WAZZE lessz a v4 nyerö klánja???

DeletedUser7664

Vendég
Szerintem meg tuti nyerők már most Wazze :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Wazze ez nem franko . :D
ugye engem is meghívtok léci léci:D:D

Nem csak a Wazze van a térképen.Nézz csak utána a twstatson ki foglal mekkora helyet..:)
WAZZE lessz a v4 nyerő klánja??? a válasz : Gyakorlatilag nem lesz,mert a wazze1 és a rebels is ott van,ha már ott tartunk,mert csak 1 klán tud győzni
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser9836

Vendég
mennyi idióta klán,tisztára mintha a klánháborúban lennék ! :confused::eek::D:D
 

DeletedUser

Vendég
Érdekes amióta nem nyomom a V4-et azóta ennyi minden történt, pedig amikor nyomtam még a szerót akkor a maciknak a SOL is az ellenségük volt a :)-al együtt, most egy klánba látom őket érdekes barátság, de ha így nyerők akkor hajrá WAZZE:D
 

DeletedUser7664

Vendég
Nyugi, időbe telik még kitakarítjuk a kontinenseinket, de rajta vagyunk már. ;) Kicsit alakitunk még rajta, aztán visszatérünk rá. A helyfoglalásról meg nem nyilatkoznék, mert nem akarok megsérteni senkit :D

Hajrá wazze, v.v, rebels :D
 

DeletedUser8631

Vendég
Emlékszem a régi szép időkre, amikor AT:e néven futott a dolog. :D
Azóta látom sokminden változott, de úgyhozta a sors, hogy lehet visszanézek. :p
Amúgy tutira mondom, hogy az SDI fogja megnyerni. :D
 

DeletedUser

Vendég
Nem tudom..Lehet igazad van,de ahhoz sok klánt le kellene győzzön :D
 

DeletedUser

Vendég
Hajlamos vagyok Mimikével egyetérteni:) Bár én semmit nem tudok biztosra. De ez SDI sok klánt le bír győzni:)
 

DeletedUser9880

Vendég
Na jó estét! Mi folyik itt? Véééér? Jaj! Megint bannolni fognak...

Az, hogy melyik klán nyeri meg a V4et, hatalmas ostobaság, most megkérdezni. Az még 5-6 év! Aki most megmondja. Annak 1 évig fizetem a prémiumát... Egyébként sem 1 klán nyer! Tessék utána járni. Az első Tribal Wars serot (Német W1) 18 klán, 69 játékos fejezte be...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Én nem háborút akarok nyerni... az unalmas a végére!


Én csatát akarok nyerni!!! Sok csatát! :)
 

DeletedUser9880

Vendég
7King? Ez a név ismerős...

Tisztelt moderátorok! Lesz off topic is? D@rky biztos szívesen látna egy ilyent...
 

DeletedUser

Vendég
Ja, a német szerón a Top1 klán egy acc volt, amit többen vittek, volt párezer falu... Ott nem volt viszont nemeskorlát, úgy azért másról szól a spíle.
A magyar V1-en sokáig sokan azt hitték, hogy a Skulls fogja megnyerni, de jól elb@ltázták (pl. hogy felvették Darkit, hogy megszűntették az akadémiát, és felvettek arra nem érdemes tagokat, a jók meg mind abbahagyták miattuk.) Semmi sem biztos. Még lehet, hogy egy másodosztályú klán fogja megnyerni. Például akinek tagja support tag, és majd sorra bannolja az ellenfél tagjait mindenféle szir- vacak kifogással (volt rá példa). Vagy kitudja.
 

DeletedUser

Vendég
nem hinném hogy a WAZZE-n kell csamcsogni. Kicsit át lett rendezve a térkép, és ennyi. Ami biztos hogy egyenlőre jól áll a szekér, és ez még egy darabig igy is lessz.
De a szerót hogy ki nyeri az érdekes felvetés, viszont az még nagyon távoli, hiszen a térkép sem tellett meg, és a jelenlegi emberek több mint fele még kihullik a szerorol. ugyhogy no para lesznek még itt csodák.
 

DeletedUser8631

Vendég
nem hinném hogy a WAZZE-n kell csamcsogni. Kicsit át lett rendezve a térkép, és ennyi. Ami biztos hogy egyenlőre jól áll a szekér, és ez még egy darabig igy is lessz.
De a szerót hogy ki nyeri az érdekes felvetés, viszont az még nagyon távoli, hiszen a térkép sem tellett meg, és a jelenlegi emberek több mint fele még kihullik a szerorol. ugyhogy no para lesznek még itt csodák.

Itt senki sem csámcsog a WAZZE-n, majd megteszik ezt játékon belül. :p
Ismerek 1-2 tagot az SDI-OS-ből, és jó a vezetés is. Természetesen sokminden fog történni, de nézzük csak azt, hogy a Wazze hányszor váltott már nevet, tehát biztos nem a wazze fog nyerni. :p
 
Fent