WAZZE lessz a v4 nyerö klánja???

DeletedUser

Vendég
miért baj? :eek:

200 órákról is lehet parityázni igaz sok értelme nincs :D
 

DeletedUser

Vendég
Ha már van ott egy nemeselő falud akkor 200 óráról megéri, vagy csak szimpla fightolás:D
Mondjuk én 95 és 175 óra közt utazok néha van több is, ilyenkor az életem is elunom:D:cool:
 

DeletedUser

Vendég
na láttod-e
erre mondják mészár székbe küldjük a katonákat de hát...
LE-t növeli csak szart se ér :D
 

DeletedUser

Vendég
Végül is a V3-ba a K54 nem olyan veszélyes környék, pedig oda utazok 170 órát, de megéri mivel senki se mozdul rá szinte:D
Ha halálba akarom küldeni a támadóimat akkor 250 óra múlva meglelik a maguk tömegsírját:D:D
 

DeletedUser

Vendég
A két határ közt ott van a JONGA és a Best, tehát sok idő mire összeérnek a határok:)

A Bestrol inkább semmit....1-2 hónap és sehol sem lesznek .De ,ahogy titina mondja "Beszéljen a statisztika" :D A JONGA-rol nem tudok semmit...
 

DeletedUser

Vendég
A Bestrol inkább semmit....1-2 hónap és sehol sem lesznek .De ,ahogy titina mondja "Beszéljen a statisztika" :D A JONGA-rol nem tudok semmit...

Ha stati mondja, mondjuk így is ütve voltak:D
A JONGA pont belőlük vállt ki, vagy is a Hero-ból, hogy velük milyen a kapcsolat van az már kérdéses, mivel pont nem vagyok ott hogy tudjam:)
 

DeletedUser9982

Vendég
Megtudtam valamit a JOngarol xDDD DOW_JG a nevük

Grt. hozzá. Gondolom nehezen ment!



De nem csak az SDI és a WAZZE van a V4-en. És még hosszú az út a végéig.
Sok klán megerősödik és széthullik, sokan elkezdenek játszani és sokan abba is fogják hagyni.
 

DeletedUser

Vendég
azért raktam be :-w mert senki semmit sem tudott a jongarol :D
 

DeletedUser9982

Vendég
Klánnév: JONGA
Rövidítés: DOW_JG
Tagok száma: 48
A legjobb 40 játékos pontszáma: 39.672.832
Összpontszám: 40.271.241
Átlagpontszám: 838.984
Helyezés: 12
Legyőzött ellenfelek: 162.011.393 (24.)

K63-73-74 en találhatóak. A Best mellet, alatt (kicsit között is) találhatóak. Az SDI-től délkeletre és velük is határosak.

Ha valamit még nem tudsz akkor kérdezz csak nyugodtan.
 

DeletedUser

Vendég
Nos újra visszanéztem uraim.
Ami még a témához kapcsolodott észrevételek és javaslatok voltak, azt kell mondjam mindenkinek igaza van, igy nem is fűznék kommentet semmihez :D

És örömmel veszem hogy értelemes hozzászólások vannak többségében, igy lehet sűrűbben felnézek, diskurálni kicsit.

És mégegyszer bocsi az sdi-s megnyilvánulásomért, hiszen télleg nem nagyon vagyok ellátva infóval, csupán utánnanézek néhány dolognak mielőtt nagy butaságot irnék, és nekem az jött le ami.
És tudom hogynem mind azert vagytok ott ahol, más klán is van aki hasonlóan reggelt mint ti is.
Azert arra kivi leszek hogy a DOW most hogy probálja összeszedni magát nektekugrik e. Ámbár a jelenlegi felállásban ugy gondolom, inkább a bandyt fogják szorongatni könnyű prédaként, hirtelen nagy teruletet nyerve :)
 

DeletedUser8083

Vendég
Mondjuk úgy, az meglehetősen furcsa lenne, ha a DOW nekünk ugrana. ;)
 

DeletedUser9595

Vendég
Nos újra visszanéztem uraim.
Ami még a témához kapcsolodott észrevételek és javaslatok voltak, azt kell mondjam mindenkinek igaza van, igy nem is fűznék kommentet semmihez :D

És örömmel veszem hogy értelemes hozzászólások vannak többségében, igy lehet sűrűbben felnézek, diskurálni kicsit.

És mégegyszer bocsi az sdi-s megnyilvánulásomért, hiszen télleg nem nagyon vagyok ellátva infóval, csupán utánnanézek néhány dolognak mielőtt nagy butaságot irnék, és nekem az jött le ami.
És tudom hogynem mind azert vagytok ott ahol, más klán is van aki hasonlóan reggelt mint ti is.
Azert arra kivi leszek hogy a DOW most hogy probálja összeszedni magát nektekugrik e. Ámbár a jelenlegi felállásban ugy gondolom, inkább a bandyt fogják szorongatni könnyű prédaként, hirtelen nagy teruletet nyerve :)


Nem tudom mihez kellene összeszedni magunkat!
De remélem te megmondod!
Talán lehet valamiről lemaradtam?
Befoglalták a fél klánt vagy mi?
A DOW köszöni szépen megvan, nem kell minket félteni.
Valamint össze vagyunk szedve :D:D
És eszünk ágába sincs nekiugrani az SDI-OS -nak.
Ennek okait elég ha én tudom.
Bár ez nem is titok, hisz elég sokan tudhatják milyen a kapcsolatunk.
 

DeletedUser9982

Vendég
Hát a DOW és az SDI az erős páros ezzel számolni kell sok klánnak.
Ahogy a foglalásaikból kiderűl, mind a 2 klán meghódítja a peremrészt.
Kérdés mikor indúlnak befele a szerver közepe felé. Biztos háttérrel indulnának, amivel jelenleg csak pár klán rendelkezik.
A teljes délnyugat ezé a 2 kláné szinte. És a perem felől senki se tudja őket támadni.
Így stratégiai előnybe vannak nagyon sok klánnal szemben. Így a WAZZE-vel szemben is.
Én kiváncsian várom ezen említett 3 klán mikor találkozik.
 
Fent