=wwu= vs asg

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Hadd ne te döntsd el, hogy kiket, milyen sorrendben foglaljunk, köszi. Ti is mehettetek volna az inaktív bizol nevű játékosunkra. Miért nem tettétek? Ott volt a lehetőség...
Klán üzent nekünk hadat, így klántagokat támadunk. Lehet mégsem akart mindenki hadat üzenni, inkább lezárta volna a világot...

Én nem azt kritizálom, hogy kit támadtok, hanem az zavar, hogy aldaronnak lassan beszakad a mellkasa annyira veri azt. Kétszer annyi faluval csak fele annyi LET pont számot szedett eddig össze ebben a háborúban, mint én és én mégsem játszom itt a kemény gyereket és nem csillogtatom a statisztikáimat. De mondjuk tőle nem is vártam többet.
 

DeletedUser18484

Vendég
Gera!
Te voltal?
Te kepes voltal a suportnak jelenteni???
Miert is??Egyaltalan miert kellett neked arrol tudni,hogy a fiok helyettesitesben van?Es ki vagy Te,besugo?
Nem mondod komolyan,hogy egy akkora klan mint a tietek,csak igy tud legyozni egy kis aprocskat?
De sejtem en hogy miert.Mert napokat utaztattad a csapataid,es teljesen feleslegesen?
Csak nem irigy vagy a kozelebbi klantarsaidra,akik viszont tudtak foglalni?
En most csalodott vagyok!!Komolyan es nagyon csalodott!!
Es most ment el a kedvem a jatektol!!

Keit vagyok Keti vagy Kata,de hivhatsz nyugodtan csuszo-maszonak,vagy kigyonak,es akar friciricsinek is.
Ahogy neked jobban tetszik!!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18465

Vendég
Én nem azt kritizálom, hogy kit támadtok, hanem az zavar, hogy aldaronnak lassan beszakad a mellkasa annyira veri azt. Kétszer annyi faluval csak fele annyi LET pont számot szedett eddig össze ebben a háborúban, mint én és én mégsem játszom itt a kemény gyereket és nem csillogtatom a statisztikáimat. De mondjuk tőle nem is vártam többet.

.
 

DeletedUser18465

Vendég
az vessző volt ? én pontot akartam tenni :) na sebaj :)
neked is köszönjük :)
akarsz még valamit hozzáfűzni ehhez az aldaronos témához vagy végre leszállsz a magas lóról ? :)
 

DeletedUser18465

Vendég
na jólvan befejezem... viszlát hölgyek urak :)
jó Gamet :)
 

DeletedUser14031

Vendég
Sziasztok!

Ezt végig kelet olvasnom „késztetést éreztem” + mert Gerát én elértem telefonon… Folytatom is mert csak, és még ki is kívánkozik!
Kezdeném, hogy én ki is vagyok, de csak pár tőmondatban épp azért, hogy a hipotézis ne verjen szöget senki pici fejébe! Szóval: A (V27) GMF egyik alapító vezére vagyok… Nem Ricsi egy másik egy olyan, aki a kezdetetektől itt volt és van most is… Pusztán azért a fenti gondolat, hogy Gábor légy szíves ne kérdőjelezd, meg azt mennyire vagyok képben a szerveren történt eseményekről!

Talán kezdjük innen: „mielőtt eljutunk az ASG királyságig” Rengeteg jó és szervezett klán alakult ki a szerveren csak egyet kettőt említek… Atlasz aminek egy részéből később a trs lett… A Kaze… a Grimm klánok…a GH… de sokáig tudnám sorolni! A lényege a mondandómnak a fent kiemelt klánok és a GMF avagy most már WWU család kapcsolata lenne!

Nem titok, mert miért is lenne… Szövetségi tárgyalások folytak mindegyikkel a szerver más más időpontjában vagy szebben fogalmazva előrehaladottságának függvényében! Miért lényeges ez ha esetleg nem látnád mert pl… az Atlasz szövetség… amit én gőzerővel támogattam sőt az elsőt én kötöttem velük de a második már nem jött létre, mert valamit leírtatok Gerával és foggal körömmel ragaszkodót is ehhez. De menjünk tovább GH klán… Stratégiából csillagos 5 volt a klán… kész tervekkel és minden eszközzel, ami a megvalósításához szükséges, de… Ismét egy tett ígéret miatt és az akkor már felére csökkent taglétszámmal küzdő ASG, nem köt konszenzust! Idézlek: Az ASG megmarad önálló klánként a WWU mellett a szerver végéig!

Végül mindenkit lekezelve rendre intve a vezérkari fórumon egy másik megállapodást felrúgva „aminek előzményeiben titeket helyeztünk előtérbe” felveszed a közös ellenfelünk játékosait, hogy esélyt adj nekik!? Ne is haragudj… Én már akkor is bontani akartam… nem is értem miért… De valaki ismét mellétek állt! Nem írom ide ismét kicsoda… na mégis, hát Gera… Csakhogy ne legyen vége hadat üzentek! Aztán itt is kiemeled, hogy csak inaktívat foglal a WWU meg mi jelentgetünk a szupportnál….

Segítek olvasni a sorok között…

Azokat az inaktívakat te veted fel a királyságba a közös ellenfelünktől…Senkit nem büntet a Support ha nem követ el semmit ( szerintem mindenkinek feltűnt, hogy az említett személy ki volt tiltva) Vitatkozol itt a semmiről… Nem látod a fától az erdőt… hónapokkal ezelőtt megírtam neked a vezérkari fórumra ezt a háborút… Nem is írtam csak azt az 1 bejegyzést… biztos megtalálod csak hát olvasd a bekezdés címsorát még egyszer…

Zárógondolatként annyit… Megbuktattad a saját királyságod… Ezért senki más csak te vagy egyedül felelős…Ne Gerát vagy a WWU-ból bárkit okolj csak magadat…
Ha mentek sörözni szólj én is megyek de aldaront is felveszem valahol… Ő a V27 szerver győztes csapatának teljes értékű tagja lesz remélhetőleg… Elég rossz stratéga lehet egy olyan játékban, amit ezért játszunk…
 

DeletedUser18465

Vendég
Fentebb erről írtam... Miért vette fel a trs menekülteket ? Miérteket írtam és most minket hibáztat mert banyek merünk foglalni :)
ne ez már kicsit nevetséges...
nem is tudom ki írta meg ricsinek, hogy gyerekek ebből a szerver végén háború lesz áhh haggyuk is feleslegesen nem hergelem fel magam mert már fáj a fejem h ennyit filózok olyan dolgokon amin már nem éri meg gondolkodni :(
Lehet kéne tényleg 1-2 sör vagy több, vagy még több ;) ;) és a vagy még többre szavazok :)
 

DeletedUser17710

Vendég
+- gratula

Gratulálok a világ méltó befejezéséhez!
Gratulálok az olyan vezéreknek, akik, már szinte anyanyelvi szinten beszélik a magyart; lenyűgöző, hogy csak néha ilyednek meg, nem is beszélve arról, hogy a vezériben csak egyszer szólnak hozzá a témához!


S mennyire másabb ez a szerver, mint a többi! Öröm ide jönni olvasni. A nyertes klán tagjai méltósággal viselkednek.
milyen jó látni, hogy a megszokott szupportozós, jelentgetős világoktól mennyiben más itt minden!
Kicsit irigykedem, a sok intelligens játékosra, akik nem baknák meg az anyj**** is az eredményéért, felnőtt emberként tudnak veszteni és nyerni! Ez kérem a Vhuszonhéééééét!

Nagyon sajnálom, hogy nem tudtok jönni a v32-re, s tiszta szívből kívánom nektek, hogy ez az élvezetes világ még évekig folytatódjon!
Nyugodtan verjétek a mellkasotokat tovább, s ha kérhetem közben adjatok ki hangot is: uff, vagy ungalabunga pukk-pukk


A másik oldal pedig szopogasson egy kis süvegcukrot, ha túl keserű lett a szája íze!
Ez a fórum, nem hiszem, hogy azért lett létrehozva, hogy a kínlódásotokra élvezkedjenek a győztesek, mert más úgy sem telik tőlük!
Örömmel nézik, hogy mit össze szenvedtek, s mulatnak rajtatok, mint hülye gyereken ecccer!
Számon kérni őket, olyan felesleges, mintha egy prostin azt kérnéd számon, hogy mennyi ffival hált! Max. sajnálkozna, miközben te azon szörnyülködnél, hogy mennyivel is. :))

Gratuláltam már?

folytassátok zavartalanul.
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
:DDDDDDDDDD
Na ez tetszett. :DD

Csak azért hogy aldaront megint piszkálhassam, szólok hogy semmivel sem vagytok különbek, mint a TrS-esek. A mi szemünkben ti (GH) ugyanolyan menekültek vagytok mint a tiétekben a TrS tagjai. Ezt egyszerűen nem értem, hogy miért hangoztatjátok hogy a közös ellenféltől vettünk fel néhány tagot, amikor a WWU konkrétan a közös ellenfélből nem pár embert, hanem konkrét egy egész klánt vett fel. De gondolom itt megint én vagyok a hülye és a kettő között nem lehet párhuzamot húzni. Oktassatok ki, várom! :)
 

DeletedUser17710

Vendég
Bravó!!!

Bravó!!!

Komolyan mondom itt az egész magyar szerver megszégyenítése folyik!!!

Miért nem lehet ezt a fórumot a rendeltetésének megfelelően használni???

Nézzetek már magatokba! Veszekedtek sértegetitek egymást.....

Itt klánhovatartozás nélkül lehetne segíteni, tanítani, ismétlem SEGÍTENI, TANÍTANI a játékra a másikat.

Senki nem tökéletes!!! Mindenki tanulhat a másiktól!!! Meglehetne beszélni sok jó dolgot ami később a hasznunkra lehetne!

De ami itt folyik hát enyhén szólva is a gyalázat kategóriájába tartozik!

ismétlem SEGÍTENI, TANÍTANI
De ami itt folyik hát enyhén szólva is a gyalázat kategóriájába tartozik!
Komolyan mondom itt az egész magyar szerver megszégyenítése folyik!!!
Bravó!!!
Miért nem lehet ezt a fórumot a rendeltetésének megfelelően használni???
Nézzetek már magatokba! Veszekedtek sértegetitek egymást.....
Itt klánhovatartozás nélkül lehetne segíteni, tanítani,
Bravó!!!
Bravó!!!
Bravó!!!
 

DeletedUser18465

Vendég
:DDDDDDDDDD
Na ez tetszett. :DD

Csak azért hogy aldaront megint piszkálhassam, szólok hogy semmivel sem vagytok különbek, mint a TrS-esek. A mi szemünkben ti (GH) ugyanolyan menekültek vagytok mint a tiétekben a TrS tagjai. Ezt egyszerűen nem értem, hogy miért hangoztatjátok hogy a közös ellenféltől vettünk fel néhány tagot, amikor a WWU konkrétan a közös ellenfélből nem pár embert, hanem konkrét egy egész klánt vett fel. De gondolom itt megint én vagyok a hülye és a kettő között nem lehet párhuzamot húzni. Oktassatok ki, várom! :)

De valamivel különbek vagyunk :) tudunk csapatban együttdolgozni, és ne firtassuk most miért mentünk át a WWU-ba :D Talán azért mert nyerni akarunk ? Veletek amugy sem volt jó a kapcsolatom mint klánnal aki hozzátok ment sajnálom főleg Whiskeyt igazi rátermett játékos neki nem egy olyan klánba lenne a helye mint Ti ne vegyétek sértésnek de tényleg nem sértegetek ma senkit de azért ami a szívemen a számon... De lemerem fogadni örültetek volna még több olyan tagnak aki átmegy tőlünk !!!!!!
nem oktatlak ki mert farmolnom kell :D
alma:
kicsit az anyukázás durva volt, de csak picit... nem hiszem egy játék miatt az anyukánkat kell szidni, oké értem hogy csak képletesen írtad, de egy picit erős volt :D
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Ezt végig kelet olvasnom „késztetést éreztem” + mert Gerát én elértem telefonon… Folytatom is mert csak, és még ki is kívánkozik!
Kezdeném, hogy én ki is vagyok, de csak pár tőmondatban épp azért, hogy a hipotézis ne verjen szöget senki pici fejébe! Szóval: A (V27) GMF egyik alapító vezére vagyok… Nem Ricsi egy másik egy olyan, aki a kezdetetektől itt volt és van most is… Pusztán azért a fenti gondolat, hogy Gábor légy szíves ne kérdőjelezd, meg azt mennyire vagyok képben a szerveren történt eseményekről!

Talán kezdjük innen: „mielőtt eljutunk az ASG királyságig” Rengeteg jó és szervezett klán alakult ki a szerveren csak egyet kettőt említek… Atlasz aminek egy részéből később a trs lett… A Kaze… a Grimm klánok…a GH… de sokáig tudnám sorolni! A lényege a mondandómnak a fent kiemelt klánok és a GMF avagy most már WWU család kapcsolata lenne!

Nem titok, mert miért is lenne… Szövetségi tárgyalások folytak mindegyikkel a szerver más más időpontjában vagy szebben fogalmazva előrehaladottságának függvényében! Miért lényeges ez ha esetleg nem látnád mert pl… az Atlasz szövetség… amit én gőzerővel támogattam sőt az elsőt én kötöttem velük de a második már nem jött létre, mert valamit leírtatok Gerával és foggal körömmel ragaszkodót is ehhez. De menjünk tovább GH klán… Stratégiából csillagos 5 volt a klán… kész tervekkel és minden eszközzel, ami a megvalósításához szükséges, de… Ismét egy tett ígéret miatt és az akkor már felére csökkent taglétszámmal küzdő ASG, nem köt konszenzust! Idézlek: Az ASG megmarad önálló klánként a WWU mellett a szerver végéig!

Végül mindenkit lekezelve rendre intve a vezérkari fórumon egy másik megállapodást felrúgva „aminek előzményeiben titeket helyeztünk előtérbe” felveszed a közös ellenfelünk játékosait, hogy esélyt adj nekik!? Ne is haragudj… Én már akkor is bontani akartam… nem is értem miért… De valaki ismét mellétek állt! Nem írom ide ismét kicsoda… na mégis, hát Gera… Csakhogy ne legyen vége hadat üzentek! Aztán itt is kiemeled, hogy csak inaktívat foglal a WWU meg mi jelentgetünk a szupportnál….

Segítek olvasni a sorok között…

Azokat az inaktívakat te veted fel a királyságba a közös ellenfelünktől…Senkit nem büntet a Support ha nem követ el semmit ( szerintem mindenkinek feltűnt, hogy az említett személy ki volt tiltva) Vitatkozol itt a semmiről… Nem látod a fától az erdőt… hónapokkal ezelőtt megírtam neked a vezérkari fórumra ezt a háborút… Nem is írtam csak azt az 1 bejegyzést… biztos megtalálod csak hát olvasd a bekezdés címsorát még egyszer…

Zárógondolatként annyit… Megbuktattad a saját királyságod… Ezért senki más csak te vagy egyedül felelős…Ne Gerát vagy a WWU-ból bárkit okolj csak magadat…
Ha mentek sörözni szólj én is megyek de aldaront is felveszem valahol… Ő a V27 szerver győztes csapatának teljes értékű tagja lesz remélhetőleg… Elég rossz stratéga lehet egy olyan játékban, amit ezért játszunk…

Szia!

Komolyan mondom Te nem is a V27 ről írsz. Bár mentségedre legyen írva valószínűleg nem voltál mindíg képben.

Klánokat sorolsz fel..... és hangoztatod hogy az "ASG Királysága" megbukott.... kérlek mond az általad magasztalt és felsorolt klánok közül ki áll még?

Nézd Én nem mondom hogy vér profi vagyok mert a mai napig lövésem sincs hogy pl a fiók-kezelő hogyan is működik. Viszont amit 1 éves játék-tapasztalattal elértem azt nem sokan tudják felmutatni.

De

Akár hogy is csűritek csavarjátok a dolgot hogy az ASG áruló nem mondhatjátok hogy az.

Miért lenne áruló? Fel vett 9 TrS tagot??? Bocsánat csak 7-et. Ti egy egész ellenséges Klánt!!!

Azt mondjátok hogy gerinctelenek vagyunk hogy így felbontottuk a szövetséget??? Azt miért nem mondjátok hogy Ti hajszoltátok bele???
Vagy is bocsánat azért vannak olyan WWU-s játékosok akik ezt mondják!!!
Mai napig kémetek van és olvassátok a fórumunkat! (ezt Ti írtátok) Én nem "alkalmazom" ezeket a szánalmakat.

Az ASG támadta meg a szövetség alatt a WWU-t... nem is azok Ti voltatok!

Szankció nélkül Vezéri beleegyezéssel az ASG foglalt barbárokat a WWU területén... bakker azok is Ti voltatok!

Egy ASG vezér levele került nyilvánosságra amiben gyávának és száj-karatézos bandának hordja le az ASG-t..... hát ezek is Ti voltatok!

De mindez ha nem lenne elég a supportos dolog biztosan becsületes húzás volt. Miért is??? Ja mert Ti csináltátok.

És biztosan kidumáltuk a suppnál magunkat.... Igen persze a suppnál már ki is lehet. Nekünk biztosan!

És most nézük tovább az erkölcsi oldalát ennek a földig lehordott ASG Királynak. Szinte mindegyik jelentősebb WWU-s játékost helyettesítettem. Maradjunk annyiban hogy nem tudok semmit a tiltott scriptekről, a szándékosan életben tartott fiókokról, a belső nézeteltéréseitekről.

Biztosan

Aldaron is még az "eredeti". Tutira mert akkor be másolnám ide azon levelét amiben utálatát fejezi ki irányotokba.
Divinus Carolus fiókjában sem a harmadik tulaj van már hetek óta. Pedig Maya egyértelműen leírta hogy befejezi, érdekes Máté azért még foglal. (Maya jó fej volt.)
A WWU belterületén lévő védőket küldözgető fiókok sincsennek szándékosan életben tartva.

De hát az ASG nem mehet a supphoz!

Na nem azért mert nem lenne oka, hanem mert Én megtiltom!

Ha mindezeket normálisan és alaposan megvizsgáljátok akkor mondjátok hogy SENKIK, GERINCTELENEK, ÁRULÓK vagyunk!

Én meg azt és nagyon sokan akik nem is a v27-en játszanak, hogy le rohanhattok elvehetitek az összes falunkat, DE e szervernek a valódi győztese az ASG! Erkölcsileg mindenképp!!

Aldi Én a helyedben nem is írogatnék ha egy háborús játékban nem egyszer nem kétszer elfutnék egy gyengébb játékos elől.

És még valami amit ide leírtam mindent tudok bizonyítani.
 

DeletedUser

Vendég
ismétlem SEGÍTENI, TANÍTANI
De ami itt folyik hát enyhén szólva is a gyalázat kategóriájába tartozik!
Komolyan mondom itt az egész magyar szerver megszégyenítése folyik!!!
Bravó!!!
Miért nem lehet ezt a fórumot a rendeltetésének megfelelően használni???
Nézzetek már magatokba! Veszekedtek sértegetitek egymást.....
Itt klánhovatartozás nélkül lehetne segíteni, tanítani,
Bravó!!!
Bravó!!!
Bravó!!!

Teljes mértékben igazad van!!! Én szégyenlem is hogy idáig fajult!
Nem mentegetem Magam mert aktív részese vagyok.
De egy jó darabig próbáltam "egyensúlyban" tartani ezt a topicot. Én sem vagyok Isten. Bár Aldi szerint ...félistenke... :D
 

DeletedUser18465

Vendég
na szval :D :D
A kém először is egy nagyon jó elhitetés szerencsére, imperial4 annyira megvezethető, hogy bevette, hogy a babar az elefánt létezik a KH-ban és veletek van :D tehát a kémes sztori kilőve :D Ja és neki jelzem Meglett Titlva h beszéljünk másoljam be a szövegét ? MEGTILTANI holott szabad az az ember, azt csinál amit akar...

Fiókok szerintem nem vagyunk lükék h ne irassuk át azokat nem ugy mint Ti :D bocsi
eredeti még eredetibb vagyok mint régen legalább felspanoltok itt külsőn és ezzel még többet akarok s mégtöbbet :D

Miértne mehetnétek ? elzavarnak titeket ? vagy netán nem is fogadnak bennetek ?
Miért tiltod meg az embereknek, h menjenek supphoz ? diktatúrában csinálnak ilyet, aki elhiszi magáról felsőbbrendű a többitől demokráciában nehéz lenne érvényesülni igaz Gábor ? meghiszem azt...
sajnos vannak ilyen államok a világban és lesznek is...

hagyjuk már a gyengébbet erősebbet Gábor, egyszerűen nem vagyok bolond, h miattad menjek 100 órákat nem érsz ennyit számomra... sztem te sem nézel engem semmibe a játékban akkor miről beszélünk ? nem vagyunk egymásnak szimpik... ennyi
 

DeletedUser18465

Vendég
Teljes mértékben igazad van!!! Én szégyenlem is hogy idáig fajult!
Nem mentegetem Magam mert aktív részese vagyok.
De egy jó darabig próbáltam "egyensúlyban" tartani ezt a topicot. Én sem vagyok Isten. Bár Aldi szerint ...félistenke... :D

Számomra lassan teljessé válsz :D
 

DeletedUser

Vendég
Miért tiltod meg az embereknek, h menjenek supphoz ?

Ha feléred ésszel akkor talán...talán felnőlsz közénk. ;)
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
közétek nem akarok :D soha inkább eretvágok :D

Én lennék az első aki eret vágna ha közénk tartoznál... :D
Azért az élet korodat megkérdezhetem, ne haragudj?! Kíváncsi vagyok hogy csak lelkileg maradtál meg 12 éves szinten vagy tényleg nem vagy több.. :D
 
Fent