=wwu= vs asg

DeletedUser18484

Vendég
Mond,miert nem jossz a klanunkba, ha mar ennyire hianyzunk neked? :D
 

DeletedUser18465

Vendég
Gábor nem venne be soha brühüüü :( :( :( és nem merek ráírni mert a végén még elátkoz :D
 

DeletedUser18392

Vendég
figyelmeztetés

Kérlek, tartózkodjatok az ilyen jellegű, parttalan "beszélgetésektől".
Előre is köszönöm.
 

DeletedUser18465

Vendég
haha :D
"Csak" ez tetszik, nem baj Gábor elég neked az, hogy nem nyersz szervert illetve nem fogsz talán soha az ASG-vel, oda erősebb csapat kéne, de hát ugye te jobban tudod ezt mint király, mi csak "alárendelt" személyek vagyunk, de ugyanolyan bolha vagy az elefánton mint én vagy az ASG többi tagja, csak elhiszed, hogy valamit letettél az asztalra, holott ha nincsen a csapat a hátad mögött meg ugye a =WWU= szövetség, szerintem soha nem jutottatok volna el eddig a végjátékig... Még hogy az ASG beírta magát a történelembe a klánháborúban ?!?! nem látom semelyik oldalon, abba a bizonyos "könyveben", Gábor te csak túlságosan öntelt vagy illetve túlságosan elszálltál magadtól, ha akkora vezér vagy ejjj bocsánat király, akkor előbb gondolkodsz mielőtt háborúba viszed a csapatod, és igen pár embernek Te tetted tönkre a játékát a sok éjszakázás miatt (nincs helyettes, és nem egy ember írta ezt nekem) ugye a címkézés, folyamatos támadások miatt... Sajnos ha hiszed ha nem, miki simán lehetett volna akár top 1 de nem mert Te "király" vagy és jobban tudod ezeket a tagoknak semmi beleszólása ebbe mert diktatúra van nálad !!!!! és azt is lkemerem fogadni ez csak azért csináltad h még nagyobbnak hidd magad és vesztes helyzetből is nyertesen hozd ki Saját magad, mert a saját érdekeidet fontosabbnak tartottad mint a klánét... lemerem fogadni majd azt mondod a szerver végén... Igen drága ASG-s társaim mi mertünk lépni mi mertünk hadba lépni a csúf gonosz WWU-val szemben mert ez az ASG a királyság ami minden klánt letud győzni ha akar (álmában se) hagyjuk Gábor öntelt egoista ember vagy sok ember megmondta és jöhetsz te itt a saját elméleteiddel meg, hogy így az ASG úgy az ASG... ha nincsenek a tagjaid illetve azok akik tisztelnek Téged valamennyire soha a büdös életben nem jutsz el a végjátékig...
nem akarom sorolni kiknek a játékát tetted tönkre ezzel... elhitetve, hogy nyertek mikor az arma idején a fél klánotok sárga volt (erős túlzás :) ) miki simán lehetett volna top nyugodtan de kiderült h csak barbizabáló volt és egyedül nem képes már egy 3000 támadásos sorozatot kivédeni holott voltak védői, támadói, nemesei... de ugye az osztási engedélyetek sem volt meg, de ezt most hagyjuk mert akkor is mi voltunk ganyék, hogy hogyan mertük megtenni... amikor nekünk volt igazunk...
Kár h még mindig azt hiszed Te vagy a legnagyobb ember aki beírta magát a történelembe, röhej már ezen is csak nevetni tudunk :D

Királyom meghajolnék előtted de becsípődött a hátam...
gondolom mit fogsz erre reagálni :D :D majd elolvasom ha lesz időm :D :D
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm az elismerést, bár a tiédre vagyok a legkevésbé rászorulva.

Gondolom most is rossz jegyet kaptál a suliba...... :D :D :D

Becsípődött a hátad.... menj orvoshoz! Bár neked nem a hátaddal kellene dokihoz fordulni.... :D

De amíg elsétálsz az orvosi rendelőhöz tégy fel magadnak pár kérdést (feltéve ha képes vagy rá)

1 Hol a híres GH klánod....akikkel megszavaztattátok hogy harcoltok a WWU ellen vagy olvadtok?
Meg sem lepődöm hogy a tagság a háborúra szavazott de te és a vezér társaid inkább a tagságotok véleményét sz.rba véve menekültetek a WWU-ba.

2 Miki már akkor nem akart top1 lenni mikor közel 1 millával az első volt még... de kérdezd meg Zsici-től hisz Neki megírta még akkor hogy nyűg neki ez.

Elősször azt hittem valóban poénkodsz itt és a kölcsönös oltogatás csak szórakozás, de a fentébb írt kirohanásod nyilvánvalóvá tette számomra hogy nem gyenge kissebbségi komplexusod van.

Nem kell téged oltani, hiszen oltod te saját magad.

Tényleg menj el szakemberhez mert gondok vannak veled fiatal felebarátom.

Ezt viszont senki nem vitathatja el tőled:

A V27-es világ idézete:

"...szerencsére ilyenkor lesüllyedtek az én szintemre..."
Aldaron
2015
 

DeletedUser18465

Vendég
Gábor, 5 éves vagyok... nem járok még suliba... :)

ja tudod nagyon fáj bekentem voltarennel de nem hat (sajnos)
feltettem magamnak pár kérdést képzeld...
1. ha felnövök, mi leszek (király akarok lenni Magyarországon)
2. mi lesz a Norvég-Magyar ?
3. miért szakított tavaly Dobó Kata és Gulyás levente (pedig hogy összeillettek mondtam is a csoportársaimnak)
4. miért kis vonat a jelem az oviba, miért nem focilabda ? :(
ja tudod ezeken elgondolkoztam :( szólok az óvónéninek, változtasson ezeken :(

A híres GH klánom, hát nem is tudom, ha megtalálod szólj kérlek, én erre szorulok rá (köszi előre is)

Te beszélsz szavazásról ? haha Te semmit nem szavaztatsz meg, mert te vagy a "király" és te ugye kiteszel egy klánt és máris leszavazod a többieket, csak tudnám kik nyomtak rá arra a gombra, hogy igen Dongábor legyen a király mert annyira jó fej meg annyira érti a dolgát igaz nem is ismertem (1 éve kh-zol ?) de ja látom, jó lenne igaz semmi múltja, de jövője lesz (vagy nem )
vagy szavaztatok, hogy igen mekkora királyság swag yolo lenne ha a WWU ellen hadba lépnék ??? ahhh majd mi leszünk a fsza gyerekek
persze utánna sírtok mikor foglaljuk sorra a falvaitokat és még ti mondjátok h erőfölénybe vagyunkm gyere megvigasztallak van nálam 100-as zsepi (ami WC papír) szóval csak ne sírjatok, mert Ti akartátok, nem MI !!!!!
Szóval Te csak ne beszélj itt nekem szavazásról mert Te kb önkényuralmad viszi vesztébe a klánt
látom V33-on is már a ti nevetek van a háborús listán, pedig még el sem indult a szerver :D :D ahhh hagyjuk is komolyan mondom mert rosszabb mint a hupikék törpikék hókuszpókusszal... (bocsi 5 éves vagyok, csak ezeket nézem... ja meg az a Hófehérke biztos láttad Te is, kedvenceim, tiszta romantikus mikor a sírban megcsókolja a herceg azt a lányt hát úgy meghatódok olyankor direkt bekészülök zsepivel előre persze, ami már taknyos, hogy még taknyosabb legyen :) )

ez a mikis kifogás kb olyan mikor már látja a vesztét az ember inkább meghátrál... (mint mikor az oviba nyakon cserdítem Petikét Ő is hátrál, vagy mikor Tibikét állszirten pöckölöm, hát Ők hátrálnak, Terrorba tartom ott is a népet mert miértne ?! bocsi én ilyen verekedős tipus vagyok :( )

Hinni a templomban kell, régen a királyok odajártak, azt ugye tudod ?! (csak egy tipp felebarátomnak, még ilyenkor is jót akarok Neked)

"nem gyenge kissebbségi komplexusod van" egy "S" a kisebbségi !
 

DeletedUser

Vendég
"nem gyenge kissebbségi komplexusod van" egy "S" a kisebbségi !

Látod iq fighter ovis ezt sem tudod miért írtam helytelenül...:D

Szaladj a supp-hoz te is. Bár mivel a valódi értelmét nem tudod így feljelenteni sem tudsz.

Na de szavaztatok.... és biztosan arra jutottatok hogy jobb az a taktika amit Mohamed szultán művelt 1456-ban Nándorfehérvárnál
mint sem Zrínyi Szigetvárnál.

Te is biztosan Mohamedre vagy büszke.....

Na hanyagolj kis gyermeteg... majd ha értelmileg megütöd az emlősök szintjét akkor meghallgatlak. Mert ugye Én Király vagyok. Te pedig.....szürke árnyékodból sem tudsz kilépni.
Mert hiszen: Aquila non fugit Manibus!

A V27-es világ idézete:

"...szerencsére ilyenkor lesüllyedtek az én szintemre..."
Aldaron
2015
 

DeletedUser18465

Vendég
De tudom 2 s betűt ütöttél véletlenül, megesik ha figyelmetlen az ember, bocsi király

Te amúgy annyira nem veszed észre magad, h egyáltalán nem sértesz meg ilyenekkel, sőt ezek leperegnek :D de öröm látni h ennyire leragadtál az "oltásoknál"
lassan többet tudsz rólam mint bárki más ebbe a Klánháborúban, igazán büszke lehetsz erre is :)

írhatsz ide bármilyen nyelvet, csak a google fordítónak köszönheted ezt is ;) csak tudod magyar "király" vagy és mégis elkezdessz itt prédikálni annyira feleslegesen és megint témától eltávolodva... túl sokat terelsz Gábor... kiszedet a szövegből azt ami legkevésbé fontos :) nem kéne szerintem beszéljünk itt a munkásságodról :D mert ugye kakiból várat nehéz... de neked sikerült a szép két kezeddel ezt is megépíteni amennyire meglehet...
Csak a kaki lebomlik egy idő után...


szale alaikum

ki szalad a supphoz ? :D :D hallod, te miről beszélsz ? nem jelentettem senkit még ebben a játékban szerintem... Téged se, mert a végén még el kell dobni a koronád, ami egy forintot nem ér, na meg persze az a képzeletbeli... valami nem oké sztem h elhiszed király vagy... :confused:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
A Klánod harcolni akart------------------te mégis futottál inkább! Ergó MENEKÜLT VAGY!!!

Szapulhatsz, mocskolhatsz-------------az ASG SZABAD FÜGGETLEN KLÁNKÉNT SAJÁT EREJÉBŐL NEM ALJAS ALKUK ÁRÁN FÜGGETLENSÉGÉT SOHA FEL NEM ADVA VÉGIG VISZI ELSŐ SZERVERÉT!!!

Nem tudok rólad semmit mert nem is kell...nem érsz annyit. A latin közmondást is erre írtam.

De te mindent elmondasz magadról...ezzel biztosan:

A V27-es világ idézete:

"...szerencsére ilyenkor lesüllyedtek az én szintemre..."
Aldaron
2015
 

DeletedUser18465

Vendég
hallod, ez annyit jelent nekem, amit sikeresen kitettetek a profilotokra is, mint ha egy légy berepült volna a házba és lecsapom...
szerinted érdekel, h minden leveled alá kirakod ezt ? NEM

hallod nem kell fáradnod kijelölni + Caps lockkal írnod az egész szöveget értem én a lényegét... :)

A klánod nem akart harcolni---------------------- CSAK TE (kb)
te is szapulhatsz mocskolhatsz, aljas alkuk ??? ugye most csak nevettetsz ? azta, hallod a végén esküszöm elutalom neked a 300pp-t amit nyerünk (nehogy elhidd) :D :D Függetlenek vagytok ? hallod Gábor ezt ugye nem komolyan írtad ? szövetségbe voltál a WWU val szinte játék 3/4 szakaszában :D :D milyen függetlenségről beszélsz Te és még a TrS-el is lepaktáltál volna amikor a WWUval összezördültél... milyen függetlenségről beszélsz te ???
 

DeletedUser18465

Vendég
ja meg ez a szabadságmánia... ki nem állhatom tényleg ez a nyugati civilizáció egyetlen olyan meghatározó szava amit elhitettek a világgal h szabadok vagyunk, meg így-úgy... Hol van ezen a világon szabadság ? nézz róla pár videót a neten h mi is az a nagy szabadság... az a semmi kb mindenre engedélyt kell kérned az hol szbadság ? és ez a Te "királyságodban" is szabadságnak nevezd mikor a tagjaid még azt se mondhatják nem akarnak háborúzni máris nem szabadság... szabadon foglalhatnak ? Te szabod azt is meg nekik... szabadon sem dönthettek arról, hogy akarnak e háborút ellenünk hagyjuk már a szabadságmániás elméleted...
 

DeletedUser18484

Vendég
Aldaron!
Ugye te is tudod,mennyire nincsen igazad?

Elsosorban is itt a vegjatekban,es ha meg vesztesre allva is,de meg mindig egy klan elen all.Mig ti Gh-sok menekultek vagytok csak.
Az ASG igenis fuggetlenul jatszotta vegig ezt a szervert,meg ha 3/4-det a WWU-val szovetsegben,de szovetsegben es nem olvadva.Es igenis kepes lett volna a TRS-el is lepaktalni,csak hogy tudja megorizni a fuggetlenseget,pedig akkor is volt mod arra,hogy olvadjon be a WWU-ba.
Azt az infot meg vegkepp nem tudom honnan szedted,hogy a klanunk nem akart harcolni.Joparan voltunk akik a harc mellett dontottunk.Talan kisse tulbecsultuk magunkat,de inkabb harcolva befejezni,mint ulni a baberjainkon es varni a veget unatkozva.
De a tulero azert a szamunkra is tulero,es bizony van hogy neha sirdogalok,hogy nehezen birok ide is meg sok masfele is figyelni,es szamomra sem kellemes ha 600 tamadas jon felem,mikozben anelkul is tul vagyok terhelve.

Aztan meg Miki.Meglatnalak en teged 3000 bejovo tamadas ellen felvenni a harcot.NEki is van csaladja ,munkaja,nem fogja egy jatek miatt tonkretenmi az eletet.Es az is igaz amit Gabor mondott.Miki ketszer akarta abbahagyni a jatekot a vegleges abbahagyasa elott.
Eloszor egy baratomnak akarta atadni a fiokjat,masadjara meg ugy beszeltuk ra mi hogy megis maradjon.

Nehogy a 200 pp pontodat atutald Gabornak!Az a szabadsagotok ara!
De nekem utalhatod :p
 

DeletedUser18465

Vendég
amugy 300 pp, de most ez mind1 :)

migránsok vagyunk ja :) de szerintem a gh-sok sem panaszkodhatnak... ugyanis nyertek jópáran és ez a lényeg...
hát igen végülis szövetségbe tudtátok csak lenyomni az egész világot elvégre ez a legegyszerűbb... (függetlenül)
sztem nem lényeg kitől hallottam, elég az, h sok "szemem" van :D

talán kissé túlbecsültétek: kissé ? :D egy morzsányit csak :) nem igaz, h nem gondoltatok abba bele, hogy annyi falvatok van mint nekünk nuke ?!?! na mind1
Kata én veled nem fogok vitatkozni, egyedül veled nem... egyrészt azért mert ismerlek, és vagyunk annyira jóba sztem :)

hát én arról nem tehetek h nem támadtatok engem sztem :) vagy kérnem kellett volna ? :)
nekem is van családom, barátok akik fontosabbak mint a játék de szerencsém van, hogy a barátaim nagyrésze játszik :)
Kata én veled nem fogok vitatkozni, ezt te is tudod :) ;)
 
Fent