, hogy tudjam hogy nem igazán vicces az amikor rajtad nevetnek és nem veled. Csak annyi a különbség ha a nevetésbe te is beszállsz, akkor az nem őszinte. :DD

olyan bölcsek ezek az emberek :D
vicces emberek vagytok ti :D :D
szórakozni jó rajtatok és szerencsére ilyenkor lesüllyedtek az én szintemrem és nem tudjátok befejezni mert annyira élvezitek mint kb én azt h rajtatok nevethetek éjjel :D
 

DeletedUser

Vendég
Látom önkritikád a szintedről van azért!!! :D

De ne feledd az őszinte beismerés az első lépés a gyógyulás felé! :D :D :D
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
szórakozni jó rajtatok és szerencsére ilyenkor lesüllyedtek az én szintemrem és nem tudjátok befejezni mert annyira élvezitek mint kb én azt h rajtatok nevethetek éjjel :D

Na örülök hogy legalább azt bevallod hogy a te szinted az alattunk van és hozzád le kell süllyedni. Első dolog amiben egyet értünk! Pacsii! :D
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
De méghozzá akkora hogy ezt még Devecseri Szilárd is megtapsolná :DD
 

DeletedUser18465

Vendég
Olyan jó, hogy felkerültem a király profiljára :D :D
ja meg még 2 emberére :D :D
hahahaha legalább most már fent marad a nevem a "hírességek" profilján, ejjj de jó érzéssel tölt el :D :D
Mi lenne ha az egész ASG-vel kiírnátok, eskü akkor jobb lenne, ennyit kérhetek tőletek ?
köszönöm :D :D
széles mosoly :D
 

DeletedUser18484

Vendég
Ezek szerint elertuk a celunkat :)
Aldaron mosolyog :)
Kerhetnem egy picit oszintebben?
Igy inkabb ugy tunik,mintha vadalmaba haraptal volna :p
 

DeletedUser18465

Vendég
Tudod én mindig mosolygok :D
igazából birsalmába haraptam :p
 

DeletedUser18465

Vendég
Gábor Imzs hiányoztok mivan veletek ? :D:D
egyem a zúzátok :D
remélem minél előbb jöttök szórakoztatni mert unatkozom :D
 

Hytech

Active Member
A reakció pontszáma
85
Már fellőtték a pizsijét...ennyi volt, mi pedig összegyűltünk itt szenzációra éhesen! :)
 

DeletedUser18465

Vendég
Ahhhj srácok halljátok unatkozok kellettek Ti is szórakoztatni :D
Már Gábort muszáj voltam megtámadni, h észrevegyen a térképen ott azt az egy védtelen falumat köztetek, amit akkora szerencsével foglaltam h még én is meglepődtem :)
neeem hytech nem lőttek még pizsit :D De nektek lassan kell nem ? :) Bár rád nem számítottam azt hittem Imzs jön :D 2-en 3-an azért bátrabbak vagytok :D Én sosem jövök senkivel egyedül ellenetek de legalább mosolyt csaltok az arcomra :D
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Lőtték a fenét, nem győztünk várni rád. Amúgy ezért én ország-világ előtt kitüntetnélek. Vérbeli hős vagy hogy egyedül szembe mersz szállni velünk EGY FÓRUMON... :) Gondolom, amikor kimész az utcára, gyorsan leterítik előtted a vörös szőnyeget, és futnak oda az emberek kezet fogni és gratulálni. :DD
Azzal a kis barbárfaluval meg legyél boldog, amire felhúzod egy átlagos szintre, vége lesz a szervernek. Másképp úgysem tudnál közénk foglalni.. :)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser18465

Vendég
hoppáá xDDD azért nem tudom kinek veszett oda ott 20 nemese, kb ugyanennyi nuke (éjszakaiba amiért külön gratuláció jár, bár lehet benézték h 100%-os védelmi bónusz van) Őmmm kb 30K kém, igen bevédte a klán és jómagam is azt a falut :) a feleslegből ami volt, direkt így kértük ;)
beszéljünk inkább arról h t.arpad, és szegény whiskey miért nem lett bevédve nálatok holott komolytalan atomra lett védve ?! t.arpadnak meg minden tiszteletem, mert ügyesen játszott :) szval ? ezek miértnem történtek meg ? kémlelem ott a piros tengerbe a falvaitokat komolyan mondom van ahol találtam védő falut TELE :D ott maradt véletlenül ? :/ lásd milyen rendes vagyok még szólok is neked/tek h az az egy védő falu valakinek jól jönne, Katának is, lehet... Imzs engem mindenhol vörös szőnyeggel várnak :) és igen odasprintelnek kezet fogni képzeld még a csajok csókot is adnak :eek: és tudod mennyire jólesik h elismernek ? ja nem nem tudhatod
 
Fent