=wwu= vs asg

DeletedUser18454

Vendég
Úgy halottam el fog indulni egy háború :)
ASG hátba támadta a WWU-t, vagy fordítva ?
Mindenesetre az ASG nem tudja mekkora hibát követett el a Szövetség/ MNT bontásával ;)
Ez Lehet az ASG "királyság" végét jelenti ? Mindenesetre a WWU-nak 2-szer akkora faluelőnye van, vagyis majdnem 3-szoros mint az ASG-nek. Vajon Dongabiék képesek lesznek felvenni a kesztyűt egy profi csoporttal ? elvégre Gera, Zsici, Tumblard, Szabi66X, Troya112, Ewett, Book és még sorolhatnám mind nagy játékos. Ez érdekes lesz mennyi időt fog igénybe venni az, hogy az ASG-t letaszítsák arról a bizonyos 2. helyről :)
Sok sikert V27 :)
 

Hytech

Active Member
A reakció pontszáma
84
Gratulálunk az információhoz!
Egyet kérlek leszögeznék, aki nem tisztel meg minket, azt mi se!!! Dongábor-nak hívják a Királyunkat és nem a haverodról beszélsz, ezt ne feledd! Nincs olyan játékos hogy Dongabi!
 

DeletedUser18128

Vendég
Puszilom azt akinek a neve S-sel kezdődik és A-val végződik, továbbá csókolom a B-betűs e-vel végződő kincsemet.
 

DeletedUser18465

Vendég
Úgy halottam el fog indulni egy háború :)
ASG hátba támadta a WWU-t, vagy fordítva ?
Mindenesetre az ASG nem tudja mekkora hibát követett el a Szövetség/ MNT bontásával ;)
Ez Lehet az ASG "királyság" végét jelenti ? Mindenesetre a WWU-nak 2-szer akkora faluelőnye van, vagyis majdnem 3-szoros mint az ASG-nek. Vajon Dongabiék képesek lesznek felvenni a kesztyűt egy profi csoporttal ? elvégre Gera, Zsici, Tumblard, Szabi66X, Troya112, Ewett, Book és még sorolhatnám mind nagy játékos. Ez érdekes lesz mennyi időt fog igénybe venni az, hogy az ASG-t letaszítsák arról a bizonyos 2. helyről :)
Sok sikert V27 :)

Te tuti valami nagy ASG-s vagy, unalmadban nem tudtál mit csinálni, és muszáj volt megnyitni ezt a témát, h legyen miről csámcsogni pedig már lerágott csontot fogsz rágni, pár hétért felesleges volt elindítani a topicot :D
 

DeletedUser

Vendég
Te tuti valami nagy ASG-s vagy, unalmadban nem tudtál mit csinálni, és muszáj volt megnyitni ezt a témát, h legyen miről csámcsogni pedig már lerágott csontot fogsz rágni, pár hétért felesleges volt elindítani a topicot :D

Még jó hogy nem GH-s! :D
 

DeletedUser18465

Vendég
Még szerencse nem trs menekülteket vettünk be ;) de ju eszembe miki nalatok is GH-s volt nem de?
 

DeletedUser

Vendég
Úgy halottam el fog indulni egy háború :)
ASG hátba támadta a WWU-t, vagy fordítva ?
Mindenesetre az ASG nem tudja mekkora hibát követett el a Szövetség/ MNT bontásával ;)
Ez Lehet az ASG "királyság" végét jelenti ? Mindenesetre a WWU-nak 2-szer akkora faluelőnye van, vagyis majdnem 3-szoros mint az ASG-nek. Vajon Dongabiék képesek lesznek felvenni a kesztyűt egy profi csoporttal ? elvégre Gera, Zsici, Tumblard, Szabi66X, Troya112, Ewett, Book és még sorolhatnám mind nagy játékos. Ez érdekes lesz mennyi időt fog igénybe venni az, hogy az ASG-t letaszítsák arról a bizonyos 2. helyről :)
Sok sikert V27 :)

Véleményem szerint Te lehetsz az aki facebook-on uszította a két klánt egymás ellen! :))

A végkimenetel részemről teljesen mindegy. De "letaszítani" mint szó fordulat ebben a harcban nem játszik!
 

DeletedUser18071

Vendég
Akkor csak ugy emlekeztem sorry... de volt a ghba mindjart meglesem staton ha nem elnezest dongabi :)

Nem kell elnézést kérned, igazad van. Hisz egy klánban voltatok, miki262 bő fél évig (kb szerver harmadát) GH-s volt. Erre azt állítani, hogy nem volt az...
Ha valaki leírja többször, lehet elhiszi, s azért hirdeti utána. :)
 

DeletedUser

Vendég
Nem kell elnézést kérned, igazad van. Hisz egy klánban voltatok, miki262 bő fél évig (kb szerver harmadát) GH-s volt. Erre azt állítani, hogy nem volt az...
Ha valaki leírja többször, lehet elhiszi, s azért hirdeti utána. :)

Akkor Te sem WWU-s vagy hanem Teen Wolf-os! :)

És gondolom azt is tudod hogy Miki már majdnem törölt és nem jött volna az ASG-be ha nem írok Neki?

De lényegtelen.
 

Hytech

Active Member
A reakció pontszáma
84
Sajnos nem értelek Gera hogy miért érzed magad átvertnek, de ezek a dolgok pont akkor történtek mikor Te nem voltál ezért meg azért! Akkor valakik átvették az irányítást és kutyákként bántak velünk! meg akarták szabni nekünk független klánnak hogy mit is kellene tennünk! De azt senki nem vette figyelembe hogy mi kit és hogyan segítettük hozzá amivé vált! Mert ASG nélkül nem lennétek most itt mert mi tartottuk a TRS-t mi tartottuk a GH-t...szinte mindenkit akivel harcolnotok kellett volna! Ennek a világnak egy WWU-TRS harccal kellett volna eldőlnie!
 

DeletedUser18071

Vendég
Akkor Te sem WWU-s vagy hanem Teen Wolf-os! :)

És gondolom azt is tudod hogy Miki már majdnem törölt és nem jött volna az ASG-be ha nem írok Neki?

De lényegtelen.

Igen, én voltam Teen Wolf-os is, nem is tagadtam soha! :)
Miki262 GH-s volt, azután nem volt egy klánban sem (mert azt nem nevezem annak, amit saját magának alapított, ennyi erővel lehetett volna klánnélküli is...)
Azt is tudom, hogy miki262 miért nem ment egyből hozzátok. Mint írta, nem akarja, hogy kémnek titulálják, így inkább külön klánba lép, s kis idő eltelte után lép majd át hozzátok...

Az a lényegen nem változtat, hogy rávetted vagy magától lépett. A lényeg, hogy előtte GH-s volt, s onnan lépett hozzátok.
 

DeletedUser18465

Vendég
Sajnos nem értelek Gera hogy miért érzed magad átvertnek, de ezek a dolgok pont akkor történtek mikor Te nem voltál ezért meg azért! Akkor valakik átvették az irányítást és kutyákként bántak velünk! meg akarták szabni nekünk független klánnak hogy mit is kellene tennünk! De azt senki nem vette figyelembe hogy mi kit és hogyan segítettük hozzá amivé vált! Mert ASG nélkül nem lennétek most itt mert mi tartottuk a TRS-t mi tartottuk a GH-t...szinte mindenkit akivel harcolnotok kellett volna! Ennek a világnak egy WWU-TRS harccal kellett volna eldőlnie!

de most már Itt van Gera, Ti pedig kihasználtátok a WWU-t ! Egyszerűbb lett volna megbeszélni... nem nektek kötelességetek volt hadat üzenni... mert a többség azt akarta... úgy gondoltam Dongábor tud magától is döntéseket hozni nem kell az "alattvalók" joga ehhez...

Ti sem lennétek ott ahol most vagytok... Főleg a menekült táborral... soroljam a neveket régi Trs klánból akiket bevettetek, holott az volt, senkit, hanem foglajuk ?!?!?!
TrS gyenge volt Pár jó játékos tartotta azt életben inaktív banda volt !
 

DeletedUser18071

Vendég
Sajnos nem értelek Gera hogy miért érzed magad átvertnek, de ezek a dolgok pont akkor történtek mikor Te nem voltál ezért meg azért! Akkor valakik átvették az irányítást és kutyákként bántak velünk! meg akarták szabni nekünk független klánnak hogy mit is kellene tennünk! De azt senki nem vette figyelembe hogy mi kit és hogyan segítettük hozzá amivé vált! Mert ASG nélkül nem lennétek most itt mert mi tartottuk a TRS-t mi tartottuk a GH-t...szinte mindenkit akivel harcolnotok kellett volna! Ennek a világnak egy WWU-TRS harccal kellett volna eldőlnie!

Tény, én bő 1 hónapot, majd másfelet nem voltam. De ez még nem lehet indok. Ha akkor gond volt, akkor bontotok, nem rá 1 hónappal jelzitek, hogy azért bontotok.
A másik meg, a bontás sem érdekelt volna, mint írtam is, ha egyenesen csináljátok.
De az, hogy bejelentitek egy szinte szerver eleje tartó szövetség bontását, s bejelentéstől számítva 8 óra sem telt el, máris semlegesek s támadhatók lettünk, ez volt az egyetlen, ami dacot szült. S nem csak bennem, hanem a többi inaktívban is. Ez az egy volt a gond, nem az "eredmény".
Ha megvárjátok az 1 (vagy 2) hetet, s utána támadtok, akkor egy szót sem szólok. Vége a szövetségnek, akkor vége... van ilyen, volt is s lesz is még sokszor... Csak az a gerinctelenség, hogy ti ránk készültetek, bejelentettétek, s az ilyenkor szokásos átmeneti MNT-t nem betartva betámadtatok...
Most verhetitek a melleteket azzal, hogy ilyen galád módon foglaltatok tőlünk falvakat, de azt ti is tudjátok, hogy az igazi harc majd jövő hétvégén kezdődik.
Mivel mi még ennek ellenére is betartjuk az írt és íratlan MNT-t, méghozzá nem is az egy heteset, hanem többet... Még azokat sem támadtuk, akik a tagjainkat támadják, s foglalják... persze vannak szabályok felett álló Királyok és alattvalóik...

Azt pedig, hogy már nem lennénk nélkületek, kétlem. Hisz akkor a diplomáciát is máshogy alakítjuk, s lehet ti tűntetek volna el inkább a világból...
Ezzel nem azt tagadom, hogy nem segítettetek, hogy idáig jussunk, csupán azt, hogy nektek legalább akkora segítség voltunk mi, ha nem nagyobb...

Az utolsó mondatoddal pedig tisztában vagyok, s én is így gondolom. Így kellett volna eldőlnie.
 

DeletedUser18465

Vendég
Tény, én bő 1 hónapot, majd másfelet nem voltam. De ez még nem lehet indok. Ha akkor gond volt, akkor bontotok, nem rá 1 hónappal jelzitek, hogy azért bontotok.
A másik meg, a bontás sem érdekelt volna, mint írtam is, ha egyenesen csináljátok.
De az, hogy bejelentitek egy szinte szerver eleje tartó szövetség bontását, s bejelentéstől számítva 8 óra sem telt el, máris semlegesek s támadhatók lettünk, ez volt az egyetlen, ami dacot szült. S nem csak bennem, hanem a többi inaktívban is. Ez az egy volt a gond, nem az "eredmény".
Ha megvárjátok az 1 (vagy 2) hetet, s utána támadtok, akkor egy szót sem szólok. Vége a szövetségnek, akkor vége... van ilyen, volt is s lesz is még sokszor... Csak az a gerinctelenség, hogy ti ránk készültetek, bejelentettétek, s az ilyenkor szokásos átmeneti MNT-t nem betartva betámadtatok...
Most verhetitek a melleteket azzal, hogy ilyen galád módon foglaltatok tőlünk falvakat, de azt ti is tudjátok, hogy az igazi harc majd jövő hétvégén kezdődik.
Mivel mi még ennek ellenére is betartjuk az írt és íratlan MNT-t, méghozzá nem is az egy heteset, hanem többet... Még azokat sem támadtuk, akik a tagjainkat támadják, s foglalják... persze vannak szabályok felett álló Királyok és alattvalóik...

Azt pedig, hogy már nem lennénk nélkületek, kétlem. Hisz akkor a diplomáciát is máshogy alakítjuk, s lehet ti tűntetek volna el inkább a világból...
Ezzel nem azt tagadom, hogy nem segítettetek, hogy idáig jussunk, csupán azt, hogy nektek legalább akkora segítség voltunk mi, ha nem nagyobb...

Az utolsó mondatoddal pedig tisztában vagyok, s én is így gondolom. Így kellett volna eldőlnie.

Épen erről akartam írni, hogy röpke pár száz nemes hogy a fenébe került oda a Divinus által irányított frontra ? röpke véletlen ? illetve friciricsi tinushe támadta pont, nem, nem összedolgozva,még véletlen sem... És még mi vagyunk a szemetek :D Bár igen "persze vannak szabályok felett álló Királyok és alattvalóik..." Részemről ennyit... holnap farmolni kell... :D
 

DeletedUser

Vendég
Aldaron.

Nem mondhatod hogy gyenge volt. Mert nem volt az! És mint TrS még mindíg áll! A klánok között nem találom a GH nevét.

És a menekült táborra:

"Nézd, tudom, hogy szerinted az olvadásunk gyávaság volt, szerintem viszont az egyetlen reális megoldás arra, hogy a játszani akaró társaimnak óhaja teljesüljön. Szerintem mindketten tudjuk, hogy elég őrültség lett volna 12 embert szembeküldeni 3 klánnal."

Ezt nem Én írtam! :)
 

DeletedUser18465

Vendég
Aldaron.

Nem mondhatod hogy gyenge volt. Mert nem volt az! És mint TrS még mindíg áll! A klánok között nem találom a GH nevét.

És a menekült táborra:

"Nézd, tudom, hogy szerinted az olvadásunk gyávaság volt, szerintem viszont az egyetlen reális megoldás arra, hogy a játszani akaró társaimnak óhaja teljesüljön. Szerintem mindketten tudjuk, hogy elég őrültség lett volna 12 embert szembeküldeni 3 klánnal."

Ezt nem Én írtam! :)

Gábor. A TrS még mindig áll ebben igazad van, de nem kell visszatérni most ahhoz, hogy mennyi GH-s ment ide oda és esett el.
A TrS még mindig áll igen :D :D Ez igaz

Ki írta ezt ?
Ja és így arra kitérnék, hogy nálatok gondolom nem volt szavazás arról legyen e harc ellenünk :) Legalábbis sejtem nem volt a fórumon ilyen felmérés... hanem önös érdek, mert Elvileg 'megsértettünk/tek' titeket... És most pont jó, hogy ezt ide beírtad a fórumra az idézetet. A játszani akaró emberek lesznek azok akik nálatok elfognak esni és én ezt sajnálom mert sok olyan ember örült volna annak ha nincs ez a háború, most majd nézhetitek mennyi embertől vettétek el a játékot és nyugisan játszhattak volna :( bár egy királyságban a király szab mindent, nem a tömeg hangja, oké, lehet meghallgattátok a véleményeket, de akkor is elég nagy gerinc kellett ehhez, hogy 8 óra sem telt el és támadjatok erre válaszolj légyszi, hogy miért történt ez.. mert ez érdekelne :) 72 órát legalább betarthattatok volna vagy 24-et de Szerintem nektek a 8 is sok volt... Féltetek visszaér a 75 órás utakról az erősítés és gyorsan kellett cselekedni... remélem erre kapunk következő kommentet Tőletek !
 
Fent