WAZZE lessz a v4 nyerö klánja???

DeletedUser

Vendég
Nem a v4 az első szerver ahol véget ért a játék (lásd. v9).
Meg kell értenetek, hogy azért, hogy ti zavartalanul tudjatok csevegni nem lehet fenntartani egy saját szervert erre mint írtam van egyszerűbb megoldása is (skype).
Azt a tényt, hogy itt 3,5 év játék után nem tudjátok egymás elérhetőségeit nagyon szomorúnak tartom.
A címek kimásolására meg megvolt mindenkinek a lehetősége a múlt héten.

Köszönöm a megértő, támogató kommenteket, és hogy a support valóban a játékosokat védi, érdekeit képvseli, és nem a CÉG (Innogames) csatlósai, a szabályok pokerarcú betartatói, börtönőrök.


3,5 év után sok társnak tudom a skype cimét... De nem tudom, hogy miért reklámozzátok ezt a kommunikációs csatornát, biztos ez is utal az innogames-nek kest.....

Viszont sok Paktum-osét nem tudom, nem is beszélve a többi klánról, vagy csak játékosról, akik eddig "ellenfelek" voltak. Én kérek elnézést, hogy nem cseréltem a szerver összes résztvevőjével időben skype azonosítót és egyéb elérhetőségeimet nem osztottam meg már a szerver indulásakor.
És azért a nemes ellenféllel nem szégyen megismerkedni. de belátom, erre a játék nem ad módot, és hatalmas veszteséget illetve terhet jelentene az egy hetes "türelmi időt" kijjebbtolni.

Aki szabin volt, igy járt.. TI időben szóltatok, volt egy egész hét.. Mi vagyunk Grassékkal a hibások, hogy nem tájékoztattuk a tagokat, a nyaralókat is, hogy a tengerpart után menjenek be valami netkávézóba, vagy akárhová, ahol be tudnak lépni, mert itt mindent megtesznek értünk, de sietni kell.

Aki nyaralt pont éppen, a duskáló gazdagságát villogtatva, pont a nyár közepén, amikor mindenki normális ember dolgozik, és természetes dolog, hogy napi szinten belép a játékba, ha már ugysem nyaral..
Kemény az ÉLET.

Nem a forum, és a társak elérhetősége a baj csak... de talán nem mindenkinek voltelég ez az 1 teljes hét képeket, privát leveleket, térképeket stb lementeni. hát ez most elveszett, 3,5 év pf fizetés után ez van, kemény az élet, majd jöjjön új szerverre, öljön bele megint nemkevés prémiumot, és hetente mentsen mindent, ami fontos, vagy emlék.


Az Olimpiai hasonlat meg... Igen találó, csak nemigazán jól látod és tárgyilagosan a dolgokat.
Ha szabad, leírnám, mi történt:
Lement az olimpia.
Megnyerték a gyoztesek. mindenki boldog. elkezd ünnepelni, de......
haza lettek küldve, mert elfogyott a szálloda finanszirozása.
És otthon megkapták "érmeiket", ami nem is érem, hanem mégegy jegy a következő olimpiára... vagyis csak az első heti konditerem bérletre, ami után ismét honapok-évek szivós kitartásval talán megint megszivathatják magukat egy ilyen "olimpiával".

Más szerverek győztes csapata hogy mit csinál, az engem nem érdekel, és nem is akarok majmolni.
Soha többé lehet nem játszok "komolyan", elég volt 3,5 év függőség, az élet nemcsak az egymásutáni KH szerverekről szól.. bár Innogames-nek ez az érdeke, ebből van bevétel.. dob egy csontot, hogy utána a húst a játékos izzadja ki a leveshez...

és a műhisztire...
Nos azt hiszem itt az ideje a műhisztit, műbalhét befejezni.
Ezeket a problémákat hoztad fel eddig, válaszoltunk rá, tehát ezekben az ügyekben kérlek már ne írj ide a fórumra, ha mégis szeretnél még valamit hozzá fűzni, megteheted azt a német központ felé, az Impresszum alatt megtalálod az elérhetőséget.

Én már nem is értem, miért "vitázunk" a szerver megnyerésének felhőtlen öröme helyett ?
Talán, mert nem teljesen felhőtlen.
3,5 éve nem gondoltam, hogy megnyerjük. Azt sem, hogy végig "birom". De azt sem, hogy ennyire nem számít semmi.
Vagyis igen, van ami számít.. a PF, és hogy füzess.. csak ez számít.

Azt sem értem, miért az itteni support-ot "bántjuk"... ez olyan, mint amikor a bliccelő a kalauzzal veszekszik... Ő csak a dolgát végzi, ezért fizetik, arról nem tehet, hogy a rendszer a ..ar.


Itt nem számít semmi, csak a pénz. ha írnánk a németeknek, hogy mindenki vesz 1000 pf-pontot, vagy x-et, még vissza is nyitnák lehet a szervert, nemhogy belépésre adnának módot. Mindenre van mód, csak mennyi pénz kell hozzá.
A németeket... (de sajnos úgy tünik, a magyarokat sem) érdekli semmi más, csak hogy vegyük a pf-et. Amint ez megtörtént magasról nem érdekel senkit, hogy ki mit szeretne, hogy öröm a játék, vagy a lezárása... a Joker szöveg: "bocsi, nincs rá mód".. Ami helyesen így hangzik: "le...rjuk, mit akarsz, fizettél, kaptál érte valamit, mostmár nem fizetsz, mert vége, így mi sem csinálunk semmit, ez nem jótékonységi szolgálat, hanem csak üzlet"
Fizettél, kaptál érte valamit, ennyivel érd be!

Ha nem tetszik, lehet húzni a retekbe, van még elég birka, aki fizet más szerveren, kit érdekel V4, meg akármelyik más lezárt "halott" szerver ?

én nem fogok "műhisztizni", ha ezt előre tudom, el sem kezdek KHzni sem, ahol kutyába sem nézik, nemhogy tisztelnék a játékost, csak addig jo valaki, amig fizet.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15652

Vendég
Támogatom Grass, elenium és a többiek(V4 játékosok) hozzászólását! :)
 

DeletedUser

Vendég
Úgy érzem társaim keserűsége és az enyém is az eljárás mikéntje miatt van!
Ami tény: a v7-en a győzelem kihirdetése UTÁN jött egy értesítés a klánnnak, hogy 3 napunk van, stb. 1 nappal a zárás előtt pedig mindenki megkapta a jutalmat is. Teljesen korrekt, mindenki elfogadta. Kész vége.
Itt a v4-en ugye az történt, hogy ha 72 óráig megtartjuk a 80%-ot nyerünk. A 72 óra eltelte után pedig nem kaptunk 3 napot és a jutalmat sem ....(ténylegesen akkor nyertünk)
Most akkor ebben a tekintetben más szabályok vonatkoznának a 2 világra? Nem gondolnám....
 

DeletedUser

Vendég
Ahogy olvasom a hozzászólásokat, alapból az a gond, amit már mi (V9-esek) is átéltünk. Van egy oldal, egy játék, ami hosszú időn keresztül az életünk része, azzal kelünk, azzal fekszünk, kitölti a szabadidőnket, a játékostársaink némelyike már szinte olyan, mint egy családtag, legjobb barát, napi szinten kapcsolatban állunk velük, és bár tudjuk, hogy ennek hamarosan vége, mégis riasztó érzés, mikor egyszer csak hirtelen eltűnik minden. Nincs többé. De skacok, ezt el kell fogadni. Ha lenne is rá lehetőség, hogy az ember visszalépegessen, pár nap múlva eltűnne annak is a varázsa, elkopnának az emberek, higgyétek el. Nem jó érzés, mikor az ember életében lezárul egy szakasz, én tudom, mert átéltem, de tovább KELL tudni lépni.. a győzelem ezzel jár. Az iskola padba is visszaülnénk néha a régi pajtásokkal, de nem lehet. Minden vég egy új (egy jobb) kezdete!
Még egyszer gratulálok a győzelemhez!
 

DeletedUser

Vendég
A 3 nap a 80% után megvolt ha jól tudom V4-en is.
Sajnos én mertem elmenni Bajára a halászléfőző fesztiválra és ott voltam 3 napot, de a support szerint ez már legyen az én vagy azok gondja akiknek véletlenül élete is van....

A fő gond tényleg a support hozzállása ahhoz amit felvetettünk.

Mi játékosok = VEVŐK vagyunk.
A support pedig megfelel a Innogames = szolgáltató ügyfélszolgálatának.

Ha a VEVŐK részéről felmerül egy igény az ügyfélszolgálatnak nem az a dolga hogy hülyének nézze a VEVŐT hanem hogy megértse és jellezze az igényt a CÉG felé.
Nem pedig lehurrogni és leoltani azon VEVÖ-ket akik elkövetik az a szentségtörést hogy merik venni a bátorságot és kifejezik hogy mit szeretnének, mire vágynak.

A supportnak itt nem dönteni kell hogy újranyissa a szervert vagy nem hanem ezt az igényt észrevenni és továbbítani a CÉG felé hogy erre lenne igény a VEVŐK részéről.
Ehelyett tipikus magyar módon mi vagyunk hülyék/nevetségesek/hisztisek vagy bármi egyéb más, mert merjük jelezni az hogy mire volna szükségünk.

Ráadásul nem feltétlenül egyetlen megoldási lehetőség a szerver ujranyitása.
Akár az is megoldás lenne mindenre ha egy mentést elérhetővé/letölthetővé tenne a német CÉG és akinek kell az letöltni.
De ez már egy párbeszéd kérdése lenne hogy mi lehet/legyen a megoldás...

Hiába írja az egyik support hogy írjunk a németeknek.
A support részben azért van itt hogy tartsa a kapcsolatot a VEVŐ-kel és közvetítsen közöttük és a CÉG között.
Sőt véleményem szerint kifejezetten nem is örülne maga a CÉG ha a játékosok direktben keresnék őket meg minden féle óhaj/sóhajjal....

Nekem alapetően semmi bajom a magyar supporttal.
De kérném hogy a lehurrogás helyett inkább a játékosok igényét és jelzését vegyék/értsék meg, és ezt közvetítsék a játék tulajdonosai felé.
 

DeletedUser

Vendég
Nos látom nem nyugszik a szerver, és talán okkal. :)

A kedves support avagy moderátor vagy bánoménmifene, ugy vélem nem látja a fától az erdőt.
Nem a nyers szabályokat kell irogatni hanem némi empátiát, és/avagy segitséget nyujtani a jelzett probléma és a support hiányosságai miatt!!!

Csak jelzem kaptunk egy körlevelet hogy tartsuk meg a 80%-ot 72 orán keresztul, és akkor nyertunk.
Nos ezt mindenki tudta hogy igy lessz vége, egyszer eljön ez az idő is amit természetesen vártunk is. De azt senki nem jelezte, hogy megtartottuk e avagy mi történt éppenséggel mi nem. erre jopár nap mulva jött egy körlevél /5-6 nap/ ujra hogy másnaptol nem lehet belépni a szerverre. semmi több lényeges infoval.

Ugye kedves tudatlan moderátorunk, supporterunk erről fogalmad sem volt hogy igy zajlott le?! Nos épp ideje volt hogy tudjátok.

Ez a méltó befejezése egy szervernek a support de nevezhetném INNOGAMES-től? ugye ez csak egy vicc. A prémcsipontok oké hogy megkaptuk de miért a belépés lezártát követően 1 nappal??? Miért nem jelezte ezt senki hogy miként hogyan? Bizonyára a faszbuk sokkal fontosabb mint az önkéntesen vállalt meló némi prémcsiért... De aki vállal vmit azt csinálja vagy huzzon el...

Az hogy a forumba nem tudunk belépni hát üsse kő, de a support akkorse az észt ossza, hanem legalább annyi hogy meglátjuk mit tehetunk, és ha nem akkor a többinél probáljuk az észrevételeket figyelembe venni. De nem a bunkó magyar erre sem képes. egyből az van hogy irogassá meg csináld bunkó ha akarsz valamit...

És hogy 300 pont? igen ajándék lónak ne nézd a fogát. nem is ez a gond. de ugy vélem hogy igenis ezzel senkin nem segit mert semmire sem használható, egy normális játékos ezt tudja is... a helyzet az hogy igen jobban örulnénk egy kézzelfogható dolognak, mint szirszar pontoknak. Persze ez is több mint a semmi, nincs is ezzel gond, örülünk is neki, csupán ami egy javaslat azt ne ugassa le a support sem, hanem irja hogy srácok csajok ez kivitelezhetetlen avagy meglátjuk a jövőben mit tehetunk... nem lenne ésszerűbb??? áááá nem mert együgyüként sokkal jobb a szabályokhoz ragaszkodni mint esetleg javaslatokat tenni. gondolom itt egyetlen mod avagy sup sem épitett még céget avagy hasonlo munkában nem vett részt. ami nem is baj. csak attol még lehetne rugalmasabb hiszen az INNOGAMES is profitorientált cég, és mi fogyasztók léphetunk fel igényekkel, amit egy szolgáltató cég igenis értékel, és örömmel fogad!!! Hiszen látom a nyereségorientáciot, mivel a régi kh-nak köze sincs már a maihoz.
Pedig szuper fejlesztések és funkciók is vannak, lettek, na de azert az hogy kinek van több pénze és ugy bárkinél jobban tudsz érvényesulni játékot játszani eközben az igényeket elnyomni, hát nem éppen ésszerű.
De már megszoktuk, itt ebben az országban, eképpen a kh-n is a ne ugass ugyse érsz vele semmit, szindrómát.

Inkabb ki kéne nyitni a szemet és néhányunk mondandójában felfedezni valos problémákat, amik igenis hiányosak és potlásra avagy fejlesztésre szorulnak.

A mi szerverunk problémái is jelzésértékuek hogy a support igenis világosan jelezzen mindent, ami lényeges főként egy szerver zárásánál avagy a végjátékokban. Nállunk ennek vége, ugyse történik semmi már, hiszen a support is önmaga ellen beszél, de a többi szerver zárásánál kiküszöbölhető problémák, hiányosságok elmaradhatnak... Főként ha már mi mint fogyasztók vesszuk a fáradtságot és körmölünk és jelezzük!? :eek:

Minő meglepő mi?

És igen a skypen vannak elérhetőségeink és sokan ott is vannak. de most a skypének csinálunk reklámot avagy micsoda? mert akkor a cégemet is reklámoznám, hiszen mi a különbség... ja már tudom annyi hogy mehetek a picsába vagy ahova akarok de innen biztos...
Szoval a szabályokhoz nem kell foggal körömmel ragaszkodni hanem inkább a kiemelt mondatomat olvasgatni, tanulmányozni, és legfőképp megérteni, ha már az alkalmazása nem megy... hátha sikerül egyszer :p
 

DeletedUser6573

Vendég
Kedves CSAPAT!
Ti még mindig "örülhettek",mert nekem a majd 3 éves
játékom teljes emlékét elvették,kitörölték! A sok ilyen-olyan
szerverbekukkantós,néhány levelezés erejéig benézős,pár pontos,rég törölt játék nyomát meghagyták,de,hogy játszottam majd 3 évet és volt egyszer 1200 falvam és egy szerver 7.helyem úgy eltörölték,mint a szemetet! (tudnátok,ez milyen ....!!,de jó lenne még az emlékére ránézni!!)
Szóval,legalább a dicsőség táblát mentsétek el magatoknak,míg ennyit meghagynak,nehogy ennyi se maradjon a végén,akárcsak nekem... :(

am.itt is: grat wazze!(ha már az elérési lehetőség ellenére válaszra sem vagyok méltatva,hogy gratuláltam G.!!) és további minden jót mindannyiótoknak!

ja!!
Ui: "kedves " magaslóról lebeszélő moderátor ! onnantól,hogy bejelentettétek hivatalosan,hogy a wazze nyert,hogy nem telt el egy hét a teljes lezárásig az tuti!!! Szerintem jobb,ha utána néztek
És a stílus..nos,az is szinte tuti,hogy az életben nemhogy 3 évig,de 1-ig sem játszottál komoly csapatjátékot,mert,ha nem így lenne,egy percig nem beszélnél ilyen szemtelen,lekezelő hangnemben ezekkel az emberekkel!!Minimum,észrevennéd a különbséget a hiszti és az elkeseredés között!
Mellesleg egy fórummentés erejéig belépés engedélyezésébe kétlem,hogy összeomlana a rendszer!!!

JÓINDULAT jóindulat.....(kéne)
 

DeletedUser11984

Vendég
Tökéletesen egyetértek Grass, gyuszkoka, Elenium hozzászólásaival.

Aki nyaral (pl én), az bekaphatja (oké, ti finomabban írtátok, de a lényeg ez), aki nem mentett le elérhetőséget, bekaphatja (oké, ti finomabban írtátok, de a lényeg ez), akinek nincs 1000TB külső vinyója, ahova ennyi adat elfér, bekaphatja (oké, ti finomabban írtátok, de a lényeg ez).

És őszintén. Egy büdös szóval nem közöltétek előre, hogy a szerver hipp-hopp el fog tűnni, semmi nem lesz visszakereshető.
Mentek a találgatások a fórumokon, kérdezgették egymástól az emberek, mi lesz 80% után, és SENKI NEM TUDOTT SEMMIT!!!!


Én, a bunkó nyaraló (rettentő sokáig, 10 napig voltam el, 79,2%-nál mentem el), úgy fejeztem be a szervert, hogy el sem tudtam köszönni annak a klánnak a tagjaitól, akiket 2 évig vezettem, jóban rosszban, háborúban, és kevéske békében!
Ez szerintetek normális????????

Köszönöm Innogames, köszönöm supporterek!
 

DeletedUser11984

Vendég
Mondjuk azért óriási flash, hogy esténként nem kapcsolom be a számítógépet :))))))
 

DeletedUser4732

Vendég
Ráadásul nem feltétlenül egyetlen megoldási lehetőség a szerver ujranyitása.
Akár az is megoldás lenne mindenre ha egy mentést elérhetővé/letölthetővé tenne a német CÉG és akinek kell az letöltni.

Igen, ezt valószínű igényelnék többen is, közte természetesen én is :)

Ez talán még most is megoldható lenne, mivel a szerver még most is fut. Tegnap még működött, ez biztos, mivel a pf em és a fiókkezelőm e hó 21-22. volt aktiválva, és mivel napi szinten rendszeresen több falut is foglaltam folyamatosan, igy elég sok falum állt mindig építés alatt többek között még az utolsó foglalni engedélyezett napon is már megszokásból is beállítottam a foglalt falvakban a fiókkezelő által az épitési sort, aminek a tevékenysége látható is volt napi szinten a statson még a belépési tilalom után is, annak ellenére hogy napok óta nem lehet belépni a V4 re, a stats szerint a pontszámaim még mindig növekedtek :), tehát a szerver ugyanúgy futott tovább.

Lényeg a lényeg, ha belépni nem is engednek már minket, de egy fent emlitett szerver állás mentés letölthetős változatát igazán megkaphatnánk ajándékba :)
 

DeletedUser

Vendég
Bocsi, de nincs igazatok.. nem az első szerverzárás!!! Nálunk, V9-en is ugyan ez történt, ami nálatok. Elsők voltunk és tisztában azzal mi fog történni, és nem reklamált senki, nem okoltunk senkit, hogy ez van, ill. nem emlékszem ilyenre. Persze volt róla szó, hogy milyen jó lenne néha visszalépni, fórumozni, dumálni, nézegetni..
Okoljátok a moderátort, supportert, aki nem tehet semmiről, ő maga is szabályok szerint dolgozik. Más országokban is lezártak már egy csomó világot, és ugyan így, ahogy nálunk, és most nálatok. Velük-velünk szemben sem lenne korrekt, ha veletek másként bánnának el.
Nem értem, hogy miért nem ünnepeltek, örültök... Olyan mintha "le akarnátok húzni még egy bőrt a trófeáról".. Furcsák vagytok.. :)
 

DeletedUser12127

Vendég
Kiowa, én értem, amit mondanak. Bennem is egy csipet gyásszal keveredik a szervergyőzelemből fakadó örömérzés. Hiszen azzal hogy győztünk el is "pusztítottuk" a világunkat.
Mi a V7-en kaptunk levelet a support-tól ahol a győzelmünk kihirdetése után még 3 napot adtak a búcsúzkodásra. Tudomásul vettek, és amit lehet lementettünk.
Sőt, amikor eljött a péntek dél a szerverzárás meghirdetett időpontja sem állították le a szervert, aki benn volt (mert még dolga volt) nem lett kirakva. Csak éppen onnantól már nem lehetett bejelentkezni azoknak, akik szerverzáráskor nem voltak benn éppen. Mi ezt humánus szerverzárásként éltük meg. Köszönjük. A 3 nap nekünk elég volt arra, hogy elbúcsúzzunk egymástól. De ha ez a 3 nap nem lett volna, akkor az nagyon rosszul érintett volna minket is. Nálunk volt. Így jó volt. Ennek ellenére nagyon jó lenne visszanézni még időnként, már amíg a szerver a maga fizikai valóságában működik. Nyilván csak addig. Ez létező igény, főleg azoknál, akiknek nem volt idejük, lehetőségük megtenni a szükséges dolgokat a szerver zárása előtt.

Ha egy mód van rá szép gesztus lenne ezt lehetővé tenni a volt játékosoknak. Márcsak azért is, hogy más szervereken esetleg nagyobb kedvvel és elhivatottsággal fogyasszák a prémiumpontokat a győzelem reményében. De ha a gesztus nem megtehető, még mindig terelhető lenne gazdasági vonalra is a dolog.
Mi lenne, ha archív világokba való belépés prémiumpontért engedélyezett lenne? 1 nap 50PF vagy akármennyi áron. Talán sokan fordítanák erre a kapott nyereményüket, s talán sokan vásárolnának új pf csomagot ehelyett egy másik világba való belépéshez ismét kedvet kapva.

Tisztelettel: Arkhimedesz2

ui: A műhiszti kifejezés valóban nem volt sem szerencsés sem igazságos... - engem konkrétan felháborított volna ha én kapom - és indulhatott volna a valódi. :)
 

DeletedUser13223

Vendég
Bocsi, de nincs igazatok.. nem az első szerverzárás!!! Nálunk, V9-en is ugyan ez történt, ami nálatok. Elsők voltunk és tisztában azzal mi fog történni, és nem reklamált senki, nem okoltunk senkit, hogy ez van, ill. nem emlékszem ilyenre. Persze volt róla szó, hogy milyen jó lenne néha visszalépni, fórumozni, dumálni, nézegetni..
Okoljátok a moderátort, supportert, aki nem tehet semmiről, ő maga is szabályok szerint dolgozik. Más országokban is lezártak már egy csomó világot, és ugyan így, ahogy nálunk, és most nálatok. Velük-velünk szemben sem lenne korrekt, ha veletek másként bánnának el.
Nem értem, hogy miért nem ünnepeltek, örültök... Olyan mintha "le akarnátok húzni még egy bőrt a trófeáról".. Furcsák vagytok.. :)

Teljesen igazat adok neked. Ha lenne itt egy LIKE gomb simán megnyomnám.
 

DeletedUser7664

Vendég
Nem értem miért akadtatok ki ennyire. :eek:
Asszem Írták is, hogy a lezárást követően, többé már nem lehet belépni. Jöttek a levelek is a supporttol. Lehetett tudni mikor lesz lezárva a szerver, és mikortol nem tudunk belépni. Aki akart kimenthetett mindent.
Aki meg nyaralt, azt nagyon sajnálom. Nem igazíthatják a szerver zárást a nyaralókhoz...
Fennt vagyunk skypen, a paktum címeket is eltudjuk kérni a klántalira. Tartjuk a kapcsolatot. Telószámok is vannak. Nincs gond a kapcsolattartással.
A 300pont meg amolyan jelképes ajándék volt csak, hisz szerintem senki se azért a 1,5 havi pf-ért játszott. Én sem. Volt itt egy jó kis javaslat: Egy bögre vagy valami kis kh-s csecsebecse tényleg jobb lett volna :)

Rossz, meg hiányzik, rövid búcsúzkodás volt. Kár hogy nem lehet visszanézni kicsit nosztalgázni.
De ennek ez a menete, ez van.
Kár ezen rágódni. Örüljünk inkább a győzelemnek. :cool:
 

DeletedUser

Vendég
mind1 ki hogyan reagál én lényegében az 1!! nap miatt rágodok csak. sajna nekunk csak 1 nap volt erre, igaz készulhettunk rá hiszen a 72 orás levél megjött.
valojában csak a hibákon kéne javitani, amik vannak történnek avagy történtek.
ha valami meg nem muködik akkor azt le kell irni és esetleg a javaslatot elfogadni és megprobálni dolgozni rajta mások ne essenek bele, hiszen nem az a lényeg hogy meik szerver zárult mikor hanem az hogy ez szarul zárult, s nem a vártnak megfelelően. amugy nekem édesmind1 mert akivel tartottam a kapcsit azokkal eztán is tudom tartani, csak vannak akik nem tudnak, és ugyhiszem hogy a későbbi szerverzárásoknál kilehet tolni az időt, hiszen az pénzbe nem kerul a jószándék meg ingyen van...
nem bonyolult.
a pf sem érint, hiszen ami ingyen van annak örülök, mivel nem a pf-ért játszottam. Más világokon lehet rendben zárultak a dolgok de itt nem. és ez a baj. éppen ezert igenis hangot adhatunk a véleményunknek, igaz az semmin nem változtat. de legalább a főmuftik talán jobban odafigyelnek, és talán a többi zárulo szerver játékosaik ebből elönyt kovácsolhatnak... szerintem ez nem baj.
 

DeletedUser

Vendég
Természetesen mindenki lementhette az elérhetőségeket, aki akarta. És a világ zárult, ahogy kell, ezzel semmi probléma.
Itt van egy kis idézet viszont a hivatalos szabályismertetőből:

"Egy rövid kis összefoglaló, hogy mi történik akkor, ha a játék a vége felé közeledik, illetve véget ér:

Első lépésben a support kiküld egy ismertető levelet.
A levél tartalma:
A nyerésre álló (80%-ot, vagy megfelelő klánpontszámot elérő) klán neve, valamint az időtartam végének a megjelölése - addig van idő az ellenfeleknek lecsökkenteni az ellenfél előnyét.
Ha ez sikerül, akkor a játék folytatódik, míg újra el nem éri valaki a határértéket.
Ha ez nem sikerül, akkor a meghatározott idő elteltével meglesz a győztes.
Ha az addig vezető klán meg tudja őrizni vezető pozícióját, és megnyeri a szervert, akkor mi ismét kiküldünk egy körlevelet. A körlevélben tájékoztatjuk játékosainkat, hogy mennyi ideig tart a tűzszünet, amíg még van idő elbúcsúzni egymástól, mert utána lezárjuk a szervert.
A lezárt szerverre nem lehet belépni többet, a csapatmozgások megállnak. Így levelezni sem lehet már többet.
A nemzetközi gyakorlatnak megfelelően, megfelelő idő elteltével a fórumon is zárjuk az adott világ topicját. Olvasni lehet, beleírni már nem."

Csupán az a problémám, hogy a support nem küldött ki körlevelet a 3 nap letelte után, küldött viszont 5 nap után...
Igaz az 5 is a 3 után van....
Mondhatjuk, hogy úgyis láttátok, hogy nyertetek, nem?
Persze, de pl. a focimeccsen is hiába látja mindenki, hogy gólt lőtt az egyik csapat, az csak akkor lesz érvényes, ha a bíró megadja!
Most már mindegy, remélem a többi világon korrekt volt a tájékoztatás és az lesz a jövőben is!
Pusztán annyi, hogy illett volna a 3 nap után dobni egy üzenetet: pl. "Nyertetek WAZZE, van 3 napotok!"
Egyébként tényleg örülök a győzelemnek!
:D
 

DeletedUser6772

Vendég
Egyrészt semmi levél nem volt 72óra leteltével,találgatott is mindenki,hogy most mi van,lehet triplax éjjeli barbulása miatt nincs meg a 80% vagy elfelejtette a support küldeni a levelet,hogy megvan?!
10:24kor telt le a 72óra,ha az előző levélhez viszonyítok,amit kaptunk,hogy 80% a klán birtákaban van,ezután semmi levél,még du. fél3kor ütöttem szegény CPTJS-t mert azt hittem már ugy sem ér be 76óráról de ne álljon üresben elküldtem:D
(és ne jöjjön egyik magát okosnak tartó sem,hogy örüljek neki,és volt még időm pluszban,mert hozok én is egy ideillő sport példát,ha már jónak hiszi magát benne egy két ember,aki tuti versenyszerűen sosem sportolt:Nincs kitéve a maraton végén a cél,tudod,hogy vezetsz egy utca hosszal,nincs veszélyben az első helyed,csak nem tudod meddig bírsz még lépni,míg a rendező utolér,hogy szóljon nyertél.)

szóval érdekes a dolog...

A lezárt szerverre nem lehet belépni többet, a csapatmozgások megállnak. Így levelezni sem lehet már többet.
Itt lenne egy kérdésem,miköze a csapatmozgásoknak a levelezéshez?
Mert hogy az "így" szóval van megindokolva egyik a másik következményeként...
Ez "így" értelmetlen,bocsi a "fiká"ért :D

Megint egy olyan kis apróság amit rendbe lehetne(kellene) rakni,aztán ha minden tiszta akkor lehetne normálisan (a segítőkészet már nem is merem írni ) beszélgetni,nem ilyen fennhangon,arrogánsan,lenézően irogatni egy győztes klán vezéreivel-játékosaival.
Szóval amíg a sz@r nincs tyúkólból kitakarítva,addig nem kell kukorékolni ;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Az a baj a KH-s játékosok többségével, hogy először üt, aztán kérdez...
Hát, akkor tegyünk rendet :)

Tisztelt supporter, moderátor!

Érdeklődni szeretnék a fenti leírások alapján - mivel sokan értetlenül állnak az történtek előtt (valamint egyesek nevében elnézést kérek az indulatos reakciókért), hogy a V4-en miért nem volt 72 óráról szóló körlevél úgy mint a V9-en? Bár közöm kevesebb mint eszem, de azért érdekel...
A választ előre is köszönöm

Kiowa



;)
 
Fent