WAZZE lessz a v4 nyerö klánja???

DeletedUser8560

Vendég
Kedves Kiowa: volt.
Kaptak egy levelet hétfőn, hogy hurrá, 80%, 3 napig tartani kell.
Aztán kaptak egyet csütörtökön, hogy nyertek, jön a 3 napos tűzszünet, búcsúzni.
Aztán kaptak egyet szombaton, hogy vasárnap zárás.
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok

Szivesen olvasnék klántörténeteket. (Azzal emléket is állítanátok itt a fórumon)
 

DeletedUser15652

Vendég
Ez a kedvenc topikom...

Szenvedő V4-esek, akiket teljesen megértek. Még mindig mellettük állok.

Harcoló supporterek, akikben van érzés csak tehetetlenek!

Nyálverő egyéb világiak, akik már nyertek vagy nem!

Mi jön még? Rózsaszín biciklin zöld zombi?
 

DeletedUser

Vendég
Van e rá elvi lehetőség hogy ha a játékosok kérik, hogy az innogames, feloldja a régi szervert és fórumozni/menteni a régi dolgokat/stb vissza lehessen menni?

Erre a kérdésre ami a lényeg még nem válaszolt a support.

Illetve a fenti kérdést kiegészíteném azzal hogy : Van e mód hogy egy letöllthető offline mentést létrehozzon az Innogames amit aki igényel le tudna tölteni valahonnan?
 

DeletedUser

Vendég
Az a "nyálverő egyéb világiak" szerintem nekünk szólt, Darki :) Bár én személy szerint játszottam a V4-en, Solaris-ban, az NN-ben, rövid ideig a Wazze-ban is ... és szívből sajnálom, hogy nem volt nekik tűzijáték, pezsgőfröcskölés, feliratos bögre, meg nagy felhajtás a szeró végén :)
 

DeletedUser

Vendég
Drága Kiowa.

Személy szerint én örülök annak hogy itt vagy és mint szintén szerver nyertes, részben áttérzed a problémát amit a szerver túl gyors lezárása jelent a játékosok egy részének.

De azt tudnod kell hogy senki sem egyforma, emberek és különbözőek vagyunk.
Ha valaki/k szeretnének valamit, és számodra ez annyira nem fontos, vagy esetleg te nem tartasz rá igényt, attól még azok a játékosok igénye az ő számunkra fontos és valós gond.
A részvéttel és együttérzéssel semmi gond, sőt... de az tényleg felesleges hogy akit ez nem érint vagy ez a dolog nem érdekel hogy itt hurrogják le azokat akiknek viszont fontos lenne...
 

DeletedUser

Vendég
Szia :)
Nagyon örülök ti nyertetek téged ismerve biztos jogosan!
Fogsz játszani máshol?
Jó játékosnak tartalak!:)
V2 nekünk is vége felé jár várni kell még egy kicsit de a győzelem biztos! :)
 

DeletedUser

Vendég
Drága Kiowa.

Személy szerint én örülök annak hogy itt vagy és mint szintén szerver nyertes, részben áttérzed a problémát amit a szerver túl gyors lezárása jelent a játékosok egy részének.

De azt tudnod kell hogy senki sem egyforma, emberek és különbözőek vagyunk.
Ha valaki/k szeretnének valamit, és számodra ez annyira nem fontos, vagy esetleg te nem tartasz rá igényt, attól még azok a játékosok igénye az ő számunkra fontos és valós gond.
A részvéttel és együttérzéssel semmi gond, sőt... de az tényleg felesleges hogy akit ez nem érint vagy ez a dolog nem érdekel hogy itt hurrogják le azokat akiknek viszont fontos lenne...

Kedves Grass, neked megsúgom, hogy tisztában vagyok vele mi a gond, csak véleményem szerint nem ez a probléma megoldásának a módja, amit és ahogy itt néhányan leírtak...
"Nem vagyok cinikus, csak tapasztalataim vannak, ami persze majdnem ugyanaz."
Oscar Wilde
 

DeletedUser

Vendég
... a supporterek, modik (általában), ha normális, nem támadó kommunikációval, kéréssel fordulsz feléjük, (szerintem) HA LEHETSÉGES, akkor elintézik amit szeretnél.. ha nem megoldható a kérés, igény, akkor fejre is állhatsz, úgysem lesz belőle semmi.. ha vagdalódzol, fenyegetsz, fikázol, akkor megeshet, hogy a TALÁN LEHETSÉGES sem fog valóra válni.. véleményem szerint.. :)
 

DeletedUser

Vendég
:)

Szeretném ha visszaolvasnátok akkor a legelső hozzászólásomat...
Sajnálatomat fejeztemki és kérdeztem csupán...
De továbbra is várom a választ a két kérdésre.
 

DeletedUser

Vendég
Grass, szerintem ha van accod valamelyik világon (ha nincs, regelj be valahová) és írj már egy ticket-et a supportnak a kérdéseiddel.. válaszolni fognak!
 
Fent