Világ 53 ELEMZÉS

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Én nem sajnálom az ASG-t egy olyan világra pp-t és időt áldozni ahova beregeltem ellenfélként egyébként is felelőtlenség....
Annak ellenére, hogy nem teljesen komoly a hozzászólásod...

Főleg más idejével meg pénzzel játszani...és hülyíteni,megvezetni,átverni az embereket hosszú időn keresztül, na az a sajnálatos.
 

Bills

Well-Known Member
A reakció pontszáma
336
Annak ellenére, hogy nem teljesen komoly a hozzászólásod...

Főleg más idejével meg pénzzel játszani...és hülyíteni,megvezetni,átverni az embereket hosszú időn keresztül, na az a sajnálatos.

De, szerintem komolyan felelőtlenség. :|
 

DeletedUser19040

Vendég
Nagy a mellény sokaknál....Viszont nagyon sok figyelemreméltó játékos van az igazi ASG-ben.Vannak hibái gábornak, de nem csalónak is mertem meg, ezért is követtem szervereken át.Én hiszek továbbra is az ártatlanságában. A legtöbb klán ármánykodással és körülbelül minden eszközt kihasznál, hogy nyerhessen.Na ez az asg-re nem jellemző.Sajnos bevett közénk 1 csaló játékost és ez lett a veszte.Nem beszélve a fővezére egy gyáva alak aki még végül oda megy a felbujtókhoz. Ezen emberekkel bármely világon is találkozom nem lesz kegyelem :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.207
Nagy a mellény sokaknál....Viszont nagyon sok figyelemreméltó játékos van az igazi ASG-ben.Vannak hibái gábornak, de nem csalónak is mertem meg, ezért is követtem szervereken át.Én hiszek továbbra is az ártatlanságában. A legtöbb klán ármánykodással és körülbelül minden eszközt kihasznál, hogy nyerhessen.Na ez az asg-re nem jellemző.Sajnos bevett közénk 1 csaló játékost és ez lett a veszte.Nem beszélve a fővezére egy gyáva alak aki még végül oda megy a felbujtókhoz. Ezen emberekkel bármely világon is találkozom nem lesz kegyelem :)

Fura ez a fővezéres. Tudod mi történt? Csak mert Isti eddig mindig Don első embere volt, meg kitartottak egymás mellett.
 

DeletedUser19040

Vendég
Mi történt volna?Egy gyáva ember.Nem állt ki gáborért és nem első alkalom ez már.Meg össze játszott az embereddel.Fővezérnek alkalmatlan, de vezérnek is.Óriási csalódás, de hát engem sok minden nem lep már meg itt.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.207
Mi történt volna?Egy gyáva ember.Nem állt ki gáborért és nem első alkalom ez már.Meg össze játszott az embereddel.Fővezérnek alkalmatlan, de vezérnek is.Óriási csalódás, de hát engem sok minden nem lep már meg itt.

Barcsa nem az emberem, max a játékosom :) 1-1 bukó mindkettőnknek amúgy :/ Te ugye azt gondoltad, hogy én toborzom össze majd a népet, de hát valahogy csak nem hozzánk jöttek, én meg (jaj de szomorú vagyok, de) nem tudom bizonyítani az igazam, mert se pilvo, se Ben, se Halottas nem tud visszahívni a csoportba, így csak Gábor tudna onnan másolni, vagy behívni engem :) Rá meg nyilván nem fogok írni. Szal patt :/
 

DeletedUser19040

Vendég
Akkor én erre azt mondanám 1:1 nem volt igazam és te pedig nem tudod bizonyítani az igazad ami nálam ugyan az :)
 

DeletedUser19040

Vendég
Azt én értettem :) Néha nem látod a mondatok mögöttes tartalmát :)
 

Feldscher

Member
A reakció pontszáma
46
II. Aerys Targaryen

Aerys Targaryen, más néven Az Őrült Király volt az utolsó Targaryen-uralkodó a Hét Királyságban. Az ígéretes uralkodó később megőrült, innen ragadt rá a beceneve.
Amikor az őrült Aerys Királyvár felégetését tervezte, hogy az ne juthasson Robert kezére, saját Király Őrségének egyik tagja, a később emiatt „Királyölőnek” gúnyolt Jaime Lannister meggyilkolta őt.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.377
Nagy a mellény sokaknál....Viszont nagyon sok figyelemreméltó játékos van az igazi ASG-ben.Vannak hibái gábornak, de nem csalónak is mertem meg, ezért is követtem szervereken át.Én hiszek továbbra is az ártatlanságában. A legtöbb klán ármánykodással és körülbelül minden eszközt kihasznál, hogy nyerhessen.Na ez az asg-re nem jellemző.Sajnos bevett közénk 1 csaló játékost és ez lett a veszte.Nem beszélve a fővezére egy gyáva alak aki még végül oda megy a felbujtókhoz. Ezen emberekkel bármely világon is találkozom nem lesz kegyelem :)

Lool, minden 'csalásról' tudott Gáborka, sőt ppt elvette a klán ppbol, gondolom mindig is onnan veszi azért van klán pp. Nagyon jó a propaganda szövege, plusz szeret ordibálni/fenyegetőzni stb., majd biztos jön ide is nagy fekete félkövér betűivel leírni, hogy Barcsa mennyire hibás, meg csaló. Addig nem volt semmi bajotok vele, míg nem mondta, hogy gabi gyenge vezér? Meg leordibal stb másokat mert leakarják váltani?

Gabi nem csak alkalmatlan vezető, de játékosként is amatőr, és mivel nem hajlandó a fejlődésre javulásra mindig is az fog maradni. Attól pedig, hogy az amatőr társaság azt hiszi Gabi tényleg elvert mindenkit már a kh-ban akit lehetett, az szintén magára vessen.

Ja és Don, ha hazudsz, akkor legalább te ne hidd el a saját hazugságaidat, ártalmas lehet számodra. Plusz az, hogy a 19 falat akkor is 20ra huzattatod, ha van bent 100k védő, mert van pp a tagjaid igen erős volumenű kihasználása. Csodálom, hogy vannak, akik követnek még mindig, de ki is vagyok én, hogy megítéljelek, hisz a nevem is adja csak egy kezdő vezér vagyok. :(
 
Utoljára szerkesztve:

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Nagy a mellény sokaknál....Viszont nagyon sok figyelemreméltó játékos van az igazi ASG-ben.Vannak hibái gábornak, de nem csalónak is mertem meg, ezért is követtem szervereken át.Én hiszek továbbra is az ártatlanságában. A legtöbb klán ármánykodással és körülbelül minden eszközt kihasznál, hogy nyerhessen.Na ez az asg-re nem jellemző.Sajnos bevett közénk 1 csaló játékost és ez lett a veszte.Nem beszélve a fővezére egy gyáva alak aki még végül oda megy a felbujtókhoz. Ezen emberekkel bármely világon is találkozom nem lesz kegyelem :)

"NA ez az ASG-re nem jellemző"
53on mégis elég sok dolgot csináltak amit nem mondanek epp tisztának :)
 

DeletedUser19040

Vendég
Igen az volt a legnagyobb hibája, hogy barcsát visszahozta a játékba.

Igen nem jellemző.Barcsa nem asgs csak egy jöttment :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.207
Az mondjuk tényleg furcsa, hogy amíg Barcsa azt csinálta, amit ő mondott, addig ő volt a legjobb katona, a nyakába adott csomó feladatot, és büszke volt rá, amint egyszer ellentmondott, akkor már csaló lett, hazug, üzérkedik, stb. Vagy ez csak nekem fura? o_O
 

DeletedUser19269

Vendég
Hagyjatok szegenyt.
Ot is leakartak mar reg belsozni..csak beetettek:D

Ennyire voltak oszintek.
 
Fent