WikinG - A Hősök Sosem halnak :)

DeletedUser17450

Vendég
[COLOR="#6363300"]Inkább lassan átírom csevegőre :)[/COLOR]

Az biztos, hogy lassan már több szó esik itt egyesek magánéletéről és csalási készségeiről, mint magáról a klánról, amely lassan megszűnik létezni.:D
 

DeletedUser17450

Vendég
dec 04
19:42 WikinG Birodalom (feloszlatva) klánt legyőztétek.
 

DeletedUser

Vendég
1 hétig oda vagyok, klán nuku, fiók az Rv-be. Há mi van itt????

Látom a sárdobálás azért ment (örülök, hogy ennek nem kellett részese lenni). Nem mintha bárkit is érdekelne, de fiók átíratva (nagyon is jó kezekbe)

Én meg további jó játékot kívánok minden félnek.

Sziasztok:)
 

DeletedUser17450

Vendég
Most találtam rá erre a kis levélre skypeon. (Köze van a WikinG-hez)

John Talbot 03.12. napon 13:04 órakor
Sziasztok barátaim !

Arra szeretnélek megkérni benneteket hogy a következő játékosok nevét tiltsátok le .
fejléc jobb felső sarka PROFIL / TILTÓLISTA

Ezen játékosok nevét üssétek be ide ,és a lelki békéje végre mindenkinek helyreáll .

Chevalier
Fültisztító
Orthus
Celestial Angel
eFGe

Ezeken a neveken fog deadly zaklatni benneteket , de ha letiltjátok mind, akkor nem lesz esélye többé arra,hogy a játékunkat elrontsa !

A Megkezdett Hadművelet szervezését folytatjuk tovább ...

Köszönettel :
Talbot

Most ki fogja mindenki találni, hogy ezek az ÉN multis accjaim és Dark következő videója arról fog szólni, hogy én vagyok a felsorolt játékosok mindegyike:D
 

DeletedUser17487

Vendég
dec 04
19:42 WikinG Birodalom (feloszlatva) klánt legyőztétek.

Tomiék oszlatták a klánt.
Egyébként érdekes hogy vajon Meggy miért nem jön fel ide ezzel dicsekedni, Ő nyilván tudatában van annak hogy nem fegyverrel győzték le.
csak az ilyen kis paprikajancsik mint te örülnek már mindennek amit a sors eléjük hozott.

Egyébként meg ha már mások fiókjában kutakodsz ,akkor ezt a levelet vajon miért nem tetted fel ?


Siorac 04.12. napon 01:23 órakor
Üdv

Remélem nem kell ecsetelgetnem a lépésem okát.
Dark elvesztésével elfogyott az üzemanyag, hogy a WikinG gépezet továbbra is hatékonyan dübörögjön.

Nem ejtek szót az új Lajosról aki nem akarja támadni fülpiszkát, amivel lényegében bukik a terv.

Nem ejtek szót arról sem hogy egy olyan játékost akarunk kiütni aki egykor része volt annak a csapatnak, akik a fiókomat hozták ki a ****ból és most hogy Dark nincs, lelépett, mert tudta hogy nincs így esélyünk a további játékra egy klánként majd pedig többen is leléptek egy hogy is mondjam... következő esély reményében aminek lényegében annyi értelme van, mint hogy veszünk egy kanna lekvárt meg egy kanna ***t és azt össze öntjük.
Nos az Rv19 így néz ki, és nem 2 kanna lekvárt kapnak belőle vissza...

A nekik sok sikert kívánok a meggondolatlan stratégiai lépésben.

továbbá...
Nem ejtek szót arról sem hogy megtört a csapat.

S végül 'ejtek szót arról, hogy kellemes csalódás volt Dark,Balog, Tomi és Eddi.

Akkor lett volna szép a WikinG-ben elbukni vagy felemelkedni, ha a végsőkig tartunk ki együtt, mert minden Dráma csúcspontja a végső elmúlás.


Viszont én nem pazarolom tovább az időt,se a pp-t erre a világra és nem kívánom tönkretenni más játékát sem a sereg űrítéssel.

Úgy jöttem át a WikinG-hez, mint jelen esetben a többiek az Rv19-be.
Sosem voltam áruló, csak nem bírtam az elvakult diktátort az A.W.A.-ban.

Sok sikert, jó egészséget!
Kellemes Ünnepeket!


Barni

ui.: a továbbiakban egy nem ismert néven folytatom a játékot, új kalandok után kutatva. skype fiókomat is megszüntettem.


Siorac skypeot váltott mert állandóan a skypeon zaklattad, ezzel kimerítve az összes brfk paragrafust.
Egyébként meg a klán a Dark kiesésével lendületében megtorpant, Fültisztító és Elemfalo kiesésével megerősödött, és a Balogh Lajos átiratott fiókja,és Siorac kilépése miatt megtört.
A nagy terv, a Fültisztító profilján leírt "Dark nagy álma" az hogy keleten folytassuk a háborúnkat amivel erősödést érhetünk el a CNN-el szemben ,ahhoz hogy az armageddon csatáját jó eséllyel megvívjuk az ügyködésetek miatt elbukott,és a szerver egyetlen olyan klánja amely képes lett volna felvenni a kesztyűt a CNN ellen eltűnt. Helyét átvették azok a szerepek ,amelyeket most a nagy háborúdban felajánlasz a CNN-nek , összefoglalva : amíg nem értetek el semmilyen átütő eredményt a CNN ellen, addig másokat is kiejtettetek ebből a lehetőségből. A WikinG elbukott,szép volt,jó volt ,ennyi, nem tudtunk elég falut szerezni a CNN elleni nagy tervünkhöz, és most nagy az öröm mert Chevalier látja hogy sikerűlt a nagy bosszúja, mert a supporttal legyőzte azokat akik játszani szerettek volna, nade már nem lát tovább a kezénél ,hogy amit így elért azzal végleg megpecsételte a szerver sorsát.
A CNN lett a győztes.
 

DeletedUser16021

Vendég
A CNN még nem győzött, az erőviszonyok ami alatt a faluszámot értem nagyjából kiegyenlítődött a szövetség és a CNN oldaláról nézve. Játékos létszámban vannak többen konspirátorék.:)
 

DeletedUser17450

Vendég
Tomiék oszlatták a klánt.
Egyébként érdekes hogy vajon Meggy miért nem jön fel ide ezzel dicsekedni, Ő nyilván tudatában van annak hogy nem fegyverrel győzték le.
csak az ilyen kis paprikajancsik mint te örülnek már mindennek amit a sors eléjük hozott.

Egyébként meg ha már mások fiókjában kutakodsz ,akkor ezt a levelet vajon miért nem tetted fel ?


Siorac 04.12. napon 01:23 órakor
Üdv

Remélem nem kell ecsetelgetnem a lépésem okát.
Dark elvesztésével elfogyott az üzemanyag, hogy a WikinG gépezet továbbra is hatékonyan dübörögjön.

Nem ejtek szót az új Lajosról aki nem akarja támadni fülpiszkát, amivel lényegében bukik a terv.

Nem ejtek szót arról sem hogy egy olyan játékost akarunk kiütni aki egykor része volt annak a csapatnak, akik a fiókomat hozták ki a ****ból és most hogy Dark nincs, lelépett, mert tudta hogy nincs így esélyünk a további játékra egy klánként majd pedig többen is leléptek egy hogy is mondjam... következő esély reményében aminek lényegében annyi értelme van, mint hogy veszünk egy kanna lekvárt meg egy kanna ***t és azt össze öntjük.
Nos az Rv19 így néz ki, és nem 2 kanna lekvárt kapnak belőle vissza...

A nekik sok sikert kívánok a meggondolatlan stratégiai lépésben.

továbbá...
Nem ejtek szót arról sem hogy megtört a csapat.

S végül 'ejtek szót arról, hogy kellemes csalódás volt Dark,Balog, Tomi és Eddi.

Akkor lett volna szép a WikinG-ben elbukni vagy felemelkedni, ha a végsőkig tartunk ki együtt, mert minden Dráma csúcspontja a végső elmúlás.


Viszont én nem pazarolom tovább az időt,se a pp-t erre a világra és nem kívánom tönkretenni más játékát sem a sereg űrítéssel.

Úgy jöttem át a WikinG-hez, mint jelen esetben a többiek az Rv19-be.
Sosem voltam áruló, csak nem bírtam az elvakult diktátort az A.W.A.-ban.

Sok sikert, jó egészséget!
Kellemes Ünnepeket!


Barni

ui.: a továbbiakban egy nem ismert néven folytatom a játékot, új kalandok után kutatva. skype fiókomat is megszüntettem.


Siorac skypeot váltott mert állandóan a skypeon zaklattad, ezzel kimerítve az összes brfk paragrafust.
Egyébként meg a klán a Dark kiesésével lendületében megtorpant, Fültisztító és Elemfalo kiesésével megerősödött, és a Balogh Lajos átiratott fiókja,és Siorac kilépése miatt megtört.
A nagy terv, a Fültisztító profilján leírt "Dark nagy álma" az hogy keleten folytassuk a háborúnkat amivel erősödést érhetünk el a CNN-el szemben ,ahhoz hogy az armageddon csatáját jó eséllyel megvívjuk az ügyködésetek miatt elbukott,és a szerver egyetlen olyan klánja amely képes lett volna felvenni a kesztyűt a CNN ellen eltűnt. Helyét átvették azok a szerepek ,amelyeket most a nagy háborúdban felajánlasz a CNN-nek , összefoglalva : amíg nem értetek el semmilyen átütő eredményt a CNN ellen, addig másokat is kiejtettetek ebből a lehetőségből. A WikinG elbukott,szép volt,jó volt ,ennyi, nem tudtunk elég falut szerezni a CNN elleni nagy tervünkhöz, és most nagy az öröm mert Chevalier látja hogy sikerűlt a nagy bosszúja, mert a supporttal legyőzte azokat akik játszani szerettek volna, nade már nem lát tovább a kezénél ,hogy amit így elért azzal végleg megpecsételte a szerver sorsát.
A CNN lett a győztes.

Nyugi, megkaptam Siorac levelét is.

Ha én néhanapján megírtam neki, hogy szívesen várjuk VISSZA a csapatba, az BRFK pragraffust von maga után... (LOL), akkor én mit mondjak? Kit fenyegetett meg Dark, hogy idejön, a BRFK-s haverjaival? Nos? Erről miért nem pof.., vagyis beszél kedves Distract, vagy inkább Dark Lord másnéven?:D

Emellett ne feledjük el Sajti és arcalla33 fenyítését sem... Tehát, akkor tisztázzunk valamit. Még egy ilyet kap valaki, akárki. Klánon belül, világon belül, vagy Supporton belül, Én esküszöm, hogy feljelentem az illetőt. Miért? Azért, mert ha Te erre hivatkozol, akkor Én miért ne? Te, vagy Ti (ha már Dark tudathasadása vagy) miket is írtatok? Betegyem a Support levelet, amit egy barátom küldött Dark Fb-jéről? Szívesen megteszem, ha kéred, vagy kéritek.

Húzza meg magát Darki rendesen, mert nincs olyan helyzetben, hogy fellengősen írogasson ilyen-olyan dolgokat. Aki egy játék miatt képes elmenni addig, hogy más embereket való életbeli fenyegetésben, -úgymond- részesít, akkor az már nem ember. Az egy olyan bot, aki egész nap itt ül. Ez nem egészséges! Az Élet egy Játék, de egy Játék nem az Élet!

Lehet ugatni, lehet beszólni, terjeszteni, hogy én mekkora szemét vagyok, így-úgy amúgy, de az igazságot már lassan mindenki tudja, kivéve azok nem, akiket még mindig mérgeznek.

Továbbá: Nincs Supportos ismerősöm Sajtin kívül (FB), de vele sem sokat beszélek.

Dark heti 3-4 feljelentést tett ellenem, ellenünk. Én az egész eddig játék alatt 1-et. Azért kapott 1 FIGYELMEZTETÉST! Kettőnk közül ki akarta a másikat jobban kizáratni? Ki félt jobban a másiktól? Ezek alapján egyértelmű a dolog. Erre is lehet majd ugatni, de mindenki más oldalt fog és engem kevesebben utálnak, mint Darky-t. Ez nem lehet véletlen!

Na bye
 

DeletedUser17450

Vendég
A CNN még nem győzött, az erőviszonyok ami alatt a faluszámot értem nagyjából kiegyenlítődött a szövetség és a CNN oldaláról nézve. Játékos létszámban vannak többen konspirátorék.:)

Az igazi harc most keződik.:)
 

DeletedUser

Vendég
Siorac skypeot váltott mert állandóan a skypeon zaklattad, ezzel kimerítve az összes brfk paragrafust.
Egyébként meg a klán a Dark kiesésével lendületében megtorpant, Fültisztító és Elemfalo kiesésével megerősödött, és a Balogh Lajos átiratott fiókja,és Siorac kilépése miatt megtört.
A nagy terv, a Fültisztító profilján leírt "Dark nagy álma" az hogy keleten folytassuk a háborúnkat amivel erősödést érhetünk el a CNN-el szemben ,ahhoz hogy az armageddon csatáját jó eséllyel megvívjuk az ügyködésetek miatt elbukott,és a szerver egyetlen olyan klánja amely képes lett volna felvenni a kesztyűt a CNN ellen eltűnt. Helyét átvették azok a szerepek ,amelyeket most a nagy háborúdban felajánlasz a CNN-nek , összefoglalva : amíg nem értetek el semmilyen átütő eredményt a CNN ellen, addig másokat is kiejtettetek ebből a lehetőségből. A WikinG elbukott,szép volt,jó volt ,ennyi, nem tudtunk elég falut szerezni a CNN elleni nagy tervünkhöz, és most nagy az öröm mert Chevalier látja hogy sikerűlt a nagy bosszúja, mert a supporttal legyőzte azokat akik játszani szerettek volna, nade már nem lát tovább a kezénél ,hogy amit így elért azzal végleg megpecsételte a szerver sorsát.
A CNN lett a győztes.

Majdnem minden hazugság...

a szerver egyetlen olyan klánja amely képes lett volna felvenni a kesztyűt a CNN ellen eltűnt

Ha nem féltitek a falvaitokat akkor most nem itt vagyunk..ha van egy kis vér a ***-ban...
De hát jobb győztesnek lenni harc nélkül nem?
 

DeletedUser16036

Vendég
Keves "tisztítós" s.pporter.

Nemértem miért kell az ilyen levelemet törölni külsőről, miért jobb elrejteni és nem megvitatni a dolgokat?
 

DeletedUser8560

Vendég
Szia,

Nyugodtan tedd ki a hozzászólásod, de a ne vegyél prémium pontot, stb részeket hagyd ki. Akkor a hozzászólás szabályos, és kinn maradhat.
 

DeletedUser16036

Vendég
Értem. Ha azt a részt módosítottad volna megkíméltél volna attól hogy újra végig gondoljam amit írtam és újra begépeljem.
Remélem így megfelelő lesz.


Szerintem meg nagyon is helyén vannak a dolgok amik hallhatóak.

Én még mindig azt nem értem hogy ez a su..ort csapat hogy tudja elvárni hogy minden egyes játékostól hogy szabályosan játszanak a világokon hogyha a szabályokat amiket alkalmaznak tudnak "szigorúan" illetve kevésbé szigorúan alkalmazni. Ez kedvfüggő néha.
Hogyan tudják elvárni azt hogy mindenki vegyen prémiumpontokat. Kb megveszel 5000 forintos csomagot, aztán játszol pár hónapot és ha kicsit kiborulsz olyat írsz levélbe vagy a saját klánod fórumára akkor már jön a végleges bann?
Ezt Ti egyáltalán fel tudjátok fogni?? Nem hiszem.
Ha itt döglesz hónapok óta vagy talán már 1-éve is vagy több. Naponta órákat ölsz bele a játékba és szórod bele az ezreseket akkor mégis Ti milyen alapon alkalmaztok Végleges kizárásokat? Akkor se érzem reálisnak a végleges kizárásos büntetéseket még ha a szabály szerint azt érdemelné. Ha valaki tudja értékelni a játékba ölt pénzt illetve időt akkor egy supporter aki a játékosokért van hogyan teheti tönkre hónapok, évek munkáját kizárással?
Megjegyzem csak nálunk alkalmaznak véglegs kizárásos büntetést. Gondolom ezeket a dolgokat más országokban tudják értékelni ezért is alkalmaznak ezek helyett falu büntetéseket azaz (megadott %-a a falvaidnak elbarbárosodik).
De tudom fölösleges ezeket is leírnom hiszen már beszéltünk erről és akkor megkaptam rá a választ általatok. Supoort levelet nem teszek hiszen az kizárást okozna.
"Minket nem érdekel hogy a külföldi szervereken hogyan dolgoznak. Ha magyar szervereken játszol akkor a magyar szabályokat kell betartanod."
Ha ilyen felgosok vannak akkor mégis merről fúj a szél??

Nos ezek a support ellenes "legendák" kizárások. Nem hiszem hogy mind magától a semmiből, semmi valós alapból jöttek létre.
Nem mondom hogy mindenk valós alapja van, de azt se hiszem hogy mindegyik tiszta ügy.
És ha így áll akkor az ilyen supp.-terek miért nem kapnak végleges kizárást mind ahogy a játékosok kaphatnak oly könnyedén? :)
Akkor a büntetés hozatal egyoldalú lenne csak? Csakis játékosokat lehet büntetni? A supportereket nem lehet kérdőre vonni?
Ügyeknék a Fő Supporter miért nem tud felülvizsgálni és olykor miért mossa kezeit az ügyeknél?

Egyvalami biztos amíg Ti mint supporterek alkalmazzátok a Végleges Kizárás lehetőségét Én egy forintot nem fogok vásárolni már erre a játékra. Ami van azt elhasználom és annyi.
Miel nem tartom reálisnak a büntetés kiszabását azzal szemben hogy a napi 24-órából ezzel a játékkal foglalkozom illetve még hogy pénzt is öljek bele és akkor ott a lehetőség arra hogy ha egy kicsit csípős levelet vagy hozzászólást engedek el a fórumon akkor máris ott a kisördög hogy ajajj mikor ellenőrizitek a fórumotokat és mikor jön a kizárás talán nem most, talán nem 1-hónap de minél később annál nagyobb a jelentősége és annál nagyobb a bukás.
Így csak azt éritek el akinek vannak "ellenségei/rosszakarói" Ti ott hagyjátok eme kiskaput hogy tudjanak élni vele, azaz akik vinnének egy kis szint a játékba azokat "elcsendesítitek" kevesebbet fognak írni mind ide mind a fórumokra, kevesebb lesz az aktivitásuk és a játék kedvük is és szép lassan kevesebbet fognak költezni a játékra aztán megunják és itt hagyják.

A véleményem annyi rólatok, hogy a rendszer rossz amit alkalmaztok, mint kiderült csak rajtatok múlik hogy változtattok e rajta vagy sem, hiszen más országokban lévő szabályok titeket nem érdekel itt ezeket kell betartani amit Ti hoztok avagy módosítotok.

Az ilyen kavaró játékosokraól a véleményem megtartom. Lehet ígyis meg úgyis játszani a játékot, ki miben leli az örömét, sz..kavarás, mások jelentgetése szabályok átértelmezése illetve kijátszása. Ti ennek a rendszernek a rabjai lettetek és nagyon nem is látom hogy akarnátok e változtatni.

Ja és mégvalami, lehet itt szidni Dark Lordot hogy mit művel a videókban vagy a fórumon viszont ha a játékba ölsz egy napból legyen majdnem 2-3-óra az egy hét alatt 7*3=21-óra azaz 1-hétből teljesen 1-napot itt vgy. egy év alatt majdnem 2-hónapot!!! És még lököd bele az ezreseket a játékba, aztán cserébe kizárnak véglegesen (ok véleményem szerint mindegy mi. Legyen az egy kicsit elengedett szókincs használat vagy illegális script használata) Nem tartom megfelelőnek hogy ezért Ti mások idejét és a befizetett pénzt semmibe véve végleg kizárjátok. Más országokban nincsennek végleges bannok ilyenekért. Ha a németeknél vagy angoloknál hogy csak a "nagyobbakat" említsem sem alkalmaznak ilyet akkor nálunk vajon miért alkalmazzák évek óta előszeretettel?? Mi lennénk az okosabbak?? Nemhiszem...

Tapsvihar és Gratuláció azért hogy így csúszik egyre lentebb ennek a játéknak a színvonala évről évre illetve a tisztasága is lassan már.

Azokan a kezdőknek jó akik újjak a játékban illetve nem járnak külsőre vagy nem mernek hozzászólni ezekhez a dolgokhoz.
Viszont ezek a dolgok létező problémák, amit Ti nem nyomhattok el hanem ideje lenne ha ezeketn gondolkodnátok és ezeket a szabályokat módosítanátok hogy ne lehessen az olyan sze.encsétlen játékosoknak akik mással nem tudnak eredményt elérni csak kizáratással azokat megfognátok. Mondjak neveket? Nem kell, vannak jópáran a játékban akik előszeretettel erre játszanak de itt a külsőn is akadnak belőlük úgyhiszem.

Addig is ajánlom a kezdő játékosoknak ha egy módjuk van rá jól gondolják meg mit csinálnak hiszen nagyon sok a buktató a játékban ami miatt ki lehet zárni játékosokat és nem éri meg hogy ....... is bukjatok az időtökkel együtt.

Köszönet a figyelemért.
 

DeletedUser

Vendég
Elgondolkodtató hsz.
De azt ugye tudod, hogy Dark Lord előtte figyelmeztetve volt? Azt tudod, hogy Balogh Lajos minden nap mondta neki skype-on, hogy fogja vissza magát mert rossz vége lesz?
Csak röhögött és azt mondta ugyan már...Azért nem a 2 szép szeméért lett kizárva remélem tisztában van vele mindenki.

Amúgy ennek a véglegesnek van még egy oldala is ám!

Amikor ugyanúgy itt ülsz éveket és el kell hallgatnod egy *** ember minden napos kötekedését, és nem tudsz ellene mit tenni..ez nem teszi tönkre a játékot?

Vagy az nem rontja el akár évek munkáját, ha te itt ülsz nap mint nap más meg 2 kattintással megcsinálja egy illegális scriptel ami neked órák munkája? Ez nem ér végleges kizárást?
Kérdem én ilyenkor kapjon az illető 1-2 napot és meg van oldva minden? Mert akkor el is kezdem használni az illegal scriptjeimet, max pihenek 1-2 napot de 1 nap alatt behozok 1 heti hátrányt...!

Engem is kizártak párszor, sosem volt alaptalan még ha fellebeztem sem! Vannak időszakok, mikor megéri kockáztatni, de az nem egy Top20-as időszak...mint amilyen Dark Lord volt.

Vessen magára ennyit tudok erről mondani.
 

DeletedUser16036

Vendég
Énse azt mondtam hogy alkalmazzanak helyette 1-2-napos kizárást vagy éppen kezdjen el mindenki csalni.
Írtam pl a barbárosítást, mondjuk support úgy dönt akkor 20-30-40-50%-át a falvaidnak barbárosítja.
Ha kizárnak egy nagyobb accot mondjuk egy olyat ahol már verettél 50.000-érmét, és tegyük fel az egy lassú világ, ha Te újra belépsz akkor szerinted lesz esélyed felzárkózni újra érme veretéssel? meg farmolni amikor mindenki farmol? vagy már barbik is alig vannak?

Úgytudom külső fórumon is van LETILTÁS gomb ha valakinek a hozzászólási zavarnak épp úgy ahogy a játékban is TILTÓRA lehet tenni játékosokat hogy ne tudjanak írni neked. Ha Te ezeket nem alkalmazod pedig lehetne, akkor mivel is jobb a végleges kizárás?
Nem minden ember egyforma ezért hogy is várhatod el hogy mindenki jól viselkedjen. Szerintem épp ezekért találták ki a blokkolási lehetőségeket és nem éppen a bannolgatást végleg.

De úgyhiszem ha többi országban lévő supporterek mint pl, románok, angolok,németek stb... tudják máshogy kezelni a helyzeteket (mert nem mondom hogy ott is szabályos minden, de mégis uraik a helyzetnek) akkor nemértem mi magyarok miért különcködünk ebben.
 

DeletedUser17487

Vendég
Elgondolkodtató hsz.
De azt ugye tudod, hogy Dark Lord előtte figyelmeztetve volt? Azt tudod, hogy Balogh Lajos minden nap mondta neki skype-on, hogy fogja vissza magát mert rossz vége lesz?
Csak röhögött és azt mondta ugyan már...Azért nem a 2 szép szeméért lett kizárva remélem tisztában van vele mindenki.

Amúgy ennek a véglegesnek van még egy oldala is ám!

Amikor ugyanúgy itt ülsz éveket és el kell hallgatnod egy *** ember minden napos kötekedését, és nem tudsz ellene mit tenni..ez nem teszi tönkre a játékot?

Vagy az nem rontja el akár évek munkáját, ha te itt ülsz nap mint nap más meg 2 kattintással megcsinálja egy illegális scriptel ami neked órák munkája? Ez nem ér végleges kizárást?
Kérdem én ilyenkor kapjon az illető 1-2 napot és meg van oldva minden? Mert akkor el is kezdem használni az illegal scriptjeimet, max pihenek 1-2 napot de 1 nap alatt behozok 1 heti hátrányt...!

Engem is kizártak párszor, sosem volt alaptalan még ha fellebeztem sem! Vannak időszakok, mikor megéri kockáztatni, de az nem egy Top20-as időszak...mint amilyen Dark Lord volt.

Vessen magára ennyit tudok erről mondani.

Már azt is látod hogy mások mit beszélnek skypeon ?
Nem semmi
a szem3-al még szoktál farmolni ?
az nem illegális ?
 
Fent