=wwu= vs asg

DeletedUser18484

Vendég
Nem Gera mi ezt nem érthetjük... Tudod mi vagyunk a szemetek, mert mertünk megmozdulni és elhozni falvakat :D Nekik nem szabad felvállalni a nevüket mert Ők megtehetik, névtelenül írnak, és annyira aranyos, még be is regisztrált külsőre h leírhassa ezt, ide, nekünk,
szerintem szép gesztus ránkszánt 5 percet és kb 8 kattintást az életéből :/ :/ :D :D
Még több ilyet ASG :D

Szia!
Megmondanam a nevem, de igy hogy rászántam 5 percet és kb 8 kattintást az életemből,mar nem fogom.Csak azert, hogy ne vesszen karba :)
Gratulalok a majd 1400 faluhoz,de a hozzaszolasom azert volt,amit mar Gabor kifejtett.
Miki fiokjaban mar alltam veled szemben :)
Eredmeny 2-0 Miki javara :)
 

DeletedUser18071

Vendég
Na figyelj ide Gera!

Én vállalom a nevem! Még sörözni is meghívlak! Tudod hogy Ki vagyok...

De igen is Gerinctelen munka a suppnál hazug vádakkal feljelentgetni és kitiltani játékosokat!!! Tegnap hívtalak pajti!!! A telefont nem merted felvenni! :))

Gondolom azért mert elmeszesedett a gerincetek!

Te pedig Aldi maradj csendben... mert Ti szaladtatok azonnal a WWU-ba mikor egy ilyen armát kilátásba helyeztek ellenetek pedig a GH tagsága a harc mellett szavazott!! Szóval ne verd itt a melled mert Neked itt e világon igazán nincs mire.

1400 falu... De kiktől? :)) Olyanoktól akik meg ilyedtek és abba hagyták, valamint felügyelet nélküli fiókokból.

Gyerekek Én már láttam egy s mást az életben már csak a koromból fakadóan is. De ilyen szánalmat hogy 73%-nál 4x erősebben kitiltatjátok az egyik vezérem... hát bátran mondhatom ezt a szervert csak papíron nyeritek meg.

Szégyenljétek magatok.

Gábor!

Én is vállalom mindig a nevem, ezért nem bírom az olyanokat, akik álnév mögé bújnak.

1. Volt egy hívásom, de ismeretlen (ki sem írta) számtól. Így vissza sem tudtam hívni... máskor ne tiltsd le a hívóazonosító elküldését talán...

2. Szerinted ki tudta, hogy ki viszi miki262-t? Azt csak ti látjátok ASG-ban, külsős nem tudja, hogy egy 1 falus viszi, vagy egy 3 millás játékos... s nem is érdekli... gondolkozz előbb, mielőtt olyat írsz, hogy egyik vezéred ellen irányul...
Nem Hytech ellen irányult a feljelentés, hanem miki262 ellen. Fogalmunk sem lehet róla, hogy épp ki viszi a fiókját. Illetve inkább úgy mondom, hogy miki262 ellen, ill. az ellen, aki vitte a fiókját, s engedett belsőleg foglalni belőle, majd foglalt a fiókkal is (2 órán belül is e két dolgot). Az, hogy ez egybeesett épp az egyik vezéreddel, hadd ne mi legyünk már a hibásak érte...

S páran a vezetőségünkből tudják, hogy konkrétan mi történt, de nálam jobban senki nem, hisz én jelentettem mikit.

Másik:
Az 1400 falu meg tény. ASG-stől lett foglalva, nem barbitól vagy belsőleg, hátbaszúrva a másikat. Stratégiailag kell dönteni, nem szeret-nem szeret alapon. Hidd el, sorra kerül mindenki nálatok. A világ nem ér véget 2 hónap alatt, csak ha az ASG világharmadik lesz.


Gera
 

DeletedUser18465

Vendég
Szia!
Megmondanam a nevem, de igy hogy rászántam 5 percet és kb 8 kattintást az életemből,mar nem fogom.Csak azert, hogy ne vesszen karba :)
Gratulalok a majd 1400 faluhoz,de a hozzaszolasom azert volt,amit mar Gabor kifejtett.
Miki fiokjaban mar alltam veled szemben :)
Eredmeny 2-0 Miki javara :)

Akkor most ennyi, figyelj nagyon jól :)
Név
aldaron
Klán
=WWU=
Foglalt falvak
28
Elvesztett falvak
4
Legyőzött ellenfelek Támadóként
1.453.833
Legyőzött ellenfelek Védekezőként
664.465

Ez nem az én érdemem mielőtt elkezdenétek bölcsességeket szórni itt nekünk, "akinek nem inge nem veszi magára"
De kis névtelenke még mindig ugye, aki nem meri vállalni a nevét, de sejtem melyik lehetsz.

De amugy azt bírom, hogy eljött a nagy harc "világ háborúja" és Miki abbahagyta holott egy jó játékos addig ameddig nem támadták és 2-3 falvas emberkéket foglalt, lássátok a LEV pontját mennyi lett és nézzétek meg hol van most mert a játékban tuti nem :D
mind1 nem szidom a háta mögött, nem olyan embernek neveltek.

Gábor ma vettünk meszet jó sokat Kértek belőle mondjuk ócsón neked eladom, illetve azon társaidnak akik mész hiányban szenvednek, jó alapozás lesz egy új világon ;)



Szerintem pont nektek ASG-nek nem kéne a Gerincességet használni (igen itt megint a Ti szavatokkal élek) "Tisztelet a kivételnek" annak a bitang kevés embernek, mert nem mi támadtunk 8 órán belül amikor bontottatok...
Szóval szerintem csitu van egyesek számára

Statisztika kicsit bővebben :)
1400 falu ezen kiakadtam picit, mert már több, sebaj :D
Hogy kiktől foglaltuk ?
Gábor miértnem védtétek be őket ? Másik honnan tudjuk nálatok ki az aktív s ki nem ? Meg ez most leminősítés volt a részedről már neharagudj olyan furcsán fogalmaztál, nézzük meg kiktől foglaltuk !
1. ASG-s falu
2. Inaktívak voltak ? Miértnem foglaltátok be ?
3. TrS menekültek voltak, tudtátok kevés a védelme. Miért vettétek fel ?
4. Nem nagyon védekeztek ? tehetünk mi erről ?

Nehogy már még mi legyünk a szemetek meg a rosszak mert mertünk támadni
Ti armátok statisztikája ????
Armátok volt aznap több falut hoztunk mint Ti holott nekünk egy nappal előtte volt az Arma :) ami picit vicces
pedig aláhúzom és dícséretreméltó szépen időzítettetek
 

DeletedUser18465

Vendég
Na figyelj ide Gera!

Én vállalom a nevem! Még sörözni is meghívlak! Tudod hogy Ki vagyok...

De igen is Gerinctelen munka a suppnál hazug vádakkal feljelentgetni és kitiltani játékosokat!!! Tegnap hívtalak pajti!!! A telefont nem merted felvenni! :))

Gondolom azért mert elmeszesedett a gerincetek!

Te pedig Aldi maradj csendben... mert Ti szaladtatok azonnal a WWU-ba mikor egy ilyen armát kilátásba helyeztek ellenetek pedig a GH tagsága a harc mellett szavazott!! Szóval ne verd itt a melled mert Neked itt e világon igazán nincs mire.

1400 falu... De kiktől? :)) Olyanoktól akik meg ilyedtek és abba hagyták, valamint felügyelet nélküli fiókokból.

Gyerekek Én már láttam egy s mást az életben már csak a koromból fakadóan is. De ilyen szánalmat hogy 73%-nál 4x erősebben kitiltatjátok az egyik vezérem... hát bátran mondhatom ezt a szervert csak papíron nyeritek meg.

Szégyenljétek magatok.

Azért is írni fogok, nem pont Te leszel az az ember aki megszabja nekem, h hova s mit szóljak illetve írjak...
 

DeletedUser18484

Vendég
Kedves Gera

Nem az szamit,hogy ki volt a Miki fiokjaban,es hogy kit zartak ki miatta,hanem az hogy feljelentettetek.

Minket gerinctelennek neveztek,mikozben negyszeres tulerovel,1400 elfoglalat faluval tartotok elobb nalunk,es megis egy ilyen megoldashoz kellett nyulnotok.
Lasd pont hogy tevedtetek,mert semmi illegalis dolog nem tortent ott.
Egy kis felreertes es figyelmetlenseg volt csupan,mert a fovezerunk is csak egy ember,aki nem tud 3000 fele figyelni egyszerre.
Biztos vagyok benne,hogy ez nem a te otleted volt,es a figyelmeztetes pontosan neked szantam.

Aldaron,ne dicsekedjel!Nem szep! :p
 

DeletedUser18465

Vendég
Ti akartátok a Háborút nem mi :)
Keit vagy ki addig ne szólj még neved nincs !!!
 

DeletedUser18465

Vendég
Akkor sem szép a játékos neved titkolni :)
De mind1 nem is izgat annyira a neved nem Te vagy az első ezen a fórumon mert Stewie sem írt... szval lehet egy ugyanaz az ember
 

DeletedUser

Vendég
Ti akartátok a Háborút nem mi :)
Keit vagy ki addig ne szólj még neved nincs !!!

Aldi neked van neved????

A GH tagjai harcot szavaztak meg a WWU ellen, Ti volt GH-s vezérek meg ennek ellenére mindent eldobva és fel adva menekültetek! :)

Szóval most is egy "nagy-testvér" háta mögül mersz csak írogatni! :D

De tudod mit adok egy lehetőséget hogy megmutasd ki is vagy. Mennyire jó.

4 évejátszod ezt a játékot. Én 1 éve.

375 falud van. Nekem 260.

Szóval gyere 1 az 1-ben. Klán segítség nélkül. Ha te nyersz elismerem az eddigiek ellenére a győzelmetek tisztaságát.

Ha nem nyersz akkor megszégyenülsz és bocsánatot kérsz az egész ASG-től.

Na vagy e ilyen jó gyerek? Vagy csak arcod meg szád van netán?

És hogy TISZTA legyen... Én be rakom Gerát helyettesnek Te pedig friciricsit, hogy legyen aki ellenőrzi hogy nem kérünk a klánunktól segítséget!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Gábor!

Én is vállalom mindig a nevem, ezért nem bírom az olyanokat, akik álnév mögé bújnak.

1. Volt egy hívásom, de ismeretlen (ki sem írta) számtól. Így vissza sem tudtam hívni... máskor ne tiltsd le a hívóazonosító elküldését talán...

2. Szerinted ki tudta, hogy ki viszi miki262-t? Azt csak ti látjátok ASG-ban, külsős nem tudja, hogy egy 1 falus viszi, vagy egy 3 millás játékos... s nem is érdekli... gondolkozz előbb, mielőtt olyat írsz, hogy egyik vezéred ellen irányul...
Nem Hytech ellen irányult a feljelentés, hanem miki262 ellen. Fogalmunk sem lehet róla, hogy épp ki viszi a fiókját. Illetve inkább úgy mondom, hogy miki262 ellen, ill. az ellen, aki vitte a fiókját, s engedett belsőleg foglalni belőle, majd foglalt a fiókkal is (2 órán belül is e két dolgot). Az, hogy ez egybeesett épp az egyik vezéreddel, hadd ne mi legyünk már a hibásak érte...

S páran a vezetőségünkből tudják, hogy konkrétan mi történt, de nálam jobban senki nem, hisz én jelentettem mikit.

Másik:
Az 1400 falu meg tény. ASG-stől lett foglalva, nem barbitól vagy belsőleg, hátbaszúrva a másikat. Stratégiailag kell dönteni, nem szeret-nem szeret alapon. Hidd el, sorra kerül mindenki nálatok. A világ nem ér véget 2 hónap alatt, csak ha az ASG világharmadik lesz.


Gera

Pajti soha nem tiltom le a számomat....

Tényleg söröznünk kellene. :cool:

Ja az a csúszó-mászós dolog erős.... szerintem kérj bocsánatot. Már csak azért is mert Én nem sértettem meg a párod.
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Már alapból az szánalmas, hogy supporthoz fordultatok. És itt rohadtul nem érdekel, hogy ki ellen irányult, ez egy szánalmas húzás volt. Tekintve, hogy itt veritek a melleiteket, főleg te aldaron, aki köztudottan egy világsztár vagy... :D Tényleg tudtatok tőlünk foglalni ennyi falut úgy hogy összesítve a világ 80%-át uraljátok és azokat támadtátok, akik ti területeteken voltak? Kekszet nem kértek? *taps*
 

DeletedUser18465

Vendég
Aldi neked van neved????

A GH tagjai harcot szavaztak meg a WWU ellen, Ti volt GH-s vezérek meg ennek ellenére mindent eldobva és fel adva menekültetek! :)

Szóval most is egy "nagy-testvér" háta mögül mersz csak írogatni! :D

De tudod mit adok egy lehetőséget hogy megmutasd ki is vagy. Mennyire jó.

4 évejátszod ezt a játékot. Én 1 éve.

375 falud van. Nekem 260.

Szóval gyere 1 az 1-ben. Klán segítség nélkül. Ha te nyersz elismerem az eddigiek ellenére a győzelmetek tisztaságát.

Ha nem nyersz akkor megszégyenülsz és bocsánatot kérsz az egész ASG-től.

Na vagy e ilyen jó gyerek? Vagy csak arcod meg szád van netán?

És hogy TISZTA legyen... Én be rakom Gerát helyettesnek Te pedig friciricsit, hogy legyen aki ellenőrzi hogy nem kérünk a klánunktól segítséget!

A közeledben van kb 40 falum :D :D nem vagyok bolond, hogy 100 órákat utazzak csak miattad és ezért mert itt előadod magad :D :D
És én biztos nem fogok senkitől bocsánatot kérni max imperialtól xD
a Tiszta játéknak már rég vége lett nem tűnt fel ? ja és nevezhetsz nyúlnak vagy hogy megijedtem :) Nemmm nem ilyedtem meg csak 40 faluval nem fogok játszogatni ott a Te 200 falud ellen ;)
Nem ez számít szóval köszi nem ;) rendes gesztus de akkor ezt ugyanugy mondhatnád bárkinek és ahogyan én is :)
 

DeletedUser18465

Vendég
Már alapból az szánalmas, hogy supporthoz fordultatok. És itt rohadtul nem érdekel, hogy ki ellen irányult, ez egy szánalmas húzás volt. Tekintve, hogy itt veritek a melleiteket, főleg te aldaron, aki köztudottan egy világsztár vagy... :D Tényleg tudtatok tőlünk foglalni ennyi falut úgy hogy összesítve a világ 80%-át uraljátok és azokat támadtátok, akik ti területeteken voltak? Kekszet nem kértek? *taps*

Köszönöm az elismerést, gyere ülj le mellém, szedek levest ;)
 

DeletedUser18071

Vendég
Kedves Gera

Nem az szamit,hogy ki volt a Miki fiokjaban,es hogy kit zartak ki miatta,hanem az hogy feljelentettetek.

Minket gerinctelennek neveztek,mikozben negyszeres tulerovel,1400 elfoglalat faluval tartotok elobb nalunk,es megis egy ilyen megoldashoz kellett nyulnotok.
Lasd pont hogy tevedtetek,mert semmi illegalis dolog nem tortent ott.
Egy kis felreertes es figyelmetlenseg volt csupan,mert a fovezerunk is csak egy ember,aki nem tud 3000 fele figyelni egyszerre.
Biztos vagyok benne,hogy ez nem a te otleted volt,es a figyelmeztetes pontosan neked szantam.

Aldaron,ne dicsekedjel!Nem szep! :p


Ennek semmi köze. Nem tudom supp mennyire engedi a feljelentés szövegét nyilvánosságra hozni, de a lényege az volt, hogy:

Nem az eredeti tulaj van a fiókban. Ha helyettes van, akkor klántársnak engedett foglalni falut (12-t is), az ellenfél ellen meg védekezésképp igaz, de ráfoglal (2 órával klántárs foglalása után). Azaz ha van osztási engedély, ha nincs, ilyet nem lehet megtennie helyettesnek.
Kérem ellenőrizze, hogy tényleg helyettes van-e a fiókban, s amennyiben igen, tegye meg a szükséges lépéseket.

Az, hogy mégis kidumáltátok, hogy pl oda nem tudott figyelni, hogy ott is védekezzen, vagy az támadófalu volt, vagy annak a falunak a seregét még az eredeti tulaj küldte erősítésbe máshova, így azzal nem védekezett/nem tudott védekezni, vagy valami hasonló dologgal, az lényegtelen.

Szabály szerint nem védekezett mindenki előtt, s foglalt falut a fiókkal, ennyi volt az egész.
S ezt most lehet mondani, hogy de miért kellett... ha szabályosan jártok el, akkor nincs ez, hiába a bejelentés, rövid időre sem zárnak ki.

Az, hogy a suppos mégis másként ítél utólag, az már más lapra tartozik... ez az ő felelőssége, nem az enyém/tiétek.

Ezzel a témával kapcsolatban kérem, csak engem hozzatok szóba. A klánnak semmi köze hozzá!

Köszönöm.
 

DeletedUser18071

Vendég
Pajti soha nem tiltom le a számomat....

Tényleg söröznünk kellene. :cool:

Ja az a csúszó-mászós dolog erős.... szerintem kérj bocsánatot. Már csak azért is mert Én nem sértettem meg a párod.

Akkor vagy nem engem hívtál, vagy hálózaton kívül le van tiltva, nem tudom. Tegnap 16:27-kor volt egy hívásom "Ismeretlen" számról. Ha te voltál ekkor, akkor nem írja ki, ha nem ekkor hívtál, akkor meg nem engem hívtál.
 

DeletedUser18071

Vendég
Már alapból az szánalmas, hogy supporthoz fordultatok. És itt rohadtul nem érdekel, hogy ki ellen irányult, ez egy szánalmas húzás volt. Tekintve, hogy itt veritek a melleiteket, főleg te aldaron, aki köztudottan egy világsztár vagy... :D Tényleg tudtatok tőlünk foglalni ennyi falut úgy hogy összesítve a világ 80%-át uraljátok és azokat támadtátok, akik ti területeteken voltak? Kekszet nem kértek? *taps*

Semmi szánalmas nincs benne. Ha valaki szabályt szeg, akkor vállalja is a következményeket. Ha mindent szabályosan csinál, akkor nincs bejelentés, ennyi.
Hadd ne te döntsd el, hogy kiket, milyen sorrendben foglaljunk, köszi. Ti is mehettetek volna az inaktív bizol nevű játékosunkra. Miért nem tettétek? Ott volt a lehetőség...
Klán üzent nekünk hadat, így klántagokat támadunk. Lehet mégsem akart mindenki hadat üzenni, inkább lezárta volna a világot...
 

DeletedUser

Vendég
A közeledben van kb 40 falum :D :D nem vagyok bolond, hogy 100 órákat utazzak csak miattad és ezért mert itt előadod magad :D :D
És én biztos nem fogok senkitől bocsánatot kérni max imperialtól xD
a Tiszta játéknak már rég vége lett nem tűnt fel ? ja és nevezhetsz nyúlnak vagy hogy megijedtem :) Nemmm nem ilyedtem meg csak 40 faluval nem fogok játszogatni ott a Te 200 falud ellen ;)
Nem ez számít szóval köszi nem ;) rendes gesztus de akkor ezt ugyanugy mondhatnád bárkinek és ahogyan én is :)

Nem vártam mást Tőled! :D És nem kell hogy Én illesselek jelzővel! :) Megteszed a tetteiddel saját magad!

Te azt írod 40 faluval az Én 200 falvam ellen... néztél már a térképre hogy hol helyezkednek el a falvaim??? Ezzel nem mosod tisztára az alsódat! :D

Na de mindegy most legalább elismerted hogy nem ütöd meg azt a mércét hogy foglalkozzak veled.

És hogy legyen egy kis viszonyítási alapod mert a statisztikát nagyon nézed...

Mi 4000 faluval 17000 ellen is állunk. Talán mert gyávák vagyunk..... :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Semmi szánalmas nincs benne. Ha valaki szabályt szeg, akkor vállalja is a következményeket. Ha mindent szabályosan csinál, akkor nincs bejelentés, ennyi.
Hadd ne te döntsd el, hogy kiket, milyen sorrendben foglaljunk, köszi. Ti is mehettetek volna az inaktív bizol nevű játékosunkra. Miért nem tettétek? Ott volt a lehetőség...
Klán üzent nekünk hadat, így klántagokat támadunk. Lehet mégsem akart mindenki hadat üzenni, inkább lezárta volna a világot...



Ejj ejj ejj... Ha szabályt szegtünk volna akkor a supp nem engedte volna vissza Hytech-et és a miki262 fiókját sem kaptuk volna vissza!

A lényeg hogy kb 1000 támadásotok a védtelen fiók ellen be tudott így menni.

De nem aggódunk ez miatt. :)
 

DeletedUser18465

Vendég
Ezazz végre nem foglalkozol velem, nem mintha én eddig néztelek is volna valamibe :)
Köszi :)
Hálát Adok Istennek ezért :)
 
Fent