Világ 53 ELEMZÉS

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Igen az volt a legnagyobb hibája, hogy barcsát visszahozta a játékba.

Igen nem jellemző.Barcsa nem asgs csak egy jöttment :)

Ha Barcsa nincs az ASG sincs ennyi ideig v53mon. Annyi amatőr vezetőt egy helyen nem láttam még, mint ott. Aztán, ha tanácssal segítenél inkább törlik a ház-t, meg elkezdenek fekete kiemelt betűkkel írni, hogy a királyi parancsot teljesíteni kell, ha az full hülyeség is. (persze én nem teljesítettem:))
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Az ASG-ben nekem volt pozitív csalódás V53-on. Az egyetlen gond, hogy hiába lenne valaki konstruktív, minden mögött ott áll Don, és ha valaki nem az ő hülyesége szerint jár el, akkor ordibálás, meg kiakirály szövegek. De maga a játékosok korántsem olyan bénák, mint mondják, sőt, vannak kifejezetten jó játékosaik.
 

DeletedUser19269

Vendég
Persze..naluk minden a vezetosegen mulik.
Valszeg nemzetkozin is ugyanez lesz veluk.

A sok "ostoba" mar bocsanat...veri bele a penzt a semmibe.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Az ő dolguk, ha úgy veszed, szeretik egymást, játszanak egy jót, Don tudja szedni az adót mindenki happy. Ő dolguk, hogy játszanak, mindenkinek megvan a lehetősége a váltásra. Ha nekik úgy jó, ám legyen :D
 

Barcsa MM

Active Member
A reakció pontszáma
123
Zsömi... azért éééérted...
kifejtettem, miért van igaza barcsának, áruló vagyok...
ő eladta a klánját az ellenségnek, ő király... :D

azért arra is kíváncsi lennék, ezért hány pp-t akasztott le nemzetközin, ha van vkinek infója, ne tartsa magában ;)
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Az mondjuk tényleg furcsa, hogy amíg Barcsa azt csinálta, amit ő mondott, addig ő volt a legjobb katona, a nyakába adott csomó feladatot, és büszke volt rá, amint egyszer ellentmondott, akkor már csaló lett, hazug, üzérkedik, stb. Vagy ez csak nekem fura? o_O
Nekem az a fura, hogy eddig fúj HAL és Hajrá ASG volt, aztán hirtelen fúj ASG, pedig gáborka mindig is ilyen volt csak ugye most érdek volt az ASGben. Aztán 5-en estek 1 embernek (mindig van valaki) a külsőn, már vagy 10-15 szerver óta, ami megint egy tiszteletreméltó dolog.

Jajj bocsi... poén akart lenni, de még mindig nem megy... :(
 

Barcsa MM

Active Member
A reakció pontszáma
123
Nem estünk volna neki, ha értelmes emberként hajlandó lett volna megbeszélni a dolgot és változtatni kicsit. Ő inkább szó nélkül kivágott minket a közös csoportból és úgy adta elő a maradéknak, hogy mi vagyunk az árulók, ő meg szent.
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Nem estünk volna neki, ha értelmes emberként hajlandó lett volna megbeszélni a dolgot és változtatni kicsit. Ő inkább szó nélkül kivágott minket a közös csoportból és úgy adta elő a maradéknak, hogy mi vagyunk az árulók, ő meg szent.

HAHA de ismerős érzés :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Nekem az a fura, hogy eddig fúj HAL és Hajrá ASG volt, aztán hirtelen fúj ASG, pedig gáborka mindig is ilyen volt csak ugye most érdek volt az ASGben. Aztán 5-en estek 1 embernek (mindig van valaki) a külsőn, már vagy 10-15 szerver óta, ami megint egy tiszteletreméltó dolog.

Jajj bocsi... poén akart lenni, de még mindig nem megy... :(

Hajrá ASG csak amiatt volt, mert harcok alapján tényleg ők érdemelték volna meg, noha nem volt magasan a léc, de a HAL-at messze felülmúlták. Plusz igen, ott volt Barcsa, de neki is számtalanszor leírtam, hogy én neki segítek, nem az ASG-nek, és kérdezd meg tőle nyugodtan, hányszor mondtam, hogy gyökerek. Az ASG érdemelte volna meg itt a legjobban a győzelmet, de tudok gratulálni a HAL-nak is, mert így vagy úgy, de meg fogják nyerni. S betámadjuk 5-en? Ő az agymosottjaival támad be csoportosan ártatlan emberkéket, akik az ő véleményének ellent mernek mondani, hadd ne sajnáljam meg szegényt, hogy most öten oltjuk. Szerencsétlen mivel képtelen az önkritikára, nem jön rá 10-15 szerver óta, hogy senkinek egy rossz szava nem lenne hozzá, ha az egója leszállna az égből a földre, és képes lenne elfogadni mások tanácsát, és tanulni a hibáiból. De képtelen rá, emellé még egy kis mellékest is összeszed innen-onnan mint kiderült :)
 
Utoljára szerkesztve:
Fent