WAZZE lessz a v4 nyerö klánja???

DeletedUser7641

Vendég
Én is küldeném elismerésemet. Gratulálok!

(bár nem sokat tudok a v4-ről, de olyan klán nem fog szervert nyerni, amelyik ne érdemelné meg;))
 

DeletedUser7967

Vendég
Mély tiszteletem és elimserésem! :)

Hát így kell ezt, Wazze! :D
 

DeletedUser12679

Vendég
Huh, fogynak a szerverek!

Én még a V3 közben néztem be kicsit a V4 szerverre, de valahogy nagyon idegen volt az ottani szabályok után. Nem is maradtam soká. Aztán mire visszanéztek, huss, a szerver nem elszaladt (a csigaszedő nyugdíjasok mintájára).

Gratula a győztes csapatnak, és mindenkinek, aki a világ végéig kitartott! :)
 

DeletedUser4732

Vendég
Köszönjük szépen mindenkinek a gratulációkat! :)

Valamint én is gratulálok a legvégsőkig kiválóan helytálló legkitartóbb ellenfelünknek a PAKTUM klánnak, szépen helytálltak, egészen a szerver végéig :)
 

DeletedUser7664

Vendég
Köszönjük a gratulációkat ! Megcsináltuk wazze :cool: Jó volt, szép volt hiányozni fog nagyon!
 

DeletedUser11984

Vendég
Na tessék, elmegyek másfél hétre lógatni a lábam a Balatonra, erre megnyerik a szervert, reméltem, hogy ennyire nem lesz sürgős.
Hazajövök, erre nem tudok belépni a V4-re :(

Kár, hogy személyesen nem tudtam gratulálni néhány Wazze tagnak, aki ténylegesen megérdemli.
Gratulálok a Wazze vezetőségének, akik ügyesen megszervezték a klánt, a győzelmük nagy részben rajtuk múlott, erős kéz nélkül nincs győzelem.

Természetesen gratulálok szeretett klánomnak, a Pakum klánnak, kiválóan küzdöttetek, abban a tudatban is, hogy egy pillanatig nem volt esély a szerver megnyerésére.
Tisztelet mindenkinek, aki kitartott a végsőkig, nem törölt illetve nem menekült a Wazze védőszárnya alá, amikor a Wazze a kapuit ostromolta!
Hiszem, hogy egy ilyen játékban az emberi erkölcsök megőrzése és megszilárdítása sokkal többet jelenthet, még ha a végén a vesztes oldalon is köt ki az ember.

Köszönöm barátaim az elmúlt bő 3 évet!

Banditos
 

DeletedUser

Vendég
Most, hogy ma nem tudtam belépni - habár tudtam, hogy eljön ez az idő - nagy hiányérzetem van, még annak ellenére is hogy néha legszívesebben abbahagytam volna. :(

Én is gratulálok a nyertes klánnak és mindenkinek, aki kibírta végéig.


zpress
 

DeletedUser

Vendég
Banditos mondta:
Hiszem, hogy egy ilyen játékban az emberi erkölcsök megőrzése és megszilárdítása sokkal többet jelenthet, még ha a végén a vesztes oldalon is köt ki az ember.

Gratulálok legkitartóbb ellenfelünknek, akikkel az utolsó pár napot leszámitva (amikor már elértük a 80%-ot, és "csak" látogatni lehetett) mindennaposak voltak az adok-kapok-ok, és nagyon nem értek egyet Banditos utolsó mondatrészével.
TI nem a vesztes oldalon kötöttetek ki !
Ott nagyon sok klán kikötött, akik feloszoltak, szétmentek, beolvadtak stb.
és valóban, mikor már "Hozzátok" értünk, kirobbant a Paktum 'vs Wazze háború, már többezer, többtizezer faluval több volt nekünk, de érdekes lett volna, ha kicsit hamarabb összefogtok ellenünk, és 50-50%-ről indulunk egy ilyen Paktum szintű klán ellen.

Nem, messze nem vagytok a vesztes oldalon, én inkább úgy mondanám, hogy a dicső második helyet értétek el, aminek nagyonsok és bonyolult oka van illetve lehet, de egy biztos: a Wazze ellen nem vesztettetek... csak meglett a 80 %-unk, de nem tudtunk legyózni bennetek.. nem roppant meg a klánotok, nem szürkült be a piros tengeretek. És nem utolsósorban egy remek csapat vagytok!
Szóval, csak gratulálni tudok Nektek ! Az egyetlen klán, aki a végsőkig ellenállt ! És nem is akárhogyan.
 

DeletedUser

Vendég
És természetesen Nektek Is Wazze-s társaim, köszönöm ezt a bő 3 évet, a közös izgalmakat, csatákat, nagy beszélgetéseket, klántalis személyes eszmefuttatásokat, élményeket !
Örülök, hogy megismerhettem olyan embereket, akikkel az ÉLETben lehet sohasem ismerkedhettem volna és szinte az egész országban lettek kedves arcok, akikkel összefuthatok, bármere is indulok !
Nem volt egyszerű, sokszor vért izzadtunk, de megérte.

Gratulálok a vezérkarnak, Nélkülük nem jutottunk volna... szerintem sehova.
Grasshopper, Gyuszkoka, II. Alexander, Titina1, és a legkörönfontabb, mindent átlátó diplomatánk (szerintem a 17 szerveren nincs ekkora stratégiai zseni, mint) Namenyi, és persze AttilaN, Fokföldiibolya.
Köszönöm, hogy játékom ugy terelgettétek, hogy mindig öröm volt belépni, és megérte a sok éjszakázás, nappalozás :)

és korábbi vezetőink előtt is kalapot kell hajtsak
Hum4n, Bettyzo, Tartaly, Gyorosi és még sokan, akik nemcsak saját accuk nevelgetésével voltak elfoglalva.

és ha valakit kifelejtettem volna, az nem direkt van, hanem sajnos nekem is meszesednek már az agyi ereim :)))
Tudom, Cavinton... lehet, kellene is szedni már :)

Természetesen minden klántársnak köszönöm a kitartását, és a jó közös játékot

Minden jót Nektek! És mindenkinek, aki részt vett a Klánháboru, Világ 4 élményben.

természetesen augusztusban klántali... de jobban szeretném, ha V4 tali lenne ;-)
 

DeletedUser

Vendég
V4-en elvileg megkaptuk a pf-et. (Bár nem egy nagy durranás 3.5 év után 1.5 havi pf, egy bögre jobb lett volna helyette....)
De mivel belépni már nem lehet erről sokan nem fognak értesülni.
Nem lehetett volna a Pf-et elöbb kiutalni és csak rá pár napra zárni a szervert?
Sokan nem kezdenek új világot, de így rákényszerülnek hogy belépjenek más világra hogy a pf-et át tudják adni esetleg másnak.
Sokan meg nem is tudnak róla (és így már nem is fognak) hogy megkapták a pontokat....

Sajnálom hogy 3.5 után így kapkodva kellett elbúcsúzni mindenkitől.
Főleg azok sajnálják akik esetleg szabadságukat töltötték az utolsó héten (nyáron szokás) és így még esélyük se volt sok elköszönni......

Ez a kapkodás a szerver lezárása és elérhetetlenné tétele körül számomra egy erősen negatív tüske......

Köszönjük Innogames.
 

DeletedUser

Vendég
nem is értem, miért nem lehetett meghagyni a belépést, miért kellett kizárni mindenkit ?
Ugysem indul ujra v4 .. vagy igen ?
És milyen jo lenne 5-10 év mulva akár végigszaladni büszkén a falvakon, vagy csak megnézni a térképet, a belső forumot.
sajnos lehetetlen 3,5 év anyagát lementeni pár nap alatt :(
de biztos annyi helyet foglal el a szerveren, hogy erre nincs mód :(
mostmár törölik, mehet rá a v17 :(

és valóban... 300 pf pont... szerintem aki 3 és fél évig végig vette a pontokat, annak ez nemigazán jutalom, vagy ajándék... egy egyedi KH-s bögrének akár én is jobban örültem volna 100 ft-ért. vagy bárminek, ami emlék, és megmarad...
 
Fent