WAZZE lessz a v4 nyerö klánja???

DeletedUser

Vendég
Hidd el,nem csak a SDI-OS vezetése tud jó lenni ,más klánok is vannak jó vezetőséggel ,csak azokról nem tudunk sok mindet..
 

DeletedUser8631

Vendég
Hidd el,nem csak a SDI-OS vezetése tud jó lenni ,más klánok is vannak jó vezetőséggel ,csak azokról nem tudunk sok mindet..

Nem mondtam, hogy máshol nem lehet jó a vezetés, és persze, hogy nem tudunk róluk, mivel senki sem jár külső fórumra sajnos már régóta, és igen lassan kezdenek el visszaszokni az emberek.
 

DeletedUser8083

Vendég
A címbeli kérdéshez: kb egy a millióhoz esélyt látok rá.
Sőt továbbmennék. A klántagok klánváltásainak számát és az így összerakott "top" klánok életútját figyelembe véve azt mondanám, hogy előbb látom én a Wazze felbomlását, mint az utolsó hókupac elolvadását az udvaromon.
 

DeletedUser

Vendég
A címbeli kérdéshez: kb egy a millióhoz esélyt látok rá.
Sőt továbbmennék. A klántagok klánváltásainak számát és az így összerakott "top" klánok életútját figyelembe véve azt mondanám, hogy előbb látom én a Wazze felbomlását, mint az utolsó hókupac elolvadását az udvaromon.

Ilyesmire gondoltam én is, csak nem fejtettem ennyire ki magam, mert nem vagyok a szavak embere:)
 

DeletedUser

Vendég
Nem kell örülni wazze..,még nincs szó felbomlásról kicsit össze szokunk és leszedünk mindenkit!! :D:D:D

Üdv:gy.

Ja és gyúrjatok wazze!
 

DeletedUser9022

Vendég
pedig mi fogunk nyerni és ott leszünk a végénél hajrá wazze:D:D
 

DeletedUser

Vendég
A WAZZE még egyszer sem váltott nevet ugyhogy csunyán mellényultál.
Másrészt senki sem állitotta hogy nyerni fog.


Viszont az SDI az meg mi? mert itt nagyon toljátok őket, pedig én még nem halottam rolluk. Igaz az nem is jelent semmit. Viszont más klánok vezetését azert nem kell becsmérelni, ugyanis ahogy mondani szokták ameik kutya ugat az nem harap...

Viszont itt sok kutyát látok akinek szerintem nem sok köze van itt semmihez :D mert csak butaságokat olvasok :p
És pont ezert nem jár már ide senki...:eek:
Én is csupán visszanéztem hogy mit hord össze a szél megint.
 

DeletedUser

Vendég
Ilyesmire gondoltam én is, csak nem fejtettem ennyire ki magam, mert nem vagyok a szavak embere:)

Tudjuk :p

Igazat adok Gyuszónak ebben.:D
Nem kéne más klánokat lenézni, hisz minden klánban vannak jó játékosok, és ez alól egyik klán sem kivétel!
 

DeletedUser8083

Vendég
A WAZZE még egyszer sem váltott nevet ugyhogy csunyán mellényultál.
Másrészt senki sem állitotta hogy nyerni fog.


Viszont az SDI az meg mi? mert itt nagyon toljátok őket, pedig én még nem halottam rolluk. Igaz az nem is jelent semmit. Viszont más klánok vezetését azert nem kell becsmérelni, ugyanis ahogy mondani szokták ameik kutya ugat az nem harap...

Viszont itt sok kutyát látok akinek szerintem nem sok köze van itt semmihez :D mert csak butaságokat olvasok :p
És pont ezert nem jár már ide senki...:eek:
Én is csupán visszanéztem hogy mit hord össze a szél megint.



Szövegértést még lehet gyakorolni.
Sehol egy szóval nem volt olyan állítva, hogy nevet váltottatok.

Az pedig, hogy nem hallottál még az SDI-ről, az nem a mi bajunk.
 

DeletedUser

Vendég
Peltar légyszives ne oktass ki, mert semmi értelme. A szövegértésemmel semmi gond. A helyesírásommal annál több.
Viszont nem neked cimeztem, hozzászolásomat hanem néhány elhangzott véleményre reagáltam, mintahogy a névváltoztatásra is. kicsit olvass visszább és akkor tudni fogod miről van szó. És mint irásomban hozzáfuztem semmit nem jelent hogy én nem halottam rolluk.

Egyébként halottam az sdi-ről, de nem akarom megérteni hogy azert mert egy klán valahol elért "bizonyos rész vagy egész sikereket", akkor az miért alap hogy máshol is ez lessz? Nagyon sok ellenpéldát tudok rá...
térjunk a v2-sdi-re rá. nekem ugy tunik mintha másik klánba olvadt volna, és nem bele egy másik az sdi be , vagy nem teljes átalakulás volt sdi és más klánok részéről :)

Itt szépen tömören elvagytok kint a szélén, de más klánok ugyanugy. a térképlinket biztosan ismeritek igy be sem illeszteném, hiszen ti sem vagytok nagyobb placni mint a veletek szomszédos klánok. Majd ha egymásnak estek akkor biztosan látszodni fog az erőfölény, vagy nállatok vagy nálluk. Természetesen kivánom hogy az erő legyen veletek, részemről végulis tökmind1. Viszont szerintem nem kell hangoztatnom, hogy nem a tömeg a lényeg ebben a játékban, hiszen kint a szélén azok vannak akiket oda sodort a szél, itt bent azert kissé más a helyzet. (persze itt is igy volt...)

Természetesen senki ne vegye sem sértésnek sem személyeskedésnek irásomat mert távol áll tőllem. Csupán bárki álltal ellenőrizhető vagy utánnajárható dolgokat hoztam fel.
 

DeletedUser

Vendég
Peltar légyszives ne oktass ki, mert semmi értelme. A szövegértésemmel semmi gond. A helyesírásommal annál több.
Viszont nem neked cimeztem, hozzászolásomat hanem néhány elhangzott véleményre reagáltam, mintahogy a névváltoztatásra is. kicsit olvass visszább és akkor tudni fogod miről van szó. És mint irásomban hozzáfuztem semmit nem jelent hogy én nem halottam rolluk.

Egyébként halottam az sdi-ről, de nem akarom megérteni hogy azert mert egy klán valahol elért "bizonyos rész vagy egész sikereket", akkor az miért alap hogy máshol is ez lessz? Nagyon sok ellenpéldát tudok rá...
térjunk a v2-sdi-re rá. nekem ugy tunik mintha másik klánba olvadt volna, és nem bele egy másik az sdi be , vagy nem teljes átalakulás volt sdi és más klánok részéről :)

Itt szépen tömören elvagytok kint a szélén, de más klánok ugyanugy. a térképlinket biztosan ismeritek igy be sem illeszteném, hiszen ti sem vagytok nagyobb placni mint a veletek szomszédos klánok. Majd ha egymásnak estek akkor biztosan látszodni fog az erőfölény, vagy nállatok vagy nálluk. Természetesen kivánom hogy az erő legyen veletek, részemről végulis tökmind1. Viszont szerintem nem kell hangoztatnom, hogy nem a tömeg a lényeg ebben a játékban, hiszen kint a szélén azok vannak akiket oda sodort a szél, itt bent azert kissé más a helyzet. (persze itt is igy volt...)

Természetesen senki ne vegye sem sértésnek sem személyeskedésnek irásomat mert távol áll tőllem. Csupán bárki álltal ellenőrizhető vagy utánnajárható dolgokat hoztam fel.



huha :D
v2-es SDI amiken átment szerintem te rég felakasztottad volna maggad :D

de a v4-esek névsorát végig olvasva hát...
nem lennék ellenségük az biztos :D
 

DeletedUser

Vendég
elnézést ha érzékeny pontot érintettem a v2-s sdi-ről. De hát ugyanazok a játékosok "részben" ha nem csal az infóm...
A reakciom lényege pedig az volt hogy más szervereken lévő klánok elszállva maguktól azt hiszik hogy mindent ütnek. Ehhez sok szerencsét kivántam...

Goronita személyében ujabb szupersztár kh-st udvözölhetünk. De mint mondtam is előrébb ne személyeskedjunk, mert csunya vita meg bannok lesznek...
S mivel nem ismersz, és multamat sem, igy nem kéne sírásra késztetned... Persze tudom ti páran megváltottátok a világot, csak nem sikerult. És ezert mindenki szerencsétlen és lelépne akit nem ismertek, hiszen másnak a nem ismert érdemei nem érnek semmit... haha... Persze tudom a v2-n indult meg az élet mert előtte itt nem volt semmi... Persze tudom itt mindenki gyagyának nézi a masikat akit nem ismer. nem véletlen volt a régi forum is olyan amilyen, és nem véletlen nem hasznalja már senki. Talán el kéne gondolkodni mire való, és példát venni más TW-k fórumairól, moráljáról.
 

DeletedUser

Vendég
elnézést ha érzékeny pontot érintettem a v2-s sdi-ről. De hát ugyanazok a játékosok "részben" ha nem csal az infóm...
A reakciom lényege pedig az volt hogy más szervereken lévő klánok elszállva maguktól azt hiszik hogy mindent ütnek. Ehhez sok szerencsét kivántam...

Goronita személyében ujabb szupersztár kh-st udvözölhetünk. De mint mondtam is előrébb ne személyeskedjunk, mert csunya vita meg bannok lesznek...
S mivel nem ismersz, és multamat sem, igy nem kéne sírásra késztetned... Persze tudom ti páran megváltottátok a világot, csak nem sikerult. És ezert mindenki szerencsétlen és lelépne akit nem ismertek, hiszen másnak a nem ismert érdemei nem érnek semmit... haha... Persze tudom a v2-n indult meg az élet mert előtte itt nem volt semmi... Persze tudom itt mindenki gyagyának nézi a masikat akit nem ismer. nem véletlen volt a régi forum is olyan amilyen, és nem véletlen nem hasznalja már senki. Talán el kéne gondolkodni mire való, és példát venni más TW-k fórumairól, moráljáról.

v2 SDI-vel tényleg érzékeny pontot érintettél, azért kértem, hogy ha lehet hagyjuk ki ebből a témából. Meg mert nincs elegendő infód róla, hogy komoly és értékelhető véleményt alkoss, így meg csak esztelen vagdalkozás lenne amivel gondolom te se akarod lejáratni magad.

A jótanácsaidat pedig javaslom tekintsd át, és tartsd magad hozzájuk. Lehet rád férne:)
 

DeletedUser8083

Vendég
Peltar légyszives ne oktass ki, mert semmi értelme. A szövegértésemmel semmi gond. A helyesírásommal annál több.
Viszont nem neked cimeztem, hozzászolásomat hanem néhány elhangzott véleményre reagáltam, mintahogy a névváltoztatásra is. kicsit olvass visszább és akkor tudni fogod miről van szó. És mint irásomban hozzáfuztem semmit nem jelent hogy én nem halottam rolluk.

Egyébként halottam az sdi-ről, de nem akarom megérteni hogy azert mert egy klán valahol elért "bizonyos rész vagy egész sikereket", akkor az miért alap hogy máshol is ez lessz? Nagyon sok ellenpéldát tudok rá...
térjunk a v2-sdi-re rá. nekem ugy tunik mintha másik klánba olvadt volna, és nem bele egy másik az sdi be , vagy nem teljes átalakulás volt sdi és más klánok részéről :)

Itt szépen tömören elvagytok kint a szélén, de más klánok ugyanugy. a térképlinket biztosan ismeritek igy be sem illeszteném, hiszen ti sem vagytok nagyobb placni mint a veletek szomszédos klánok. Majd ha egymásnak estek akkor biztosan látszodni fog az erőfölény, vagy nállatok vagy nálluk. Természetesen kivánom hogy az erő legyen veletek, részemről végulis tökmind1. Viszont szerintem nem kell hangoztatnom, hogy nem a tömeg a lényeg ebben a játékban, hiszen kint a szélén azok vannak akiket oda sodort a szél, itt bent azert kissé más a helyzet. (persze itt is igy volt...)

Természetesen senki ne vegye sem sértésnek sem személyeskedésnek irásomat mert távol áll tőllem. Csupán bárki álltal ellenőrizhető vagy utánnajárható dolgokat hoztam fel.

Nem akartalak megsérteni, csupán természetesnek vettem, hogy ha idézés nélkül ír valaki, az az előtte levőnek címzi a mondandóját.

Én nem a v2-es SDI-re utaltam azzal, hogy a te bajod ha nem hallottál rólunk, mert nem csak egy szerver, sőt nem csak egy játék volt, ahol ez a csapat vagy legalábbis az alapító mag elég szép eredményeket ért el.
Én inkább arra utaltam, hogy egy jó stratéga felkészül a lehetséges ellenfelekből, és legalább a klánranglista első oldalán szereplőkről tudja azt, hogy hol vannak és hogy viszonyulnak egymáshoz.

És nem azért vagyunk kint a szélén, mert "oda sodort a szél", hanem mert nem akartunk a középpontban kezdeni, inkább megvártuk, hogy letisztuljon ott a kép, és esetleg ezután beljebb megyünk.
Persze azt nem terveztük, hogy ennyire a szélén maradunk, csak v4 iránt úgy tűnik sokkal kisebb az érdeklődés, elég lassan növekszik.
 

DeletedUser7664

Vendég
Az hogy ki fogja nyerni a v4et tényleg nagyon nehéz megjósolni. Felbomlani nem fogunk szerintem, hisz miért tennénk ? A klán nagyrészével már a v4eleje óta harcoltunk, játszottunk, ellenségként és társként is egyaránt. Közbe össze is haverkodtunk és arra a következtetésre jutttotunk, hogy minek üssük egymást mikor vannak még elegen a serveren akiket lehet foglalni sokkal könyebben, komolyabb erőfeszítés nélkül :D Volt mikor heti 12k támadást kaptunk, de mi is adtunk annyit.

Átnevezém a topikot arra, hogy "ki fogja megállítani a WAZZET?" :D

SDI-OS el kapcsolatban: Bocs, ha valakit megsértek vele. Én se nagyon halottam az SDI-OS ről még, nyilván azért mert nem értek el komolyabb eredméyneket még, ami figyelemre méltó lett vona. Nem értem mire ez az okoskodás.. Én ilyenkor mindig azt mondom, hogy beszéljen a statisztika. Megnézve a foglalásaikat, le pontjukat. Én nem nagyon lennék elszállva azért tőlük. Javarészt csak saját társaikat foglalják, komolyabb klán ellen még nem is harcoltak. Lehet erre kifogásokat találni hogy miért nem meg stb.. Egy hónap alatt fele le pontunk van mint nekik ;) Szerintem ez a lényeg. Nade mostmár remélem, hogy valamikor összeérnek határaink és tudunk harcolni egy jót :cool:
 

DeletedUser

Vendég
A két határ közt ott van a JONGA és a Best, tehát sok idő mire összeérnek a határok:)
 
Fent