=wwu= vs asg

DeletedUser18465

Vendég
De nem akarok terelni, nyíltan mond meg nekünk, miért kaptuk ezt ? most tegyük félre a rágalmakat kérlek, tehát ezt ne hozzuk fel, ennyit kérek Tőled/Tek. Nyíltan, itt nem hiszem ez van benne a pakliba h a rágalmak, annyira játszani akar nálatok a többség illetve még tovább húzni azt a kötelet aminek lassan vége szakad ? Legyünk itt Őszinték :)
És célratörő egyenes válaszra számítok Gábor :) Előre is köszike ;)
 

DeletedUser

Vendég
Őszinteséget vársz?

Hogy mikor Ti is titkolóztok? De ha gondolod skype-on elmondom.
 

DeletedUser18454

Vendég
Aldaron. Karcsi már Április óta nincs, az anyukája (maya) meg nem hinném hogy húzóra meg issza a sört! :)

stewie: kapufa! :D Senki nem hív az ASG-ben Dongabinak!!! Ergo nem vagy ASG-s! :)

Olcso trükk! :)

Olcsó trükk valóban ? Jólvan akkor talán másoljam be a segítségkérő SoS fórumtémát vagy a királyi gárdát vagy az északiakat ? gábor furcsa hogy nem hiszed el még ezek után sem. arma is jön felénk szerinted még mit kéne írnom ?

Alderon. sajnos nem fogom elmondani ki vagyok ezek után hogy még a saját király sem hiszi el.
 

DeletedUser18465

Vendég
Olcsó trükk valóban ? Jólvan akkor talán másoljam be a segítségkérő SoS fórumtémát vagy a királyi gárdát vagy az északiakat ? gábor furcsa hogy nem hiszed el még ezek után sem. arma is jön felénk szerinted még mit kéne írnom ?

Alderon. sajnos nem fogom elmondani ki vagyok ezek után hogy még a saját király sem hiszi el.


Teljesen nyugodtan bemásolhatod, szerintem mi lennénk a legboldogabbak a WWU oldalán... legalább ebből is tudjuk nem vagy FAKE, ja nem, ez egy indítási módszer amivel becsapom a játékost, ahhh keverem a szezont a fazonnal ;)
Gábor már másolnák a fórumotokat, nézd meg mennyire szemetek :/ de minket érdekelne a fórum ettől függetlenül :) szóval bátran, és a nevedet is biggyezd ide :) köszi előre is xD
 

DeletedUser

Vendég
Olcsó trükk valóban ? Jólvan akkor talán másoljam be a segítségkérő SoS fórumtémát vagy a királyi gárdát vagy az északiakat ? gábor furcsa hogy nem hiszed el még ezek után sem. arma is jön felénk szerinted még mit kéne írnom ?

Alderon. sajnos nem fogom elmondani ki vagyok ezek után hogy még a saját király sem hiszi el.

Elismerem ASG-s vagy. :)

És tudom is hogy ki! :D :D :D
 

DeletedUser18465

Vendég
Hallom Babar az elefánt veletek van a harcban ASG !
Miért kellett meghívnotok ?
Velünk yoda van :p :D
 

DeletedUser18484

Vendég
Gratulálunk egyenes gerincü,es fedhetetlen WWU!
Valamit azonban ne felejtsetek:"Aki korpa közé keveredik megeszik a disznók!"

Tisztelet a kivétel!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Ugye ezt ilyen stílusban nem fogod itt tovább folytatni.[/COLOR]
 

DeletedUser18465

Vendég
Gratulálunk egyenes gerincü,es fedhetetlen WWU!
Valamit azonban ne felejtsetek:"Aki korpa közé keveredik megeszik a disznók!"

Tisztelet a kivétel!

Bocsi mi is a játékos accod ? Mert nem találom. Gerince mindenkinek van, még neked is kedves... rögtön idejössz fel papolni szórni az igét ami nincs is. Már megint mit tettünk veletek, ja, hogy közel 1400 falut elhoztunk ti meg egy tizedét sem, megértem az idegességed de aki a nevét nem meri felvállalni itt fórumon az a játékban se merje :)
 

DeletedUser18071

Vendég
Gratulálunk egyenes gerincü,es fedhetetlen WWU!
Valamit azonban ne felejtsetek:"Aki korpa közé keveredik megeszik a disznók!"

Tisztelet a kivétel!

Legalább vállalnád a neved, csúszó-mászó...
 

DeletedUser18465

Vendég
Nem Gera mi ezt nem érthetjük... Tudod mi vagyunk a szemetek, mert mertünk megmozdulni és elhozni falvakat :D Nekik nem szabad felvállalni a nevüket mert Ők megtehetik, névtelenül írnak, és annyira aranyos, még be is regisztrált külsőre h leírhassa ezt, ide, nekünk,
szerintem szép gesztus ránkszánt 5 percet és kb 8 kattintást az életéből :/ :/ :D :D
Még több ilyet ASG :D
 

DeletedUser

Vendég
Legalább vállalnád a neved, csúszó-mászó...

Na figyelj ide Gera!

Én vállalom a nevem! Még sörözni is meghívlak! Tudod hogy Ki vagyok...

De igen is Gerinctelen munka a suppnál hazug vádakkal feljelentgetni és kitiltani játékosokat!!! Tegnap hívtalak pajti!!! A telefont nem merted felvenni! :))

Gondolom azért mert elmeszesedett a gerincetek!

Te pedig Aldi maradj csendben... mert Ti szaladtatok azonnal a WWU-ba mikor egy ilyen armát kilátásba helyeztek ellenetek pedig a GH tagsága a harc mellett szavazott!! Szóval ne verd itt a melled mert Neked itt e világon igazán nincs mire.

1400 falu... De kiktől? :)) Olyanoktól akik meg ilyedtek és abba hagyták, valamint felügyelet nélküli fiókokból.

Gyerekek Én már láttam egy s mást az életben már csak a koromból fakadóan is. De ilyen szánalmat hogy 73%-nál 4x erősebben kitiltatjátok az egyik vezérem... hát bátran mondhatom ezt a szervert csak papíron nyeritek meg.

Szégyenljétek magatok.
 

DeletedUser18484

Vendég
[COLOR="#6363300"]Ugye ezt ilyen stílusban nem fogod itt tovább folytatni.[/COLOR]

Bocsanat!Egy közmondást idéztem!

Es ime még egy "Akinek nem inge, ne vegye magára"
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent