WikinG - A Hősök Sosem halnak :)

DeletedUser14104

Vendég
OMG párszor elmondtad hogy eleged van a külsőből jót is nevetem rajta, ezt írtad 2-3 napja is, amúgy meg a másik topicba minek törölted a háeszeidet?
Értem hogy fáj az igazság....

Tudjuk elég gáz hogy majdnem 300-an vagytok 73 játékosra, arra a 73 játékosra akikből kb 5-en tudnak játszani szerinted!
 

DeletedUser17491

Vendég
Túl sokat azért ne tegyél rá, elveszítenéd. :)

Úgy szeretem, mikor az emberek szent meggyőződéssel állítanak olyasmit, amihez valójában semmi közük. Nincs is egyszerűbb módja azon tények elfogadásának és feldolgozásának, hogy vannak nálunk jobbak, ügyesebbek, több idővel rendelkezőek, mint rájuk sütni, hogy mind csalnak.


Légyszives :) Persze igaz,hogy egész nap gép előtt ülsz,de használsz illegális scripteket.
Pl ott van az a hogy is hivják,mondd már...Ami elküldi magától a támadást az adott időpontban?
Nemis várom el,hogy itt a support szeme láttára bevalld :p
De szinte nemis Te játszol,hanem a botjaid.Te csak adod nekik az infókat,ők végzik a dolgot :)
Nem kell bevallanod,én tudom.És tudod honnan?

Te magad mondtad ;)
 

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39
Ugyanmár,hagyjuk :) Persze,mindig beáll a vonatnál a nuke után pontosan,ugye? Mert olyan ügyes..
Meg egyszerre több faluban is.A jószágokat etessétek.
TUDOM,hogy használ illegális scriptet. És tudjátok ti is. Mindenki azt mond amit akar.
Te meg csak fényesre.

Dani,mond meg Majának,hogy én nyaltam fényesre a hátsódat ha kérdezi :D
A kiemelt részre pedig egy megjegyzés:A támadásszervezőről még nem hallottál??
Nagyszerű holmi,és mit tesz isten teljesen legális,és erre is használható,nem csak támadásra. :)

Ugye Sajtmacska a támadásszervezőt még szabad használni büntetés nélkül??
 

DeletedUser16581

Vendég
Ugyanmár,hagyjuk :) Persze,mindig beáll a vonatnál a nuke után pontosan,ugye? Mert olyan ügyes..
Meg egyszerre több faluban is.A jószágokat etessétek.
TUDOM,hogy használ illegális scriptet. És tudjátok ti is. Mindenki azt mond amit akar.
Te meg csak fényesre.

Tanulj meg játszani és neked is menni fog. Nem kis munka van abban, hogy jókor menjen jó helyre védelem. Gondolom te képtelen vagy rá, ezért tartod lehetetlennek. Aki meg tudja csinálni, az meg finoman szólva is mosolyog rajtad.

Légyszives :) Persze igaz,hogy egész nap gép előtt ülsz,de használsz illegális scripteket.
Pl ott van az a hogy is hivják,mondd már...Ami elküldi magától a támadást az adott időpontban?
Nemis várom el,hogy itt a support szeme láttára bevalld :p
De szinte nemis Te játszol,hanem a botjaid.Te csak adod nekik az infókat,ők végzik a dolgot :)
Nem kell bevallanod,én tudom.És tudod honnan?

Te magad mondtad ;)

Milyen kár, hogy nem találtál ki valami hangzatos nevet, lehet hitelesebb lett volna... :) Mondtam valaha ilyet? Mikor, hol, kinek? Tudsz bármit is bizonyítani, vagy csak mocskolódsz? Várj, igazad van, vannak olyan eszközeim, aminek adok infókat, az pedig dolgozik: támadástervező, visszaidőzítés- és vágáskalkulátorok, nyersanyagelosztó. Csakhogy ezek egyéni beállításoknak megfelelően optimalizálnak és KH-barát (értsd BB-kód) formában adnak eredményt. Micsoda vétek, lőjjetek le.
 

DeletedUser17450

Vendég
Ugyanmár,hagyjuk :) Persze,mindig beáll a vonatnál a nuke után pontosan,ugye? Mert olyan ügyes..
Meg egyszerre több faluban is.A jószágokat etessétek.
TUDOM,hogy használ illegális scriptet. És tudjátok ti is. Mindenki azt mond amit akar.
Te meg csak fényesre.

Simán be lehet állni a nukeok mögé védőkkel. Nem olyan ördöngősség. Én pl úgy csinálom, hogy az erősítésnél az OK gomb mellett szugerálom a jobb alsó sarokban az órát. Előtte twstats-on kiszámolom, hogy mikor kell indítani és a megfelelő pillanatban elindítom.

Általában véve sikerülni szokott. Egy kis ész és gyors net kell hozzá. Ez az egésznek a titka.:)

Ugyan ezt csinálom a nemesvonatba való beálláskor is. Vagy:
Opera. 5-os gomb. Az egyik ablakot lekicsiníti, a másik pedig ott van alatt. Ilyenkor a kis ablkakban az OK gomb van, a nagy ablakban pedig a visszaszámláló.(Általában 3 kis ablakot nyitok meg és a megfelelő pillanatban 2-es + ENTER-rel igyekszem legalább 1 csapattal beállni a támadó nemesek közé). Általában sikerül. Ennek is a jó net a kulcsa és egy kis találékonyság.:) Nem hiszem el, hogy ha valaki meg tudja csinálni ezeket, azonnal csaló, mivel tudom magamról, hogy én sem vagyok az!!!!!!
 

DeletedUser16581

Vendég
Először kicsit meglepődtem, azt hittem a védelmemre akartál kelni... Az utolsó mondat azonban mindent helyrerakott :D
 

DeletedUser17450

Vendég
Először kicsit meglepődtem, azt hittem a védelmemre akartál kelni... Az utolsó mondat azonban mindent helyrerakott :D

Miért? Hiszen éppen hogy nem ellened beszéltem.:D

Annyit írtam, hogy ezeket én is meg tudom csinálni, tehát nem vagyok csaló.:D Ergo, te sem vagy az.
 

DeletedUser16581

Vendég
Jó-jó, tudom én, csak gúnyolódtam. :D És mi a helyzet akkor, ha valamit nem tudsz megcsinálni...? :p
 

DeletedUser17450

Vendég
Mármint ha elvétem a beállást? Akkor egyszerűen megpróbálok ráfoglalni, ha nem megy, akkor szétkatázom a fontos épületeket.:D
 

DeletedUser16581

Vendég
Konkréten nem a vágásra gondoltam most, hanem általánosságban... Mi a helyzet akkor, ha valami olyannal találkozol, amit nem tudsz megcsinálni / amit nem csináltál még? Említetted, hogy amit meg tudsz te is csinálni, az nem lehet csalás. Következik-e ebből, hogy amire nem vagy képes, az csalás?
 

DeletedUser17450

Vendég
Természetesen nem. Legalábbis nem feltétlenül csalásnak mondanám. Így nem tudom megmondani, hogy mit tudok megcsinálni és mit nem, mivel konkrétumot nem mondtál. Én első körben semmire sem mondom, hogy csalás, mivel mindent meg lehet precízen csinálni.
 

DeletedUser16581

Vendég
Ami legálisan elérhető, az nem biztos, hogy úgy is lett elérve. Én nem zárnék ki "én meg tudom csinálni, tehát tuti nem csalás" alapon semmit. Kaszparovot meg tudták verni egyesek. De ha Kaszparov játszik egy online partit majd kikap, akkor szerintem hiba lenne "Kaszparov verhető" indokkal azonnal legitimizálni az eredményt. Ahogy hiba lenne holmi jött-ment doppingos futóra 9.60-as 100m után azt mondani, hogy "Bolt is megfutotta, akkor meg?". Bár lehet magam ellen beszélek, de attól, hogy te tudsz vonatot vágni, biztos hogy szabályos minden vonatvágás? Nem csak a negatív ítélkezés lehet elhamarkodott.

Ez igaz Erzsicica kijelentésére is. Mire alapozva állít biztosan bármit is arról, hogy mit vagy mit nem használok? Rendben, hogy ismer valamennyire, látta már sok írásom, képes megítélni gondolatiságom alapján... de mindez elég lenne? Nagyon kevés ember van, aki biztosan állíthat bármit is a játékommal kapcsolatban, márpedig bármilyen fájó, ő nem tartozik közéjük. :) Mindez persze nem jelenti azt, hogy nem lehet igaza, sőt, arra mindenképp elég az ismeretségünk, hogy jóval közelebb álljon az igazsághoz, mint sokan mások.

Egyébként a vágásodra visszatérve: az elgondolás egyike az elfogadható megoldásoknak, a megvalósítása viszont (számomra) már picivel körülményesebb a kelleténél. Sokak persze ezzel is beérnék már.
 

DeletedUser17491

Vendég
Dani,mond meg Majának,hogy én nyaltam fényesre a hátsódat ha kérdezi :D
A kiemelt részre pedig egy megjegyzés:A támadásszervezőről még nem hallottál??
Nagyszerű holmi,és mit tesz isten teljesen legális,és erre is használható,nem csak támadásra. :)

Ugye Sajtmacska a támadásszervezőt még szabad használni büntetés nélkül??

Légyszives ne nézz hülyének,lábtörlő néni :)
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Szebúsztok barátaim! Hirét vettem,hogy van a külsőn élet!! :eek:
Bran barátom szerintem arra gondolt, hogy ha megy Rád mondjuk 1000 támadás (ami gondolom megesett itt,amilyen helyen voltál),hogy akkor hogy tudod elvágni mindegyik vonatot,mikor van amelyik szinte egyszerre ér be,pl ha reggel 8:00ra megy az akció.
De én ilyen dolgokba nem avatkozok,ahhoz túl sokat tudok ! :)


Danidelon,hogy állsz a falvaimmal? Remélem gondozod őket,a bútorokat mindig le kell porolni!


Viszont Darky a minap rámírt skypeon. Ha már ottvolt gondoltam megkérdem mi volt ez az egész.
Ő képekkel támasztotta alá az igazát, itt külsőn viszont csak szavakat látok. De mindegy is,nem éri meg foglalkozni vele,
ez olyan mint a suliban. Mindig a tanárnak van igaza, akkor is ha nem!


De jól esik látni,hogy van végre élet a külsőn! :cool:
 

DeletedUser16581

Vendég
Szebúsztok barátaim! Hirét vettem,hogy van a külsőn élet!! :eek:
Bran barátom szerintem arra gondolt, hogy ha megy Rád mondjuk 1000 támadás (ami gondolom megesett itt,amilyen helyen voltál),hogy akkor hogy tudod elvágni mindegyik vonatot,mikor van amelyik szinte egyszerre ér be,pl ha reggel 8:00ra megy az akció.
De én ilyen dolgokba nem avatkozok,ahhoz túl sokat tudok ! :)


Danidelon,hogy állsz a falvaimmal? Remélem gondozod őket,a bútorokat mindig le kell porolni!


Viszont Darky a minap rámírt skypeon. Ha már ottvolt gondoltam megkérdem mi volt ez az egész.
Ő képekkel támasztotta alá az igazát, itt külsőn viszont csak szavakat látok. De mindegy is,nem éri meg foglalkozni vele,
ez olyan mint a suliban. Mindig a tanárnak van igaza, akkor is ha nem!


De jól esik látni,hogy van végre élet a külsőn! :cool:

Jujj, ha valaki azt gondolja, hogy vágást előkészíteni csak a beérkezés körüli pillanatokban lehet, annak van még mit elsajátítania... :) Jött már sok támadás egy időre, csakhogy volt 36-40 órám felkészülni rá. Nem egy olyan vonat akadt, amit beérkezése előtt bő másfél nappal már ki is húzhattam a teendők listájáról.

A falvaid megvannak, köszönik szépen, bár fogalmam sincs melyik van még nálam, volt arrafelé is egy kis cserebere a kényszerpihenőm alatt... :D

Ahogy a szavakat lehet manipulálni, úgy a képeket is. Amilyen módon viselkedett Darky előtte - de főleg utána, már az önmagában hiteltelenné teszi a szavát.
 

DeletedUser17450

Vendég
Szebúsztok barátaim! Hirét vettem,hogy van a külsőn élet!! :eek:
Bran barátom szerintem arra gondolt, hogy ha megy Rád mondjuk 1000 támadás (ami gondolom megesett itt,amilyen helyen voltál),hogy akkor hogy tudod elvágni mindegyik vonatot,mikor van amelyik szinte egyszerre ér be,pl ha reggel 8:00ra megy az akció.
De én ilyen dolgokba nem avatkozok,ahhoz túl sokat tudok ! :)


Danidelon,hogy állsz a falvaimmal? Remélem gondozod őket,a bútorokat mindig le kell porolni!


Viszont Darky a minap rámírt skypeon. Ha már ottvolt gondoltam megkérdem mi volt ez az egész.
Ő képekkel támasztotta alá az igazát, itt külsőn viszont csak szavakat látok. De mindegy is,nem éri meg foglalkozni vele,
ez olyan mint a suliban. Mindig a tanárnak van igaza, akkor is ha nem!


De jól esik látni,hogy van végre élet a külsőn! :cool:


Kérlek tegyél be pár képet nekünk és ne mond, hogy kitörölted őket! Akkor van alapja annak, amit mondasz. Másképp csak Darkfannak néz mindenki.
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Minek kockáztassak egy kitiltást? :)
Mindenki azt hisz amit akar.
És legkevésbé a te véleményed érdekel,kedves dudli. Ha jól tudom elég sok közöd van neked is ehhez.
Vártam már mikor alkotsz valami maradandót,és mivel a játékban nem megy,gondoltam,hogy valami ilyesmivel állsz elő :D
 

DeletedUser17450

Vendég
Képet kértem, nem kifogást!

Azért, mert képet teszek fel, egy bizonyítékot, még nem kapsz bannt.
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Inkább lassan átírom csevegőre :)[/COLOR]
 
Fent