WAZZE lessz a v4 nyerö klánja???

DeletedUser

Vendég
Mondjuk ez a hsz érthetőbb lett volna, ha néhol írásjeleket is iktatsz közbe.
 

DeletedUser8254

Vendég
Am a dow os dologhoz annyit hogy sztem sehol nem lennének ha a többi nagyobb klán ott nem egymás ellen harcolna béke lenne azon a részen akkor nem jutottak volna idáig az infóim szerint[

Szerintem az informátoraid igen csak gyengécske hírforrások, lehet újabbak után kellene nézned.

A statisztikákat megnéznéd , akkor a számodra is kiderülne, hogy a viszonylagos jó helyezés azért nem valószínű, hogy a barbizásnak köszönhető.

Esetleg kérdezhetnéd azon klánok vezéreit, (akik csatái árnyékában állításod szerint a DOW "megbújva" jutott, oda ahol van)hogy milyen az általad oly kevésre becsült klán.
 

DeletedUser9982

Vendég
Srácok nem kell a vita!
Elég ha megnézitek a statokat. A DOW jelenleg benne van a TOP10-be. Támadóként a dobogó alsó szintjén azaz az előkelő bronzhelyen vagyis a 3.-ik helyen áll. Több klán ellen is szépen remekeltek.
De nézzük a klán múltját. nem olvadt bele top klánok top játékosai más klánokkal ellentétbe.
És nézzük csak az MF-HUN megszületését? ........! No comment!
Ha az információim nem csalnak akkor nem is oly régen még a DOW-os tagok védték az MF-HUN pár tagjának a seggét a JBandyk ellen.
És milyen érdekes, hogy most épp ők szólják le....
Az egyik leggusztustalanabb dolog a világon azt szidni aki a hátsódat védi.
 

DeletedUser9982

Vendég
Side 1:
Tribes: DOW
Players:

Side 2:
Tribes: MF-HUN
Players:

Timeframe: Örökké

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 28
Oldal 2: 2
Különbség: 26

image.php


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 158,239
Oldal 2: 7,016
Különbség: 151,223

image.php




http://www.hu.twstats.com/hu4/index.php?page=tribe&mode=conquers&id=5303
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser9982

Vendég
A 28 falu az tényleg nem sok!
De ha egyszer bementek más klánokba az ottani tagok. :D
És ezt is csak érdekességkép másoltam be! Hátha nem a levegőbe beszélnek egyes emberek, hanem tájékozódnak is mielőtt leírnak valamit.

Lényeg, hogy ennyi erővel azt is lehetne mondani, hogy a ABandy klán szétüti a WAZZE klánt.
ugyanolyan mulatságosnak hat számomra. Bár igazságtartalma egyenlő a NULLÁVAL.

Ezzel gondolom songoku te is egyet értesz, és te ugyanúgy mosolyogsz rajta mint én. :D
 

DeletedUser9929

Vendég
Jó vicc lenne.. :)

hehehe

Nem is hallottam ilyen klánrol.. :D
 

DeletedUser

Vendég
Idézet:
Am a dow os dologhoz annyit hogy sztem sehol nem lennének ha a többi nagyobb klán ott nem egymás ellen harcolna béke lenne azon a részen akkor nem jutottak volna idáig az infóim szerint[
Szerintem az informátoraid igen csak gyengécske hírforrások, lehet újabbak után kellene nézned.

A statisztikákat megnéznéd , akkor a számodra is kiderülne, hogy a viszonylagos jó helyezés azért nem valószínű, hogy a barbizásnak köszönhető.

Esetleg kérdezhetnéd azon klánok vezéreit, (akik csatái árnyékában állításod szerint a DOW "megbújva" jutott, oda ahol van)hogy milyen az általad oly kevésre becsült klán.

Én nem vagyok régen tagja az MF-HUN nak de nem is ránk céloztam hanem vannak azért ott más top klán is akik épp velünk vagy másokkal állnak háborúban

PL az újonnan átkeresztelt wazze1 a régi -hun1-klán....

már a wazze ott van am elég érdekes diplomáciája van a wazze klánoknak........

A DOW klánt személyesen nem ismerem de csak azt vegyétek figyelembe míg itt ezen a részen pl régi hun család harcol pl velünk addog a többi klán erősödik ha nem lenne így meg úgy a háború akkor pl a dow se nagyn lenne itt sztem ahol most van és még jó néhány klán nem kifejezetten DOW itt van pl a K-O-W klán nézd meg hányadikak és hogy jutottak ide???? mikor miota ismerem őket 1darab ellenségük se volt.... náluk gyengébb klánokat kispéciznek és más játékosokat átcsalnak magukhoz és foglalják az inaktívokat nem csak a saját klánjukból hanem más klánokból is de pl harcban 0az egész egy 70ezer pontos játékost nem tud elfoglalni a vezérük pedig nem 1faluja van....

És ha jól tudom a dow nem volt sose ellenség vagy rosszul tudom akkor meg fölösleges ez a statisztika..

És azért mond már el melyik nagyobb vagy erősebb klánnal harcolt a dow??? AHG??? hü na az a klán már az elején egy vicc volt sztem

na de sztem ezt a dolgot lezárhatjuk miután jön válsz gondolom
 

DeletedUser

Vendég
Viszont pl a Wazze a régi hun család miatt egyre közelebb kerül a DOWhoz de elhiszitek hogy nem lesz abból semmi harc????
 

DeletedUser

Vendég
Bossattila eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Viszont pl a Wazze a régi hun család miatt egyre közelebb kerül a DOWhoz de elhiszitek hogy nem lesz abból semmi harc????
Én azt hiszem, hogy ha a Wazze akar valamit a DOW-tól akkor erővel kell elvennie.


de itt nem lesz semmi erő fitogtatás a wazze részéről még jó hosszú ideig van egy olyan erős meglátásom
 

DeletedUser9982

Vendég
Nah akkor kicsike felvilágosítás!

A picike DOW, 27 tagával nekiszaladt már a kezdetekbe nála 2 szer nagyobb klánnak és azok szövetségeseinek!
Sikerrel!
Nekiment az anno pompázó E.F.K klánoknak Sikerrel!
nekiment a Hun-E klánnak! Sikerrel!
Nekiment a Hero kláncsalád minden tagklánjának egyszerre! Sikerrel
320-47 (foglalt- vesztett falu) Igaz ezen háború előtt a hero klánok több faluval is megkönnyítették a DOW-ot, ennek oka volt ez a háború is. A˘DS˘- meg ezen név hasonlóit már be se írom. :)

Az eddig felsoroltak között a DOW-nál minimum 2 szer nagyobb klánok szerepelnek!

Az, hogy a DOW most épp a WSKM kláncsaládot keresztrefeszítette az csak 1 dolog és terjeszkedik épp a k74 irányába! De ha a térképen szétnézel odaértek a REBELS tagokhoz.

És ne feledjük el azt, hogy a DOW klán kineveli a kis és aktív játékosokból a jó helytálló játékosokat! Ami megint csak plusz feladat a vezetőinek! Amíg sok klán már kész millió pontos játékosokat toboroztat be magához, vagy épp bbeolvaszt klánokat, egyesűl klánokkal stb.
 

DeletedUser9982

Vendég
És még valami zárásnak utánna ha lehet hagyuk a DOW klánt!
Támadóként:
3 Dogs of war 284,34 Mio.
11 Hunok Europaban 192,82 Mio.

Összesen:

8 Dogs of war 398,43 Mio.
9 Hunok Europaban 353,23 Mio.

Ranglista:

4 MF-HUN 70.309.160
10 DOW 57.438.165

Ezek magukért beszélnek!
Ennyit akartam még és nem többet!

DOW-os törénetet zárhatjuk!
 

DeletedUser

Vendég
Egész jó kis klán a DOW de nem értem az egész vitát hiszen térkép szerint semmi közük a WAZZE-hoz és társaihoz és ha csak el nem indul az egyik klán a másik felé nem is lesz de ha el is indulnak akkor is elég hosszú az út...
 

DeletedUser8083

Vendég
Egész jó kis klán a DOW de nem értem az egész vitát hiszen térkép szerint semmi közük a WAZZE-hoz és társaihoz és ha csak el nem indul az egyik klán a másik felé nem is lesz de ha el is indulnak akkor is elég hosszú az út...

Gondolom nem a megfelelő térképet nézed.
 

DeletedUser8083

Vendég
A címbeli kérdéshez: kb egy a millióhoz esélyt látok rá.
Sőt továbbmennék. A klántagok klánváltásainak számát és az így összerakott "top" klánok életútját figyelembe véve azt mondanám, hogy előbb látom én a Wazze felbomlását, mint az utolsó hókupac elolvadását az udvaromon.
Kód beillesztése:
Klánháború Klán Profil: WAZZE  (tribe changes)
Játékos	Akció	Dátum/Idő	Pontok
titina1	Left	06th March 2010 - 01:00	4,221,654
gyuszkoka	Left	05th March 2010 - 22:00	3,989,775

Elkezdődött?

A hó igaz elolvadt már, de elég hideg van még, hogy ráfoghassuk a telet.
 

DeletedUser9929

Vendég
: ))

Ennyire foglalkozni a wazzeval..

Tutira felbomlanak.. :D :D

Na jó nem bomlanak :)
 
Fent