=wwu= vs asg

DeletedUser

Vendég
Részlet aldaron profiljából
V27
"gerinctelen" szinonimái:

sunyi, kétszínű, képmutató, alakoskodó, álnok, alamuszi, alattomos, orv, csalárd, galád, álszent, számító, patkány, fondorlatos, köpönyegforgató, ravasz, sumák

piszkos, romlott, züllött, feslett, kicsapongó, rossz vérű, könnyűvérű, erkölcstelen, szégyentelen, szabados, szabad szájú, feslett erkölcsű, könnyelmű, gátlástalan, szemérmetlen, illetlen, frivol, ledér, csapodár, alávaló, galád, becstelen, hiteltelen, felelőtlen, hazug, rosszindulatú, jellemtelen, gáncsoskodó, sportszerűtlen, tisztességtelen, megbízhatatlan, aljas

Remélem magatokra találtok király :D
te vagy ezek közül a legnagyobb :hankey::hankey: kupac
Szerencsére messze vagytok :joy:

IGEN EZEK vagytok TI, tisztelet a kevés kivételnek!!!

TE NORMÁLIS VAGY????
 

DeletedUser18465

Vendég
Szerkesztettem!!!

Magadra vetted ?
Nem kéne
Nem Te leszel a középpontba megint, nem generálsz megint vitát... Csak azt nem értem, miért kell rögtön magadra venned ? magadra ismersz a szavak között ? Légyszi mutass rá arra az egy szóra kérlek melyikre ismertél magadra (köszi)
V27-es accomon van ?
NEM
V33-as fórumra írd már legközelebb mert összezavartál és hirtelen nem tudtam melyik profilomon van már kint ez 5 napja :)
Ja, szóval igen... Duzzogni nem ér tudod ;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18465

Vendég
Egosita vagy sztem vagy csak kicsit túl sok volt a gumicukorka...
annyira nem vagy tisztában az életemmel és azt hitted most nagy poént sütöttél el
HÁT nem :D De nyugodtan...

csak nevetek kiskirály :D (lány)
 

DeletedUser18465

Vendég
Amúgy örülök h magadra találtál de akkor miért kellett bemásolni az egészet, ennyire unatkozol ? :D nem volt elég a támadás ? xDDD
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Spoiler címe v27, gerinctelenre annyi szinonimát másoltál netről, ami kimeríti a szókincsed, majd oda írod hogy remélem magatokra ismertek király?
Ja ez nem rólunk szól.

#1 Kiírom profilomra, hogy szánalmas dolog falunevekkel üzengetni
#2 Max egy-két nap múlva leveszem
#3 Pár perccel később falunevekkel üzengetek
NEEEM célzás, ilyen fogyatékos gyerek NYILVÁN nem játszik se itt, se v27-en. :)
IGEN EZ VAGY TE!!!44!4négy

Ez se rólad szól, csak poénból kiírtam ikszdédédédé
 

DeletedUser18465

Vendég
Részlet az esti meséből !


A 150 pont alattiak legyenek szivesek belehúzni a fejlődésbe!

Tudom sokan dolgoznak, de ha elég aktívak akkor már minimum 160 pont felett kellene járniuk!

Akik nem fejlődnek azoknak nem engedélyezem a segítség nyújtást!!!
Ne azok szenvedjék már meg, hogy a lustábbaknak jó legyen akik tesznek a klánért!!!

Lehet most szidni meg minden de pont leszarom!!!

Ide az ASG nyerni jött!!! Tessék ezért mindent megtenni!!!

Dongábor
The King of Asgard

Ha már Te is hát én is :D
 

DeletedUser18465

Vendég
Imzs. is megjött hiányoltam az fejed ebből a szép királyos képből családi fotót engedtek ?
vagy az tilos és nem megengedett a királyságban :O :(
 

DeletedUser

Vendég
De figyelj már, Te magad nem tudod hogy mit beszélsz!!! :D

Mert egyik hozzászólásodban elismered hogy király/vezér vagyok valamint jó munkát végzek (persze előtte kaptál 10 nuke-t)

Aztán mikor rossz jegyet kapsz a suliba és büntit kapsz azonnal az egész világ az ellenséged! Mindenki szemét aki nem pátyolgat, nem ért veled egyet! :)

Komolyan mondom a 20 éves fiam nem volt 5 évesen ennyire szellemileg alultáplált! :D :D :D
 

DeletedUser18465

Vendég
Részlet az esti meséből !


A 150 pont alattiak legyenek szivesek belehúzni a fejlődésbe!

Tudom sokan dolgoznak, de ha elég aktívak akkor már minimum 160 pont felett kellene járniuk!

Akik nem fejlődnek azoknak nem engedélyezem a segítség nyújtást!!!
Ne azok szenvedjék már meg, hogy a lustábbaknak jó legyen akik tesznek a klánért!!!

Lehet most szidni meg minden de pont leszarom!!!

Ide az ASG nyerni jött!!! Tessék ezért mindent megtenni!!!

Dongábor
The King of Asgard

Ha már Te is hát én is :D


Kiemélném:

Ide az ASG nyerni jött!!! Tessék ezért mindent megtenni!!!
Gábor mindent ? ezt hogy érted ? :D
meg, nyerni ? ezt lementettem 3 hónap múlva rákukkantok újra
 

DeletedUser

Vendég
Erre kukkants inkább:

Nem neked szólt az üzenet
Látom azért valóban nem a nagyságodat akarod megmutatni De mondom nem neked szólt az üzenet, sajnálom h ezt is magadra vetted
Ha bármit kiirok légyszíves kommentelj alá, akkor jól is alszok persze, azért fél szemem a KH-n na meg persze rajtad
De nyugodtan képviseld, nem vagy rossz vezér/király és ezt semmi hátsó szándékkal nem mondom... lehet nem vagyunk puszipajtások de jó vezető vagy elismerem a munkád, de megvan a véleményem rólad Maradjon ennyiben

Ja hogy ezt nem is Te írtad? :D
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Háháhá el tudom képzelni ahogy a múltkori beszélgetésünk óta elhatároztad hogy ezt fogod mondani és vártad a megfelelő alkalmat hogy végre elsüthesd. Keresek kekszet ha gondolod :)
Az fejem milyen királyos képben van benne? Küld má' el légyszi, érdekelne. :)
 

DeletedUser18465

Vendég
De figyelj már, Te magad nem tudod hogy mit beszélsz!!! :D

Mert egyik hozzászólásodban elismered hogy király/vezér vagyok valamint jó munkát végzek (persze előtte kaptál 10 nuke-t)

Aztán mikor rossz jegyet kapsz a suliba és büntit kapsz azonnal az egész világ az ellenséged! Mindenki szemét aki nem pátyolgat, nem ért veled egyet! :)

Komolyan mondom a 20 éves fiam nem volt 5 évesen ennyire szellemileg alultáplált! :D :D :D

én ide szórakozni járok mint egy discóba :)
Te kezdted most is a vitát azt nem értem ez neked miért jó ? :D Én annyit nevetek rajtatok eskü betennék egy kezdő embert az aSg be hozzátok kajak kilépne 10 perc mulva :D
persze erre az ASG történelmébe (mert történelme van ha valamelyik klánnak van az az ASG )
egyszerűen annyit nevetek rajtatok h nekem ez szórakozás feldobjátok az estémet ilyen csodás írásokkal és annyira jó olvasni ahogy ide jön Imzs is és elkezdi itt mondani a magáét, felbecsülhetetlen érzés esküszöm
 

DeletedUser18465

Vendég
Erre kukkants inkább:

Nem neked szólt az üzenet
Látom azért valóban nem a nagyságodat akarod megmutatni De mondom nem neked szólt az üzenet, sajnálom h ezt is magadra vetted
Ha bármit kiirok légyszíves kommentelj alá, akkor jól is alszok persze, azért fél szemem a KH-n na meg persze rajtad
De nyugodtan képviseld, nem vagy rossz vezér/király és ezt semmi hátsó szándékkal nem mondom... lehet nem vagyunk puszipajtások de jó vezető vagy elismerem a munkád, de megvan a véleményem rólad Maradjon ennyiben

Ja hogy ezt nem is Te írtad? :D

nem tagadom :D de lehet a duálom írta hoppááá :D
 

DeletedUser18465

Vendég
nem vagytok álmosak nekem a könnyeim kicsordulnak a nevetéstől rajtatok :D :D :D
és ez álmossághoz vezet :D meg amugy is késő van :D nem gondoltam h ennyire jó estém lesz köszönöm nektek :D
 

DeletedUser

Vendég
Fogsz még Te a v33-on is "sambázva" menekülni (ha már disco-t emlegeted) másik klánba mint ahogy a WWU-ba tetted itt a v27-en! :D :D :D
 

DeletedUser18465

Vendég
amúgy annyit hozzátennék és nem mondok nevet...
beszéltem én a társaitokkal, és Ő/Ők alátámasszák sztem hogy én ezt csak szórakozásképp csinálom amit itt művelek ha a modik úgy gondolják törlik vagy tiltanak hát tiltsanak külsőről de azért én nem 5 éves emberke vagyok lehet a Ti szemetekben igen de a ti véleményetek érdekel a legkevésbé :D szval ez engem felvidít ha idejövök mert Ti asg-sek szerettek beszólogatni nekem de annyiraviccesen írjátok le Főleg Te gábor hát nevetek xD na cakát jóéjt fórum :)
 

DeletedUser18465

Vendég
Fogsz még Te a v33-on is "sambázva" menekülni (ha már disco-t emlegeted) másik klánba mint ahogy a WWU-ba tetted itt a v27-en! :D :D :D

Tervezem már csak az ASG-t kell megkérdeznem de ugye ott Ti vagytok így nem sok kedvem van...

de már ott is hallom védekezni kell :D :D
 

DeletedUser

Vendég
amúgy annyit hozzátennék és nem mondok nevet...
beszéltem én a társaitokkal, és Ő/Ők alátámasszák sztem hogy én ezt csak szórakozásképp csinálom amit itt művelek ha a modik úgy gondolják törlik vagy tiltanak hát tiltsanak külsőről de azért én nem 5 éves emberke vagyok lehet a Ti szemetekben igen de a ti véleményetek érdekel a legkevésbé :D szval ez engem felvidít ha idejövök mert Ti asg-sek szerettek beszólogatni nekem de annyiraviccesen írjátok le Főleg Te gábor hát nevetek xD na cakát jóéjt fórum :)


Ejj a fenébe... :(

Ne menekülj már el! :) Légysz légyszi légyszi!!!! :D

Ha tudom hogy berágsz nem bántalak! :D :D :D
 
Fent