Világ 53 ELEMZÉS

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
De amúgy Don már kaphatna valami plecsnit, arra hogy a legtöbb nyerésre álló szervert is elbukta a sok egyéb zakó mellett.
De hála istennek most hallottam h Dj semmit nem ért el...
De a kedvencem h úgy beszél magáról mintha valami 50 éves faszi lenne....pedig rohadtul nem .... :D

Nem írhatom le adatvédelem miatt hány éves, de nincs messze az 50 amúgy.

Persze, hogy semmit nem értem el, még szerencse, hogy Ő mindent elért már, minden létező módon elbukott egy szervert, és rá tudta fogni másokra, nekem még csak 1x sikerült kikapnom itthon meg 1x nemzetközin :( Van mit behoznom.
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Nem írhatom le adatvédelem miatt hány éves, de nincs messze az 50 amúgy.

Persze, hogy semmit nem értem el, még szerencse, hogy Ő mindent elért már, minden létező módon elbukott egy szervert, és rá tudta fogni másokra, nekem még csak 1x sikerült kikapnom itthon meg 1x nemzetközin :( Van mit behoznom.
ha mered akkor jelentsd be,hogy mész vé 58-ra ASG-t verni. Ha mered. ha mered.
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.110
Ekkora esélye az asg nek talán még sosem volt hogy nyerjen
Voltam pár világon ellenük, de most nekik szurkoltam
Valahol már igazán megérdemelték volna
Nekem személy szerint nincs gondom Gaborral és jópárszor beszéltünk már
Most hallor róla dolgokat , olyanokat amiket valahogy nem akarok elhinni.
Fenyeget, ppt koboz vagy mit...persze lehet igaz,nemtom.
Mert nem úgy ismertem hogy tisztességtelen lenne.
Pedig ott vannak jófej emberek akik jàtszani is tudnak és mindent megtettek azért hogy nyerjenek.
És ismét nem sikerült nekik
És talán már soha nem is fog
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Eljött az a bizonyos négyká faluhátrány, amit szaláék se bírtak V47-en ugye... De ők még a tűzszünetet se élték meg.
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Ilyen 1 "Király"? Mások idejével és pénzével játszik? Tönkre teszi mások elért eredményeit? Én úgy tudom, hogy ezek a királyra nem jellemző vonások, de javítsatok ki ha tévedek, sosem szerettem a történelmet... Ja, hogy ez a személy nem is "Király" hanem csak annak hiszi magát, mert valami gond van a negyedik emeleten és egy játékba éli ki a "vágyait".
Hogy beszélhet valaki úgy tiszességről, becsületről, igazságról ha saját magát meghazuttolja.
"Királyra" és férfire jellemző az, hogy Discord szerveren 1 ártatlan NŐVEL elkezd ordibálni mint 1 idegbeteg, mert pár szóban kifejtette saját véleményét? Ez emberre nem jellemző, nemhogy "Királyra", vagyis van olyan csoport akire jellemző, de nem szeretnék személyeskedni és sértegetni...

Most bezzeg te is tudod mondani amikor én mondtam ezeket nem álltál ki mellettem :(
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Remélem jön Gabi&ASG V58-ra is kikapni, jó lenne már előregben egy megnyert háború!
 
Fent