WAZZE lessz a v4 nyerö klánja???

DeletedUser

Vendég
Most ki kell várni a szerver végét, hogy kiderüljön, ők lesznek-e a v4 nyerő klánja? Akkor majd feléled biztos:)
 

DeletedUser9982

Vendég
Na igen. Pár év és kiderűl minden.
De az biztos, hogy nem a WAZZE fogja nyerni. Hisz a WAZZE eddig se volt. Most van. De kis idő és megint átalakúl, és nem lesz.
Lásd: BRUMMM
Pár hónapja még sokan azt mondták, hogy ők a nyerők.
Hol is vannak most (maga a klán) ?
A béka hátsója alatt. Miért is, mert ÁTALAKÚLT. Kilépkedtek a tagok mentek a WAZZE-be. Meg ki ahova tudott.
DE előttük a LEGIO és a Best-re mondták a befutót. Nah őket is meg lehet nézni hol vannak.
A LEGIO mint klán eltünt (kivéve azt az 1 tagot), a Best meg haldoklik.
Leegyszerüsítve csak annyit mondanék róluk , hogy leágazott a csillaguk. Ez lesz minden átalakulóművész klánnal. idővel megunják a tagok is a sok ide oda lépkedést. Csak ezt fel kéne fognia a "profi" vezetőknek :D is.
 

DeletedUser9982

Vendég
1ea3b3brm9z7kjpvp2hz_wwwcsibefaszcom.jpg



Nah WAZZE
 

DeletedUser9929

Vendég
Na igen. Pár év és kiderűl minden.
De az biztos, hogy nem a WAZZE fogja nyerni. Hisz a WAZZE eddig se volt. Most van. De kis idő és megint átalakúl, és nem lesz.
Lásd: BRUMMM
Pár hónapja még sokan azt mondták, hogy ők a nyerők.
Hol is vannak most (maga a klán) ?
A béka hátsója alatt. Miért is, mert ÁTALAKÚLT. Kilépkedtek a tagok mentek a WAZZE-be. Meg ki ahova tudott.
DE előttük a LEGIO és a Best-re mondták a befutót. Nah őket is meg lehet nézni hol vannak.
A LEGIO mint klán eltünt (kivéve azt az 1 tagot), a Best meg haldoklik.
Leegyszerüsítve csak annyit mondanék róluk , hogy leágazott a csillaguk. Ez lesz minden átalakulóművész klánnal. idővel megunják a tagok is a sok ide oda lépkedést. Csak ezt fel kéne fognia a "profi" vezetőknek :D is.

A brummot ne vedd a szádra!
Mert bármelyik tag simán szét tud szedni aki átment a wazzeba!

És ha megnézed még mindig a TOP 1 LE klán!
Pedig már 2 hónapja elmentek onnan a tagok!

Köszönöm a figyelmet,remélem tisztábban látod a helyzetet!
 

DeletedUser9982

Vendég
Bocsánat, ha érzékeny területet érintettem. Nem volt szándékos.
Csak a tényeket írtam.
És ha tudsz értelmezni akkor láthatod, hogy a BRUMM-ról pozitív volt a hozzászólásom! Ha nem akkor olvass 2 -szer, mint 1 -szer, cefetűl !
De ez tök mind1, hisz megszünt illetve van még 4 tag benne.
Szétszedésről meg csak annyit hogy ez nem Puzzle ! :D Vagy LEGO :D

Köszönöm a figyelmet,remélem tisztábban látod a helyzetet!

Erre neked is felhívnám a figyelmed!

És ha megnézed még mindig a TOP 1 LE klán!
A Bestel még se bírtak. És lásd a Best még mindíg van a BRUMM pedig nem.
Pedig anno ezt a BRUMM vezetése fordítva képzelte el! És itt még megemlíthetnék más klánokat is, de szándékosan nem teszem, mivel látszik érzékenyen érinti az illetékeseket. :)

De mint már mondtam, hogy ezek csak tények. Mindíg is lesznek olyanok akiknek nem fog tetszeni.
 

DeletedUser9982

Vendég
Rang: 42.
Név: Gyilkos Gumimacik
Tagok: LE ranglista
4LE ranglista
Pontok: 1,640,869
Falvak: 168
export
Átlagpont falvanként: 9,767
Klán Váltás: 1375
Foglalások: 10869 (+8468-2401)
Legjobb Helyezés: 06th April 2009
1. 06th April 2009
Legtöbb Pont: 08th January 2010
56,591,686 08th January 2010
Legtöbb Falu: 06th January 2010
7,118 06th January 2010
LE Rang: 43.
(37,896,692 score)
LE Támadó Rang: 51.
(9,188,877 score)
LE Védekező Rang: 42.
(28,707,815 score)

Jelenleg. Csak tájékoztatásnak.
 

DeletedUser9929

Vendég
Legyőzött ellenfelek (Klánok)Támadóként Védekezőként Összesen
Helyezés Klánnév Legyőzött
1 Gyilkos Gumimacik 778,64 Mio.

Tájékoztatásul! :D
 

DeletedUser9929

Vendég
A Bestel még se bírtak. És lásd a Best még mindíg van a BRUMM pedig nem.
Pedig anno ezt a BRUMM vezetése fordítva képzelte el! És itt még megemlíthetnék más klánokat is, de szándékosan nem teszem, mivel látszik érzékenyen érinti az illetékeseket.

Hehehe, ezt te sose tudod meg, ellentétben velem. :)
Lélekben Brumm is létezik. :)
 

DeletedUser9982

Vendég
Akkor sok sok bummogást wazze. :D
Bocsi a tw stats-ról reggel szedtem le. Biztos rosszak ott az adatok. Brummogjál valakinek hátha kijavítják nagy brummogás közepedte. :D

http://www.hu.twstats.com/hu4/index.php?page=tribe&id=42

De nem kell ezen a levegőt kapkodni, eddig brummogtatok, most wazzegeztek, következőleg, lehet kotkodácsoltok. :D
Azt, meg, hogy mit tudok és mit nem az az én dolgom!
 

DeletedUser9982

Vendég
Köztudott, hogy a Best is lekonyulóba van . Mondhatnám, azt is, hogy haldoklik.
Eddig ezt nem vitatta senki, legalábbis én nem.
A Best megállt és semerre se tud nőni.
Nyugaton ott az SDI és a DOW egyiknek se akar nekimenni. (vagy csak nem mer. Ezt nem tudom biztosan.)
Északon ott a V.v és a WAZZE.
Keleten ott ismét a WAZZE, Hat1, REBELS, -hun1-
Délen ott a DOW és a DOW_JG.
Ezen klánok legtöbbjével mnt vagy szövije van. Így beragadtak. Hamarabb kellet volna a vezetőinek kapcsolnia és akkor délre elmehetett volna az AHG töredékén és a haldokló WSKM-en keresztűl.
Igaz még akkor se lett volna nagyon késő elindúlniuk mikor a DOW nekiesett a WSKM-nek. Dehát ez is későbánat.
 

DeletedUser9982

Vendég
Bár ami nekem még érthetetlen a DOW és a DOW_JG kapcsolata.
Sokkal erősebbek lennének 1 egyesüléssel. Így nem látom az igazi értelmét.
 

DeletedUser9929

Vendég
Akkor sok sok bummogást wazze. :D
Bocsi a tw stats-ról reggel szedtem le. Biztos rosszak ott az adatok. Brummogjál valakinek hátha kijavítják nagy brummogás közepedte. :D

http://www.hu.twstats.com/hu4/index.php?page=tribe&id=42

De nem kell ezen a levegőt kapkodni, eddig brummogtatok, most wazzegeztek, következőleg, lehet kotkodácsoltok. :D
Azt, meg, hogy mit tudok és mit nem az az én dolgom!

A Twstats azt mutatja mindig hogy mennyi LE pontja van a klánnak,de csak azokét számolja akik a klánba vannak.
Ellentétben azzal hogy a játékban megmarad az összes LE pont amit a klán tagjai szedtek össze.

Ha lettél volna a v4 en megnézhetted volna!


A másik dolog:
Nem brummogok és nem is wazze-gek!
Te okoskodsz itt! : D
Mikor fogalmad sincs a dolgokról!
 

DeletedUser9982

Vendég
Jajjmánna.
Nagyanyám is volt valamikor kislány.
Ébredj már kicsit fel. A BRUMM-nak annyi!
Már írtam neked, hogy én a BRUMMról 1 pozitív kritikát írtam, mégpedig azt, hogy hogyan vélekedtek sokan akkoriba a BRUMMról.
Te meg játszod nekem az eszed.
Sok klán meg lett itt nevezve ha végigolvasod figyelmesen és tudod is értelmezni!
Volt akiről pozitív, volt akiről negatív kritika íródott. (És azok a klánok ma is léteznek!!!)
Senki se lovagol azon mi volt az őskorba csak egyes egyedűl te!

Csak a tényeket írtam le! Ha az neked sértő, bántó akkor BOCSÁNAT. Többet nem fogok a BRUMM-ról pozitív kritikát írni!
Jöhetnek majd a negatívok :)
Ha valamit az írásaimba nem tudsz értelmezni, akkor szóljál csak nyugodtan lebetüzöm neked.

Arról meg, hogy miről van fogalmam azt jobb ha nem tudod. Mert lenne miről mesélnem.....

Az ilyenek miatt megy el a kedve az embernek a fórumozástól.

Nah még valami mert itt nem lehet a számra venni lassan már 1 klánt se akkor jobb lenne ha az időjárásról beszélnének az emberek, vagy a havazásró, esetleg ha valaki néz valamilyen sorozatot akkor arról. Hátha akkor könnyebben megy az értelmezés meg gördülékenyebb a diskurálás.

Tájékoztatásúl mondom, hogy vagyok a V4-en. ismét itt a pont. :D
 

DeletedUser9982

Vendég
Nah úgy látom ezt is sikerűlt szét offffffff -olni. :D
Azóta senki se írt. vagy csak a cica ellopta a billentyűket.

De akkor most ki is lesz a nyerő? :)
 

DeletedUser8631

Vendég
Szerintem V4-n nincsenek egyelőre macskák. :D

De maradjunk annyiban, hogy messze még a vége, és bizony sok klán átfog még alakulni.
 

DeletedUser

Vendég
Am a dow os dologhoz annyit hogy sztem sehol nem lennének ha a többi nagyobb klán ott nem egymás ellen harcolna béke lenne azon a részen akkor nem jutottak volna idáig az infóim szerint
 
Fent