=wwu= vs asg

DeletedUser18465

Vendég
Csak nem fellőtték a pizsit? :D

nem vok függő mint te h non stop itt legyek KH-n bocs... van életem, nem csak a KH, tudod... :D
De az h neked a KH mindened mert ugye valakinek uralkodni is kell ha már az életben nem tud megnyilvánulni :)
haverok barátok DISCO :D
na jóéjt álmodjatok arról h szervert nyertek az még szép is de csak álom :D
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Mivannn ? hihetetlenek vagytok ti asg-sek, ki járatja le magát ? mi derül ki azta a mocskos kutya eget...
milyen elbújok, mivan ? Te érted mit írtam egyáltalán ?
Nem gondolkodik helyettem senki de ti annyira szerettek kötöszködni meg fölényeskedni most is
hihetetlen milyen emberek vannak... Veletek az élen... még a végén mi leszünk a szemetek mert mertünk támadni titeket háborúban meg... áhh felesleges ilyenen felidegesíteni magam mert miattatok nem éri meg

"szval ez engem felvidít ha idejövök mert Ti asg-sek szerettek beszólogatni nekem de annyiraviccesen írjátok le"
Legutóbb is sértődés volt a vége, akármennyire próbáltad meggyőzni magad hogy te itt jól szórakozol :DDD
 

DeletedUser

Vendég
amúgy annyit hozzátennék és nem mondok nevet...
beszéltem én a társaitokkal, és Ő/Ők alátámasszák sztem hogy én ezt csak szórakozásképp csinálom amit itt művelek ha a modik úgy gondolják törlik vagy tiltanak hát tiltsanak külsőről de azért én nem 5 éves emberke vagyok lehet a Ti szemetekben igen de a ti véleményetek érdekel a legkevésbé :D szval ez engem felvidít ha idejövök mert Ti asg-sek szerettek beszólogatni nekem de annyiraviccesen írjátok le Főleg Te gábor hát nevetek xD na cakát jóéjt fórum :)


Tudok róla hogy Impivel társalogsz! :D És nem öt hanem 15 évesnek gondolunk! :D :D De ezt már írtuk....a fenébe.... :)
 

DeletedUser18465

Vendég
"szval ez engem felvidít ha idejövök mert Ti asg-sek szerettek beszólogatni nekem de annyiraviccesen írjátok le"
Legutóbb is sértődés volt a vége, akármennyire próbáltad meggyőzni magad hogy te itt jól szórakozol :DDD

Mert jól szórakozom és én nem vok sértődékeny engem ritkán lehet felhúzni de menjetek már ti is asszony nem vár az ágyban vagy gyerekek
vagy erre sincs időtök a KH-n kívül ? :D
vagy barátnő, család haverok ? :D
 

DeletedUser18465

Vendég
Tudok róla hogy Impivel társalogsz! :D És nem öt hanem 15 évesnek gondolunk! :D :D De ezt már írtuk....a fenébe.... :)

Impi nagy forma nagyon bírom a srácot :D :D
nem csak vele ne aggódj nem csak vele dumálgattam sajnos az utóbbi napokban nem volt rá időm de felkersem majd

arról meg nem tehetek h sz~r a felfogásod és nem tod megjegyezni h 19 éves leszek de ha nem jut el az agyadig akkor az gáz na jóéjt mostmár tényleg
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Mert jól szórakozom és én nem vok sértődékeny engem ritkán lehet felhúzni de menjetek már ti is asszony nem vár az ágyban vagy gyerekek

Excuse me? Ez csak számomra nem tűnik értelmes mondatnak? Ha értelme van is, az ok-okozati összefüggést nem találom benne. :D
Mindenesetre nem fogok elkezdeni itt magyarázkodni hogy mikor vagyok klánháború közelben, maradjunk annyiban hogy te biztosan többet, mint én :D
 

DeletedUser

Vendég
ImZs. hagyd már!!! Hát nem látod, hogy nem képes megérteni? :D
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Dehogynem, de szeretem nézni a vergődését, ahogy próbálja elhitetni magával hogy ő milyen jól szórakozik rajtunk :DD
 

DeletedUser18465

Vendég
Értem én a kis poént csak kár h ezeket sem veszem magamra
na aludjatok Ti is, vagy még megy támadás felétek , mert felém jön 16 nemes csak úgy... nem sok logikát értek benne, de biztos van mit ellőni mert felesleges az van mindig :D
 

DeletedUser18465

Vendég
Dehogynem, de szeretem nézni a vergődését, ahogy próbálja elhitetni magával hogy ő milyen jól szórakozik rajtunk :DD

én tényleg jól szórakozom xDDDD
lehet te próbálod elhitetni magaddal h ijj de jól megmondtuk aldaronnak ezazz de nagy csávó vagyok/unk
és nevetek rajtatok ha hiszed ha nem :D :D
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Elbírsz aludni majd a könnyes szemektől? Végül is itt már könnyesre nevetted magad, nem?
Mondogasd csak tovább hogy jól szórakozol, mondjuk amikor az ember már kínjában röhög mert nem tud mást csinálni akkor nem hinném hogy jól szórakozik. :D
 

DeletedUser

Vendég
Úgy vélem szükséged van még egy kis dotációra mielőtt ágyba zavarnának! :)
 

DeletedUser18465

Vendég
Aham írjatok majd reggel elolvasom
Imzs. annyira jó h jobban tudod ezt is nálam, oké legyen neked igazad, felőlem...
engem nem zavarnak az ágyba Gábor :)
reggel olvasok, nyugodtan beszélgessetek itt nem akarok zavarni
Jóéjt :D
 

DeletedUser

Vendég
ALDIIIIIIII !!!! Nem akarunk elűzni!!!! Maradj még egy kicsit!!!! Olyan üde színfoltja vagy ennek a fórumnak mint azok az általad említett kupacok! :D :D :D
 
Fent