WikinG - A Hősök Sosem halnak :)

DeletedUser17450

Vendég
Túl sokat azért ne tegyél rá, elveszítenéd. :)

Úgy szeretem, mikor az emberek szent meggyőződéssel állítanak olyasmit, amihez valójában semmi közük. Nincs is egyszerűbb módja azon tények elfogadásának és feldolgozásának, hogy vannak nálunk jobbak, ügyesebbek, több idővel rendelkezőek, mint rájuk sütni, hogy mind csalnak. De ilyen az emberi természet - min is lepődnék meg -, amíg a mi gyerekünk a legszebb hogyan is lenne elvárható, hogy normálisan kezeljük a saját egónkon esett sérüléseket... Márpedig attól, hogy valamit folyton ismételgetünk, még nem válik igazzá. A tegnapi célpontom is átnevezte a falvait "PrémP. Duo-s Csalo"-ra. Szomorú, hogy ez visz nyugalmat valaki lelki világába.

Add át a kedvesednek, hogy a mai napig várom Honfoglalózni.:D
 

DeletedUser

Vendég
Tudod mi a baj?
Azt vettem észre, hogy a játékosok nem az igazságot keresik, nem érdekli őket, hogy valójában mi folyik.

Eldöntik, hogy én X ember mellé állok és ha igaza van ha nem akkor is az ő véleményét fogom osztani. Persze ez szép gesztus..
A másik variáció, hogy én X ember ellen vagyok és itt is tök mindegy mi az igazság én ellene vagyok és kész.

Ezek ilyen berögződött dolgok, ahogy észrevettem.

Én próbálom mindig megmutatni az igazságot, utána járni a dolgoknak és ha kell bocsánatot is tudok kérni, ha nem volt igazam...és ezt már nagyon kevés emberben látom itt..sajnos!

Ohh... Ez nagyon jól meg lett fogalmazva és nagyon igaz is! Respect!
 

DeletedUser16581

Vendég
Tudod, csalni sok fajta módon lehet, és ha ügyes vagy nagyon nehezen szúrják ki és vannak olyan dolgok is amiket lehetetlen kiszúrni.
Pl.:
Van 2 géped kettő külön internettel. Mindegyiken viszel egy fiókot. Csalsz, hogy veszik észre? Ha tudják sem lehet ellene mit tenni, ezek ilyen dolgok...

Szere... hogyan ***zt ki napi 25.000 falut több hónapon keresztül? Számolgass kicsit és gondolkodj...Számold ki hány mp van egy nap...stb. Még egy dual fióktól is szinte lehetetlen...

De a csalásban is van becsület és persze a kockázat mindig ott van.

Az, aki két gépen, két nettel két fiókot visz, az bele is fog dögleni. Az élmezőny, akik komolyan veszik a játékot, gyakran még egy fiókot is sokallnak.

Másrészt. El kell szomorítsalak, de nem ***ztok ki napi 25.000 falut. Sőt, még 10K fölé is ritkán megyek. Ritkán látom a "***zd ki a legtöbb falu" jutalmat. Ezzel szemben a nyersanyagosat annál sűrűbben, de annak egészen mások az okai. Nagy terület, rendezett barbárok, konkurencia hiánya, sok csapat. Napi 1-2 körrel is jön 60-80M.
[SPOIL]farm.jpg[/SPOIL]
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm, akkor bocsánatot is kérek!

Nem tudom akkor ki ***ztogat ennyi falut naponta de, akkor neki szólt az előző üzenetem.
 

DeletedUser16036

Vendég
Nem szere..-n van a hangsúly. :)

Csak kicsit elkéne gondolkodnia a suppnak hogy hogyis van az hogy hetek(talán hónapok) óta a ki***ztott falvak száma több mint 20.000-30.000 :) hmm jó sok kattintást kell lenyomni a farmkezelőbe naponta. percenként 17-et azaz kb 3-másodpercenéknt 1-támadás? úgy hogy nem alszik nem eszik és csak gép előtt vannak minden egyes nap.
Valaki eléggé függő lehet ugyebár már hetek/hónapok óta :))
 

DeletedUser

Vendég
Túl sokat azért ne tegyél rá, elveszítenéd. :)

Úgy szeretem, mikor az emberek szent meggyőződéssel állítanak olyasmit, amihez valójában semmi közük. Nincs is egyszerűbb módja azon tények elfogadásának és feldolgozásának, hogy vannak nálunk jobbak, ügyesebbek, több idővel rendelkezőek, mint rájuk sütni, hogy mind csalnak. De ilyen az emberi természet - min is lepődnék meg -, amíg a mi gyerekünk a legszebb hogyan is lenne elvárható, hogy normálisan kezeljük a saját egónkon esett sérüléseket... Márpedig attól, hogy valamit folyton ismételgetünk, még nem válik igazzá. A tegnapi célpontom is átnevezte a falvait "PrémP. Duo-s Csalo"-ra. Szomorú, hogy ez visz nyugalmat valaki lelki világába.

Na... Újabb szimpatikus hozzászólás! Csak vannak még itt intelligens emberek és nem csak a "társadalom legalja" (bár azt hiszem nem tökéletesen idéztem:D)! :)
 

DeletedUser

Vendég
Nem szere..-n van a hangsúly. :)

Csak kicsit elkéne gondolkodnia a suppnak hogy hogyis van az hogy hetek(talán hónapok) óta a ki***ztott falvak száma több mint 20.000-30.000 :) hmm jó sok kattintást kell lenyomni a farmkezelőbe naponta. percenként 17-et azaz kb 3-másodpercenéknt 1-támadás? úgy hogy nem alszik nem eszik és csak gép előtt vannak minden egyes nap.
Valaki eléggé függő lehet ugyebár már hetek/hónapok óta :))

Ez egy egyszerű bot programmal lehetséges, de nem okosítok tovább ezzel kapcsolatban senkit, mert még ki leszek zárva mondván: "Biztosan azért tudja, mert ő is ilyet használ!"
(Elnézést de kicsit harapós hangulatban vagyok ma!:D)
 

DeletedUser16021

Vendég
Idézet Didlitől: "Azért mert okosan kifoglaltunk a térkép szélére és újrakezdük (Restart) birodalmunk felépítését? Esetleg azért, mert Dark beharangozta, hogy milyen gonoszak vagyunk? (Természetesen azért vagyunk gonoszok, mert kimentünk a szélére szervezetten, mikor az AWA-WikinG federáció elárult minket és hátbatámadott és ezt napvilágra is hoztam)!!!<--- ez az igazi indok, ami miatt a játékosaik utálnak minket, ami megint nem más, mint az igazság!" Azért a között hogy a megmaradt tagjaitok kimenekültek és az okosan kifoglaltunk között van különbség:) Nem volt más választásotok mert középen szétszedték a klánodat. A másik vastagított részre meg annyit, hogy most ezeknek puncsolsz hogy csatlakozzanak hozzád:) És te papolsz másoknak gerincességről meg becsületes játékról. Gáz....
 

DeletedUser

Vendég
Ezt írtam az előbb pont Mojo..

Eldöntik, hogy én X ember mellé állok és ha igaza van ha nem akkor is az ő véleményét fogom osztani. Persze ez szép gesztus..
A másik variáció, hogy én X ember ellen vagyok és itt is tök mindegy mi az igazság én ellene vagyok és kész.

Ezek ilyen berögződött dolgok, ahogy észrevettem.

Én próbálom mindig megmutatni az igazságot, utána járni a dolgoknak és ha kell bocsánatot is tudok kérni, ha nem volt igazam...és ezt már nagyon kevés emberben látom itt..sajnos!

Te a 2. kategória vagy...
 

DeletedUser17487

Vendég
na még pont jó, hogy az ilyen Fültisztító féle játékosok nincsenek most a klánban.
Az ilyen csalások csak rossz hírünket keltik .
Jó is ha odaát vannak az árnyéknál !
Aki csal az menjen is át oda !
Rossz fiú vagy Fülpiszka ,ejnye-ejnye :)
 

DeletedUser

Vendég
1. ne írogass 2 accból!
2. mert bennt vagyok, az azt jelenti, hogy csalok is?
3. Mikor mutattad ezeket a dolgokat, már akkor is szépen elmondtam, hogy nekem nincs rá szükségem, ott nekem a farmkezelő, meg a kis eszem, bőven elég ez is a Top25-höz, úgy hogy fél évvel később kezdtem.

Már akkor kellett volna téged jelentenem, mikor erre a csalásra biztattál, hogy használd mindenki ezt használja már a klánban stb.
Ekkor lettél először egy senki a szememben, mikor rájöttem, hogy nem tudsz becsületesen játszani...aztán sikerül ennél is lejebb csúsznod.

Dzsangó-t, mert azzal a címszóval hívtad át, hogy a WikinG-ben becsületesen megy a játék.

A megtorlót is egyedül én nem használtam.

Erről ennyit!
 

DeletedUser

Vendég
de mocskosak vagyok pfffúj :( bánom hogy még feljárok ide... sárdobálás az megy még mindig!
 

DeletedUser16036

Vendég
1. ne írogass 2 accból!
2. mert bennt vagyok, az azt jelenti, hogy csalok is?
3. Mikor mutattad ezeket a dolgokat, már akkor is szépen elmondtam, hogy nekem nincs rá szükségem, ott nekem a farmkezelő, meg a kis eszem, bőven elég ez is a Top25-höz, úgy hogy fél évvel később kezdtem.

Már akkor kellett volna téged jelentenem, mikor erre a csalásra biztattál, hogy használd mindenki ezt használja már a klánban stb.
Ekkor lettél először egy senki a szememben, mikor rájöttem, hogy nem tudsz becsületesen játszani...aztán sikerül ennél is lejebb csúsznod.

Dzsangó-t, mert azzal a címszóval hívtad át, hogy a WikinG-ben becsületesen megy a játék.

A megtorlót is egyedül én nem használtam.

Erről ennyit!

2. mert bennt vagyok, az azt jelenti, hogy csalok is?
Csak azt ne mondd hogy ruhát vásárolni léptél be erre az oldalra :)

Ekkor lettél először egy senki a szememben, mikor rájöttem, hogy nem tudsz becsületesen játszani...aztán sikerül ennél is lejebb csúsznod.
De jó már hogy Te scriptek alapján ítéled meg az embereket. Minden elismerésem :)

Én nevem tán nem volt ott? De ott volt. Kaptam is érte a bannt. Egyik s.pp azt írta hogy illegális script használata miatt és idézte hogy nem kell bebizonyítani hogy szűrik ki ezt a fajtát. Mivel a nevén nevezte ergó Ő is jártas az oldalon és vajon akkor tán Ők nem használják? Vagy netán ne néznék azt az oldalt rendszeresen? Ugyan már :) Nézik és akinek ott a neve az bannocska indok, teljes joggal nem vitatom ha egyszer ez a szabályuk. Ahogy meg írtad mindenki használta a Megváltót rajtad kívül a klánban csak Te nem. Akkor hogy lehet az hogy a supp nem mérte be senkinél és csak Dark lett sértegetés miatt kizárva? hmm. :)
Ha már a név láthatósága azon az oldalon elegendő ok arra hogy azt mondják illegális scriptet használsz ahogy rám is mondta a supp (holott egyszer írtam arra az oldalra amikor meghívtak és akkor is csak azért írtam ki mert nem működött akkor nemértem mit mértek be ja hogy semmit :) csak olvasták és már jött is a duma :) )
Akkor Téged miért is nem lehet megváldoni hogy használtad volna? Megne sértődj már, és állítsd be csak másokat hogy csak ők használják, Te nem akinek a neve ott van, Te semelyiket se csak eltévedtél véletlenül.
Beszélne itt mindenki nyiltan már. A top játékosok 90%-a hallott már ezekről és ezek 50% használja is így vagy úgy. Van akit elkapnak van akit nem ennyi. Nem értem mit kell ezt túlreagálni és adni mindenkinek meg kussba maradni hogy azt se tudja miről van szó.
 

DeletedUser

Vendég
Ha beregisztrálok a neveddel ( mert megtehetném ), akkor az már azt jelenti, hogy én vagyok?
Sajnos vannak nekem is rosszakaróim és megtették ezt.

De ott van pl. Siorac neve is. Ő is csaló mert ott a neve?

Idénre elég volt ebből a külsőből!

Kellemes Karácsonyt, Boldog Új évet majdnem mindenkinek!
 

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39
Top játékosokon a top mennyit érted? :)
Mert ugyan olvastam az üzenetet amiről beszélgettek,de én csak egy lüke nőci vagyok,én pl nem ismerem.
Sőt a scriptekkel is hadilábon állok,mert nálam valahogy soha nem akarnak rendesen működni. :D
Nyersikiegyelítő:Mozillám, a kis kedvenc bojkottálja,és csak operával megy :)
Pedig mindenki aki a rókás böngészőt használja,azt mondta,tuti működik ami itt a külsőn fenn van.
Szerintem az,hogy egyes emberek hallottak erről az oldalról,az nem adja azt hogy a többség ismeri.
 

DeletedUser17491

Vendég
Buknád amit felteszel,mert nem használ illegális scriptet.
Annyiszor jelentették már és itt van.
egyszer zárták ki,pár napra de akkor is utólag elnézést kértek mert egy játékbeli hiba miatt volt a gond,nem script miatt.
Amennyit őt már jelentették,és vizsgálták,szerinted nem vették volna észre ha valami nem stimm?? :)

Ugyanmár,hagyjuk :) Persze,mindig beáll a vonatnál a nuke után pontosan,ugye? Mert olyan ügyes..
Meg egyszerre több faluban is.A jószágokat etessétek.
TUDOM,hogy használ illegális scriptet. És tudjátok ti is. Mindenki azt mond amit akar.
Te meg csak fényesre.
 
Fent