WAZZE lessz a v4 nyerö klánja???

DeletedUser

Vendég
Na jó estét! Mi folyik itt? Véééér? Jaj! Megint bannolni fognak...

Az, hogy melyik klán nyeri meg a V4et, hatalmas ostobaság, most megkérdezni. Az még 5-6 év! Aki most megmondja. Annak 1 évig fizetem a prémiumát... Egyébként sem 1 klán nyer! Tessék utána járni. Az első Tribal Wars serot (Német W1) 18 klán, 69 játékos fejezte be...

Magci jön nekünk egy évi pf-el :DDDD
 

DeletedUser

Vendég
A címbeli kérdéshez: kb egy a millióhoz esélyt látok rá.
Sőt továbbmennék. A klántagok klánváltásainak számát és az így összerakott "top" klánok életútját figyelembe véve azt mondanám, hogy előbb látom én a Wazze felbomlását, mint az utolsó hókupac elolvadását az udvaromon.

Fura visszaolvasni néha ezeket :)
 

DeletedUser

Vendég
Na igen. Pár év és kiderűl minden.
De az biztos, hogy nem a WAZZE fogja nyerni. Hisz a WAZZE eddig se volt. Most van. De kis idő és megint átalakúl, és nem lesz.
Lásd: BRUMMM
Pár hónapja még sokan azt mondták, hogy ők a nyerők.
Hol is vannak most (maga a klán) ?
A béka hátsója alatt. Miért is, mert ÁTALAKÚLT. Kilépkedtek a tagok mentek a WAZZE-be. Meg ki ahova tudott.
DE előttük a LEGIO és a Best-re mondták a befutót. Nah őket is meg lehet nézni hol vannak.
A LEGIO mint klán eltünt (kivéve azt az 1 tagot), a Best meg haldoklik.
Leegyszerüsítve csak annyit mondanék róluk , hogy leágazott a csillaguk. Ez lesz minden átalakulóművész klánnal. idővel megunják a tagok is a sok ide oda lépkedést. Csak ezt fel kéne fognia a "profi" vezetőknek :D is.

Hát valahogy ez a jóslat sem vált be :)
 

DeletedUser

Vendég
Köztudott, hogy a Best is lekonyulóba van . Mondhatnám, azt is, hogy haldoklik.
Eddig ezt nem vitatta senki, legalábbis én nem.
A Best megállt és semerre se tud nőni.
Nyugaton ott az SDI és a DOW egyiknek se akar nekimenni. (vagy csak nem mer. Ezt nem tudom biztosan.)
Északon ott a V.v és a WAZZE.
Keleten ott ismét a WAZZE, Hat1, REBELS, -hun1-
Délen ott a DOW és a DOW_JG.
Ezen klánok legtöbbjével mnt vagy szövije van. Így beragadtak. Hamarabb kellet volna a vezetőinek kapcsolnia és akkor délre elmehetett volna az AHG töredékén és a haldokló WSKM-en keresztűl.
Igaz még akkor se lett volna nagyon késő elindúlniuk mikor a DOW nekiesett a WSKM-nek. Dehát ez is későbánat.

Hol vannak ezek a klánok már....
Ha nem olvasom el se hiszem hogy ennyi volt régen...
 

DeletedUser

Vendég
Nem játszom a klánháborún, de nem rég hagytam abba, pár pontnál. A WAZZE klán a legjobbak között a második legjobb, mert az első klán legjobb klán a DOW, a REBELS-szel az a baj, hogylassan reagál, már elkapta a fonalat, de ez csak egy része a világválságnak, ami most lesz, de tuti nem a Wazze nyer, mert máshol is, akármikor , :D mindig megdőltek az ekkora hatalmak, mert a kissebb klánok olyanok, mint Anglia a háborúkban. Mindig a gyengébbel fognak össze, hogy a NAGY klán ne tudja bkebelezni őket. Szerintem így kellene gondolkozzanak.

UI: a Wazze nem a nyerő klán!

Még egy Nosztradmus-si jóslat ami téves volt... :)
 

DeletedUser

Vendég
Hmm
Így:D van a DOW tagja vagyok. De az amit írtál nagyjából lehetetlennek tűnik a legnagyobb játékosok nem fognak össze, egyik sem hajlandó szerintem elhagyni a klánját tehát ennek esélye egyenlő a 0 val. Valószínűnek érzem hogy az a klán fog győzni a végén aki a leginkább képes irányítani a többi klánt az pedig hogy ez melyik lesz még a jövő zenéje. :D

Ez viszont Namenyi asztala volt mindig is.
A klánunk jövőjét mindig is a diplomaták gyöngyének intenzív háttérmunkája határozta meg :D
 

DeletedUser7664

Vendég
De egy jóslat bevállt a Wazze alakulásakor. "Ez lesz a nyerő klán". Akik csinálták tudták, megírták előre a v4 forgatókönyvét.
És megcsináltuk, és meglehet és tényleg életképes :eek:
A recept megvan :D

Mik vannak gyerekek :D

Záró bulira mindenkit szeretettel várunk! :D Jöhet a korsó sör és a pf :cool:
 

DeletedUser12127

Vendég
Mikor és hol lesz a záróbulitok Mickey? :)

Nem mellesleg gratulálok Nektek! Nagyszerű játékosok álltak itt egy oldalra, akik kellően rugalmasak voltak ahhoz, hogy egymáshoz idomuljanak és elég fantáziájuk volt ahhoz, hogy élettel töltsék meg maguk körül a klánt!

Ez egy szimpatikus recept! A V4 nem egy törpevilág, egy ekkora világot megnyerni a magyar KH történetében másodikként van akkora fegyvertény, mint egy kisebbet elsőként. Ahogyan az MHC mint első győztes úgy a Wazze is mint egy igazi nagy világ győztese KH történelmet ír ezzel.

(sajnos mi a V7-en aligha fejezzük be hamarabb már mint Ti, de azért dolgozunk az ügyön. Viszont ha nem sikerül, hát harmadikként világot nyerni sem utolsó fegyvertény. :)

Mostanában így szoktam befejezni az írásaimat: Előre az északi sarkig!
(és ez lehet közös is bennünk akár.) :)
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem is szép teljesítmény.
Igaz nyerhettunk volna előbb is, csupán egyenlő esélyekkel szerettuk volna ezt tenni.

Mint köztudott /visszaolvasgatható/ a Wazze több mint 1 év alatt vitte fel 10%-rol kb 50%-ig. ebben a haladásban természetesen más klánok aktiv tagjainak felvétele is közrejátszott, mikor már müködésképtellené vált a klánjuk összjátéka akkor a számunkra fontos vagy annak tünő játékosok váltak társainkká.

Viszont 50%-rol a jelenlegi 75%-ig, szintén 1 év elteltével már viszont más klánok tagjainak átvétele nélkül jutottunk. Ugymond megteremtve az esélyegyenlőséget mely megint a mi oldalunkra billentette a mércét. /Ezert is lett az utolsó szövetségesunk is ellenféllé avanzsálva/
Ebből csak azt akartam kihozni, hogy lehetett volna korábban is vége viszont klánunknak nem a nyerés, hanem a játék harcban való nyerése volt a cél.
Persze még nincs vége, de nyár végi klántalin hiszen minden évben 2 van, szeretnénk már a győzelmet ünnepelni.

Minden évben az agárdi strand kempingben találkozunk hagyományosan idén 3. éve. /Kb ez az ország közepe müködöképes szabadstranddal/ A szerverzáró klántalit augusztusra tervezzuk, /mindig juniusban és augusztusban tartunk/ ahol reményeink szerint más világokbol is jönnek ujra játékosok, és természetesen az ellenfelink is hivatalosak rá.
 

DeletedUser12127

Vendég
Igen, szép teljesítmény. A sikerhez, a büszkeségre okot adó sikerhez több út vezet. Egy dologban közösek ezek, hogy csak akkor ér valamit ha a vitathatatlan teljesítmény hosszú távon is korrekt játékkal párosul.

Akik a győzelem kapujában állnak, főleg egy olyan nagy világban, azokat harci teljesítmény dolgában nem érheti semmilyen vád. Alapból sem. :)
A korrekt játék is minden bizonnyal megvolt, hiszen nem sok vádat hallottam még a WAZZE játékával kapcsolatban. Egyetlen kétes elem adódik csupán, az addigi szövetséges ellenféllé avanzsálása. De ez is csak abban az esetben jelent inkorrekt magatartást, ha az ellenféllé átminősített szövetségesnek a szövetség kezdeteinél más lett ígérve. Ha a szövetség arról szólt, hogy támogassuk egymást, amíg mindkét félnek megfelelő ez, akkor ez egy simán korrekt módon felbontható szövetség volt. Én gondolom hogy ez így történt. A cél pedig, amiért ez történt, hogy harcban nyerni meg a V4-et is tiszteletreméltó.

Nálunk a V7-en az ELME megalapítása óta egész kicsi klánként apró lépésenként fejlődve ért el arra szintre, hogy a V7 akkori egyeduralkodó klánjának a Mesehősökkel szemben vegye föl a kesztyűt. Egyedül ez esélytelen lett volna, ezért egy szövetséget kellett létrehozni. Létrehozni és egybentartani, ami nem volt kis feladat azért.
A mi szövetségeink erősebbek és távolbamutatóbbak lettek. Kiváló kapcsolat alakult ki tagok között. Ehhez a törhetetlen együttműködéshez az a bizalom kellett, hogy a szövetségesünk tudják, hogy akkor sem fogunk ellenük fordulni, ha az ellenfeleinket már megtörtük. AZ ELME pályafutása ilyen szempontból más mint a WAZZE-é.

Mi nem tehettük meg hogy ellenféllé nevezzük át a végig velünk egy oldalon harcolókat. Ezért több lépcsőben kinyitottuk számukra a klánunk kapuit, és a végére egy csapatba gyűjtjük össze a velünk egy oldalon harcolókat. Az ellenféltől viszont már nagyon régen nem veszünk át embereket. Az ellenfeleket mi is harcban győztük és győzzük le.
 

DeletedUser

Vendég
Az utolsó és egyetlen szövetségesünk az NN volt már nagyon rég óta. Soha más szövetségesünk nem volt a WAZZE megalakulása óta, (leszámítva a WAZZE1-et és az akadémiát)

Az NN-el ez bontva lett, és hadat üzentünk nekik.
Már régen, nem mostanában történt.

Az egyik motiváló tényező az volt ezzel kapcsolatban hogy bőszen toboroztak többszöri figyelmeztetésünk ellenére....
Hiába mondtuk nekik hogy rossz úton haladnak.
Felvettek akit csak bírtak az ellenfelektől.
Ennek az lett a vége hogy nem hozzánk jöttek (ami az eredeti terv volt hogy majd átjönnek hozzánk) hanem harcoltunk egy jót velük...

Hogy ebben mi az inkorrekt?
Szerintem semmi.
Figyelmeztetve lettek ha toboroznak akkor ez lesz a vége.
Úgy érzem hogy ezt ők akkor nem vették komolyan.
Mi pedig nem viccnek számtuk amit mondtunk nekik...

A bontás után később ment a hadüzenet, természetesen 24 vagy 48 óra türelmi idővel. (hogy 24 vagy 48 volt azt pontosan már nem tudom)
A harcok igazából körülbelül az első hét után kezdődtek el.
 

DeletedUser12127

Vendég
OK. Köszönöm a felvilágosítást, erről nem tudhattam, de nem is mondtam, hogy ismerem a történetet.

Azt sem mondtam, hogy inkorrekt volt. Nem voltam ott, nem tudtam hogy volt. Ha meg lett mondva nekik, hogy ne tegyék és mégis tették, akkor magukra vessenek. Nálunk is ez a helyzet. A VHL jó szövetségesünk volt és ma is az, de ha közös ellenségünk játékosaival kezdenék feltölteni a létszámukat, akkor abból biztosan háború lenne előbb utóbb. Szerencsére a VHL jelentős része bölcsebb az NN-nél, és nem tesz, nem tett ilyet.

Ugye észreveszed, Grass, (kedves Nemo), hogy a bejegyzésemben az elismerés és a tisztelet szava volt, nem más? :)

Hajrá WAZZE, hajrá ELME! :)
 

DeletedUser

Vendég
Van egy rossz hírem skacok :)
Hiába is fogjátok megnyerni a szerót, többen lesznek azok, akik meg fogják kérdőjelezni a győzelmet, és kevesebben akik elismerően gratulálnak majd. Hiába lesz fehéren-feketén az eredmény, ne várjatok tőle semmi jót.. :) Szidni, szapulni, blamálni, aláásni fognak.. This is Klánháború Magyarország..
Tapasztalatból beszélek.. : V9
De nem is ez a lényeg! Gratulálok nektek a győzelemhez, megérdemelt nyereség, úgy is mint régi NN vezető (aki a legjobbkor szállt ki) :)
Csumi csaaa .. (még a Solaris idejéből - Wazze alakulásánál játszó: Universal) ;)
 

DeletedUser11984

Vendég
Én, mint az utolsónak állva maradt ellenfél, a PAKTUM egyik vezére mindenképp gratulálni fogok a klán vezetőinek.
Ügyesen csinálták, amit csináltak.


Morálisan van egy-két megkérdőjelezhető dolog, egy két megkérdőjelezhető játékos, akinek az átvétele (hangsúlyozom, erkölcsileg, nem pedig stratégiailag) folt a Wazze győzelmén, de ezt az évkönyvek nem jegyzik, csak a szerver győztesét.

Annyit azért fricskaként megjegyeznék, hogy az Paktummal a szövibontás vagy mntbontás (hívjuk, ahogy tetszik, nálunk szövi volt, de ezen nem veszünk össze) úgy történt, hogy egyik reggel 2-3000 kardra ébredtem (ezúton is köszönöm, hogy én lehettem az első fecske :) ), és hosszas levelezés alatt kibökte Namenyi, hogy igen, akkor ezentúl háború van :) A mellből-hátba stratégia bevált, egy ideig szépen foglaltatok tőlünk, hiszen nálunk semmi felmondási idő nem volt, ugyanakkor ti készültetek rá, a nemesek ott sorakoztak a frontvonalon...
Ekkor a Wazze még messze nem állt 50% felett (az csak bőven a SDI és Nyugatos kontingens átemelésével történt), ugyanakkor az NN-el már megengedhették maguknak a fair play luxusát, és hagyhattak nekik némi felkészülési időt a háborúra. Nem bírták. A PAKTUM bírta és bírni is fogja a szerver végéig
Természetesen ezt sem jegyzik az évkönyvek, de asszem így teljes a kép.
 

DeletedUser

Vendég
Igen biztosan voltak morálisan megkérdőjelezhető döntéseink. Természetesen nem mindig fair play szabályokat alkalmaztunk. Ennek egyik legfőbb oka pont az is volt amiért ezt a topicot nyitotta valaki. Nem voltunk kedvencek a szerver más klánjainak szemében.
Banditos mikor veletek kezdtunk harcolni, igy igaz hogy még a fél térkép sem volt a birtokunkban, ámde igaz ami igaz hogyha nem is veled hanem a paktum elődklánjainak valameik vezetőjével alkudoztunk, aminek a számunkra váratlan ámbár nem meglepő eredménye a paktum megalakulása lett. Itt ugye várható volt, hogy előbb utóbb történni fog valami :)
És igen a haduzenetunkkel ha jol emléxem egyidőben indult is a támadásunk, aminek oka pont az volt hogy nem tudtuk pontosan mire készültök avagy meddig leszunk el egymás melett békében. Ugy döntöttunk hogy inkább mi ütünk elősször minthogy esetlegesen váratlan meglepetés érjen minket. Egyébként kb a klán tizedrésze tudott arrol hogy hadiállapot lessz veletek, hiszen mi sem engedhettunk meg semmiféle információszivárgást :)
Ugyhiszem ennek ellenére hogy mindenképp jó döntés volt hiszen megtorpantatok és a terjeszkedés helyett a védelemre öszpontositottatok, amivel mi jelentős honapokat nyertunk és a klán többi tagja is lasacskán hozzásimult a harcokhoz.

Természetesen a Paktum a legerősebb ellenfelunk az egész szerveren, akik derekasan állják a sarat mind a mai napig. Éppen zert le a kalappal előttuk, és vezetőik előtt, hogy ilyen hosszútávon is nem a feladás hanem a játék lebeg a szemuk előtt, éshogy minnél több borsot törjenek az orrunk alá. Hiszen idestova kb másfél éve játszunk egymás ellen.
Az NN pedig pont azt nyujtotta amit vártunk tőllük, semmit. Néhány tagjukat valoban sajnálok hogy igy alakult, avagy hogy abbahagyták, de tul nagy volt a mellény tartalom nélkul mig szövik voltunk, /ők tudják is mikortol/ és ennek ez lett az ára. Nem titkolt játékbeli vágyam vált ezzel valóra... Csak hab a tortán hogy teljesen le is térdeltek nekunk. /mindenféle guny nélkül/ .

Igen kiowa biztosan igy lessz ahogy irod, de ennek semmi jelentősége sincs, ez egy játék és saját magunknak sikerélmény hogy több évig tartó játékot sikerrel vittunk véghez, ami saját magunknak érték csupán, és akik játszottak akár együtt akár egymás ellen. Mások szimplán elsiklanak efelett. Kivétel a rosszindulatu emberek, akik degradálnak majd mindezek vagy tudatlanságuk vélelmére, de a saját szivunkbe vésett sikert ez nem csorbitja majd. :D
És hiszem hogy a paktumnak ha ennyire nem is lessz siker, de mindenképp felemelő hogy elismerten a legnagyobb ellenfeleink voltak a többi klánnal szemben, akik egyben az utolsók is maradtak a szerveren.
 

DeletedUser11984

Vendég
Köszi, ez egyenes beszéd volt :)

Annak a fényében jó döntés volt, hogy nyertek, és mi is állva maradtunk, így ha nem is egy oldalon, de a Wazze-Paktum vonulat marad meg a játék végére.
 

DeletedUser14775

Vendég
Gratulálok a szervernyeréshez a Wazze klánnak.
Az ellenfeleiknek meg a kitarto játékert.

Hadaritibor...
 

DeletedUser

Vendég
Gratulálok a WAZZE klánnak a megérdemelt győzelemhez!
Remek kis világ volt az, tele érdekes "egyéniségekkel" :p (Egy ideig játszó Universal - NN /2009-2010/)
 

DeletedUser

Vendég
Én is csatlakoznék a V8-as INSOMNIA klán nevében a gratulálók közé.
:)
 
Fent