WikinG - A Hősök Sosem halnak :)

DeletedUser

Vendég
Mivel én jelentettem...ezért én tudom az igazat meg a Support!
De megkérdezheted a Supp-ot is ők biztos elmondják neked szívesen! :)
 

DeletedUser

Vendég
Megtenném még 100-szor is :)

De úgy látom nektek felesleges fejtegetnem az Ok-okozat-ot...nem érek annyit, hogy 10 percet szánjak arra az életemből, hogy tisztán lássatok!
 

DeletedUser17487

Vendég
Hát nagy sumákságok vannak a háttérben az tény.
Nem mondanám ha nem látnám a szememmel .

Mivel én jelentettem...ezért én tudom az igazat meg a Support!
De megkérdezheted a Supp-ot is ők biztos elmondják neked szívesen! :)

Itt biztos arról akarsz beszélni hogy milyen korrektűl játszol .
a http://wiking.ucoz.hu oldalán fel van rakva szépen Support háború 2
Te is kivetted a részed a kis mókából nemigaz ?
ja,és dark már szólt hogy csinálja a kövi filmjét amiben a support levelezéseit mutatja meg nekünk talán meglássuk mi az igazság.
Hétfő reggelre ígérte. Én kiváncsian várom :)
És te Fültisztító ?
És Te sajtmacska ? csak azért kérdem ezt Tőled is , mert az imént említetted hogy mi a valóság és hogyan zártátok ki. Remélem igazat beszél itt mindenki . Mert hogy valami sántít az tény mert mindenkinek nem lehet igaza.
itt is sántít valami :
[SPOIL]
vf3hzc8vwkxdw481sqps.bmp

2s708laoq5abx1u6t6t.bmp
[/SPOIL]


Jó játékot mindenkinek !
 

DeletedUser16036

Vendég
6-napja kizárva és még mindig zöld?
Velem se volt máshogy.
Hivatalos ok: Ellenőrzés/Vizsgálat alatt van az acc. :)
 

DeletedUser17491

Vendég
Erzsicica,ha annyit mondok,hogy szere... ?
Illegális scripteket használ. És tagadhatod,de ez igy van,erre felteszek bármit :)

Én nem avatkozok az ilyen ügybe,de azt tudom,hogy engem is zártak már ki ok nélkül.
A hivatalos ok meg olyan volt,hogy könnybe lábadt a szemem :)
Ha a supp téved,annak mindig mi isszuk meg a levét,nem ők.
Ha mi tévedünk akkor is mi isszuk meg a levét.

Akkor mi ebben a korrekt?
 

DeletedUser11748

Vendég
ja,és dark már szólt hogy csinálja a kövi filmjét amiben a support levelezéseit mutatja meg nekünk talán meglássuk mi az igazság.
Hétfő reggelre ígérte. Én kiváncsian várom :)

Ebből is gondosan kivágja majd a saját minősíthetetlen megnyilvánulásait? Pedig anélkül nem annyira élvezetes olvasmány. Vagy itt is azt játsza majd, hogy a válaszokhoz utólag ír olyan kérdést, ami a saját igazát bizonyítja?

6-napja kizárva és még mindig zöld?
Ha bejelentkezik, azt akkor is aktivitásnak jelzi a rendszer (tehát bezöldül), ha semmi mást nem tud csinálni, mint a kizárásáról szóló üzenetet nézegeti.
 

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39
Erzsicica,ha annyit mondok,hogy szere... ?
Illegális scripteket használ. És tagadhatod,de ez igy van,erre felteszek bármit :)

Én nem avatkozok az ilyen ügybe,de azt tudom,hogy engem is zártak már ki ok nélkül.
A hivatalos ok meg olyan volt,hogy könnybe lábadt a szemem :)
Ha a supp téved,annak mindig mi isszuk meg a levét,nem ők.
Ha mi tévedünk akkor is mi isszuk meg a levét.

Akkor mi ebben a korrekt?

Buknád amit felteszel,mert nem használ illegális scriptet.
Annyiszor jelentették már és itt van.
egyszer zárták ki,pár napra de akkor is utólag elnézést kértek mert egy játékbeli hiba miatt volt a gond,nem script miatt.
Amennyit őt már jelentették,és vizsgálták,szerinted nem vették volna észre ha valami nem stimm?? :)
 

DeletedUser10079

Vendég
Megnéztem Darky videóit.
Kedves Supporterek, egyáltalán miért vártatok eddig a globál bannal? Én már évekkel ezelőtt kipenderitettem volna a szűrét, annyi róható fel a számlájára...

I. videó:
-Csak édes*****nak(az an*ád valamiért automatikusan kicsillagozódott, gondolom mások nem rendeltetésszerűen használják...), illetve a barátnődnek adtad meg a telefonszámod, na meg persze egy ismeretlennek aki egy online játékon keresztül csengetett a telefonszámodért. Igen,mi meg mind hülyék vagyunk. Normál ember használ magán és munkahelyi telefont/számot, egyiket csak a barátoknak családnak adja meg, másikat pedig pl ilyen esetekben. Na most,vagy nincsenek barátaid,munkahelyed édes*****on és barátnődön kivül semmilyen emberi kapcsolatod, vagy ferditesz.
-A videóban leirt definició az életbeli fenyegetésre: "Élet, vagy vagyon elleni tettek, cselekmények kilátásba helyezése verbálisan". Kifelejtetted a pszihikai és fizikai egészség megkárositására vonatkozó cselekmény kilátásba helyezését is.
A videóból idézve: "...azért bannolt mert azt mondtam facebookon hogy lehet hogy fájni fog a hasa ha megharagszom..."
Utalás jövőbeli fizikai egészséget megkárositandó cselekményre, amennyiben magára haragit(azaz nem úgy cselekszik ahogy te akarod/szeretnéd) = fenyegetés.

III. videó.
Nem néztem végig, mert a levelezések homályosak, az én szemem meg már nem a régi, illetve annyira nem vagyok rákattanva a témára.
Viszont amit láttam, hogy minősithetetlen jelzőkkel illeted a supportot(való életben ha ilyeneket mondasz az ellened eljáró birónak/biróságnak, bizony szép kis büntetést kapsz), meg ami vicc, ultimátumot szabsz ki nekik. Tehát ebben a videóban semmi olyat nem láttam, ami a suppot komprumittálta volna, hanem saját magad minősitetted le.

Személyes véleményem:
Inkább köszönetet kell modnanod, hogy végleg eltiltottak a játéktól, mivelhogy nagyon úgynézki, hogy komoly függővé váltál és semmilyen társadalmi normának nem felel meg a videókban tanúsitott magatartásod, illetve megnyivánulásaid.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser10079

Vendég
Jó pár éve olvasom a sok maszlagot amit összehord itt külsőn, úgyhogy tisztelem a suppot, hogy volt türelmük eddig megtűrni.

Mondjuk azzal nem dicsekszik, hogy a khs pályafutását közönséges multis(több multi fiókja volt)ként kezdte...Dehát mindennek megvan a maga szépség hibája. Normális ember ha megnézi az utolsó videóját ahol lep*cs*zi a suppot(és még sok ilyen és ehhez hasonló jelzőt használt),akkor alapból elitéli.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Jó pár éve olvasom a sok maszlagot amit összehord itt külsőn, úgyhogy tisztelem a suppot, hogy volt türelmük eddig megtűrni.

Mondjuk azzal nem dicsekszik, hogy a khs pályafutását közöséges multis(több multi fiókja volt)ként kezdte...Dehát mindennek megvan a maga szépség hibája. Normális ember ha megnézi az utolsó videóját ahol lep*cs*zi a suppot(és még sok ilyen és ehhez hasonló jelzőt használt),akkor alapból elitéli.

Tudod mi a baj?
Azt vettem észre, hogy a játékosok nem az igazságot keresik, nem érdekli őket, hogy valójában mi folyik.

Eldöntik, hogy én X ember mellé állok és ha igaza van ha nem akkor is az ő véleményét fogom osztani. Persze ez szép gesztus..
A másik variáció, hogy én X ember ellen vagyok és itt is tök mindegy mi az igazság én ellene vagyok és kész.

Ezek ilyen berögződött dolgok, ahogy észrevettem.

Én próbálom mindig megmutatni az igazságot, utána járni a dolgoknak és ha kell bocsánatot is tudok kérni, ha nem volt igazam...és ezt már nagyon kevés emberben látom itt..sajnos!
 

DeletedUser17450

Vendég
Darkynak a legnagyobb baja az, hogy megrögzött játékossá vált és nem képes elfogadni, ha olyan dolog miatt jelentik, ami szabályt sért. A viselkedése miatt kizárják, de ezért természetesen nem ő a hibás, hanem mindig más. Ez az élete és most elvették tőle??? Menjen másik világra, ahol nincs olyan játékos, aki ellen mer neki szegülni és nem jelenti fel a Suppnál azért, amit tesz éppen, vagy tett. Egy ideig én voltam a hibás a dolgokért. Aztán a Support és Én. Most már trióba toljuk a Supporttal.

Fel nem foghatom a WikinG klán játékosainak gondolkodását. Szép és jó dolog a hűség, de NEM minden áron. Miért is kell egy olyan Vezér alá tartozni, aki szabálytalanságok tömkelegét követi el? Nézzük meg kocsitor hozzáállását.

Amikor nálunk volt, így-úgy mi voltunk a legjobbak neki, mert védtük az ellentől stbstb. Most: A WikinG klán korlátai és dark agymosása után már nem vagyunk mások, csak egy utolsó szennyedék klán. (Valami ilyesmivel illetett munket...) Miért is vagyunk azok? Azért mert okosan kifoglaltunk a térkép szélére és újrakezdük (Restart) birodalmunk felépítését? Esetleg azért, mert Dark beharangozta, hogy milyen gonoszak vagyunk? (Természetesen azért vagyunk gonoszok, mert kimentünk a szélére szervezetten, mikor az AWA-WikinG federáció elárult minket és hátbatámadott és ezt napvilágra is hoztam)!!!<--- ez az igazi indok, ami miatt a játékosaik utálnak minket, ami megint nem más, mint az igazság!

Fül és más olyan WikinG tag, akik lépni mertek, azoknak minden tiszteletem. A maradéknak már meg is üzentem, hogy: Bukjatok dicsőséggel! (Persze, aki meggondolja magát átléphet, ha van ilyen, a többiért sajnos nem tehetek semmit, ahogy a társaim sem)
 

DeletedUser

Vendég
Buknád amit felteszel,mert nem használ illegális scriptet.
Annyiszor jelentették már és itt van.
egyszer zárták ki,pár napra de akkor is utólag elnézést kértek mert egy játékbeli hiba miatt volt a gond,nem script miatt.
Amennyit őt már jelentették,és vizsgálták,szerinted nem vették volna észre ha valami nem stimm?? :)

Tudod, csalni sok fajta módon lehet, és ha ügyes vagy nagyon nehezen szúrják ki és vannak olyan dolgok is amiket lehetetlen kiszúrni.
Pl.:
Van 2 géped kettő külön internettel. Mindegyiken viszel egy fiókot. Csalsz, hogy veszik észre? Ha tudják sem lehet ellene mit tenni, ezek ilyen dolgok...

Szere... hogyan ***zt ki napi 25.000 falut több hónapon keresztül? Számolgass kicsit és gondolkodj...Számold ki hány mp van egy nap...stb. Még egy dual fióktól is szinte lehetetlen...

De a csalásban is van becsület és persze a kockázat mindig ott van.
 

DeletedUser16581

Vendég
Erzsicica,ha annyit mondok,hogy szere... ?
Illegális scripteket használ. És tagadhatod,de ez igy van,erre felteszek bármit :)

Túl sokat azért ne tegyél rá, elveszítenéd. :)

Úgy szeretem, mikor az emberek szent meggyőződéssel állítanak olyasmit, amihez valójában semmi közük. Nincs is egyszerűbb módja azon tények elfogadásának és feldolgozásának, hogy vannak nálunk jobbak, ügyesebbek, több idővel rendelkezőek, mint rájuk sütni, hogy mind csalnak. De ilyen az emberi természet - min is lepődnék meg -, amíg a mi gyerekünk a legszebb hogyan is lenne elvárható, hogy normálisan kezeljük a saját egónkon esett sérüléseket... Márpedig attól, hogy valamit folyton ismételgetünk, még nem válik igazzá. A tegnapi célpontom is átnevezte a falvait "PrémP. Duo-s Csalo"-ra. Szomorú, hogy ez visz nyugalmat valaki lelki világába.
 
Fent