WikinG - A Hősök Sosem halnak :)

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39
Hát hogy mi van az övem alatt, azt pölö egyhamar nem is fogod megtudni :p
Amúgy meg hidd el, hogy ez a téma már jó ideje fix, és nem változott, kábé születésem óta... :D
Jól kezded a barátkozást... :p
És mióta is fix a dolog??
OKé akkor egyenesen kérdezek rá. :D
Hány éves vagy?? :)
Ha már azt nem akarod elárulni,hogy fiú/férfi vagy-e vagy lány/nő :D
 

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39
Kösz.
Akkor Nő :)
És még nincs 67 sem ahogy te tudtad :D

Eddig nem nézegettem folyamatosan a Face kh-s részét,így ez elkerülte e figyelmemet,és Sajmacsek is csak most lett ismerősöm ott. :)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser17450

Vendég
Ember hány névvel jössz még ide...

jaja, feltűnt nekem is, hogy ahány nap, annyi új fiók!:) Egyszerű az ok: Bosszú... sajnos erről lekésett, de ha neki ennyit jelent egy játék. Fordított esetben Ő magát istennek titulálná, most viszont mi vagyunk a szemetek és a Supp is egy senki. Legalább is szerintük!! A Mi véleményünk nem egyenlő az övékkel. Aki tud szabályosan játszani, azoknak nem lesz bántódásuk, de akik nem, azok retteghetnek, mert ahogy egy CNN-es mondta:
"Ha van olyan H..lye, hogy nem megengedett dolgokat csinál/használ/mond, előbb-utóbb lebukik."

Beteljesült! Agyő!
 

DeletedUser

Vendég
Hogy tudsz ilyenekt írni ember?

Ez egy játék...csak neked ez az élet...
De hát mint látjuk isten nem bottal ver...

ui.
[SPOIL]Én jelentettelek![SPOIL]És újra megtenném 1000-szer is![/SPOIL][/SPOIL]
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17450

Vendég
Akkor másolj valamit a fórumról.:D

Ezenkívül amiket csinálsz, az az empátia legalacsonyabb szintjét SEM veri. Te vagy a Nagy Vezér, aki semmihez sem ért, csak pocskondírozni másokat és ha jogosan tesznek pihenőre, akkor sem fogadod el? Ez egy játék, a szabályokat be kell tartani. Mint ahogy ma írták, akkor menj inkább másik ország szervereire és játsz ott, ahol nincs globál bann.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser13223

Vendég
Reméljük egyszer megunja az állandó szidkozódást és leáll.
 

DeletedUser17450

Vendég
Reméljük egyszer megunja az állandó szidkozódást és leáll.

A remény hal meg utoljára. Aztán én persze!:D Na jó, vicc.:D

Szóval Dark nem fog leállni, amíg tönkre nem vágja azt, amit akar. Ezért is kérték sokan, amit kértek (nyilván tudjátok, hogy mire célzok).
 

DeletedUser13223

Vendég
A remény hal meg utoljára. Aztán én persze!:D Na jó, vicc.:D

Szóval Dark nem fog leállni, amíg tönkre nem vágja azt, amit akar. Ezért is kérték sokan, amit kértek (nyilván tudjátok, hogy mire célzok).

Igyekszünk kordában tartani az esetet.
 

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39
Engem szeretnek a madarak és még csendben vannak.
A sirályok későn kelnek :D
Ilyenkor talán csak a kikötőben vannak még :)
A kutyákra meg szankciók vannak,nem lehetnek az udvaron éjjel.
 

DeletedUser8560

Vendég
Nos, megadtad a békés élet titkát, az én madaraim csipognak, bár a kutyák még durmolnak, szorongatva az alvómacit, csicsicsontot, ki mit szeret épp :)
 

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39
Nincs sajnos kutyám,pedig imádom őket.
De egy kis házban lakunk,és amikor nem vagyunk itthon be lenne zárva,mert a kert is kicsi és nem is lehet kinn. :(
Nem érzem igazságosnak,hogy amíg dolgozom,meg a gyerek suliban van,itthon legyen bezárva egyedül :(
Pedig jó lenne egy.
HA egyszer nyerek a lottón,akkor tuti veszek egy nagy házat,ahol lehet 2-3 kutyim.
 
Fent